Archiwum shoutboksa

Claudio 23.09.2021 19:21

my mamy dobrą ławkę, ale też nie jest jakas mocarna nawet jak na SerieA. Obrona kuleje

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:20

a znając Napoli będą rotować w LE

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:20

więc to nie jest wyznacznik

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:20

nikt w lidze nie ma ławki poza nami

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:20

ale jak już mówiłem

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:19

według mnie ma potencjał na lepsze granie

Claudio 23.09.2021 19:19

Elmas to naprawde solidny gosc, ale no wlasnie...pewnego poziomu nie przeskoczy

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:18

a Elmas wcale taki słaby nie jest

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:18

w Romie był topem

Claudio 23.09.2021 19:18

tylko kiedy mial ta formę?

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:18

ale w formie to czołowy obrońca w lidze

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:17

wiem, że Manolas fatalny jest

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:17

nie mówię, że nie ogarną się, ale za 10 kolejek dla nich sezon w lidze może być skończony

Claudio 23.09.2021 19:17

akurat Elmas i manolas to fatalnie graja

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:17

oni za dużo stracą

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:17

a Juve nie liczy się

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:17

Milan nie wiem kogo tam poważnego ma

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:16

Napoli też ma Politano, Elmasa, Manolasa

Dzonyy 23.09.2021 19:16

w milanie te no namy fajnie graja

Claudio 23.09.2021 19:16

ale Juve to jednak ma tam paru solidnych na lawie podobnie Milan

nicolas80 23.09.2021 19:15

Napoli w pierwszej polowie wyglada mocnie

Claudio 23.09.2021 19:15

w sumie troche racji w tym jest

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:15

poza nami u nikogo to poważnie nie wygląda

Claudio 23.09.2021 19:14

patrze na ławkę Napoli od strony praktycznej, a nie nazwisk to nie wyglada to tak powaznie szczerze mówiąc

Dzonyy 23.09.2021 19:13

Nie lubie ich, ale Spallowi zycze dobrze

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:12

Napoli będzie poważne w tym sezonie

Dzonyy 23.09.2021 19:10

Zgadzam sie.

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:10

ale Romano to już jest prawie jak potwierdzenie

Dzonyy 23.09.2021 19:10

o tym Onanie to ciagle ktos sapie, ze jest blisko nas

Adriano_forever 23.09.2021 19:08

ok

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:06

dla nas byłoby dobrze jakby grał

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:06

ciekawi mnie czy będzie tam grał

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:05

to chyba jednak nie Napoli, które aż tak robi piłkarzom pod górkę

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:05

tak

Adriano_forever 23.09.2021 19:05

bo tam trochę foch był po ogłoszeniu wyroku

Adriano_forever 23.09.2021 19:05

dopuścił go Ajax do treningów?

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:05

ale do gry wróci dopiero w listopadzie

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:04

od września mógł już wznowić treningi

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:04

tak

Adriano_forever 23.09.2021 19:04

bo ten ban to właśnie miał być też na trenowanie z zespolem

Adriano_forever 23.09.2021 19:04

było gdzies info że wrócił do treningów?

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:04

wydaje się, że będzie pasować do nas

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:04

Onana to naprawdę dobry bramkarz, a do tego świetnie gra nogami

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:03

ciekawe czy Ajax będzie na niego stawiać

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:03

już wrócił do treningów, a od listopada wróci do gry

Adriano_forever 23.09.2021 19:02

bo ta dyskwalifikacja to na wszystko była

Adriano_forever 23.09.2021 19:02

i czy żyje ogólnie

Adriano_forever 23.09.2021 19:02

ciekawe co tam u niego

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:01

Romano wysapał, że Onana blisko Intera

nicolas80 23.09.2021 18:49

Zawsze jest szkoda strat punktów w kazdym meczu ale nie ma możliwosci wszystkiego wygrywać

ZnawcaCalcio 23.09.2021 18:45

szkoda straty pkt z Sampdorią

nicolas80 23.09.2021 18:43

Ale szmata

Claudio 23.09.2021 18:42

no i teraz mu siadlo

Claudio 23.09.2021 18:39

Osimhen co zrypal jak amator

ZnawcaCalcio 23.09.2021 18:29

Koulibaly chyba też w niezłej formie jest

ZnawcaCalcio 23.09.2021 18:29

naprawdę niezły skład mają

ZnawcaCalcio 23.09.2021 18:29

coraz bardziej dochodzę do wniosku, że to Napoli może być drugą siłą w lidze po nas

ragnar 23.09.2021 18:27

odpalamy, oby Sampa grała swoje

Claudio 23.09.2021 18:19

ZObaczymy jak na tle Sampdorii zaprezentuje się Napoli. Sampa jedyny rywal z którym straciliśmy punkty. Napoli jedyna drużyna z kompletem punktów.

