Archiwum shoutboksa

crislk 22.09.2021 22:38

miejmy nadzieje ze samdoria jutro urwie punkty lysemu;p

FReeFonix 22.09.2021 22:35

Memczester w piko, pięknie

pluto11 22.09.2021 22:24

Tez sadzecze juz jest klepniety Marotta bo kogos na bramke musimy miec a Marotta darmowego zawodnika nie przepuści

andyvdm 22.09.2021 22:22

Oby

pluto11 22.09.2021 22:21

Jak myslicie czy Marotta klepnal juz Onane?

Piekarz 22.09.2021 22:14

też mnie Molinaro zszokował xD

Claudio 22.09.2021 22:13

mowilem ze wcisna cos

Claudio 22.09.2021 22:11

ale przynajmniej 65 minuta i strasznie smutne glosy fapicy i fapickiego. Mysle ze i tak cos strzela.

Claudio 22.09.2021 22:04

była podnieta tym Johnsenem, a chyba najslabszy punkt Venezii

Claudio 22.09.2021 22:02

Ale ta Venezia jest fatalna. Straszne ze takie druzyny graja w SerieA

mORGAN 22.09.2021 21:58

Naderwany mięsień, nie wiem który

andyvdm 22.09.2021 21:58

Molinaro jeszcze gra :O

Ippon 22.09.2021 21:41

Wie ktoś może jakiej kontuzji dostał esposito ?

Claudio 22.09.2021 21:36

Achraf brameczka. Widze ze po zenujacych meczach messiego wymyslili sobie kontuzje by mogl dojsc do formy :D

pablo77 22.09.2021 21:27

ehh, ależ szkoda Spacji :(

Piekarz 22.09.2021 21:22

Empoli BĘDZIE mistrzem?

pluto11 22.09.2021 21:14

O widze ze Juve wkoncu wygralo i to z bezposrednim rywalem do spadku z mega mocarna Spezia

KibicInteru 22.09.2021 21:06

perisic na stadionie milan ogląda xd

Bloom99 22.09.2021 20:25

zeby sie skoncylo remisem to by bylo git

Saff 22.09.2021 20:24

Szkoda, blisko niespodzianki było

Czaglar 22.09.2021 20:00

Ten sam obronca który dał się walnąć dziura Chiesie

Claudio 22.09.2021 20:00

wszystko na farcie

Czaglar 22.09.2021 19:59

Więcej szczęścia niż rozumu

Claudio 22.09.2021 19:59

co ten obronca zrobil

Saff 22.09.2021 19:59

ciekawi mnie jak długo Allegri tam wytrzyma na stołku

Claudio 22.09.2021 19:58

dla mnie idealny bylby remis bo mam remis juve, a jak wygraja to zwrot

Czaglar 22.09.2021 19:58

Jeszcze bramka po tak głupiej próbie nabicia Chiesy

Claudio 22.09.2021 19:58

mysle ze juve wygra, ale sa strasznie mizerni. Oni nie sa rywalem Interu w tym sezonie

HB 22.09.2021 19:55

Inter walczy o rekordy punktowe - sam ze sobą

Adin 22.09.2021 19:55

chiesa Goat i teraz calma calma

HB 22.09.2021 19:54

Drago, Inter nie walczy z nikim w Serie A, bo jest z innej planet w porównaniu do innych drużyn

maverik 22.09.2021 19:54

zemscilo sie

MatiInter 22.09.2021 19:53

Miała spezia na 3-1 a jest 2-2..

Dzyl 22.09.2021 19:52

a chcialem dzis obstawic spezie ehh

forzaragazzi 22.09.2021 19:50

Pół godziny jeszcze, spokojnie. Jak będzi eremis też będzie fajnie :)

DragoDBZ 22.09.2021 19:47

walka interu z Napoli oraz Milanem będzie ciekawa, bo juventus to chyba stoczy walke ale żeby nie znaleźć się w serie B XD

Sub-Zero 22.09.2021 19:46

Co oni odpierniczają to sie w bańce nie mieści. Kibicowi Jude tylko jedno można powiedzieć, It's over.

HB 22.09.2021 19:45

+11 nad juve ehh

ragnar 22.09.2021 19:40

Spezia :)

CzarodziejCzasu 22.09.2021 19:38

XDdddDd

Saff 22.09.2021 19:37

Spezio musisz

maverik 22.09.2021 19:36

alez beka z juve

forzaragazzi 22.09.2021 19:26

przez szczesnego... leciała w srodek jakby nie patrzec

Bloom99 22.09.2021 19:26

Juve twardo walczy o miejsce z Salernitaną :P

forzaragazzi 22.09.2021 19:25

piłka była chyba do wyjecia

taboret 22.09.2021 19:19

juventus dalej strefa spadkowa XDDDD

cuba 22.09.2021 17:50

Miłego Dnia Panowie :) Pozdrawiam :)

cuba 22.09.2021 17:50

https://www.youtubja nawet sięgam do Pavarottiego :)

HB 22.09.2021 16:53

Inter have won their last 18 home matches (Serie A).

