Archiwum shoutboksa

Odet 24.09.2021 11:04

dla Insigne czy Koulibalego ostatni moment zeby coś ugrac dla Napoli

Odet 24.09.2021 11:04

a tam trafił na podatny grunt

Odet 24.09.2021 11:04

Spall się pogubił i stracił autorytet

Odet 24.09.2021 11:03

wszystko grzmotnęło

Odet 24.09.2021 11:03

u nas za Spalla była akcja z Miętusam

Odet 24.09.2021 11:03

nie ma ławki, też grają w pucharach

Dzonyy 24.09.2021 11:02

ławki tam nie ma wiec spuchna

Dzonyy 24.09.2021 11:02

My za Spalla tez mielismy dobre momenty

nicolas80 24.09.2021 11:01

jasne że od nas wszystko zależy ale na tą chwilę są mocni

Kusy 24.09.2021 10:58

Dokl Odet

Kusy 24.09.2021 10:58

Uznałbym to plusem w chwili obecnej

Kusy 24.09.2021 10:58

Dyl87 24.09.2021 10:53 w Napoli problemem jest to że oni w składzie nie mają nikogo kto coś wygrał żadnego mistrza teraz się wystrzelają a później będzie jak co roku walka o TOP 4

Odet 24.09.2021 10:57

my musimy uważać tylko na siebie

nicolas80 24.09.2021 10:57

Zawodników mają dobrych i trenera też także trzeba na nich uważać

Odet 24.09.2021 10:57

no zobaczymy jak skończą

Odet 24.09.2021 10:57

szybcy i dobrzy technicznie piłkarze

Odet 24.09.2021 10:57

ofensywnie też Napoli wygląda dobrze

Odet 24.09.2021 10:56

Spall odżył wyraźnie

Dyl87 24.09.2021 10:53

w Napoli problemem jest to że oni w składzie nie mają nikogo kto coś wygrał żadnego mistrza teraz się wystrzelają a później będzie jak co roku walka o TOP 4

Dyl87 24.09.2021 10:52

Tak dobrze sobie radzą kusi mnie Insignie i Osi żeby ich zgarnąć do ligi Real :)

nicolas80 24.09.2021 10:47

zobaczymy co się wydarzy ale muszę przyznać że wyglądają bardzo dobrze

Dyl87 24.09.2021 10:38

to dopiero 5 kolejka zobaczymy w styczniu

nicolas80 24.09.2021 10:34

wielkie rzeczy robi na tą chwilę rodowity Toskańczyk

Orzeu 24.09.2021 10:17

wielki Frank de Boer

HB 24.09.2021 00:40

andy chcesz o tym pogadać?

andyvdm 24.09.2021 00:04

Wydaje mi się że idealnym kandydatem na niego trenera Barcelony jest Frank de Boer

HB 24.09.2021 00:02

i ten randomowo wepchnięty zwycięski gol

HB 24.09.2021 00:02

ostatni mecz to była kompromitacja piłkarska

HB 24.09.2021 00:02

liczę, że Inter zagra mężnie z Atalantą

HB 24.09.2021 00:00

drugie scudetto się kroi

HB 24.09.2021 00:00

generalnie odkąd przyszedł kolarov to inter wszedł na poziom wyżej i nikt nie powie, że tak nie jest

pablo77 23.09.2021 23:59

Jak po kazdym meczu repki słysze krytyke Zielinskiego to smiac mi sie chce bo nie zdobyl bramki ani nie mial asysty...

pablo77 23.09.2021 23:58

no wlasnie dlatego wiekszosc sie nie zna a mysla ze sie znaja na pilce.

maverik 23.09.2021 23:57

no bo nie kreci liczb, a na to "znawcy" patrza

pablo77 23.09.2021 23:57

jak można nie zauważać zawodnika co robi całą grę ? jak Thiago w Bayernie czy Veratti

maverik 23.09.2021 23:57

jak odszedl do PSG to nagle niektorym sie oczy otworzyly, mam nadzieje ze nasi Brozo nie puszcza tylko bedzie ten nowy kontrakt

pablo77 23.09.2021 23:56

aa ok

maverik 23.09.2021 23:56

nie, pisze o Thiago

pablo77 23.09.2021 23:56

z Hellasem ?

maverik 23.09.2021 23:56

tez robil robote ktora malo kto zauwazal

pablo77 23.09.2021 23:56

ale z Hellasem czy z sampa to był dramat

pablo77 23.09.2021 23:56

albo tak od meczu z Realem gra bardzo dobrze

maverik 23.09.2021 23:56

czasem w takich momentach mi sie przypomina Thiago Motta

pablo77 23.09.2021 23:55

no z Realem zagrał mega mecz

HB 23.09.2021 23:55

totalnie

maverik 23.09.2021 23:55

gra za daleko od bramki zeby czesto wykrecac liczby, a na odbiory glownie sie patrze na obroncow, za to jak straci to wszyscy widza bo idzie kontra

maverik 23.09.2021 23:54

ma chyba najbardziej niewdzieczna pozycje

maverik 23.09.2021 23:54

to prawda

HB 23.09.2021 23:54

on jest strasznie niedoceniany

HB 23.09.2021 23:53

kosmos

HB 23.09.2021 23:53

nom

maverik 23.09.2021 23:53

to takie z pol obrotu?

