Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Claudio 25.09.2021 16:41

akurat wlaczylem i patrze ze 1-1 i Kapica "musi Milan dokręcić śrubkę w ostatnich 10 minutach" ;(

cuba 25.09.2021 16:40

10min

il_biscione 25.09.2021 16:40

10 minet

cuba 25.09.2021 16:40

Spezia dawaj za cosem :)

nicolas80 25.09.2021 16:40

Brawo a ile do konca?

ragnar 25.09.2021 16:40

Dowieźć i bedzie git

il_biscione 25.09.2021 16:40

Tak

nicolas80 25.09.2021 16:39

Remis?

cuba 25.09.2021 16:39

brawo Spezia

il_biscione 25.09.2021 16:39

Tonali piekna bramka

il_biscione 25.09.2021 16:39

Sialalala

il_biscione 25.09.2021 16:39

Verde

il_biscione 25.09.2021 16:39

Goool spezia

cuba 25.09.2021 16:39

hahhaha

cuba 25.09.2021 16:29

(y)

maverik 25.09.2021 16:24

Ryj Manaj zaraz wyjasni Mylan

maverik 25.09.2021 16:24

no Maldini poza brameczka slabe spotkanie, od niego gorszy to chyba tylko Giroud

ZnawcaCalcio 25.09.2021 16:17

A maja wynik na styku

ZnawcaCalcio 25.09.2021 16:17

Odwaznie Milan postawil na mlodych

cuba 25.09.2021 16:12

interesuje mnie tylko serce

Juzek 25.09.2021 16:09

16:03 Daniele Maldini co za ogór. Gdyby nie nazwisko to by kopał w Serie C.

cuba 25.09.2021 16:09

do mnie ?

Juzek 25.09.2021 16:08

masz nizej

cuba 25.09.2021 16:08

do kogo ten ogór Juzek ?

Juzek 25.09.2021 16:07

ogór gool

Juzek 25.09.2021 16:07

no, moje słowa podziałały

cuba 25.09.2021 16:06

tu jak zawsze agresja eeee

nicolas80 25.09.2021 16:05

Endru pisalem już wielokrotnie nie idz ta drogą i nie walcz ze swoimi

cuba 25.09.2021 16:05

:flaga2:

Juzek 25.09.2021 16:03

Daniele Maldini co za ogór. Gdyby nie nazwisko to by kopał w Serie C.

VVujek 25.09.2021 15:59

Nie zwracaj na niego uwagi typ jest upośledzony , wybacz mu

nicolas80 25.09.2021 15:57

Dziś tylko stwierdziłem fakt że jesteś upierdliwy. To nie jest tylko moje zdanie także zastanów się co piszesz

cuba 25.09.2021 15:50

serce

forzaragazzi 25.09.2021 15:49

Poza Theo który jest bocznym oobrońcą

Endru 25.09.2021 15:49

spakowany jestes nicolas

forzaragazzi 25.09.2021 15:49

Ofensywa milanówka na razie nie istnieje

Endru 25.09.2021 15:49

sam mnie zaczepiasz kasztanie

cuba 25.09.2021 15:45

Liczy się dziś ;)

Gloin1989 25.09.2021 15:44

Lukaku pierwsza porażka

cuba 25.09.2021 15:43

:flaga2: Witam Serdecznie serce Miłego Wieczora Panowie :forza:

Piekarz 25.09.2021 15:33

ale won stąd może co

Juzek 25.09.2021 15:32

wracam do bagna. witam

VVujek 25.09.2021 15:31

Mysli że jak napiszę komuś zamknij już morde to jest kozak

VVujek 25.09.2021 15:30

Endru jest po prostu upośledzony

VVujek 25.09.2021 15:30

Endru jest po prostu upośledzony

nicolas80 25.09.2021 15:22

Spezia jak tam daje rade?

nicolas80 25.09.2021 15:19

Powiem tak szanuje wszystkich ale od.pier.dol się i przetań prowokować

Claudio 25.09.2021 15:11

ale ten Grealish jest daremny

Claudio 25.09.2021 15:03

dajcie sobie po szlagu i już :)

Endru 25.09.2021 14:52

A ty jestes zje.bany

nicolas80 25.09.2021 14:21

Endru jest strasznie upierdliwym typem

ragnar 25.09.2021 14:10

Chelsea city alez nudny mecz, niby hit, a moze po jednej w miare groznej akcji mieli, a konczy sie 1 polowa

Orzeu 25.09.2021 14:00

no to dawaj na ring

FReeFonix 25.09.2021 13:58

Cho napyerdalamy sie

FReeFonix 25.09.2021 13:58

Tak

Orzeu 25.09.2021 13:53

ja?

FReeFonix 25.09.2021 13:38

Coś złego Ci napisałem?

