Archiwum shoutboksa

Saff 21.09.2021 23:50

Biorąc pod uwagę niektóre mecze Eriksena u nas, to to przepuszczanie piłek między nogami, to rozważyłbym czy bywało celowe, czy nie ;)

Chuchu 21.09.2021 23:50

Endru a czemu nie?

pablo77 21.09.2021 23:50

to sa takie male rzeczy ale robia roznice, dzieki temu mozna wyjsc z pod pressingu itd. a dzisiaj Viola przez 30 min gniotla ze nic nie moglismy zrobic, a takimi akcjami mozna grozna kontre wyprowadzic a w tym bylismy mocni w zelszym sezonie w grze z kontry.

Endru 21.09.2021 23:50

Dalej myslicie, ze Dragowski moze byc nastepca Handy?

pablo77 21.09.2021 23:48

albo przepuscil pilke miedzy nogami i dwoch typow sie na to nabralo a brozovic mogl juz wyprowadzic szybka akcje

VVujek 21.09.2021 23:48

Od 30 stycznia zaczął w miarę regularne grać , ale i tak nie zawsze w 1 skladzie

pablo77 21.09.2021 23:47

nawet dzisiaj Sanchez miał pare takich akcji, gdzie zrobił kółeczko wział typa na balans i zagrał na wolne pole.

cuba 21.09.2021 23:47

dokł

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:47

Eriksen to jeden z najbardziej utalentowanych umyslow jaki gral. Tutaj oby wrocil

pablo77 21.09.2021 23:47

czesto otwierał gre, przyspieszał akcje.

nicolas80 21.09.2021 23:47

Nic nie mam do Eriksena tylko stwierdzam fakty

VVujek 21.09.2021 23:47

Miał , ale w Interze tego nie pokazywał za bardzo xd

pablo77 21.09.2021 23:46

tak jak napisałem więcej pokazał Sanchez w 20 min niż Hakan w 3 meczach

pablo77 21.09.2021 23:46

ze po prostu miał to coś, przeglad pola rozegranie itd.

cuba 21.09.2021 23:46

nicolas dałbyś spokój już temu erykowi

VVujek 21.09.2021 23:45

No jak to widzisz

nicolas80 21.09.2021 23:45

I nie oceniam po 5 meczach tylko po 1,5 roku

pablo77 21.09.2021 23:45

no ja to inaczej widze

VVujek 21.09.2021 23:44

Liczylem na bramki , asysty , a tu nic wielkiego

nicolas80 21.09.2021 23:44

To ze Kiedys gral dobrze to fakt . Ale u nas tego nie pokazal

Claudio 21.09.2021 23:44

ja na darmowy transfer narzekac nie bede tym bardziej po 4 jego spotkaniach z 1 golem i 2 asystami. Nie zachwyca jak z Genoa, ale tez nie jest trupem

VVujek 21.09.2021 23:44

Ja osobiście sie zawiodlem na Eriksenie

andyvdm 21.09.2021 23:43

Xd

andyvdm 21.09.2021 23:43

Tutaj każde celne kopnięcie piłki Eriksena było fetowane

VVujek 21.09.2021 23:43

Tylko , że Eriksen gral kupe wiekszosc czasu w Interze , pod koniec tez wielkiej formy nie pokazal byl elementem ukladanki jak obecnie Hakan

pablo77 21.09.2021 23:43

niż*

pablo77 21.09.2021 23:42

uważam, ze Sanchez wiecej zrobił w 20 min z Bologna i Hakan w 3 ostatnich swoich meczach ;)

pablo77 21.09.2021 23:42

nicolas mam oczy :D

nicolas80 21.09.2021 23:41

Pablo skad takie wnioski? Chyba nie statystyki ?

