Archiwum shoutboksa

Chuchu 23.09.2021 20:19

No ale tym razem nie mają dominującego Juventusu

Chuchu 23.09.2021 20:19

Napoli wygląda najlepiej w lidze obecnie, no ale już nieraz mieli taki sezon, gdzie zachwycali grą a kończyło się jak zawsze

Claudio 23.09.2021 20:19

beda zapewne tym czym milan w zeszlym sezonie 3/4 sezonu lider a i tak nie dojechali z kilkunastopunktową strata

Endru 23.09.2021 20:18

lysy znowu nie zapanuje nad szatnią i sie z kims pokloci jak zwykle

Krisu 23.09.2021 20:18

ja nie przekonuje się do nikogo. Po prostu podchodzę do tego tematu z ostrożnością

Claudio 23.09.2021 20:17

jakos jestem przekonany ze i tak nie zdobeda Scudetto ;)

Krisu 23.09.2021 20:17

LM mają z głowy

Krisu 23.09.2021 20:17

to wie ile ujadą w tym sezonie

Krisu 23.09.2021 20:17

Spalletti i Napoli mają dużo do udowodnienia

Claudio 23.09.2021 20:16

na chelsea kurs 2.2

Endru 23.09.2021 20:16

Maverik juz kon zwalony pod lysą glace?

Claudio 23.09.2021 20:16

juve-chelsea

Chuchu 23.09.2021 20:16

Co w TVP w środę puszczają?

nicolas80 23.09.2021 20:15

Widać że stworzyli drużynę i to jest dobry prognostyk dla nich

Claudio 23.09.2021 20:15

bo o 21.00 psg-city i milan-atletico

maverik 23.09.2021 20:15

Lucjan musi liczyć że zdrowie dopisze zwłaszcza obronie bo ławki to on nie ma

Claudio 23.09.2021 20:15

dobrze ze gramy o 18.45

Claudio 23.09.2021 20:14

na Inter w Doniecku tylko 1,6. Slaby kurs

Krisu 23.09.2021 20:14

Niby, ale Napoli bez skazy na tą chwilę

nicolas80 23.09.2021 20:13

Napoli zawodnikow ma dobrych także wszystko w rekach betona

Chuchu 23.09.2021 20:12

Ciekawe co Juve z Chelsea pokaże

Ibracadabra eight 23.09.2021 20:11

ciekawe jak długo tak pograją

nicolas80 23.09.2021 20:11

I napoli jeszcze

Ibracadabra eight 23.09.2021 20:11

Napoli jaki wynik

nicolas80 23.09.2021 20:10

Inter milan juve atalanta top 4

Chuchu 23.09.2021 20:10

Fiorentina nieźle gra w tym sezonie to mogą Lazio wywalić

nicolas80 23.09.2021 20:10

Roma nie ma szans są bardzo slabi

Chuchu 23.09.2021 20:10

Ale poza puchary raczej nie wypadną

Chuchu 23.09.2021 20:09

Na scudetto za słaba kadra

El_Imprezatore 23.09.2021 20:09

Tez tak mysle

Chuchu 23.09.2021 20:09

Roma spokojnie o top4 powalczy

nicolas80 23.09.2021 20:08

Lazio i Roma beda sie bic o miejsca 5-8

maverik 23.09.2021 20:08

Ze Spallettim fajna ofensywna piłka? Niemożliwe co

Claudio 23.09.2021 20:08

peciarz to jednak słaby trener

Chuchu 23.09.2021 20:08

O Torino gol :D

Chuchu 23.09.2021 20:08

A Lazio wygląda słabo za to

Claudio 23.09.2021 20:07

gol Toro

nicolas80 23.09.2021 20:07

Na tą chwilę to Napoli wyglada bardzo dobrze

Chuchu 23.09.2021 20:07

Żeby taką formę na LE przełożyli

Chuchu 23.09.2021 20:06

Milan tam w bólach wygrał z Sampą, my zremisowaliśmy po ciężkim meczu a oni sobie 4 brameczki i dodomu

