nie mam nic do tego Onany ale jesli Handa przedluzy to czarny raczej w pucharze wloch tylko pogra sobie
Handa z Talanta pewnie zrobi jakiegos klopsa
zobacz mecz z Milanem jak mocno weszli oni po 15 min mieli 18 strzałów na bramke
Handanovic dzisiaj zagrał dobrze jutro liści jakiś gownostrzal stojąc i się przygoadajac
ZnawcaCalcio 21.09.2021 23:13 nawet Liverpool Klopiska
Będzie Onana na 90%
obojetnie byleby liga europejska.
Odkąd się pojawiły informacje o dogadywaniu kontraktu z Onaną to wszystkie ploty o innych bramkarzach ucichły nagle
ligi europy raczej
nawet bym chcial klasowego pewnego bramkarza juz w styczniu na faze pucharową LM
Mowimy tu i teraz
Perisic to rozumiem ze najlepiej oceniony bo obok Handy dzis najlepszy byl, ale Brozo?
I prawdopodobnie latem przyjdzie Onana
onana wbije do nas
Każdy wie, że trzeba wymiany pokoleniowej na bramce
Handsnovic w tamtym sezonie miał chyba z 4 mecze z rzędu z kompromitującym babolem
Handa i tak jest do zmiany po sezonie. Nawet nie ma co sie zastanawiac
dlaczego na fcinternews.it Brozovic dostaje najwyzsza note
Kadzy robi bledy
Z Czarodziejem w dyskusje na poważnie się wdajesz?
Ale już za stary się robi
No dzisiaj tak
Handanovic wygladal dzis jak za swoich najlepszych lat, naprawdę
Handanovic
Prawie 40 letni Handanovic
A kto za rok bedzie grał
Jak nie musimy
Dlaczego tak mu życzysz?
Dobrze ze Handanovic wrocil na swoj najwyzszy poziom moze nie bedziemy musieli sciagac tego murzyna z Ajaxu
Handanovic jeszcze się nababoli w tym sezonie
tfu, 17
jako ze jest murzynem to 16 miejsce
Tu sie zgadzam z Czarodziejem odnosnie nr 1
A murzyn wspaniały z Milanu
TOP GK Serie A na ten moment 1. Handa 2. Rui Patricio 3. Sirigu, ostatnie miejsca Dragowski, Szczesny i Skorupski, kolejnosc dowolna
tylko Fabiańśki Łukasz a nie jakies tam popierdolki Dragowskie czy Szczesne
Ale ty pieprzysz głupoty
nawet Liverpool Klopiska
czyli Szczesna, Dragowska i Skorupski
Dzis Handa nr 1 to dzieki naszemu kapitanowi wygralismy ten mecz
mało kto tak mocno wchodzi w mecz
pablo77 21.09.2021 23:06 moze byc ciezko jak znajdzie sie druzyna co bedzie potrafila utrzymac taka intensywnosc.
co ciekawe jesli wziac pod uwage wszhystkie "1" Serie A, nie mozna wykluczyc, ze najgorszymi sa trzej polacy
A kiedy poznamy odpowiedź czemu pierwszym bramkarzem jest Szczęsny?
Bardzo dobry mecz
Drogowski co dziś grał
ano i dzis macie odpowiedz czemu Dragowska jest 3 bramkarzem w repce Polski i czemu na euro nie pojechal
Perisic dzis perfekcyjnie zagral w defensywie
Simeone?
Po to jest tak szeroka kadra zeby rotowac skladem
Najlepszy dzis bezapelacyjnie Handanovic, drugi chyba Perisic
Jaki glupek glosuje na barelle w tym meczu. Gość chyba najgorszy mecz w tym sezonie
Viola będzie miała pociechę
Bo Sensiego nie licze bo to wrak
Simeone musi ćwiczyć na treningu przejście na 3-4-1-2 z Alexisem jako lacznikiem
Tak jak jest jak zastapic Barelle Vidalem czy Hakana nawet Vecino to nie mamy nikogo za Brozo a on jest kluczowy
Toreira mi sie podobał
Kazda druzyna bedzie miec problemy z presingiem
Coś mnie się zdaje że jakby od początku grali dimarco i dumfries to szybko by było 1do1
Problem będzie w przekroju sezonu w pomocy, mamy dwójkę pewniaków którzy przecież też nie mogą grac od dechy do dechy, a potem chimeryczny Hakan, czy profile defensywne
No i trzeba przyznać że Handanovic uratował 1 polowe
Ale musieli się obsrac z takich pressingiem
Im ewidentnie zabrakło sił w 2
No i dzisiejsza skutecznosc na 5 celnych 3 bramki
Dokladnie mecz trwa 90 minut
Viola w 1 połowie to nas zmiażdżyła jak insekta
nicolas są między innymi Bayern, Liverpool czy City
Uj z tego ze wprowadzisz w polowie dystansu skoro potem brakuje sił i przegrywasz
Nie ma takich druzyn
Lepiej niech Marotta sie na styczen szykuje i podpisuje darmowych zawodników na nastepny sezon
Witam Panowie, ktoś jakis link do highlights z meczu?
My też z realem przewazlismy. Liczy sie to co w sieci
moze byc ciezko jak znajdzie sie druzyna co bedzie potrafila utrzymac taka intensywnosc.
Viola w 2 połowie się zesrala
Mistrzow poznaje sie jak potrafia to odwrocic I wygrać
na szczescie Bog stworzył Matteo Darmiana
Ale cisneli niesamowicie Handa wyciagnal kilka piłek
ogolnie mamy duzy problem z druzynami ktore wycohdza na nas mocnym pressingiem. Tak było z Hellasem również ze nie moglismy wyjsc z pilka
taka byla kontrola na poczatku drugiej polowy ze fiorentina na starcie 2 strzaly oddala po gownostratach xD
Zawsze sie bedzie zdarzac ze tracisz i przegrywasz
kontrole xD
Ale najlepsza beka jest z tego że oni nadal walczą z nami i jude o scudetto...
Widac bylo w pierwszej polowie ta kontrolę
Jakim nie wygodnym pelna kontrola meczu
Com
Boże jak lament na stronie bilan
jesli Fiorentina z takim gownianym skladem jest niewygodnym rywalem to dajmy sobie spokoj xD
Dokladnie maverik
Vecino dobrą zmiane dal
Tacy wojownicy sa potrzebni w druzynie
Swietne wejscie dzis Galgi dobra gra i asysta
Jedencz tych niewygodnych przeciwnikow ograny
Generalnie najwazniejsze ze 3 pkt bo Viola nie jednemu sprawi trudnosci i urwie u siebie troche pkt
Atak jaki nachetniej bym zobaczyl w Interze to Vlahovic-Icardi
myślę, ze do końca zimy zmienimy właściciela
nie przekonuje mnie ten Vlahovic niech idzie do Juve
tylko PIF nas musi kupić
Haaland przyjdzie za rok
Ja bym w Interze widzial Haalanda i Bale
juve bez ronaldo jes cienkie moratat to sie nadaje do relau madryt do rezerw