szkoda Toro
1-1
Immobile 1-1 91 min
Pokazuje jednocześnie karnego dla TOrino i Lazio
EJ co jest z tym flashscore
e wg mnie naciagane. Glubie zachowanie murzyna ale nie lubie takich karnych
Torino
Moim celem było wyeliminowanie vvujka z sb i udało mi się to
karny Lazio?
Lm to powinien byc nasz cel
wloskie kluby niech lepiej trzymaja kciuki za Inter w LM bo to ich jedyna nadzieja na walkę o Scudetto
Tak spaleciak wygra z napuli scudetto XDDD chyba po wojaku
intryguje mnie Milan w tym sezonie
przyjdzie marzec i się rozjadą
My musimy sie przede wszystkim skupic n LM to jest piorytrt zajsc jak najdalej
coś jak Milan w zeszłym sezonie
Napoli pogra tak do czasu jak chyba rok temu
w tym sezonie czuje ze bedzie bardziej wyrownanie, ale mysle ze Inter obroni Scudetto minimalnie bo minimalnie ale obronią
wróżenie z fusów. a może akurat lLaurentis i Spalletti idealna mieszanka
Kazdy chce wygrać to normalne i nikomu nie wolne tego odmówić
No ale tym razem nie mają dominującego Juventusu
Napoli wygląda najlepiej w lidze obecnie, no ale już nieraz mieli taki sezon, gdzie zachwycali grą a kończyło się jak zawsze
beda zapewne tym czym milan w zeszlym sezonie 3/4 sezonu lider a i tak nie dojechali z kilkunastopunktową strata
lysy znowu nie zapanuje nad szatnią i sie z kims pokloci jak zwykle
ja nie przekonuje się do nikogo. Po prostu podchodzę do tego tematu z ostrożnością
jakos jestem przekonany ze i tak nie zdobeda Scudetto
LM mają z głowy
to wie ile ujadą w tym sezonie
Spalletti i Napoli mają dużo do udowodnienia
na chelsea kurs 2.2
Maverik juz kon zwalony pod lysą glace?
juve-chelsea
Co w TVP w środę puszczają?
Widać że stworzyli drużynę i to jest dobry prognostyk dla nich
bo o 21.00 psg-city i milan-atletico
Lucjan musi liczyć że zdrowie dopisze zwłaszcza obronie bo ławki to on nie ma
dobrze ze gramy o 18.45
na Inter w Doniecku tylko 1,6. Slaby kurs
Niby, ale Napoli bez skazy na tą chwilę
Napoli zawodnikow ma dobrych także wszystko w rekach betona
Ciekawe co Juve z Chelsea pokaże
ciekawe jak długo tak pograją
I napoli jeszcze
Napoli jaki wynik
Inter milan juve atalanta top 4
Fiorentina nieźle gra w tym sezonie to mogą Lazio wywalić
Roma nie ma szans są bardzo slabi
Ale poza puchary raczej nie wypadną
Na scudetto za słaba kadra
Tez tak mysle
Roma spokojnie o top4 powalczy
Lazio i Roma beda sie bic o miejsca 5-8
Ze Spallettim fajna ofensywna piłka? Niemożliwe co
peciarz to jednak słaby trener
O Torino gol
A Lazio wygląda słabo za to
gol Toro
Na tą chwilę to Napoli wyglada bardzo dobrze
Żeby taką formę na LE przełożyli
Milan tam w bólach wygrał z Sampą, my zremisowaliśmy po ciężkim meczu a oni sobie 4 brameczki i dodomu
Najgrozniejsi beda Napoli, Milan i chyba jednak juve
No to na głównego rywala nam wyrasta Napoli
Łysy beton tylko wrzuta i wrzuta
No Napoli wydaje się, że w tym momencie są w najlepszej formie w Serie A
ladnie zaczeli ale od meczu z Milanem powietrze zeszlo kompletnie
Lazio slabiutkie
Napoli teraz fajnie wyglada i liga jest dluga
Mecz meczowi jest nie równy
Tak jestem zadowolony z remisu poniewaz wiem ze nie jest mozliwe wszystko wygrac
A wy nadal zadowoleni z 2:2
Ale Napoli nie zwalnia widac że tworza drużynę
Ok
szkoda, że Walukiewicz tam nie wylądował
może powalczą o top 10
Jurić ogarnął chyba Torino
jedynie martwi mnie brak jeszcze jednego dobrego pomocnika
ja i tak jestem spokojny o Inter
Lucek demoluje przeciwników
jak wspominalem ostatnio dobrze ze z Napoli gramy dopiero za 2 miesiace
chyba, że to normalna rzecz we Włoszech jak ktoś 3 przeżegna się
po prostu jestem zaskoczony
a czy ja coś mówię?
To jest indywidualna sprawa kto w kogo wierzy
nie wiedziałem, że Insigne jest prawosławny xdd
szkoda, że on ma tendencję do tycia, bo w top formie fizycznej jest to bardzo szybki obrońca
Spaletti niestety po Scudetto zmierza
Sule też koniec kontraktu
do tego mając kontrakt w swoich rękach
i to chyba ostatni dzwonek na poważny klub i walkę o puchary
28 lat w przyszłym roku
Ginter może być łatwym celem
na pewno dadzą mu nową umowę
Rudiger gra wszystko w Chelsea
Rudiger tez, ale on pewnie jak nie przedluzy to pojdzie gdzies do innego mocniejszego klubu
no tez najbardziej mi Ginter wpadl
liczę na tego Gintera
niemieccy obroncy solidni
ciekawe czy kogoś jeszcze zgarniemy za darmo poza Onaną
Obroną nie sensu się przejmować. Najważniejsze że w przodzie mamy ogromne możliwosci
Paru ciekawych piłkarzy jest