HB 23.09.2021 23:51

widzieliście to podanie brozo do vecino przed bramką perisica?

maverik 23.09.2021 23:51

na pozycje Brozo to maja Tonalego, albo Bennacera

maverik 23.09.2021 23:51

no tak srednio

pablo77 23.09.2021 23:50

Kessie mógłby być też zmiennikiem Brozo

pablo77 23.09.2021 23:49

Kessie na ławce w sumie taki fizyczny dzik też by się przydał, są takie mecze ze brakuje kilogramów w środku pola

HB 23.09.2021 23:48

dla mnie to jest najgorsza pozycja interu teraz

pablo77 23.09.2021 23:48

zobaczyłbym Zielinśkiego w trójce z Barella i Brozoviciem :)

HB 23.09.2021 23:48

a za niego wchodzi w grę tylko vecino :/

pablo77 23.09.2021 23:47

dla mnie Hakan jest dobry do rotacji ale nie widzę go w pierwszej 11 na stałe :)

HB 23.09.2021 23:44

hakan dobre noty zbiera na whoscored, ale ja jakoś nie widzę tych statystyk w akcji w jego przypadku

pablo77 23.09.2021 23:43

Brahim wyglada spoko

pablo77 23.09.2021 23:43

Tonali poki co nie moze odpalic

HB 23.09.2021 23:42

myślałem, że wziąłbyś tonaliego ;p

HB 23.09.2021 23:42

i mieści się w podstawie milanu ;d

HB 23.09.2021 23:42

który ma z 22

HB 23.09.2021 23:42

to lepiej wziąć Calabrię

pablo77 23.09.2021 23:41

Romagnoli ma 26 lat a ten 34

HB 23.09.2021 23:41

wiadomo że to inna motywacja, ale pokazuje potencjał

HB 23.09.2021 23:41

na euro grał doskonale

pablo77 23.09.2021 23:41

dziadek

HB 23.09.2021 23:41

romagnoli niby lepszy? ;d

pablo77 23.09.2021 23:41

nie no daj spokój

HB 23.09.2021 23:40

Bonu na ławkę też mógłby być

pablo77 23.09.2021 23:40

symulant yebany

HB 23.09.2021 23:40

Cuadrado to był top3 zeszłego sezonu w Juve po Cristiano i Chiesie

pablo77 23.09.2021 23:40

nie wzialbym Cuadrado

pablo77 23.09.2021 23:39

Locatelli spoko ale nie wiadomo czy odpali w wiekszym klubie

HB 23.09.2021 23:39

to serie a jest ;d

pablo77 23.09.2021 23:38

cuadrado ma 33 lata

HB 23.09.2021 23:38

i loca

HB 23.09.2021 23:38

Cuadrado, de light, morata

pablo77 23.09.2021 23:38

a z Juve kogo poza Chiesą i Dybalą ?

pablo77 23.09.2021 23:38

a poza tym to nikogo poza Kessim na ławkę i Theo na lewe wahadło to wszystko

pablo77 23.09.2021 23:37

Romagnoli na ławkę by się przydał

HB 23.09.2021 23:36

z Juve więcej zawodników możnaby wziąć

pablo77 23.09.2021 23:36

ale jednak Milan jest bardziej poukładany, ten Pioli ma tam ciągłość

HB 23.09.2021 23:36

a kogo byś wyciągnął z Milanu do Interu poza Kessiem, Calabrią, Theo i bramkarzem?

pablo77 23.09.2021 23:36

jak dla mnie są porównywalni kadrowo z Milanem

HB 23.09.2021 23:36

na Serie A poziom takich Rabiotów i Bern wystarcza ;d

HB 23.09.2021 23:35

a resztę na plus

HB 23.09.2021 23:35

tylko bramkarza od Milanu mają gorszego

pablo77 23.09.2021 23:35

nie ważne ile razy 0 jest wciąż 0 :D

pablo77 23.09.2021 23:35

HB co z tego, że szeroką jak nie jakościową xD

pablo77 23.09.2021 23:34

chyba, ze nie wyjda z grupy LM i się skupią na lidze tylko

HB 23.09.2021 23:34

Juve ma szeroką kadrę

pablo77 23.09.2021 23:34

fakt nie było Dybali on może pociągnąć grę jak wróci do formy z przed dwóch lat albo Chiesa moze przejąć ale ja i tak tego nie widzę :)

pablo77 23.09.2021 23:33

Juventus w zeszlym roku wszedl rzutem na tasme a mieli Ronaldo co jednak tych bramek nastukał i ciągnął za uszy. I nie grali nawet takiej trzody jak teraz

HB 23.09.2021 23:08

i dobrze mu tak zwyrolowi

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się