Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 25.09.2021 09:55

Nie możesz strzelać technicznie bo to brak szacunku dla bramkarza

taboret 25.09.2021 09:32

nie mozesz strzelic gola bo to oznaka braku szacunku do bramkarza

Seba 25.09.2021 07:45

Od kiedy takie zagranie jest traktowane jako brak szacunku dla rywala? to za zagranie piłki między nogami też bedą dawać kartki? :D

pablo77 24.09.2021 23:53

ile jeszcze ? - w ch*j, jak daleko ? - w ch*j :D

pablo77 24.09.2021 23:52

doman i jeszcze w ch*j czyli nasza narodowa miara xD

doman 24.09.2021 23:36

gdyby to najczestsze slowo w polsce , gdyby mama miala kuta to by byla ojcem

doman 24.09.2021 23:33

Gdyby nie slupek , gdyby nie poprzeczka ,gdyby sie nie przewrocil bylaby rzecz wielka

FReeFonix 24.09.2021 23:22

Niestety

Chuchu 24.09.2021 23:19

Gdyby Żurawski podał do Kuźby to Wisła wyeliminiwałaby Lazio

FReeFonix 24.09.2021 22:50

Gdyby nie ten frajerski remis z Wisłą to Lechia miałaby tyle samo pkt co liderujący Lech

Skepta 24.09.2021 22:42

Rodrygo palacio > Rodrygo

Endru 24.09.2021 22:29

No i prawidlowo trzeba kazdego kupowac kto nas w lm obija

Skepta 24.09.2021 22:28

Ktos slyszal? xD

Skepta 24.09.2021 22:28

Inter zainteresowany Rodrygo

Endru 24.09.2021 22:05

Kondzik sie zesral wieczorem i moze sobie dosrac rano jak nie spusci

HB 24.09.2021 21:56

AF wysyłam Ci facebookową emotkę *care* w tym momencie

Orzeu 24.09.2021 21:42

dla kondzika

Orzeu 24.09.2021 20:51

: BAN :

Orzeu 24.09.2021 20:51

:ban:

Kondzik 24.09.2021 20:24

Biedny af nie może pisac i łapie za nogawke. Ze skrajności w skrajność

Adriano_forever 24.09.2021 20:12

dobra darujmy sobie, tak bedzie lepiej. milego weekendu

Adriano_forever 24.09.2021 20:08

to piszesz ze nie pierwsszy raz to robie a nie widziales komci na to Orzeua? aha, to malo widziales albo sciemniasz

maverik 24.09.2021 20:07

jakos nie widze zeby Orzeu sie z toba smial

Adriano_forever 24.09.2021 20:06

a ty o, zenujace strasznie

Adriano_forever 24.09.2021 20:06

bo z nim beke z tego robimy

Adriano_forever 24.09.2021 20:06

bo zwracam uwage ze zycia nie ma i podkreslilem Orzeua

Vancore 24.09.2021 20:05

CIEKAWE CO MOGLO SPOWODOWAC ZE NIKOGO NIE MA NA SB HMMMMMMM

maverik 24.09.2021 20:05

no bo to nie pierwszy raz robisz

Adriano_forever 24.09.2021 20:05

masakra

Adriano_forever 24.09.2021 20:05

zenada, serio. szukales atencji? czy forma proby osmieszenia i ponizenia

Adriano_forever 24.09.2021 20:04

byles z tych normalniejszych a tu po zwroceniu uwagi ze na sb brak zycia takie cos

Adriano_forever 24.09.2021 20:03

nie spodziewalem sie takiego czegos

Adriano_forever 24.09.2021 20:03

ale sztynks

maverik 24.09.2021 20:02

no bo przychodzisz tu i sapiesz, a juz zapomniales jak bylo za twoich czasow wiec ci przypominam, ta strona to byla tylko sb bo newsow nie bylo, a teraz sa

Adriano_forever 24.09.2021 20:01

bo po co takie cos to ja nie wiem

Adriano_forever 24.09.2021 20:00

ta strona to tylko sb a ta twoja prywatna wycieczka co do przeszlosci jest zenujaca i strasznie slaba

Adriano_forever 24.09.2021 19:59

oklamuj sie dalej

maverik 24.09.2021 19:59

no ja wplywu na sb nie mam, wplyw na newsy mam, wiec to za mnie jest lepiej

Adriano_forever 24.09.2021 19:57

wiec za mnie bylo lepiej

Adriano_forever 24.09.2021 19:57

a za twojej nie zyje sb

maverik 24.09.2021 19:56

no za twojej kadencji to newsow nie bylo

Adriano_forever 24.09.2021 19:56

tutaj tylko sb, ktore nie zyje od kilku dni

Adriano_forever 24.09.2021 19:56

eee tam, na co komu newsy

domin98 24.09.2021 19:44

No dokładnie, jest co czytać

forzaragazzi 24.09.2021 19:15

Masz newsy

Adriano_forever 24.09.2021 19:13

Orzeu coś narobił

Adriano_forever 24.09.2021 19:13

nie ma przerwy reprezentacyjnej a strona nie istnieje

nicolas80 24.09.2021 12:40

HAKAN - wybrałem dołączenie do Interu, ponieważ Inter to świetny zespół, który wygrał ostatnie scudetto i więcej derbów jak ja byłem w Milanie.

