Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:20

nie mam nic do tego Onany ale jesli Handa przedluzy to czarny raczej w pucharze wloch tylko pogra sobie

Claudio 21.09.2021 23:20

Handa z Talanta pewnie zrobi jakiegos klopsa

pablo77 21.09.2021 23:20

zobacz mecz z Milanem jak mocno weszli oni po 15 min mieli 18 strzałów na bramke :D

andyvdm 21.09.2021 23:20

Handanovic dzisiaj zagrał dobrze jutro liści jakiś gownostrzal stojąc i się przygoadajac

pablo77 21.09.2021 23:20

ZnawcaCalcio 21.09.2021 23:13 nawet Liverpool Klopiska

Chuchu 21.09.2021 23:20

Będzie Onana na 90%

Claudio 21.09.2021 23:20

obojetnie byleby liga europejska.

Chuchu 21.09.2021 23:20

Odkąd się pojawiły informacje o dogadywaniu kontraktu z Onaną to wszystkie ploty o innych bramkarzach ucichły nagle

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:19

ligi europy raczej

Claudio 21.09.2021 23:19

nawet bym chcial klasowego pewnego bramkarza juz w styczniu na faze pucharową LM

nicolas80 21.09.2021 23:19

Mowimy tu i teraz

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:19

Perisic to rozumiem ze najlepiej oceniony bo obok Handy dzis najlepszy byl, ale Brozo?

Chuchu 21.09.2021 23:19

I prawdopodobnie latem przyjdzie Onana

ZnawcaCalcio 21.09.2021 23:19

onana wbije do nas

Chuchu 21.09.2021 23:18

Każdy wie, że trzeba wymiany pokoleniowej na bramce

andyvdm 21.09.2021 23:18

Handsnovic w tamtym sezonie miał chyba z 4 mecze z rzędu z kompromitującym babolem

Claudio 21.09.2021 23:18

Handa i tak jest do zmiany po sezonie. Nawet nie ma co sie zastanawiac

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:18

dlaczego na fcinternews.it Brozovic dostaje najwyzsza note

nicolas80 21.09.2021 23:18

Kadzy robi bledy

Chuchu 21.09.2021 23:18

Z Czarodziejem w dyskusje na poważnie się wdajesz? :D

andyvdm 21.09.2021 23:17

Ale już za stary się robi

andyvdm 21.09.2021 23:17

No dzisiaj tak

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:17

Handanovic wygladal dzis jak za swoich najlepszych lat, naprawdę

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:16

Handanovic

andyvdm 21.09.2021 23:16

Prawie 40 letni Handanovic

andyvdm 21.09.2021 23:16

A kto za rok bedzie grał

andyvdm 21.09.2021 23:16

Jak nie musimy

nicolas80 21.09.2021 23:16

Dlaczego tak mu życzysz?

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:15

Dobrze ze Handanovic wrocil na swoj najwyzszy poziom moze nie bedziemy musieli sciagac tego murzyna z Ajaxu

andyvdm 21.09.2021 23:15

Handanovic jeszcze się nababoli w tym sezonie

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:15

tfu, 17

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:14

jako ze jest murzynem to 16 miejsce

nicolas80 21.09.2021 23:14

Tu sie zgadzam z Czarodziejem odnosnie nr 1

andyvdm 21.09.2021 23:14

A murzyn wspaniały z Milanu

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:14

TOP GK Serie A na ten moment 1. Handa 2. Rui Patricio 3. Sirigu, ostatnie miejsca Dragowski, Szczesny i Skorupski, kolejnosc dowolna

maverik 21.09.2021 23:13

tylko Fabiańśki Łukasz a nie jakies tam popierdolki Dragowskie czy Szczesne

Chuchu 21.09.2021 23:13

Ale ty pieprzysz głupoty :D

ZnawcaCalcio 21.09.2021 23:13

nawet Liverpool Klopiska

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:12

czyli Szczesna, Dragowska i Skorupski

nicolas80 21.09.2021 23:12

Dzis Handa nr 1 to dzieki naszemu kapitanowi wygralismy ten mecz

ZnawcaCalcio 21.09.2021 23:12

mało kto tak mocno wchodzi w mecz

ZnawcaCalcio 21.09.2021 23:12

pablo77 21.09.2021 23:06 moze byc ciezko jak znajdzie sie druzyna co bedzie potrafila utrzymac taka intensywnosc.

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:12

co ciekawe jesli wziac pod uwage wszhystkie "1" Serie A, nie mozna wykluczyc, ze najgorszymi sa trzej polacy

Chuchu 21.09.2021 23:11

A kiedy poznamy odpowiedź czemu pierwszym bramkarzem jest Szczęsny?