Endru 21.09.2021 23:41

Pamietajcie kto gra po stronie Hakana nie ma gosc latwo wspolpracowac z lautaro i perisicem

pablo77 21.09.2021 23:40

Szymański też pewnie ma lepsze statystyki u Sousy niz Zielek :D

VVujek 21.09.2021 23:39

Kiedy Eriksen wskoczył do 1 skladu , chyba jakos koniec stycznia , poczatek lutego co

pablo77 21.09.2021 23:39

Eriksen to przynajmniej dwie półki wyżej od Hakana to tak jak porównywać Damian Szymanśkiego do Piotra Zielińskiego :)

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:39

Inzaghi kazdego dnia modli sie do Bozi by Christian byl zdrowy i wskoczyl w miejsce Hakana

Chuchu 21.09.2021 23:38

przestań głupoty pieprzyć może co?

nicolas80 21.09.2021 23:38

Nie tondaj szanse Hakanowina nie po 5 meczech go kasujesz

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:38

i co chuchu ,myslisz pewnie ze bez Eriksona bysmy tytul wygrali co

Chuchu 21.09.2021 23:38

Patrząc na całokształt to nie sprostał oczekiwaniom

Claudio 21.09.2021 23:38

Hakan jest nadal w szoku z jakimi mistrzami moze pograc

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:38

no a ile trwa 2 polowa sezonu xD pare miesiecy chyba xd

Chuchu 21.09.2021 23:38

Udaną miał koncówkę sezonu

VVujek 21.09.2021 23:37

Faktycznie podstawowy , ale tylko przez parę miesiecy w 2 polowie sezonu

nicolas80 21.09.2021 23:37

Nie chodzi kto jest lepszy tyko ile Eriksen dostawal czasu od kibiców

Endru 21.09.2021 23:37

Eriksen byl kluczowy dla mistrzostwa

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:36

faktycznie nie udana, podstawowy zawodnik druzyny mistrza wlochj

Chuchu 21.09.2021 23:36

Wszyscy wiemy, że jego przygoda u nas nie była udana

Claudio 21.09.2021 23:36

nie uwazam by Hakan gral jakos bardzo dobrze, ale nie spodziewalem sie po nim cudow. Mial godnie zastapic Christiana i to robi. Jest czescia ukladanki

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:36

sobie mozecie statystykami rzucac, Eriksen jak wiadomo ma chore serce i kto jest lepszy juz sie nie przekonamy

Chuchu 21.09.2021 23:35

Ale Eriksena przecież nikt nie gloryfikuje :oops:

VVujek 21.09.2021 23:35

Hakan człowiek widmo , ale robi swoje

nicolas80 21.09.2021 23:35

Wlasnie to mialem pisać

Claudio 21.09.2021 23:35

Eriksen 1,5 sezonu 4 gole 2 asysty Hakan w 4 meczach 1 gol i 2 asysty.

nicolas80 21.09.2021 23:34

Nowy klub inna pozycja a statystyki jedne z najlepszych

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:34

zagra dobrze raz na pinc meczow

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:34

Przeciez tak wyglada gra Hakana od kilku sezonow xD

nicolas80 21.09.2021 23:33

Teraz Hakan 5 meczów i juz skreślany xdd

nicolas80 21.09.2021 23:32

Galgia slaby Vecino kiepski Vidal fatalny ale Eriksen gral wspaniale we wszystkich meczach tylko trener sie na niego uwziął

VVujek 21.09.2021 23:32

Bramke i 2 asysty ma , a mial też kluczowe odbiory

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:30

Gosc istnieje tylko w meczach gdzie ma przestrzen, tak jak bylo z Genoa, Atalanta tez pewnie zostawi miejsce i moze nawet niezle zagra

Chuchu 21.09.2021 23:29

Człapan Czlapanoglu

VVujek 21.09.2021 23:29

W sumie to poczatek Hakan moze jeszcze cos pograć

Claudio 21.09.2021 23:29

przeciez Hakan dwa razy ladnie wyciagnac grozne ataki Violi dzis w 1 polowie.