FReeFonix 25.09.2021 13:38

Chyba coś Ci się w tej główce poyebało od tych sparingów z Wujkiem, po chu j sie przypier dalasz

Czaglar 25.09.2021 13:25

patrząc jak to wygląda w tym sezonie to chyba rzeczywiście prawda

Czaglar 25.09.2021 13:24

ja o tym czytałem i pod koniec lipca były artykuły, że to mają być wytyczne Rocchiego, nowego szefa sędziów. https://www.veriinteristi.com/gianluca-rocchi-vuole-limitare-il-var-il-web-si-scatena/

forzaragazzi 25.09.2021 13:14

primavera z juve

andyvdm 25.09.2021 13:08

Ale nie znalazłem nigdzie info o tym, ale by się zgadzało dlaczego tak tow yglada

andyvdm 25.09.2021 13:08

I nie podchodzą sami tylko czekają na decyzję varu przez to

andyvdm 25.09.2021 13:07

Ktoś tu pisał że teraz jak sędzia podejdzie do monitora i zmieni decyzję to jest to liczone jako jego blad

Chuchu 25.09.2021 13:05

VAR nie istnieje w tym sezonie, tylko spalone sprawdzają

ZnawcaCalcio 25.09.2021 12:49

W tamtym sezonie potrafili wydymac nas, ale w tym to juz przechodza samych siebie

ZnawcaCalcio 25.09.2021 12:49

Amen

Claudio 25.09.2021 12:47

ja mimo wszystko chcialbym w koncu rzetlne osoby na VARze

Claudio 25.09.2021 12:46

nie rozumiem tego. Gosc odsuniety od meczów Interu wraca na takie hitowe spotkanie. Italia

Claudio 25.09.2021 12:45

No i nasz zyebany znajomy posedziuje Inter - Atalanta https://fcinter.pl/news/gds-maresca-odsuniety-od-spotkan-interu

ZnawcaCalcio 25.09.2021 12:42

Czekam na PIF. Myslicie ze do konca 2021 przejma Inter?

Endru 25.09.2021 12:33

Kapica i swiecicki to najgorsze zyeby do dumanowskiego nic nie mam

Claudio 25.09.2021 12:30

mysle ze na LM bedzie gotowy

Claudio 25.09.2021 12:30

Correa non convocato ;(

Claudio 25.09.2021 12:29

Kowalski i Zielinski to zawsze lepsza opcja od kapicy, swiecickiego czy dumanowskiego

forzaragazzi 25.09.2021 12:28

Albo po prosu komentatorzy sie zmienili w ostatniej chwili

forzaragazzi 25.09.2021 12:26

FReeFonix - jezeli to Sat kurier to oni czasami sie mylą. Ostatnio dwa razy sie pomylyli

Endru 25.09.2021 12:21

Ty sie do mnie nie porównuj ani gęby nie wycieraj

FReeFonix 25.09.2021 12:14

17:55, Eleven Sports 1, Serie A TIM: Inter Mediolan – Atalanta Bergamo (studio od 17:00) komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński, studio: Mikołaj Kruk, Marcin Nowomiejski, Mateusz Janiak

FReeFonix 25.09.2021 12:11

I tak mało piszę w porównaniu do Cb

FReeFonix 25.09.2021 12:10

Sobota jest przecież xD

Endru 25.09.2021 11:58

FF, a co ty ostatnio taki aktywny na sb, znowu na bezrobociu bo covid?

interro 25.09.2021 11:43

siemka. info dla osob, ktora lubia bawic sie typowanie. konkurs, w ktorym do wygrania jest 3 x 50 pln za trafienie wyniku i strzelca gola w naszym dzisiejszym meczu z Atalanta. link > https://twitter.com/SuperbetPL/

Claudio 25.09.2021 11:21

:kawa:

IlCapitano 25.09.2021 11:10

(y) leciutko

FReeFonix 25.09.2021 11:10

IDZIEMY W BÓJ GDY TRZEBA, ZAPAMIĘTAJ JEDNO, LECHIA ZE ŚLĄSKIEM RÓWNA SIĘ JEDNOŚĆ

IlCapitano 25.09.2021 11:09

NIEPOKONANI FANI, Z GDAŃSKA I WROCŁAWIA, AVE NASZA BAN DA LICZY SIĘ WSPÓLNA WIARA

FReeFonix 25.09.2021 11:09

Dziś Joshua vs Usyk

Orzeu 25.09.2021 11:03

ta kartka

Orzeu 25.09.2021 11:03

absurd jakiś

Chuchu 25.09.2021 11:02

Jakby za ośmieszanie rywala dryblingiem były kartki zawsze, to Ronaldinho by co mecz z czerwem kończył

taboret 25.09.2021 10:46

pogon to paprykarz

ZnawcaCalcio 25.09.2021 10:45

Bo nie wiem co Pogon moe miec wspolnego e sledziem

ZnawcaCalcio 25.09.2021 10:45

Chyba z Arka pomylilo sie

il_biscione 25.09.2021 10:19

Co i jest za drużyna co śledziem yebie tak... ;)

ZnawcaCalcio 25.09.2021 10:17

Pogon ma z 4 frajerskie remisy w tym sezonie, wiec taka Lechia to nic przy nich

ZnawcaCalcio 25.09.2021 10:17

Bekq FF

ZnawcaCalcio 25.09.2021 10:17

FReeFonix 24.09.2021 22:50 Gdyby nie ten frajerski remis z Wisłą to Lechia miałaby tyle samo pkt co liderujący Lech

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się