Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

intermed1 26.09.2021 23:07

Dlaczego sędzia nie sprawdził tego Varem

intermed1 26.09.2021 23:07

Czy ktoś mi powie dlaczego Roma dostała karnego w meczu z Lazio?

forzaragazzi 26.09.2021 22:48

Jak kazdy. My spuchnęliśmy już dwa razy w tym sezonie ;)

crislk 26.09.2021 22:35

napoli i tak spuchnie ;p podejrzewam od meczu z firentina za tydzien;p

pluto11 26.09.2021 22:30

Niestety ale nasi nie kupia w styczniu bramkarza beda czekac do lata na darmowego Onane, do tego przydal by sie zmiennik dla Brozo i lewe wahadlo

Orzeu 26.09.2021 22:24

co najważniejsze stracił pewność siebie

andyvdm 26.09.2021 22:23

Nie ma bramkarza i nie było w tym wieku na topie

il_biscione 26.09.2021 22:22

On jest poprostu stary. Stracił motoryke refleks a tego się nie oszuka

il_biscione 26.09.2021 22:21

Ci nasi tymi transparentami dla handy to tak próbują pudrować trupa Żeby ten dziad się ogarnął i nie spartolił ewentualnego tytułu mistrza

Claudio 26.09.2021 22:21

ciekawe nazwiska w Cagliari...ale tylko nazwiska :D

Chuchu 26.09.2021 22:14

Od Hakana ciężko gorzej wyglądać

El_Imprezatore 26.09.2021 22:12

najważniejsze żeby bramkarza ogarnęli w styczniu

Claudio 26.09.2021 22:09

Correa dostepny na Szachtar

pluto11 26.09.2021 22:06

A szkods bo fajnie sie juz wpasowal

pluto11 26.09.2021 22:06

Tez tak sądzę

andyvdm 26.09.2021 22:06

Eriksen już w Interze nie zagra

andyvdm 26.09.2021 22:05

Nic nie będzie

pluto11 26.09.2021 22:05

Ciekawe co bedzie z Eriksenem bo Hakan jakos nie zachwyca, Vecino lepeij wygladal chyba wczoraj

Czaglar 26.09.2021 22:03

Teraz mają Fiore więc będą fajerwerki

pluto11 26.09.2021 22:02

Godin starzeje sie jak Handa poprostu jest coenki

forzaragazzi 26.09.2021 22:02

Dobrze że udało się go pozbyć

pluto11 26.09.2021 22:02

Ok Dzeko nastrzelal ale ile my bramek strzelamy to raz a po drugie jezeli ogladaliscie wczorajszy mecz to kazde jego podanie bylo niedolkadne albo za plecy o przyjeciu i szybkosci nie wspomnę

forzaragazzi 26.09.2021 22:02

Godin brzydko się starzeje

Claudio 26.09.2021 22:02

no juz 4 pkt do napoli

Claudio 26.09.2021 22:01

2-0

Claudio 26.09.2021 22:01

Insigne

Orzeu 26.09.2021 22:01

kto strzela

Claudio 26.09.2021 22:00

Godin alez kmiot

Claudio 26.09.2021 21:55

o kurde rzeczywiscie Dzeko wiceliderem

Vancore 26.09.2021 21:46

przypominam ze tylko immobile ma wiecej goli w lidze od dzeko

pluto11 26.09.2021 21:43

Mnie zastanawia dlaczego w pierwszej 11 wychodzi Darmian a nie Dumfries no i jak Correa bedzieczdrowy to dzeko lawka i na ostatnie 25-30 min