Piekarz 22.09.2021 16:52

to jest atmosfera, to jest namiętność, to jest prawdziwa piłka

Piekarz 22.09.2021 16:52

fajnie, że wreszcie życie wraca na stadiony i pod stadiony

HB 22.09.2021 16:27

słodycz

Lopez 22.09.2021 16:14

od 17 do 47 lat miały te dzieciaki. plus gumowe pałki drewniane i metalowe

Claudio 22.09.2021 16:04

jakies dzieciaki

Endru 22.09.2021 15:33

Dzony czemu nienawidzisz dobrych chlopakow?

Dzonyy 22.09.2021 13:40

najs

ZnawcaCalcio 22.09.2021 13:35

Italian Stadiums To Be Open At 80% Capacity By October, Italian Media Report

domin98 22.09.2021 13:06

Słynny kamiliusz?

Dzonyy 22.09.2021 12:45

Kamil to za multi juz by dozywocie mogl dostac

Dzonyy 22.09.2021 12:45

xDDD

Dzonyy 22.09.2021 12:45

No guarin i kamil to bardzo nie slusznie

Dzonyy 22.09.2021 12:45

Nasir a co sie stalo z magdusia, ktora byla jak m8

Endru 22.09.2021 11:53

a cala reszta dobrych chlopakow nie slusznie banowana jak guarin czy kamil pdw

Czaglar 22.09.2021 11:53

Straszą, że Barella może wypaść na Atalante

Endru 22.09.2021 11:51

Randama sie zakochal w kobiecie jest zajety

Endru 22.09.2021 11:51

:kawa:

Nasir 22.09.2021 11:50

witam no ja to rzadko bywam odkad poznalem katarzyne chorzowa jezu co ona wyprawia na knadze, niespelniona z mezem ktory mniej zarabia wlasnie przezywa seksualny prime

Odet 22.09.2021 11:48

Randama też mniej aktywny

Endru 22.09.2021 11:47

XD

Odet 22.09.2021 11:46

odkąd wygrywamy nie ma mańków i nasirów

Odet 22.09.2021 11:46

to normalne

domin98 22.09.2021 11:29

Wygraliśmy, czyli niektórych tutaj nie ma

domin98 22.09.2021 11:29

A, no tak

domin98 22.09.2021 11:29

Co tu taka cisza?

domin98 22.09.2021 11:29

Halo

pablo77 21.09.2021 23:58

no ciekaw jestem jak zagramy z atalanta

Endru 21.09.2021 23:57

Dobrze, ze inzaghi nie próbuje grac bezowocnej dominacji

Endru 21.09.2021 23:57

Na atalante trzeba defensywnie wyjsc i kontrowac

Claudio 21.09.2021 23:56

to są te detale

Chuchu 21.09.2021 23:55

Dzięki Hakanowi jeszcze sporo goli z rożnych strzelimy, no ale z gry mało widoczny jest

pablo77 21.09.2021 23:55

ja bym postawil na sancheza za 2 napastnikami na 10-tce :)

Claudio 21.09.2021 23:55

to Falcao jeszcze gra i daje wygrana Rayo w Bilbao

VVujek 21.09.2021 23:53

Ma extra liczby

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:53

Barela brozo Gaglia

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:53

Gdybym mial dzis wybrac pomoc na atalante bez wahania mowie

pablo77 21.09.2021 23:52

nie mam nic do Hakana, moze byc wartosciowym zawodnikiem ale to jest dla mnie pilkarz pokroju Vecino nie ma nic extra nie ma tego czegos :)

Endru 21.09.2021 23:52

Nie, juz wczesniej mial frajerskie zagranie

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:52

Eriksen byl. Rownie wazny jak lukakj

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:51

Inzaghi właśnie powiedział ze Inter stracił latem 3 fundamentalnych piłkarzym

VVujek 21.09.2021 23:51

Zaczął zle grać bogami jak juz grali w 10 xd

Endru 21.09.2021 23:51

Dla mnie to Dragowski ma cos z banią i on nie udzwignie tego klubu, fiorentina to jego max

Chuchu 21.09.2021 23:51

Z resztą nie ma to znaczenia, bo i tak przychodzi Onana na jakieś 90%

Chuchu 21.09.2021 23:51

Bronił bardzo dobrze, grę nogami ma do poprawy

Endru 21.09.2021 23:50

Gosc jest chaotyczny i popelnia glupie bledy dzis 2 razy podal naszym pod nogi

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się