Pozdrawiam każdego z osobna
Claudio, ty tak każdego dnia doszukujesz się spisków, wałków i ustawiania wszystkiego pod Juventus?
Bezwzględnie trzeba tępić takie zachowanie
A dobra za 2 kolejki grają z juve więc dyskwalifikacja możliwa
Bez sensu dyskwalifikcje za takie coś. Powinna być grzywna w ramach ostrzezenia
Niech Suning nas jak najszybciej sprzeda bo człowiek ma dość czytania w jakiej ciemnej uupie jesteśmy
chciał pokazać że ma jaja a okazało się że z niego teraz są robione jaja
prawidłowo
Wulgarny gest skierowany przez Nicolò Zaniolo do kibiców Lazio pod koniec derbów wygranych przez Biancocelesti mógł drogo kosztować . Według doniesień Corriere della Sera zawodnikowi grozi dyskwalifikacja.
🤮
Jednak pożyczka, którą Zhang uzyskał od Oaktree, gwarantowana zastawem na akcjach Interu, powinna unikać tej hipotezy
Międzynarodowa kancelaria prawna Kobre & Kim, która również specjalizuje się w międzynarodowych badaniach i śledztwach, poszukuje obecnie międzynarodowych aktywów, które można przypisać Zhang, aby podjąć próby przejęcia
Zhang wszedł do rządu czymś podpadł i zapadła decyzja że trzeba go zjechać
brak płynności finansowej rodziny Zhang jest nieodwracalny
we Włoszech kłopotem jest infrastruktura i ich mental nic nie można ruszyć bo zabytek , Rzymianka jest cała rozwalona najgautostrada w Europieorsza
kupujący się na pewno pojawi tylko pytanie z jaką wizją rozwoju
Kazdy racjonalnie myslacy biznesmen nie wpakuje sie w wloskie bagno
Tylko jakis niepoprawny romantyk wpakuje sie w Inter
sprzedaż wydaje się nieunikniona, pod warunkiem, że pojawi się kupujący
tam w Chinach chyba jakiś przewrót gospodarczy jest wszystkie molochy padają
I co Guarin mial racje
To co Suning lipa?
witam Panowie mam jedno małe pytanie czy w lidze Real jak nie wykorzystasz free transferu przed jedną kolejką to przejdzie na kolejną ?
później to przetłumaczę całe
że Inter dostał tylko 50 mln euro z pożyczki od Oaktree (co w sumie było od początku wiadome że w transzach będą pieniądze przecież)
Luki piszą ogółem ze Suning w Chinach się sypie
Endru koniec z prowokowaniem
Nie sadze
najważniejsze że mam jedno konto
To popros
to tylko nic zawsze mozna zmienić
myslisz się większość się sprawdza
powinenes miec taki nick fejk08
fejk xd
ogolnie widze taka przypadlosc jak cos napiszesz zawsze jest odwrotnie xdd
ty lepiej mi przypomnij ten mecz z napoli jak to plules na eryka, a on cie spakowal pieknie
Przypomnij sobie co pisałeś o trenerze Conte rok temu
ty juz dawno zostales spakowany
w sumie bez tego jak
a co tam Orzeu piszą ?
Jak zwykle słaba psycha i zaczynasz wyzywać
Jezu jaki ty gowniany jestes jak cie takie cos bawi
Rozbawiłeś mnie
Smieszy mnie bo nie masz pojęcia o czym piszesz
I co cie smieszy w catenaccio kreaturo
Obecnie catenaccio często nazywa się „antyfutbolem”.
CorSportu
według (oczywiście)
ciemne chmury nad Interem
catenaccio
gramy dobrze, kwestia skorygowania błedów plus wymiana bramkarza zimą
No bez przesady
od razu Endru też nie będzie wszystko grało
to się okaże
Taka wesoła pilka nie da nam tytulu. Inter musi grac catenaccio
Chodzi o styl
lepszy start zaliczyliśmy niż rok temu
odwal się od trenera
Topowy trener mowi czego chce, a nasz nie ma nic do gadania
Inzaghi to cipa
Tak
Nic to nie zmieni i tak suning ten hajs do kieszeni wlozy
Niech sobie bedzie i 100 procent, dopoki trenerem jest Inzaghi, a wlascicielem Suning
ale już wkrótce
tzn nie od dziś
oceńcie
75% kibiców na stadionie
Bardzo dobry sklad ale Bastoni nie pasuje tu bym Di Marco dal
Dzis widziałbym sklad Cordaz; Skriniar, Ranocchia, Bastoni; Dambrosio, Vecino, Gaglia, Hakan, Kolarov; Sanchez, Colidio
Nie mam nic przeciwko kalki z zeszlego sezonu
Skupmy sie na lidze
Najlepiej jakbyśmy skonczyli na 4 miejscu
I moze to dobrz
I tak nie wyjdziemy z grupy
A co do szachtara pragne wam przypomniec kogo wywalili w eliminacjach i bylo to as monaco
Możliwe ale w tiraspolu remks maks wyciągniemy
Szeryf dostanie w 3-4 gole do plecaka na Bernabeu
Trudno sie nie zgodzic
Kto ogladal kwalifikacje do lm to wie o co chodzi
Tylko ze sheriff to faworyt do wyjścia z grupy
Szachtar dostał na sagan od Szeriffa więc o 2 miejsce już nie powinni walczyć. Strata punktów dzisiaj to będzie jawna kompromitacja na cały świat. Ale mimo wszystko stawiam 1-2 dla nas
Jeśli chcemy cos wygrac to potrzebujemy Eriksena, kropka.
Nic nie umie
Hakan to zero jeśli nie ma przestrzeni
Alberto w Lazio bardzo fajnie też się ustawiał w def, Hakan niestety kompletnie tego nie potrafi i stąd czasami dziura w środku.
Musi zachować trochę wiekszy balans między ofensywa a defensywą. Bo za dużo tracimy tych bramek. Wiadomo ręcznik na bramce nie pomaga, lecz kilka bramek można było uniknąć
nie się czego obawiać dziś czyste konto
No i stale fragmenty sa grozne bo ten stoi jak slup
Ja się boje tego słoweńskiego ręcznika na bramce, wystarczy strzelać z dystansu i pi zda z dziobem :(
oby zagrali swoje i 3 punkty
9 40 do meczu...
dziekuje i wzajemnie
witam cuba
Witam Serdecznie całe SB i Miłego Dnia Życzę