Archiwum shoutboksa

Claudio 26.09.2021 17:20

Chodzi o samego hakana. Tam to jest obsesja na jego temat :)

pablo77 26.09.2021 17:20

wystarczy poczytać komentarze po wczorajszym meczu i niektorzy juz zwalniają Inzaghiego

pablo77 26.09.2021 17:19

ale to wszedzie tak jest Cluadio

Claudio 26.09.2021 17:18

zawsze to zysk

Endru 26.09.2021 17:18

Spakowalbym go za jakies 20 baniek do niemiec zimą

Endru 26.09.2021 17:17

Turas wczoraj kryminal zagral

Claudio 26.09.2021 17:15

po 1 polowie z chyba to bylo z venezia to "Diaz nie nadaje sie jednak na 10. Nie ma strzalu, dobrego podania. To nie jego miejsce" do 68 minuty nadal to samo. Diaz strzela bramkę "to jest nasza 10 a nie ten Turas! Wspanialy zawodnik" :D

Seba 26.09.2021 17:13

a po pierszych połowach z Juve, Venezią i Spezią wywalali pół składu i zapowiadali walke o 4 miejsce :D

Seba 26.09.2021 17:12

:D

Claudio 26.09.2021 17:11

przeciez przed sezonem byli pewni ze Inter bedzie walczyl do samego konca o top4 także wiemy gdzie nasze miejsce

Claudio 26.09.2021 17:11

no jak jakiś czas temu byłem tam to pisali "oby juve sie nie obudzilo to scudetto maja w kieszeni" :D

Seba 26.09.2021 17:09

Przypisali już sobie Scudetto?

Seba 26.09.2021 17:09

Dawno tam nie byłem

Claudio 26.09.2021 17:09

tam z tego co widac to nawet admini trzymaja niski poziom więc co się dziwić zwykłym userom ;)

Claudio 26.09.2021 17:08

na tej ich smiesznej stronie to psychopaci

pablo77 26.09.2021 17:07

tak jak teraz komentuja każdy mecz Hakana :D

Seba 26.09.2021 17:06

Inna sprawa, że nie zrobią tego Handanovikowi

Seba 26.09.2021 17:06

Mamy dobre relacje z PSG, więc poszliby na to

pablo77 26.09.2021 17:06

ja właśnie chciałbym głównie dlatego, żeby poczytać komentarze kibiców Milanu i ten ból dupy co kolejkę :D

Claudio 26.09.2021 17:06

PSG to byloby na rękę nawet jakby musieli placic 60% pensji

Seba 26.09.2021 17:05

Po sezonie Dolar i Hakan świętujący Scudetto. Miny kibicow Milanów bezcenne :D

Seba 26.09.2021 17:03

Gdyby Handa nie był kapitanem, to zapewne Marotta coś by wymyślił

Adriano_forever 26.09.2021 17:01

pewnie nas nie stac

pablo77 26.09.2021 16:57

co myślicie o wypozyczeniu Donnarumy w zimowe okienko do końca sezonu ? :D

Claudio 26.09.2021 15:17

ale wałek z karnym dla Fiorentiny. Ci to mają fory u sędziów

Seba 26.09.2021 14:42

No Chelsea ma wyjątkową okazje, aby ich upokorzyc. W dodatku wypadl Dybala

VVujek 26.09.2021 14:31

Candreva to dobry zawodnik

Skepta 26.09.2021 14:19

chelsea ich zweryfikuje w LM teraz

Skepta 26.09.2021 14:18

i hokejowe wyniki

Skepta 26.09.2021 14:18

beka juventus allegriego kunktatorski zawsze na 1:0 zamienil sie na juventus allegriego wesoły futbol

Claudio 26.09.2021 14:16

biznes to biznes

Skepta 26.09.2021 14:15

siec kebabow rozwija :lol:

Claudio 26.09.2021 14:15

Candreva ma naprawde dobry poczatek sezonu

Skepta 26.09.2021 14:15

lepiej w gornik niz w kebab

ragnar 26.09.2021 14:15

Antek dzis sztos, super dosrodkowanie, teraz bomba z lewej

Claudio 26.09.2021 14:15

tak tak...juz widze jak pilkarze swoje majatki daja w swoje ukochane kluby. Jestes kompletnie oderwany od rzeczywistosci

Seba 26.09.2021 14:15

Candreva asysta i gol

Skepta 26.09.2021 14:14

sądze że jego majatek opiewa na co najmniej kilkadziesiat mln € wiec moglby z pare mln euro wylozyc gornikowi jak tak kocha

Seba 26.09.2021 14:14

Cuadrado potyka sie dzisiaj o wlasne nogi, a przeciwko Interowi zapewne mecz życia

Claudio 26.09.2021 14:14

Gornik zanotowal rekordowe zyski ze sprzedazy koszulek i gadzetow takze samym marketingiem Górnik juz zyskal.

Skepta 26.09.2021 14:13

podolskiu zamiast inwestowac w kebaby i inne gowno inwestycje to niech w ten swoj ukochany gornik zainwestuje

Claudio 26.09.2021 14:13

A pozniej takie janusze jak skepta beda pisac "Podolski sie przeliczyl bo pewnie myslal ze bedzie strzelal gola za golem.. :lol:

Claudio 26.09.2021 14:12

Przed przyjsciem do Górnika mówił że jest już starszym zawodnikiem i żeby nie spodziewano się że przyjdzie strzelac gola za golem i kondycyjnie jeszcze jest na fatalnym poziomie. Wie, że w ekstraklasie gra się siłowo i może mieć problemy na początku.