Claudio 26.09.2021 21:13

Frankowski na 2-0 w meczu Lens z Marsylia

Claudio 26.09.2021 21:05

no i z lawki zawsze ma kto wejsc. Nie ma szalu ale jest solidnie

nicolas80 26.09.2021 21:04

Pilkarsko maja mocna ekipę a Lucjano potrafi poukladac i stworzyc zespoł

Chuchu 26.09.2021 21:02

Raz chyba 91 pkt ugrali

Chuchu 26.09.2021 21:02

W sumie Napoli rozgrywało już bardzo dobre sezony, no ale wtedy mieli za rywala dominujące ligę Juve

nicolas80 26.09.2021 21:02

Lucjano jest bardzo mocny psychicznie i ma bardzo dobrych pilkarzy

Chuchu 26.09.2021 21:00

Nie takie rzeczy w futbolu się działy

Claudio 26.09.2021 21:00

niby kumulacja frajerów, ale różnie to bywa

Chuchu 26.09.2021 20:59

Koniec świata będzie jak Napoli ze Spallettim na ławce scudetto zgarnie

Claudio 26.09.2021 20:59

Zilu ->Osimhen i gol

Chuchu 26.09.2021 20:58

No i Napoli gol

Claudio 26.09.2021 20:42

Ciekawe czy mentalnosc Napoli się zmieniła bo przewaznie po swietnych meczach rozjeżdzali sie na tych slabszych druzynach.

nicolas80 26.09.2021 20:39

Po takiej przerwie i upokorzeniu musi miec ogromną motywację do zwyciestw

nicolas80 26.09.2021 20:38

Ale Lucjano stworzyl potwora kto jest w stanie go zatrzymać. Może Calgiari

nicolas80 26.09.2021 20:33

Zobaczymy dziś co ten chlopak zagre na tle Napoli

nicolas80 26.09.2021 20:32

Jeszcze Nandez

pablo77 26.09.2021 20:22

dawać na nastepne mercato Donnarume i Luisa Alberto :D

Claudio 26.09.2021 20:20

akurat ta lepsza gra to nie odejscie Lukaku, a taktyka Inzaghiego. Szkoda ze odszedl Lukaku bo w dzisiejszym ofensywnym Interze bylby dopiero ogien

Czaglar 26.09.2021 20:19

Dzisiaj tak jednym okiem oglądałem Empoli ( Pina nawet bramkę strzelił) kurcze kolejny raz ten dzieciak Samuele Ricci mi się strasznie podobał. Kobra musi go kontrolować, bo to może być świetną opcją jako następca Brozo. Trzeba oglądać jak się będzie rozwijał.

nicolas80 26.09.2021 20:12

Teraz musimy sie skupic na LM to jest piorytet i oczekiwania kibiców

chonciak 26.09.2021 20:12

A Empoli dalej więcej punktów jak judki xD

nicolas80 26.09.2021 20:11

Z przyjemnoscią oglada sie teraz mecze a wiadomo ze remis czy porazka zawsze sie zdarzy

nicolas80 26.09.2021 20:10

Nie żaluję odejscia Lukaku poniewaz gramy dużo lepiej bez niego i wyniki tez mamy lepsze

Odet 26.09.2021 20:06

Argentyńczyków zresztą też, bo Anglii nie lubią

Odet 26.09.2021 20:06

dlatego lepiej kupować najlepszych Włochów, bo oni nie maja parcia na odejście do ANglii czy Hiszpanii

nicolas80 26.09.2021 20:05

Róznica

nicolas80 26.09.2021 20:04

Lukaku sam chcial odejsc a to ro

Seba 26.09.2021 20:04

Barella to Interista z krwi i kości

rchemik 26.09.2021 20:04

Lukaku tez byl nie na sprzedaż ;p

Skepta 26.09.2021 20:04

Perez pokraka, Zalewski to samo

Skepta 26.09.2021 20:03

jakby Zaniolo nie musial zejsc to by pewnie remis byl

nicolas80 26.09.2021 20:03

Barella jest nie na sprzedaż

nicolas80 26.09.2021 20:03

Gramy dużo lepiej niż na tym samym etapie w zeszlym roku wieć powiny byc 3 punkty

rchemik 26.09.2021 20:03

wpłynie jakies 80-100 mln i chinol wypcha go

rchemik 26.09.2021 20:02

za dobry jest na Inter

rchemik 26.09.2021 20:02

Barella odejdzie po sezonie

nicolas80 26.09.2021 20:02

Ale teraz trzeba sie skupic na LM i wygrać w Doniecku.

