Archiwum shoutboksa

Adin 25.09.2021 20:20

mateo mnie zastanawia bardziej dyspozycja srodkowych obroncow

mateo-mazzini 25.09.2021 20:20

Na chwilę obecną zespołowo lepiej broni Milan od nas, a ich bramkarz teraz lepszy od Handy

mateo-mazzini 25.09.2021 20:19

Mamy dużo strat w środku, bramkarza który daje cokolwiek co dziesiątą interwencją

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:19

dramatyczny rezultat

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:19

na 6 spotkan w 3 Inter przegrywa do przerwy

HB 25.09.2021 20:19

Milan to przede wszystkim obrona

mateo-mazzini 25.09.2021 20:19

No ale Inter w tej chwili nie ma pewności w obronie, sorry ale takie są fakty

Adin 25.09.2021 20:19

Milan ma szpital nic nowego

Skepta 25.09.2021 20:19

ale Inzaghi nie ma tego czegos niestety

HB 25.09.2021 20:18

Mateusz ciężko się zgodzić z tym, jak Inter odsapnie trochę to zmniejszy się nerwowość i będzie regularne punktowanie, Milan nie ma ataku, Juve chemii, Napoli mentalu, Lazio i Roma składu

Adin 25.09.2021 20:18

gdybym sie mylil to nie mam nic przeciwko, ale to byl cud genetyczny. # z rzedu

Skepta 25.09.2021 20:18

jakby Conte byl trenerem to bylbym pewny obrony scudetto

Skepta 25.09.2021 20:18

bo sie reszta zesra koniec koncow

Skepta 25.09.2021 20:18

wysmiewany żydentus w marcu bedzie mial pewnie 1 albo 2 miejsce

mateo-mazzini 25.09.2021 20:17

Nie ma się co czarować że tu jest jedna drużyna lepsza od wszystkich, Inter nią nie jest i nie jest nikt inny

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:17

Mateo mazzini zapomniales o Juventusie i Torino

HB 25.09.2021 20:17

w obronie też świetnie minus demiral

Skepta 25.09.2021 20:17

nie zdziwilbym sie jakby juve koniec koncow o scudetto sie bilo

HB 25.09.2021 20:17

no nie, ale dziś mogła z 5 bramek władować

FReeFonix 25.09.2021 20:17

I dziś strzelili wszystko po błędach Interu

FReeFonix 25.09.2021 20:17

Już nie przesadzajmy z tym kosmicznie, nie zaczęli wybitnie jakoś tego sezonu

mateo-mazzini 25.09.2021 20:17

Prawda jest taka że ta liga jest mega wyrównana i wygrać może Inter, wygrać może Napoli, Milan, nawet Roma jak zaskoczy

Skepta 25.09.2021 20:17

a skad wiesz czy nie jest Adin, on ma dopiero 19 lat

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:17

xD

HB 25.09.2021 20:17

remis z tak kosmicznie grającą Atalantą to żaden wstyd

Adin 25.09.2021 20:17

Daniel jest mlody. Jeszcze zoltodziob i nie ejst tak utalentowany jak ojciec czy dziadek. Z czasem bedzie z niego przyzwoity grajek

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:15

Legenda Wecznie zywa

Adin 25.09.2021 20:15

pewnym momencie graja pod rzad z powazniejszymi rywalami

Skepta 25.09.2021 20:15

Paolo napłodził tych maldinich tyle ze w koncu ktorys musi wypalic i pewnie bedzie to ten Daniel

Dzonyy 25.09.2021 20:15

Randama skończ juz

Skepta 25.09.2021 20:15

ciekawe co bedzie z tego maldyniego

Adin 25.09.2021 20:15

Napoli o ile nie spieprzy. To bedzie dlugo liderowac

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:15

wnioski wyciagnijcie sami, Milan glownym faworytem do scudetto

HB 25.09.2021 20:14

Napoli jutro gasi Milan, a Inter wchodzi na 1. miejsce za 3 tyg i już nie oddaje go

Dzonyy 25.09.2021 20:14

I jest ustalone kto strzela?

juvedead 25.09.2021 20:14

nr2 jest turek

mateo-mazzini 25.09.2021 20:14

Milan wygra coś czuje

Seba 25.09.2021 20:14

zobaczymy co pokaże Milan

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:14

w Milanie Maldini strzela bramki, a w Interze Dimarco marnuje karnego

Dzonyy 25.09.2021 20:14

To nie jest tak ze karne są trenowane

Seba 25.09.2021 20:14

za tydzien Atalanta-Milan

nicolas80 25.09.2021 20:14

Widocznie byl pierszy do strzelania ale trening to nie mecz

Skepta 25.09.2021 20:14

masakra jeszcze jakis Maldini gola wali, Paolo pewnie tam na trybunach plakal

HB 25.09.2021 20:13

liderem czego?

Juzek 25.09.2021 20:13

Szydzony Milan liderem

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:13

tzn mozliwe ze Musso by obronil ale Handa by dobil

HB 25.09.2021 20:13

Brozo i Barelka pewnie nie mieli już siły, dziwne że Dżeko nie podszedł

nicolas80 25.09.2021 20:13

Nie strzelil też sie zdziwilem ze di marco

juvedead 25.09.2021 20:13

sobie

Skepta 25.09.2021 20:13

dumfries to taki sam wynalazek jak Karszdrop

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:13

Handa by strzelil

maverik 25.09.2021 20:13

a Handa?

