Archiwum shoutboksa

Claudio 23.09.2021 20:23

szkoda Toro

Ibracadabra eight 23.09.2021 20:23

1-1

Claudio 23.09.2021 20:23

Immobile 1-1 91 min

Chuchu 23.09.2021 20:23

Pokazuje jednocześnie karnego dla TOrino i Lazio

Chuchu 23.09.2021 20:22

EJ co jest z tym flashscore :D

Claudio 23.09.2021 20:22

e wg mnie naciagane. Glubie zachowanie murzyna ale nie lubie takich karnych

Chuchu 23.09.2021 20:22

Torino

IlCapitano 23.09.2021 20:22

Moim celem było wyeliminowanie vvujka z sb i udało mi się to

Claudio 23.09.2021 20:22

karny Lazio?

nicolas80 23.09.2021 20:22

Lm to powinien byc nasz cel

Claudio 23.09.2021 20:21

wloskie kluby niech lepiej trzymaja kciuki za Inter w LM bo to ich jedyna nadzieja na walkę o Scudetto

IlCapitano 23.09.2021 20:21

Tak spaleciak wygra z napuli scudetto XDDD chyba po wojaku

Krisu 23.09.2021 20:21

intryguje mnie Milan w tym sezonie

Claudio 23.09.2021 20:21

przyjdzie marzec i się rozjadą

nicolas80 23.09.2021 20:21

My musimy sie przede wszystkim skupic n LM to jest piorytrt zajsc jak najdalej

Ibracadabra eight 23.09.2021 20:20

coś jak Milan w zeszłym sezonie

Ibracadabra eight 23.09.2021 20:20

Napoli pogra tak do czasu jak chyba rok temu

Claudio 23.09.2021 20:19

w tym sezonie czuje ze bedzie bardziej wyrownanie, ale mysle ze Inter obroni Scudetto minimalnie bo minimalnie ale obronią

Krisu 23.09.2021 20:19

wróżenie z fusów. a może akurat lLaurentis i Spalletti idealna mieszanka :D

nicolas80 23.09.2021 20:19

Kazdy chce wygrać to normalne i nikomu nie wolne tego odmówić

Chuchu 23.09.2021 20:19

No ale tym razem nie mają dominującego Juventusu

Chuchu 23.09.2021 20:19

Napoli wygląda najlepiej w lidze obecnie, no ale już nieraz mieli taki sezon, gdzie zachwycali grą a kończyło się jak zawsze

Claudio 23.09.2021 20:19

beda zapewne tym czym milan w zeszlym sezonie 3/4 sezonu lider a i tak nie dojechali z kilkunastopunktową strata

Endru 23.09.2021 20:18

lysy znowu nie zapanuje nad szatnią i sie z kims pokloci jak zwykle

Krisu 23.09.2021 20:18

ja nie przekonuje się do nikogo. Po prostu podchodzę do tego tematu z ostrożnością

Claudio 23.09.2021 20:17

jakos jestem przekonany ze i tak nie zdobeda Scudetto ;)

Krisu 23.09.2021 20:17

LM mają z głowy

Krisu 23.09.2021 20:17

to wie ile ujadą w tym sezonie

Krisu 23.09.2021 20:17

Spalletti i Napoli mają dużo do udowodnienia

Claudio 23.09.2021 20:16

na chelsea kurs 2.2

Endru 23.09.2021 20:16

Maverik juz kon zwalony pod lysą glace?

Claudio 23.09.2021 20:16

juve-chelsea

Chuchu 23.09.2021 20:16

Co w TVP w środę puszczają?