Skepta 26.09.2021 14:10

ale tak to jest, moze gdyby poldi byl zawodnikiem bazujacym na technice to by pewnie mial lajtowo a że lukas od zawsze bazowal na dynamice i szybkosci ktorej nie ma, to w takim razie pozostalo mu tylko solidne uderzenie i nic wiecej

Skepta 26.09.2021 14:09

myslal ze cos pogra w "marnej ekstraklapie" a tu sie okazalo ze jest cienki jak dupa wenża

Skepta 26.09.2021 14:09

samo to ze przylazi tu w takim wieku o czyms swiadczy

Skepta 26.09.2021 14:09

podolski sie przeliczyl

Claudio 26.09.2021 14:09

widziales co sam Podolski mówił?

Claudio 26.09.2021 14:08

no czyli mowisz jak wiekszosc januszy

Skepta 26.09.2021 14:08

i se bedzie stojanowa caly mecz gral i gole walil

Skepta 26.09.2021 14:08

ze to jakas okregowka ta ekstraklasa

Claudio 26.09.2021 14:08

on kondycyjnie nie domaga

Skepta 26.09.2021 14:08

on sam tak myslal pewnie

Claudio 26.09.2021 14:08

"miał" tylko przez amatorow ktorzy sie nie znaja na pilce

Skepta 26.09.2021 14:08

a nawet 1 gola wcisnac nie moze xD

Skepta 26.09.2021 14:07

podolski mial rozniesc te lige w pyl

Claudio 26.09.2021 14:06

VAR a tu karny dla Niecieczy w meczu z Górnikiem to jakas parodia. Cyrk. Podolski po co przychodziles do tej smiesznej skorumpowanej ligi :D

Skepta 26.09.2021 13:50

lokatelli mocny grajek

Skepta 26.09.2021 13:39

Bedzie remis

Skepta 26.09.2021 13:39

Juve gra w 9

VVujek 26.09.2021 13:28

To co juve w 2 połowie bedzie bez sił jak z milanem > ?

KibicInteru 26.09.2021 13:25

coś tam próbuje ale dużo niedokładności

il_biscione 26.09.2021 13:22

Sampa gra coś?

Skepta 26.09.2021 13:17

Candreva piekne dosrodkowanie

Skepta 26.09.2021 13:14

Murru ścieku gdze łapy wystawiasz

Skepta 26.09.2021 13:03

Drewniak nazwisko xD chlop pewnie zycia nie mial w juniorach, mlodziezowkach itd

Adriano_forever 26.09.2021 13:02

Stałe fragmenty wykonuje w łęcznej

Adriano_forever 26.09.2021 13:02

Drewniak akurat jest dobry

Skepta 26.09.2021 13:02

Koles gra jakby go wyciagneli z Serie D

Skepta 26.09.2021 13:01

Bernardeschi jest gorszy niz ktokolwiek kto gral w Interze w 2010-2021

Skepta 26.09.2021 12:58

Drewniak

Skepta 26.09.2021 12:58

Ten kulusewski jest mega daremny

KibicInteru 26.09.2021 12:56

szkoda chłopa

Skepta 26.09.2021 12:55

Plakal bo wiedzial ze zerwal cos i pauza na 3 miechy :)

Skepta 26.09.2021 12:54

Dupała sie juz nagral

KibicInteru 26.09.2021 12:53

ojoj Dybala z płaczem schodzi

Skepta 26.09.2021 12:48

Jaki terminarz w pasdzierniku

Skepta 26.09.2021 12:48

To zobaczysz seba

Seba 26.09.2021 12:47

No tak. 6-1, 1-3, 2-2. Trzy mecze 7 pkt. Faktycznie się odkręcamy :)

Skepta 26.09.2021 12:45

Juve sie rozkreca a my sie odkrecamy

Skepta 26.09.2021 12:45

Dupała gol

Adriano_forever 26.09.2021 12:18

derby żymu

Gloin1989 26.09.2021 12:17

Napoli pewnie wygra

Gloin1989 26.09.2021 12:17

oraz derby Rzymu

Gloin1989 26.09.2021 12:17

ciekawe jaki dziś juve zagra

Kusy 26.09.2021 12:10

Orzeu czemu zbanowales Kapitaniaka?

VVujek 26.09.2021 12:09

Jedno i drugie to dno xd

VVujek 26.09.2021 12:09

Sa tez sytuacje gdzie pruja sie do ludzi bez masek , kij ma 2 konce xd

Skepta 26.09.2021 12:09

bo akurat na Krowodrzy wysiadał

Skepta 26.09.2021 12:08

potem dowiedzailem sie ze to kibic cracovii

Orzeu 26.09.2021 12:08

facepalm

Skepta 26.09.2021 12:08

ocencie fast

Skepta 26.09.2021 12:08

ostatnio jadąc mpk w krakowie jakis patus w autobusie zdarł maseczke jakiemus innemu gosciowi mowiac przy tym "zdejmij ten kaganiec z mordy, nie ma zadnej plandemii"

VVujek 26.09.2021 12:07

Slepta nic nie powiem nie chce mi sie , innym razem moze xdd

Adriano_forever 26.09.2021 12:07

to też ludzie z internetu

Adriano_forever 26.09.2021 12:07

czyli co, Tusk czy Kaczyński was nie denerwuje?

Orzeu 26.09.2021 12:07

:lol:

Skepta 26.09.2021 12:07

co powiesz na ten temat

Skepta 26.09.2021 12:07

wujek ostatnio slyszalem ze jakis antycovidowiec zmarl na covid

VVujek 26.09.2021 12:06

To pokazuje tylko twoja slabosc ze gosc z internetu cie tak wk... xd

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się