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:12

Na boisku w tym momencie byl tylko jeden gosc ktory tego karnego gorzej byl kopnal, czyli Dumfies

HB 25.09.2021 20:12

LOL

Skepta 25.09.2021 20:12

albo Barelli bo jeszcze byl

HB 25.09.2021 20:12

a alexis ma 40 lat i nie umie strzelić karnego nawet w bramkę

Skepta 25.09.2021 20:12

mogl nawet dac temu Alexisowi karnego

mateo-mazzini 25.09.2021 20:12

No to było widać że nie strzeli, Dimarco za dużo siły wkłada

Skepta 25.09.2021 20:12

jak mozna obroncy dawac karnego

HB 25.09.2021 20:12

to jest pan Trener

HB 25.09.2021 20:12

jak Juve robiło co chciało w Serie A półtora roku temu to Inzaghi je ograł 2x w ciągu bodajże miesiąca ze swoimi kelnerami z lazio

juvedead 25.09.2021 20:12

strach trzymać takiego bramkarza jemu się od 2 lat nie chce

mateo-mazzini 25.09.2021 20:12

komu zabrakło szczęścia Nicolas?

Skepta 25.09.2021 20:11

Inzaghi sie osra w kl,uczowym momencie tak jak dzis sie osral z DiMarco

nicolas80 25.09.2021 20:11

Dzis zabraklo szczescia bylismy lepsi

FReeFonix 25.09.2021 20:11

Incagi zakochany w Dzeko, daje mu ciągle rozgrywać 90 minut

Skepta 25.09.2021 20:11

inzagfhiu nie ma mentala na scudetto

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:11

Inzaghiego za rok tu nie bedzie

HB 25.09.2021 20:11

szkoda, ze Alexis nie wszedł wcześniej

nicolas80 25.09.2021 20:10

Na wiosne to ok

HB 25.09.2021 20:10

maverik dla mnie traumy z Atalantą wiecznie żywe ;d

interinho 25.09.2021 20:10

Kazdy mecz gramy na full atak i to jest swietne dla oka . Tylko poprawic koncentracje w fazie defensywnej

FReeFonix 25.09.2021 20:10

Gramy lepiej niż za Kąte, ale boli ta obrona i te niedokładności ;x

HB 25.09.2021 20:10

nicolas piszę o meczu na wiosnę

maverik 25.09.2021 20:10

no juz troche zapomnialem bo duzo tych meczow i sie miesza

nicolas80 25.09.2021 20:10

Jaki ty mecz ogladales?

mateo-mazzini 25.09.2021 20:10

on jest szybszy o niebo od Darmiana

HB 25.09.2021 20:10

a tutaj się ludzi brendzlowali, że Conte taktyczny, bo Skriniar gównogola szczelił

mateo-mazzini 25.09.2021 20:10

No to niech wychodzi Dumfries od początku

HB 25.09.2021 20:10

w którym Inter nie wychodził z 40 metra

maverik 25.09.2021 20:09

dzis wyszlismy duzo ofensywniej

HB 25.09.2021 20:09

no maverik to przecież był mecz-pogrom

Pjerun 25.09.2021 20:09

ale ciezko sie gra na wysoki pressing jak sie ma wolnych napastnikow tak jak my

HB 25.09.2021 20:09

nicolas ja odliczałem minuty do końca w tym meczu, w pewnym momencie nawet wyłączyłem, środek i obrona po stronie Interu nie istniały

maverik 25.09.2021 20:09

tak z ciekawosci spojrzalem to rok temu wygralismy 1-0 z Atalanta, oddajac jeden strzal celny w meczu a w sumie 5 strzalow, Atalanta miala 10

mateo-mazzini 25.09.2021 20:09

HB nawet nie Atalantę, tylko grę pod wysokim pressingiem

interinho 25.09.2021 20:09

Nie jest zle , wtopa tego dzisiaj bym nie nazwal bo Atalanta to nasz glowny rywal do majstra

nicolas80 25.09.2021 20:09

Nikt tu nikogo jie rozegrał

HB 25.09.2021 20:09

Atalantę*

HB 25.09.2021 20:08

Inzaghi musi przepracować sobie Atalantą konkretniej, bo Gasp go regularnie rozgrywa jak chce

mateo-mazzini 25.09.2021 20:08

Dajcie sobie na wstrzymanie z ocenami kto wygra scudetto we wrześniu

mateo-mazzini 25.09.2021 20:08

1:1 z Lazio, porażka z Milanem

Adin 25.09.2021 20:08

To nie wina Interu. Taki jest Hakan. Blyszczy tylko przy slabszych i potem znika

HB 25.09.2021 20:08

Sassuolo 3:0 znowu wleci

mateo-mazzini 25.09.2021 20:08

Rok temu było gorzej i też były jęki z silnymi nie wygrywamy

Skepta 25.09.2021 20:08

teraz wyjazd do doniecka i wyjazd do Sassuolo :) :) :) :) :)

interinho 25.09.2021 20:07

Troche zal ze nie wykorzystujemy Calhanoglu odpowiednio , za malo go w ofensywie

HB 25.09.2021 20:07

no rok temu Atalanta obiła Lazio 4:1

Pjerun 25.09.2021 20:07

to my mamy krotka lawke akurat

Kusy 25.09.2021 20:07

Dziwić się, że Milan jest przed nami z taką kadra, a co jest 28 kolejka? Początek dopiero

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się