nicolas80 23.09.2021 20:15

Widać że stworzyli drużynę i to jest dobry prognostyk dla nich

Claudio 23.09.2021 20:15

bo o 21.00 psg-city i milan-atletico

maverik 23.09.2021 20:15

Lucjan musi liczyć że zdrowie dopisze zwłaszcza obronie bo ławki to on nie ma

Claudio 23.09.2021 20:15

dobrze ze gramy o 18.45

Claudio 23.09.2021 20:14

na Inter w Doniecku tylko 1,6. Slaby kurs

Krisu 23.09.2021 20:14

Niby, ale Napoli bez skazy na tą chwilę

nicolas80 23.09.2021 20:13

Napoli zawodnikow ma dobrych także wszystko w rekach betona

Chuchu 23.09.2021 20:12

Ciekawe co Juve z Chelsea pokaże

Ibracadabra eight 23.09.2021 20:11

ciekawe jak długo tak pograją

nicolas80 23.09.2021 20:11

I napoli jeszcze

Ibracadabra eight 23.09.2021 20:11

Napoli jaki wynik

nicolas80 23.09.2021 20:10

Inter milan juve atalanta top 4

Chuchu 23.09.2021 20:10

Fiorentina nieźle gra w tym sezonie to mogą Lazio wywalić

nicolas80 23.09.2021 20:10

Roma nie ma szans są bardzo slabi

Chuchu 23.09.2021 20:10

Ale poza puchary raczej nie wypadną

Chuchu 23.09.2021 20:09

Na scudetto za słaba kadra

El_Imprezatore 23.09.2021 20:09

Tez tak mysle

Chuchu 23.09.2021 20:09

Roma spokojnie o top4 powalczy

nicolas80 23.09.2021 20:08

Lazio i Roma beda sie bic o miejsca 5-8

maverik 23.09.2021 20:08

Ze Spallettim fajna ofensywna piłka? Niemożliwe co

Claudio 23.09.2021 20:08

peciarz to jednak słaby trener

Chuchu 23.09.2021 20:08

O Torino gol :D

Chuchu 23.09.2021 20:08

A Lazio wygląda słabo za to

Claudio 23.09.2021 20:07

gol Toro

nicolas80 23.09.2021 20:07

Na tą chwilę to Napoli wyglada bardzo dobrze

Chuchu 23.09.2021 20:07

Żeby taką formę na LE przełożyli

Chuchu 23.09.2021 20:06

Milan tam w bólach wygrał z Sampą, my zremisowaliśmy po ciężkim meczu a oni sobie 4 brameczki i dodomu

El_Imprezatore 23.09.2021 20:06

Najgrozniejsi beda Napoli, Milan i chyba jednak juve

Chuchu 23.09.2021 20:06

No to na głównego rywala nam wyrasta Napoli

maverik 23.09.2021 20:03

Łysy beton tylko wrzuta i wrzuta

FReeFonix 23.09.2021 20:01

No Napoli wydaje się, że w tym momencie są w najlepszej formie w Serie A

Claudio 23.09.2021 19:58

ladnie zaczeli ale od meczu z Milanem powietrze zeszlo kompletnie

Claudio 23.09.2021 19:57

Lazio slabiutkie

nicolas80 23.09.2021 19:56

Napoli teraz fajnie wyglada i liga jest dluga

nicolas80 23.09.2021 19:54

Mecz meczowi jest nie równy

nicolas80 23.09.2021 19:54

Tak jestem zadowolony z remisu poniewaz wiem ze nie jest mozliwe wszystko wygrac

intermed1 23.09.2021 19:52

A wy nadal zadowoleni z 2:2

nicolas80 23.09.2021 19:50

Ale Napoli nie zwalnia widac że tworza drużynę

nicolas80 23.09.2021 19:49

Ok

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:49

szkoda, że Walukiewicz tam nie wylądował

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:49

może powalczą o top 10

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:49

Jurić ogarnął chyba Torino

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:48

jedynie martwi mnie brak jeszcze jednego dobrego pomocnika

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:47

ja i tak jestem spokojny o Inter

Kusy 23.09.2021 19:46

Lucek demoluje przeciwników

Claudio 23.09.2021 19:44

jak wspominalem ostatnio dobrze ze z Napoli gramy dopiero za 2 miesiace

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:42

chyba, że to normalna rzecz we Włoszech jak ktoś 3 przeżegna się

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:41

po prostu jestem zaskoczony

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:41

a czy ja coś mówię?

nicolas80 23.09.2021 19:40

To jest indywidualna sprawa kto w kogo wierzy

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:34

nie wiedziałem, że Insigne jest prawosławny xdd

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:33

szkoda, że on ma tendencję do tycia, bo w top formie fizycznej jest to bardzo szybki obrońca

intermed1 23.09.2021 19:33

Spaletti niestety po Scudetto zmierza

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:32

Sule też koniec kontraktu

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:32

do tego mając kontrakt w swoich rękach

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:32

i to chyba ostatni dzwonek na poważny klub i walkę o puchary

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:31

28 lat w przyszłym roku

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:31

Ginter może być łatwym celem

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:31

na pewno dadzą mu nową umowę

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:31

Rudiger gra wszystko w Chelsea

Claudio 23.09.2021 19:28

Rudiger tez, ale on pewnie jak nie przedluzy to pojdzie gdzies do innego mocniejszego klubu

Claudio 23.09.2021 19:27

no tez najbardziej mi Ginter wpadl

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:27

liczę na tego Gintera

Claudio 23.09.2021 19:27

niemieccy obroncy solidni

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:27

ciekawe czy kogoś jeszcze zgarniemy za darmo poza Onaną

nicolas80 23.09.2021 19:26

Obroną nie sensu się przejmować. Najważniejsze że w przodzie mamy ogromne możliwosci

ZnawcaCalcio 23.09.2021 19:26

Paru ciekawych piłkarzy jest

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się