ZnawcaCalcio 23.09.2021 18:10

kawał piłkarza

ZnawcaCalcio 23.09.2021 18:10

wymiataczem jest

bobogol 23.09.2021 13:44

Hakana tak wspominają a Paquete? on tam podobno dobrze sobie radzi w L1, tak Smok mowil

FReeFonix 23.09.2021 13:03

Dokł

Endru 23.09.2021 12:55

Tamten czarnuch klękacz niech najpierw cos z topem pokaze

Endru 23.09.2021 12:54

Jest tylko jeden RL9 ten polski

chonciak 23.09.2021 12:50

Bo w przypadku RL9 nie było plotek co okno, że chce iść do czelsi

ZnawcaCalcio 23.09.2021 12:47

A ostatecznie to Lukaku odszedl a LM zostal

ZnawcaCalcio 23.09.2021 12:47

Troche beka jak kazdy wyzywal LM bo chcial do Barcelony

ZnawcaCalcio 23.09.2021 12:45

Podniecaja sie Diazem, a Real ma prawo pierwokupu

Endru 23.09.2021 12:44

Ja nie jestem na nic wkurzony po prostu widze ilosc strzelonych bramek i nie mam do nikogo pretensji

Claudio 23.09.2021 12:38

Ja przez tydzień po transferze Lukaku byłem na niego wkurzony. DO achrafa kompletnie nie mam pretensji i cieszę się każda jego bramka. A ciągle pisanie o Hakanie to jakaś psychoza i fanatyzm

Endru 23.09.2021 12:38

Witam :flaga:

Endru 23.09.2021 12:38

:)

Endru 23.09.2021 12:37

adamos adamos 23 września 2021, 08:15 Hakan wielki hamulec, Diaz siła napędowa. Ja pisałem o tym i napisze jeszcze raz nowy kosmita się narodzi w postaci Diaza.

Claudio 23.09.2021 12:36

A tak jak piszesz ciągle przywoływanie Hakana u nich (zapewne nie ma dnia by o nim nie pisał ktoś) świadczy o tym że ich ten transfer zabolał. Poczuli się jakby ich dziewczyna zdradziła. Zamiast wziąć to na klatę to nadal rozpamiętują i się pocieszają "nie no on naprawdę był słaby, do niczego nam niepotrzebny teraz mamy lepiej bla bla bla...."

ZnawcaCalcio 23.09.2021 12:35

No ja czytalem ze jak zawodnicy w Baby Milanie wejda w wiek 24-25 lat to bedzie kosmos !! !

Claudio 23.09.2021 12:34

Seba przecież przed tym spektakularnym (strzał praktycznie do pustej z 2 metrów) bramki Fiaza to jechali po nim że się nie nadaje 😄 także na milanistow trzeba wziąść poprawkę. Wielu tam naprawdę ma coś z głową. Zdanie zmieniają z każdym kolejnym wydarzeniem o 180 stopni

forzaragazzi 23.09.2021 11:17

Bzika mają na jego punkcie

Seba 23.09.2021 09:22

Alez ich nadal piecze

Seba 23.09.2021 09:21

Milanisci zamiast cieszyc sie z wygranej, to znowu o Hakanie. Gdyby byl taki slaby, to chyba nie rozpamietywaliby tak dlugo jego odejscia. No i ten wielki Diaz...

Ippon 22.09.2021 23:48

Cud będzie jak oni albo salernitana się utrzymają

Ippon 22.09.2021 23:47

Venezia to ma taki skład, że jedynym piłkarzem którego kojarzę to caldara.

Ojciec SB 22.09.2021 23:34

teraz Denzel sie liczy a nie jakis Hakimi

pablo77 22.09.2021 23:29

Piekarz skąd nienawiść do City i PSG ? :D

pablo77 22.09.2021 23:29

Niestety

Piekarz 22.09.2021 23:08

ale wiecie że Hakimi już nie gra w Interze?

pablo77 22.09.2021 22:58

Achraf serce

Claudio 22.09.2021 22:56

no i hakimi uratowal

Dynia... 22.09.2021 22:53

Hakimi kozacko to wykonczyl

Czaglar 22.09.2021 22:51

Hakimi jaka bestia

FReeFonix 22.09.2021 22:43

Mierne te PSG

Claudio 22.09.2021 22:40

tylko oczywiscie PSG z ostatnia druzyna musi mi kupon zawalic :D

Claudio 22.09.2021 22:39

no ja tez wlasnie akurat sprawdzalem :D

FReeFonix 22.09.2021 22:39

No obsrałem się jak pokazało wielką szansę na fleszskorze

Claudio 22.09.2021 22:39

a jednak nie

Claudio 22.09.2021 22:38

no i masz remis mułów

crislk 22.09.2021 22:38

miejmy nadzieje ze samdoria jutro urwie punkty lysemu;p

FReeFonix 22.09.2021 22:35

Memczester w piko, pięknie

pluto11 22.09.2021 22:24

Tez sadzecze juz jest klepniety Marotta bo kogos na bramke musimy miec a Marotta darmowego zawodnika nie przepuści

Shoutbox

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625743

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się