Archiwum shoutboksa

Dzonyy 24.09.2021 11:11

a nie na Milan w czołówce

Dzonyy 24.09.2021 11:11

Dobry to on jest na Sampdorie czy cos w tym stylu

Odet 24.09.2021 11:11

chyba że Ibra tam robi za trenera

Orzeu 24.09.2021 11:11

Pioli jest dobrym trenerem

Odet 24.09.2021 11:10

dokł Dzonyy

Odet 24.09.2021 11:10

ciągle ktoś tam wypada a jakoś grają

Dzonyy 24.09.2021 11:10

plus trener Miernota

Odet 24.09.2021 11:10

też fenomen ten Milan

Dzonyy 24.09.2021 11:10

a tam takie gałgany graja, ze kosmos

Dzonyy 24.09.2021 11:10

Naprawde fajnie wygladali

Dzonyy 24.09.2021 11:10

Mnie zastanawia kiedy sie Milan skonczy

Odet 24.09.2021 11:10

np po porażce z Interem

Odet 24.09.2021 11:10

przydałaby się kłotnia tam :)

Dzonyy 24.09.2021 11:10

W tym roku Szymeone sprawi, ze Inter bierze wszystko

Orzeu 24.09.2021 11:09

więc przyjdą kontuzje to sie pogubią

Dzonyy 24.09.2021 11:09

Nic nie ugraja

Orzeu 24.09.2021 11:09

nie mają szerokiej kadry

Odet 24.09.2021 11:05

jak nie teraz to nigdy (nigdy oni, pewnie odejdą)

Odet 24.09.2021 11:04

dla Insigne czy Koulibalego ostatni moment zeby coś ugrac dla Napoli

Odet 24.09.2021 11:04

a tam trafił na podatny grunt

Odet 24.09.2021 11:04

Spall się pogubił i stracił autorytet

Odet 24.09.2021 11:03

wszystko grzmotnęło

Odet 24.09.2021 11:03

u nas za Spalla była akcja z Miętusam

Odet 24.09.2021 11:03

nie ma ławki, też grają w pucharach

Dzonyy 24.09.2021 11:02

ławki tam nie ma wiec spuchna

Dzonyy 24.09.2021 11:02

My za Spalla tez mielismy dobre momenty

nicolas80 24.09.2021 11:01

jasne że od nas wszystko zależy ale na tą chwilę są mocni

Kusy 24.09.2021 10:58

Dokl Odet

Kusy 24.09.2021 10:58

Uznałbym to plusem w chwili obecnej

Kusy 24.09.2021 10:58

Dyl87 24.09.2021 10:53 w Napoli problemem jest to że oni w składzie nie mają nikogo kto coś wygrał żadnego mistrza teraz się wystrzelają a później będzie jak co roku walka o TOP 4

Odet 24.09.2021 10:57

my musimy uważać tylko na siebie

nicolas80 24.09.2021 10:57

Zawodników mają dobrych i trenera też także trzeba na nich uważać

Odet 24.09.2021 10:57

no zobaczymy jak skończą

Odet 24.09.2021 10:57

szybcy i dobrzy technicznie piłkarze

Odet 24.09.2021 10:57

ofensywnie też Napoli wygląda dobrze

Odet 24.09.2021 10:56

Spall odżył wyraźnie

Dyl87 24.09.2021 10:53

w Napoli problemem jest to że oni w składzie nie mają nikogo kto coś wygrał żadnego mistrza teraz się wystrzelają a później będzie jak co roku walka o TOP 4

Dyl87 24.09.2021 10:52

Tak dobrze sobie radzą kusi mnie Insignie i Osi żeby ich zgarnąć do ligi Real :)

nicolas80 24.09.2021 10:47

zobaczymy co się wydarzy ale muszę przyznać że wyglądają bardzo dobrze

Dyl87 24.09.2021 10:38

to dopiero 5 kolejka zobaczymy w styczniu

nicolas80 24.09.2021 10:34

wielkie rzeczy robi na tą chwilę rodowity Toskańczyk

Orzeu 24.09.2021 10:17

wielki Frank de Boer

HB 24.09.2021 00:40

andy chcesz o tym pogadać?

andyvdm 24.09.2021 00:04

Wydaje mi się że idealnym kandydatem na niego trenera Barcelony jest Frank de Boer

HB 24.09.2021 00:02

i ten randomowo wepchnięty zwycięski gol

HB 24.09.2021 00:02

ostatni mecz to była kompromitacja piłkarska

HB 24.09.2021 00:02

liczę, że Inter zagra mężnie z Atalantą

HB 24.09.2021 00:00

drugie scudetto się kroi

HB 24.09.2021 00:00

generalnie odkąd przyszedł kolarov to inter wszedł na poziom wyżej i nikt nie powie, że tak nie jest

pablo77 23.09.2021 23:59

Jak po kazdym meczu repki słysze krytyke Zielinskiego to smiac mi sie chce bo nie zdobyl bramki ani nie mial asysty...