VVujek 21.09.2021 23:11

Bardzo dobry mecz

VVujek 21.09.2021 23:11

Drogowski co dziś grał

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:10

ano i dzis macie odpowiedz czemu Dragowska jest 3 bramkarzem w repce Polski i czemu na euro nie pojechal

nicolas80 21.09.2021 23:10

Perisic dzis perfekcyjnie zagral w defensywie

Chuchu 21.09.2021 23:10

Simeone?

nicolas80 21.09.2021 23:09

Po to jest tak szeroka kadra zeby rotowac skladem

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:09

Najlepszy dzis bezapelacyjnie Handanovic, drugi chyba Perisic

il_biscione 21.09.2021 23:09

Jaki glupek glosuje na barelle w tym meczu. Gość chyba najgorszy mecz w tym sezonie

VVujek 21.09.2021 23:09

Viola będzie miała pociechę

pluto11 21.09.2021 23:09

Bo Sensiego nie licze bo to wrak

Czaglar 21.09.2021 23:09

Simeone musi ćwiczyć na treningu przejście na 3-4-1-2 z Alexisem jako lacznikiem

pluto11 21.09.2021 23:08

Tak jak jest jak zastapic Barelle Vidalem czy Hakana nawet Vecino to nie mamy nikogo za Brozo a on jest kluczowy

VVujek 21.09.2021 23:08

Toreira mi sie podobał

nicolas80 21.09.2021 23:08

Kazda druzyna bedzie miec problemy z presingiem

il_biscione 21.09.2021 23:08

Coś mnie się zdaje że jakby od początku grali dimarco i dumfries to szybko by było 1do1

Czaglar 21.09.2021 23:07

Problem będzie w przekroju sezonu w pomocy, mamy dwójkę pewniaków którzy przecież też nie mogą grac od dechy do dechy, a potem chimeryczny Hakan, czy profile defensywne

andyvdm 21.09.2021 23:07

No i trzeba przyznać że Handanovic uratował 1 polowe

andyvdm 21.09.2021 23:07

Ale musieli się obsrac z takich pressingiem

VVujek 21.09.2021 23:07

Im ewidentnie zabrakło sił w 2

pluto11 21.09.2021 23:07

No i dzisiejsza skutecznosc na 5 celnych 3 bramki

nicolas80 21.09.2021 23:07

Dokladnie mecz trwa 90 minut

andyvdm 21.09.2021 23:07

Viola w 1 połowie to nas zmiażdżyła jak insekta

pablo77 21.09.2021 23:07

nicolas są między innymi Bayern, Liverpool czy City

VVujek 21.09.2021 23:06

Uj z tego ze wprowadzisz w polowie dystansu skoro potem brakuje sił i przegrywasz

nicolas80 21.09.2021 23:06

Nie ma takich druzyn

pluto11 21.09.2021 23:06

Lepiej niech Marotta sie na styczen szykuje i podpisuje darmowych zawodników na nastepny sezon

Scypion89 21.09.2021 23:06

Witam Panowie, ktoś jakis link do highlights z meczu?

il_biscione 21.09.2021 23:06

My też z realem przewazlismy. Liczy sie to co w sieci

pablo77 21.09.2021 23:06

moze byc ciezko jak znajdzie sie druzyna co bedzie potrafila utrzymac taka intensywnosc.

VVujek 21.09.2021 23:06

Viola w 2 połowie się zesrala

nicolas80 21.09.2021 23:05

Mistrzow poznaje sie jak potrafia to odwrocic I wygrać

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:05

na szczescie Bog stworzył Matteo Darmiana

pluto11 21.09.2021 23:05

Ale cisneli niesamowicie Handa wyciagnal kilka piłek

pablo77 21.09.2021 23:05

ogolnie mamy duzy problem z druzynami ktore wycohdza na nas mocnym pressingiem. Tak było z Hellasem również ze nie moglismy wyjsc z pilka

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:05

taka byla kontrola na poczatku drugiej polowy ze fiorentina na starcie 2 strzaly oddala po gownostratach xD

nicolas80 21.09.2021 23:05

Zawsze sie bedzie zdarzac ze tracisz i przegrywasz

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:04

kontrole xD

il_biscione 21.09.2021 23:04

Ale najlepsza beka jest z tego że oni nadal walczą z nami i jude o scudetto...

pluto11 21.09.2021 23:04

Widac bylo w pierwszej polowie ta kontrolę

nicolas80 21.09.2021 23:04

Jakim nie wygodnym pelna kontrola meczu

il_biscione 21.09.2021 23:04

Com

il_biscione 21.09.2021 23:04

Boże jak lament na stronie bilan

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:03

jesli Fiorentina z takim gownianym skladem jest niewygodnym rywalem to dajmy sobie spokoj xD

VVujek 21.09.2021 23:03

Dokladnie maverik

Endru 21.09.2021 23:03

Vecino dobrą zmiane dal

nicolas80 21.09.2021 23:03

Tacy wojownicy sa potrzebni w druzynie

nicolas80 21.09.2021 23:01

Swietne wejscie dzis Galgi dobra gra i asysta

pluto11 21.09.2021 23:01

Jedencz tych niewygodnych przeciwnikow ograny

pluto11 21.09.2021 23:00

Generalnie najwazniejsze ze 3 pkt bo Viola nie jednemu sprawi trudnosci i urwie u siebie troche pkt

CzarodziejCzasu 21.09.2021 23:00

Atak jaki nachetniej bym zobaczyl w Interze to Vlahovic-Icardi

ZnawcaCalcio 21.09.2021 22:59

myślę, ze do końca zimy zmienimy właściciela

pablo77 21.09.2021 22:59

nie przekonuje mnie ten Vlahovic niech idzie do Juve

ZnawcaCalcio 21.09.2021 22:59

tylko PIF nas musi kupić

ZnawcaCalcio 21.09.2021 22:59

Haaland przyjdzie za rok

Endru 21.09.2021 22:59

Ja bym w Interze widzial Haalanda i Bale

crislk 21.09.2021 22:59

juve bez ronaldo jes cienkie moratat to sie nadaje do relau madryt do rezerw

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się