nicolas80 26.09.2021 19:57

Barella na 99%

Chuchu 26.09.2021 19:57

Kapitanem Skriniar lub Barella

nicolas80 26.09.2021 19:56

Brawo Lazio zasluzenie

Seba 26.09.2021 19:56

Orzeu z Sarrim :D

maverik 26.09.2021 19:55

no i dobrze ze Roma nie wrocila po tym karnym

Seba 26.09.2021 19:55

Sarri cały mokry

nicolas80 26.09.2021 19:54

W przyszlym sezonie beda zmiany i bramkarza i kapitana

nicolas80 26.09.2021 19:53

Handa nas uratował przed porażką tym że wygarnąl pilke z poza lini

nicolas80 26.09.2021 19:51

Zamiast wygrać 3-0 to przez te bledy skonczylo się remisem

nicolas80 26.09.2021 19:49

Za dużo mial swobody i brakowało podwojenia i asekuracjì

pluto11 26.09.2021 19:49

Jak na razie w kazdym meczu cos odwala no chyba po za Fiora

nicolas80 26.09.2021 19:48

Widocznie to zlekceeażyli

Chuchu 26.09.2021 19:48

Musimy z Samirem się przemęczyć ten sezon i liczyć, że nie walnie wielu baboli i od następnego pewnie już będzie Onana

pluto11 26.09.2021 19:48

Ale chyba wiedzieli jak potrafi iderzyc Malinowski

nicolas80 26.09.2021 19:48

Bląd że nie blokowalismy strzalo poza 16 metrow

pluto11 26.09.2021 19:47

Onana musi byc nasz na przyszly sezon

pluto11 26.09.2021 19:47

Chyba Malinowski

nicolas80 26.09.2021 19:47

Atalanta nas zaskoczyla w pierwszej polowie

pluto11 26.09.2021 19:46

Raczej nie ma co liczyc na bramkarza w styczniu wiec trzeba jakos przetrwac ten sezon do konda z Handa, a mozna bylo Musso wyciągnąć

Chuchu 26.09.2021 19:46

Jak już byliśmy mistrzami to raz chyba zagrał i nie wyglądał dobrze

nicolas80 26.09.2021 19:45

Przesada tak się nabijać z kapitana Interu

Chuchu 26.09.2021 19:45

Conte też nie stawiał na Radu nawet w Coppa

pluto11 26.09.2021 19:44

Wzzyscy dookola to widza i teraz nasuwa, sie pytanie czy Radu jest cienki czy Simone boi sie go posadzić

maverik 26.09.2021 19:44

xdd

Seba 26.09.2021 19:44

że Handa będąc na basenie nie rzuca się do wody, tylko schodzi po drabince

nicolas80 26.09.2021 19:44

Handa jest bardzo inteligetny i rzucą się tylko jak widzi ze ma szansę zlapać

Seba 26.09.2021 19:44

Wczoraj nawet w studiu robili sobie z niego jaja

pluto11 26.09.2021 19:43

Takie mecse jak Bologna czy inne Cagliari powinien wychodzic Radu i udowodnil by ze Handa to jiz laweczka

Seba 26.09.2021 19:42

Handa ma już demencje

pluto11 26.09.2021 19:42

Handa to recznik irytowalo mnie to jak przy wolnym dla aatalanty co pilka poszla w slupek nawrt nie drgnal i pozniej przy strzale z, dystansu tez stal jak slup soli

pluto11 26.09.2021 19:42

Dxisoaj jak na razie dwa mecse po 1-0 a reszta to hokejowe wyniki

mateo-mazzini 26.09.2021 19:41

Reina starszy od Handy i jakos sie może rzucać

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się