nicolas80 24.09.2021 12:31

ogólnie nie jestem fanem żadnego zawodnika

nicolas80 24.09.2021 12:24

Jestem kibicem Interu

Endru 24.09.2021 12:21

wiem, ze nie jestes fanem hakana

nicolas80 24.09.2021 12:20

co to w ogóle za pytanie?

Endru 24.09.2021 12:15

teraz pytanie nicolą czy ty tez bedziesz sie cieszyl

nicolas80 24.09.2021 11:48

Hakan Calhanoglu przyznał, ze jeżeli strzeli bramkę w derbach, to planuje normalnie się z niej cieszyć.

Seba 24.09.2021 11:47

Milan to przerost formy nad treścią. Każdy mówi o ich wicemistrzostwie, a nikt nie mówi, że dzieliły ich 2 pkt od 5 miejsca

HB 24.09.2021 11:39

zawodnicy milanu są młodzi i nie grali na Euro, więc zaczęli na innej intensywności niż podmęczone kadry Interu czy Juve

nicolas80 24.09.2021 11:31

po spezi zacznie się sprawdzian

nicolas80 24.09.2021 11:30

pół składu kontuzje

nicolas80 24.09.2021 11:27

milan rozpoczął sezon od dużej intesywności i zaczyna się sypać

nicolas80 24.09.2021 11:26

powtórka z poprzedniego sezonu?

Dzonyy 24.09.2021 11:26

milan izi win

nicolas80 24.09.2021 11:25

a jak spezia z milanem?

nicolas80 24.09.2021 11:25

jeszce w tym sezonie nie oglądałem ich meczu

Dzonyy 24.09.2021 11:24

ale w sumie nieźle punktuja jak na nich z pcozatku sezonu

Dzonyy 24.09.2021 11:24

No nie porwali mnie jak ich ogladalem

nicolas80 24.09.2021 11:24

Podobno atalanta gra słabo i Ilicic ma nadwagę

Odet 24.09.2021 11:23

jak powstanie wątek meczowy to napiszę czemu

Dzonyy 24.09.2021 11:23

Atalanta narazie słaba

Dzonyy 24.09.2021 11:23

Ja sie balem, ze moze byc meczenie buły i jakis głupi remis w koncowce

Odet 24.09.2021 11:23

ale ATalanty tak

Odet 24.09.2021 11:23

żadnego Realu czy Violi

Odet 24.09.2021 11:22

ja na razie nikogo

Dzonyy 24.09.2021 11:21

Ja sie bolognii balem xD

nicolas80 24.09.2021 11:16

pasuje na zero z tyłu

Odet 24.09.2021 11:16

ja się zastanawiam, to pierwszy mecz którego się boję

nicolas80 24.09.2021 11:16

wygramy 3-0

Dzonyy 24.09.2021 11:14

Ja mysle, ze 4:1 dla nas

Dzonyy 24.09.2021 11:14

jakie typy na jutro?

Orzeu 24.09.2021 11:12

:D

Odet 24.09.2021 11:12

XD

Dzonyy 24.09.2021 11:12

i prowadzi 2:1

Dzonyy 24.09.2021 11:12

xDDD

Dzonyy 24.09.2021 11:12

Jakis admi napisal, ze Milan masakruje LFC

Dzonyy 24.09.2021 11:12

ale w przerwie na serie a polonia

Dzonyy 24.09.2021 11:12

No tak bylo bo ogladalem mecz

Orzeu 24.09.2021 11:12

a Milan zrobił 2 akcje

Orzeu 24.09.2021 11:12

podobno

Orzeu 24.09.2021 11:12

LFC ich masakrowało

Odet 24.09.2021 11:12

nie na wicemistrza

Odet 24.09.2021 11:12

on jest dobry, ale nie b.dobry

Dzonyy 24.09.2021 11:11

no i masakrowali LFc do przerwy

Odet 24.09.2021 11:11

ja ciągle nie wirzę, stąd moje typy

Orzeu 24.09.2021 11:11

no wyniki chyba mówią co innego

Dzonyy 24.09.2021 11:11

a mega robil roboty

Dzonyy 24.09.2021 11:11

Nie wierzylem, ze on tam długo pociagnie

Dzonyy 24.09.2021 11:11

a nie na Milan w czołówce

Dzonyy 24.09.2021 11:11

Dobry to on jest na Sampdorie czy cos w tym stylu

Odet 24.09.2021 11:11

chyba że Ibra tam robi za trenera

Shoutbox

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się