Archiwum shoutboksa

cuba 28.09.2021 13:01

Pozdrawiam każdego z osobna :)

WTC 28.09.2021 13:00

Claudio, ty tak każdego dnia doszukujesz się spisków, wałków i ustawiania wszystkiego pod Juventus?

nicolas80 28.09.2021 13:00

Bezwzględnie trzeba tępić takie zachowanie

cuba 28.09.2021 12:57

:D

Claudio 28.09.2021 12:16

A dobra za 2 kolejki grają z juve więc dyskwalifikacja możliwa

Claudio 28.09.2021 12:16

Bez sensu dyskwalifikcje za takie coś. Powinna być grzywna w ramach ostrzezenia

Luki165 28.09.2021 12:09

Niech Suning nas jak najszybciej sprzeda bo człowiek ma dość czytania w jakiej ciemnej uupie jesteśmy

Adriano_forever 28.09.2021 12:09

chciał pokazać że ma jaja a okazało się że z niego teraz są robione jaja

Orzeu 28.09.2021 11:37

prawidłowo

nicolas80 28.09.2021 11:23

Wulgarny gest skierowany przez Nicolò Zaniolo do kibiców Lazio pod koniec derbów wygranych przez Biancocelesti mógł drogo kosztować . Według doniesień Corriere della Sera zawodnikowi grozi dyskwalifikacja.

Endru 28.09.2021 11:20

🤮

Orzeu 28.09.2021 11:19

:suning:

nicolas80 28.09.2021 11:18

Jednak pożyczka, którą Zhang uzyskał od Oaktree, gwarantowana zastawem na akcjach Interu, powinna unikać tej hipotezy

nicolas80 28.09.2021 11:16

Międzynarodowa kancelaria prawna Kobre & Kim, która również specjalizuje się w międzynarodowych badaniach i śledztwach, poszukuje obecnie międzynarodowych aktywów, które można przypisać Zhang, aby podjąć próby przejęcia

Dyl87 28.09.2021 11:11

Zhang wszedł do rządu czymś podpadł i zapadła decyzja że trzeba go zjechać :D

nicolas80 28.09.2021 11:10

brak płynności finansowej rodziny Zhang jest nieodwracalny

Dyl87 28.09.2021 11:10

we Włoszech kłopotem jest infrastruktura i ich mental nic nie można ruszyć bo zabytek , Rzymianka jest cała rozwalona najgautostrada w Europieorsza

Dyl87 28.09.2021 11:07

kupujący się na pewno pojawi tylko pytanie z jaką wizją rozwoju

Endru 28.09.2021 11:07

Kazdy racjonalnie myslacy biznesmen nie wpakuje sie w wloskie bagno

Endru 28.09.2021 11:07

Tylko jakis niepoprawny romantyk wpakuje sie w Inter

nicolas80 28.09.2021 11:06

sprzedaż wydaje się nieunikniona, pod warunkiem, że pojawi się kupujący

Dyl87 28.09.2021 11:06

tam w Chinach chyba jakiś przewrót gospodarczy jest wszystkie molochy padają

Endru 28.09.2021 11:06

I co Guarin mial racje

Endru 28.09.2021 11:05

To co Suning lipa?

Dyl87 28.09.2021 11:04

witam Panowie mam jedno małe pytanie czy w lidze Real jak nie wykorzystasz free transferu przed jedną kolejką to przejdzie na kolejną ?

Orzeu 28.09.2021 11:03

później to przetłumaczę całe

Orzeu 28.09.2021 11:03

że Inter dostał tylko 50 mln euro z pożyczki od Oaktree (co w sumie było od początku wiadome że w transzach będą pieniądze przecież)

Orzeu 28.09.2021 11:03

Luki piszą ogółem ze Suning w Chinach się sypie

Orzeu 28.09.2021 11:02

Endru koniec z prowokowaniem

Endru 28.09.2021 10:59

Nie sadze

nicolas80 28.09.2021 10:58

najważniejsze że mam jedno konto

Endru 28.09.2021 10:57

To popros

nicolas80 28.09.2021 10:57

to tylko nic zawsze mozna zmienić

nicolas80 28.09.2021 10:57

myslisz się większość się sprawdza

Endru 28.09.2021 10:57

powinenes miec taki nick fejk08

Endru 28.09.2021 10:57

fejk xd

Endru 28.09.2021 10:56

ogolnie widze taka przypadlosc jak cos napiszesz zawsze jest odwrotnie xdd

Endru 28.09.2021 10:56

ty lepiej mi przypomnij ten mecz z napoli jak to plules na eryka, a on cie spakowal pieknie

nicolas80 28.09.2021 10:55

Przypomnij sobie co pisałeś o trenerze Conte rok temu

Endru 28.09.2021 10:54

ty juz dawno zostales spakowany

Endru 28.09.2021 10:53

w sumie bez tego jak

Luki165 28.09.2021 10:53

a co tam Orzeu piszą ?

nicolas80 28.09.2021 10:53

Jak zwykle słaba psycha i zaczynasz wyzywać

Endru 28.09.2021 10:53

Jezu jaki ty gowniany jestes jak cie takie cos bawi

nicolas80 28.09.2021 10:52

Rozbawiłeś mnie :lol:

nicolas80 28.09.2021 10:51

Smieszy mnie bo nie masz pojęcia o czym piszesz

Endru 28.09.2021 10:50

I co cie smieszy w catenaccio kreaturo

nicolas80 28.09.2021 10:49

Obecnie catenaccio często nazywa się „antyfutbolem”.