pablo77 23.09.2021 23:58

no wlasnie dlatego wiekszosc sie nie zna a mysla ze sie znaja na pilce.

maverik 23.09.2021 23:57

no bo nie kreci liczb, a na to "znawcy" patrza

pablo77 23.09.2021 23:57

jak można nie zauważać zawodnika co robi całą grę ? jak Thiago w Bayernie czy Veratti

maverik 23.09.2021 23:57

jak odszedl do PSG to nagle niektorym sie oczy otworzyly, mam nadzieje ze nasi Brozo nie puszcza tylko bedzie ten nowy kontrakt

pablo77 23.09.2021 23:56

aa ok

maverik 23.09.2021 23:56

nie, pisze o Thiago

pablo77 23.09.2021 23:56

z Hellasem ?

maverik 23.09.2021 23:56

tez robil robote ktora malo kto zauwazal

pablo77 23.09.2021 23:56

ale z Hellasem czy z sampa to był dramat

pablo77 23.09.2021 23:56

albo tak od meczu z Realem gra bardzo dobrze

maverik 23.09.2021 23:56

czasem w takich momentach mi sie przypomina Thiago Motta

pablo77 23.09.2021 23:55

no z Realem zagrał mega mecz

HB 23.09.2021 23:55

totalnie

maverik 23.09.2021 23:55

gra za daleko od bramki zeby czesto wykrecac liczby, a na odbiory glownie sie patrze na obroncow, za to jak straci to wszyscy widza bo idzie kontra

maverik 23.09.2021 23:54

ma chyba najbardziej niewdzieczna pozycje

maverik 23.09.2021 23:54

to prawda

HB 23.09.2021 23:54

on jest strasznie niedoceniany

HB 23.09.2021 23:53

kosmos

HB 23.09.2021 23:53

nom

maverik 23.09.2021 23:53

to takie z pol obrotu?

HB 23.09.2021 23:51

widzieliście to podanie brozo do vecino przed bramką perisica?

maverik 23.09.2021 23:51

na pozycje Brozo to maja Tonalego, albo Bennacera

maverik 23.09.2021 23:51

no tak srednio

pablo77 23.09.2021 23:50

Kessie mógłby być też zmiennikiem Brozo

pablo77 23.09.2021 23:49

Kessie na ławce w sumie taki fizyczny dzik też by się przydał, są takie mecze ze brakuje kilogramów w środku pola

HB 23.09.2021 23:48

dla mnie to jest najgorsza pozycja interu teraz

pablo77 23.09.2021 23:48

zobaczyłbym Zielinśkiego w trójce z Barella i Brozoviciem :)

HB 23.09.2021 23:48

a za niego wchodzi w grę tylko vecino :/

pablo77 23.09.2021 23:47

dla mnie Hakan jest dobry do rotacji ale nie widzę go w pierwszej 11 na stałe :)

HB 23.09.2021 23:44

hakan dobre noty zbiera na whoscored, ale ja jakoś nie widzę tych statystyk w akcji w jego przypadku

pablo77 23.09.2021 23:43

Brahim wyglada spoko

pablo77 23.09.2021 23:43

Tonali poki co nie moze odpalic

HB 23.09.2021 23:42

myślałem, że wziąłbyś tonaliego ;p

HB 23.09.2021 23:42

i mieści się w podstawie milanu ;d

HB 23.09.2021 23:42

który ma z 22

HB 23.09.2021 23:42

to lepiej wziąć Calabrię

pablo77 23.09.2021 23:41

Romagnoli ma 26 lat a ten 34

HB 23.09.2021 23:41

wiadomo że to inna motywacja, ale pokazuje potencjał

HB 23.09.2021 23:41

na euro grał doskonale

pablo77 23.09.2021 23:41

dziadek

HB 23.09.2021 23:41

romagnoli niby lepszy? ;d

pablo77 23.09.2021 23:41

nie no daj spokój

HB 23.09.2021 23:40

Bonu na ławkę też mógłby być

pablo77 23.09.2021 23:40

symulant yebany

HB 23.09.2021 23:40

Cuadrado to był top3 zeszłego sezonu w Juve po Cristiano i Chiesie

pablo77 23.09.2021 23:40

nie wzialbym Cuadrado

pablo77 23.09.2021 23:39

Locatelli spoko ale nie wiadomo czy odpali w wiekszym klubie

HB 23.09.2021 23:39

to serie a jest ;d

pablo77 23.09.2021 23:38

cuadrado ma 33 lata

HB 23.09.2021 23:38

i loca

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się