El_Imprezatore 23.09.2021 20:06

Najgrozniejsi beda Napoli, Milan i chyba jednak juve

Chuchu 23.09.2021 20:06

No to na głównego rywala nam wyrasta Napoli

maverik 23.09.2021 20:03

Łysy beton tylko wrzuta i wrzuta

FReeFonix 23.09.2021 20:01

No Napoli wydaje się, że w tym momencie są w najlepszej formie w Serie A

Claudio 23.09.2021 19:58

ladnie zaczeli ale od meczu z Milanem powietrze zeszlo kompletnie

Claudio 23.09.2021 19:57

Lazio slabiutkie

nicolas80 23.09.2021 19:56

Napoli teraz fajnie wyglada i liga jest dluga

nicolas80 23.09.2021 19:54

Mecz meczowi jest nie równy

nicolas80 23.09.2021 19:54

Tak jestem zadowolony z remisu poniewaz wiem ze nie jest mozliwe wszystko wygrac

intermed1 23.09.2021 19:52

A wy nadal zadowoleni z 2:2

nicolas80 23.09.2021 19:50

Ale Napoli nie zwalnia widac że tworza drużynę

nicolas80 23.09.2021 19:49

Ok

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:49

szkoda, że Walukiewicz tam nie wylądował

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:49

może powalczą o top 10

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:49

Jurić ogarnął chyba Torino

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:48

jedynie martwi mnie brak jeszcze jednego dobrego pomocnika

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:47

ja i tak jestem spokojny o Inter

Kusy 23.09.2021 19:46

Lucek demoluje przeciwników

Claudio 23.09.2021 19:44

jak wspominalem ostatnio dobrze ze z Napoli gramy dopiero za 2 miesiace

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:42

chyba, że to normalna rzecz we Włoszech jak ktoś 3 przeżegna się

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:41

po prostu jestem zaskoczony

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:41

a czy ja coś mówię?

nicolas80 23.09.2021 19:40

To jest indywidualna sprawa kto w kogo wierzy

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:34

nie wiedziałem, że Insigne jest prawosławny xdd

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:33

szkoda, że on ma tendencję do tycia, bo w top formie fizycznej jest to bardzo szybki obrońca

intermed1 23.09.2021 19:33

Spaletti niestety po Scudetto zmierza

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:32

Sule też koniec kontraktu

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:32

do tego mając kontrakt w swoich rękach

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:32

i to chyba ostatni dzwonek na poważny klub i walkę o puchary

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:31

28 lat w przyszłym roku

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:31

Ginter może być łatwym celem

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:31

na pewno dadzą mu nową umowę

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:31

Rudiger gra wszystko w Chelsea

Claudio 23.09.2021 19:28

Rudiger tez, ale on pewnie jak nie przedluzy to pojdzie gdzies do innego mocniejszego klubu

Claudio 23.09.2021 19:27

no tez najbardziej mi Ginter wpadl

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:27

liczę na tego Gintera

Claudio 23.09.2021 19:27

niemieccy obroncy solidni

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:27

ciekawe czy kogoś jeszcze zgarniemy za darmo poza Onaną

nicolas80 23.09.2021 19:26

Obroną nie sensu się przejmować. Najważniejsze że w przodzie mamy ogromne możliwosci

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:26

Paru ciekawych piłkarzy jest

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:25

w przeciwieństwie do Kolarova, Ranocchii czy Ambrożego

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:24

solidny jest i na pewno będzie można nim spokojnie rotować

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:24

a my takich potrzebujemy

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:24

świetnie wyprowadza piłkę

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:24

nie zdziwię się jak będą chcieli go za darmo wziąć

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:24

a nasi już ponoć interesowali się nim

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:24

ale Ginter ma do 2022

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:24

nie wiem

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:24

no i Perisik

Claudio 23.09.2021 19:23

klasowym obroncom w Europie

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:23

z obrońców Ambroży, Ranocchia i Kolarov

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:23

u nas?

Claudio 23.09.2021 19:23

komu sie kontrakt konczy?

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:23

ciekawe na kogo polować będzie Pan Marotta

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:23

ale za rok cała trójka pewnie odejdzie

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:23

no tak

Claudio 23.09.2021 19:22

nie zapomnij o królu Serbii

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:22

czyli nikt tak naprawdę

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:22

jest D'Ambrosio i Ranocchia

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się