Orzeu 28.09.2021 10:48

CorSportu

Orzeu 28.09.2021 10:48

według (oczywiście)

Orzeu 28.09.2021 10:48

ciemne chmury nad Interem

nicolas80 28.09.2021 10:46

catenaccio :lol:

Luki165 28.09.2021 10:39

gramy dobrze, kwestia skorygowania błedów plus wymiana bramkarza zimą

Luki165 28.09.2021 10:39

No bez przesady

Orzeu 28.09.2021 10:38

od razu Endru też nie będzie wszystko grało

Orzeu 28.09.2021 10:38

to się okaże

Endru 28.09.2021 10:29

Taka wesoła pilka nie da nam tytulu. Inter musi grac catenaccio

Endru 28.09.2021 10:28

Chodzi o styl

Orzeu 28.09.2021 10:28

lepszy start zaliczyliśmy niż rok temu

Orzeu 28.09.2021 10:28

odwal się od trenera

Endru 28.09.2021 10:27

Topowy trener mowi czego chce, a nasz nie ma nic do gadania

Orzeu 28.09.2021 10:26

:suning: :top:

Endru 28.09.2021 10:26

Inzaghi to cipa

CzarodziejCzasu 28.09.2021 10:24

Tak

Endru 28.09.2021 10:24

Nic to nie zmieni i tak suning ten hajs do kieszeni wlozy

CzarodziejCzasu 28.09.2021 10:23

Niech sobie bedzie i 100 procent, dopoki trenerem jest Inzaghi, a wlascicielem Suning

Orzeu 28.09.2021 10:23

ale już wkrótce

Orzeu 28.09.2021 10:22

tzn nie od dziś

Orzeu 28.09.2021 10:22

oceńcie

Orzeu 28.09.2021 10:22

75% kibiców na stadionie

Endru 28.09.2021 10:22

Bardzo dobry sklad ale Bastoni nie pasuje tu bym Di Marco dal

CzarodziejCzasu 28.09.2021 10:20

Dzis widziałbym sklad Cordaz; Skriniar, Ranocchia, Bastoni; Dambrosio, Vecino, Gaglia, Hakan, Kolarov; Sanchez, Colidio

Endru 28.09.2021 10:19

Nie mam nic przeciwko kalki z zeszlego sezonu

CzarodziejCzasu 28.09.2021 10:19

Skupmy sie na lidze

CzarodziejCzasu 28.09.2021 10:18

Najlepiej jakbyśmy skonczyli na 4 miejscu

CzarodziejCzasu 28.09.2021 10:18

I moze to dobrz

CzarodziejCzasu 28.09.2021 10:18

I tak nie wyjdziemy z grupy

Endru 28.09.2021 10:18

A co do szachtara pragne wam przypomniec kogo wywalili w eliminacjach i bylo to as monaco

CzarodziejCzasu 28.09.2021 10:17

Możliwe ale w tiraspolu remks maks wyciągniemy

Sub-Zero 28.09.2021 10:17

Szeryf dostanie w 3-4 gole do plecaka na Bernabeu

Endru 28.09.2021 10:17

Trudno sie nie zgodzic

CzarodziejCzasu 28.09.2021 10:16

Kto ogladal kwalifikacje do lm to wie o co chodzi

CzarodziejCzasu 28.09.2021 10:15

Tylko ze sheriff to faworyt do wyjścia z grupy

Sub-Zero 28.09.2021 10:14

Szachtar dostał na sagan od Szeriffa więc o 2 miejsce już nie powinni walczyć. Strata punktów dzisiaj to będzie jawna kompromitacja na cały świat. Ale mimo wszystko stawiam 1-2 dla nas

CzarodziejCzasu 28.09.2021 10:12

Jeśli chcemy cos wygrac to potrzebujemy Eriksena, kropka.

CzarodziejCzasu 28.09.2021 10:11

Nic nie umie

CzarodziejCzasu 28.09.2021 10:11

Hakan to zero jeśli nie ma przestrzeni

Luki165 28.09.2021 10:00

Alberto w Lazio bardzo fajnie też się ustawiał w def, Hakan niestety kompletnie tego nie potrafi i stąd czasami dziura w środku.

Luki165 28.09.2021 10:00

Musi zachować trochę wiekszy balans między ofensywa a defensywą. Bo za dużo tracimy tych bramek. Wiadomo ręcznik na bramce nie pomaga, lecz kilka bramek można było uniknąć

nicolas80 28.09.2021 09:42

nie się czego obawiać dziś czyste konto

Endru 28.09.2021 09:41

No i stale fragmenty sa grozne bo ten stoi jak slup

Atseif 28.09.2021 09:38

Ja się boje tego słoweńskiego ręcznika na bramce, wystarczy strzelać z dystansu i pi zda z dziobem :(

ragnar 28.09.2021 09:03

oby zagrali swoje i 3 punkty

ragnar 28.09.2021 09:02

9 40 do meczu...

cuba 28.09.2021 08:52

(y) :)

Dzonyy 28.09.2021 08:51

dziekuje i wzajemnie

Dzonyy 28.09.2021 08:51

witam cuba

cuba 28.09.2021 08:43

Witam Serdecznie całe SB i Miłego Dnia Życzę :serce:

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się