andyvdm 21.09.2021 23:29

Dwa człapaki

Chuchu 21.09.2021 23:29

Hakan totalnie niewidoczny poza stałymi fragmentami jest

Chuchu 21.09.2021 23:29

Eriksen szału nie robił, ale brał jakiś tam aktywny udział w grze

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:29

on nic nie daje, to amator skonczony

nicolas80 21.09.2021 23:28

Ma problemy w obronie ale w ofensywie wiecej daje

andyvdm 21.09.2021 23:28

Eriksen też szału nie robił

Claudio 21.09.2021 23:28

Hakan nie gra super, ale akurat jak mam porównać Hakana i Eriksena to wieksza korzysc z turka

VVujek 21.09.2021 23:28

W sumie to gra na poziomie Eriksena wlasnie xd

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:28

Chcialbym powiedziec: Eriksen, sciagnij prosze ten kardiowerter, zacznij grac i jesli bedzie trzeba - oddaj zycie za Inter

andyvdm 21.09.2021 23:28

Bo w reszcie był beznadziejny

Claudio 21.09.2021 23:28

tez uwazam ze wiecej korzysci z niego. Jak Eriksen dobrze podal to byla podnieta

andyvdm 21.09.2021 23:27

Mówisz o meczu z Genoa chyba

nicolas80 21.09.2021 23:27

Spokojnie na ta chwile Hakan duzo lepszy jak Eriksen

VVujek 21.09.2021 23:27

Obaj robia swoje przy stałych fragmentach

andyvdm 21.09.2021 23:26

Do bicia rogów domarco lepszy

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:26

zreszta hakan jest we wszystkim jest bezuzyteczny, to bicia rogow sie nadaje

Claudio 21.09.2021 23:26

ale Eriksen moze pomarzyc o takich statystykach jak Hakan

VVujek 21.09.2021 23:26

Dlatego na takie okolicznosci przydalby sie ktos o profilu Kovacica

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:25

w zeszlym roku Brozo mial wsparcie Eriksena teraz ma Hakana, typ jest bezutyczeny w tym elemencie

Chuchu 21.09.2021 23:25

Poza tym jest bezużyteczny

Claudio 21.09.2021 23:25

Barella i Brozo to nie sa mistrzowie kreatywnosci czy techniki niestety y radzic sobie w takich sytuacjach

Chuchu 21.09.2021 23:25

No Hakan niestety na boisku jest tylko po to, żeby stałe fragmenty bić

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:25

nie da sie wyjsc spod pressingu majac takiego ogora jak hakan w pomocy

VVujek 21.09.2021 23:24

Sampa Hellas Viola , byly duże problemy

nicolas80 21.09.2021 23:24

Kazda druzyna ma z tym problem xdd

VVujek 21.09.2021 23:24

Ogromny minus jest taki , że nasi maja ogromny problem z wyjsciem z pod pressingu

nicolas80 21.09.2021 23:23

Ogolnie w tym sezonie jest mocnym punktem druzynynpoza jedna sytuacja

cuba 21.09.2021 23:22

tak właśnie za dziś

Claudio 21.09.2021 23:22

no za dzis Handa ogromny plus

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:22

Chuchu nie wiem czy wiesz ale gosc bronil bedac na soku, nie wiadomo jak bedzie gral po odstawieniu

andyvdm 21.09.2021 23:22

To świadczy o czołówce a nie o Handzie

cuba 21.09.2021 23:21

za dziś ma plus handa zdecydowanie

VVujek 21.09.2021 23:21

Handa nawet w słabszej formie jest czołówka w Serie A

Chuchu 21.09.2021 23:21

Kameruńczyk przed tym banem był szykowany na nr1 w Chelsea więc bronić na pewno umie

Claudio 21.09.2021 23:21

chcialbym by tak bylo

nicolas80 21.09.2021 23:21

Handa pokaze Wam wszystkim swoja klasę

Claudio 21.09.2021 23:21

dla mnie to bramkarz tykajaca bomba

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się