Archiwum shoutboksa

Claudio 28.09.2021 22:52

ale tam byla obustronna ręka chyba

Chuchu 28.09.2021 22:52

Jak to było? Milan się zesrał 2 metry przed kiblem

andyvdm 28.09.2021 22:51

Kalulu ręką w 94 minucie XD

Claudio 28.09.2021 22:51

to ja juz w tym sezonie przestane :D

andyvdm 28.09.2021 22:51

Karny Atletico

Chuchu 28.09.2021 22:51

Jak nas wyeliminuje Szeryf Tyraspol to w następnym sezonie nie oglądam meczów w LM

Claudio 28.09.2021 22:50

Vinicius cos ty znowu zmarnowal

iss84 28.09.2021 22:50

jak z szeryfem szybko nie strzelimy to bedzie nerwowka

Claudio 28.09.2021 22:50

nie ma pewnosci

FReeFonix 28.09.2021 22:50

Claudio skąd ta pewność? Z Szachtarem też mieliśmy wygrać i gówno

Claudio 28.09.2021 22:50

moze real sprzedal mecz :D

Chuchu 28.09.2021 22:50

Sytuacje bramkowe 28-4 :D

andyvdm 28.09.2021 22:49

XDDDD

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:49

my na każdy mecz powinniśmy wychodzić jak na Real a nasi jak zwykle

Claudio 28.09.2021 22:49

ale pilkarsko Szerif naprawde nie jest tak mocny jak ma wyniki. Bedzie ciezki mecz ale wygramy

andyvdm 28.09.2021 22:49

Vvujek opisywał jak w 1 połowie ich wyczekalismy i w drugiej nie będą mieli sił a było posiadanie piłki 70% dla Szachtara w 2 połowie

FReeFonix 28.09.2021 22:48

Tak samo jak opisywał nicolas80 dziś 3-0 i kreaowanie akcji przez wujka

Omen 28.09.2021 22:48

Bez przesady jeśli my podejdziemy na pełnej koncentracji to się skończy piękny sen Tiraspolu.

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:48

potem liczenie punktów i patrzenie się na innych to nie dla nas

FReeFonix 28.09.2021 22:48

Znawcakalczyja opisywał 7 pkt po meczach z Szeryfem, ja jestem spokojny.

Chuchu 28.09.2021 22:48

My też lubimy sobie zmarnować masę okazji w tym sezonie

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:48

po dwóch meczach 1 pkt i bajo

andyvdm 28.09.2021 22:47

Szeryf > Inter

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:47

ale ja Wam pisałem że po drugim meczu Inter wypada z walki

iss84 28.09.2021 22:47

przymajmniej real sie zepnie tera

Claudio 28.09.2021 22:47

powiem szczerze ze widzialem mecze Szerifa z Szachtarem i 2 polowa z Realem oraz 1 mecz el.LM i powiem szczerze ze to jest druzyna liczaca tylko na kontry mająca masę szczescia bo w poprzednim meczu i dzis ich rywale zmarnowali masę okazji.

Czaglar 28.09.2021 22:47

Teraz Inter wyjdzie na Szeryf z nożem na gardle, a oni nic nie muszą

Omen 28.09.2021 22:47

Real ich olał i tyle.

Czaglar 28.09.2021 22:47

Wtedy Realowi urywali punkty zespoły z którymi Inter miał walczyć o życie.

Skepta 28.09.2021 22:47

Poer dole te lige mistrzow jak zwykle po 2 kolejkach koniec marzen

Skepta 28.09.2021 22:46

Wstyd

andyvdm 28.09.2021 22:46

Ale dopisywanie sobie 6 pkt z Szeryfem to glupota

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:46

ale po dzisiejszym to średnio to widzę

Czaglar 28.09.2021 22:46

Jest dokładnie jak rok temu

KowalMalbork 28.09.2021 22:46

hahah 2 do 1

iss84 28.09.2021 22:46

w sumie to piekno pilki :D

Skepta 28.09.2021 22:46

I tak nam to gowno da

Czaglar 28.09.2021 22:46

Szeryf 6 pkt

andyvdm 28.09.2021 22:46

Ta

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:46

to Inter, równie dobrze możemy ugrać z nimi 6 pkt

Skepta 28.09.2021 22:46

Jestesmy skonczeni w Lm

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:45

mecze meczowi nie równy

intermed1 28.09.2021 22:45

Jak ścierwo

andyvdm 28.09.2021 22:45

Podobno izi 6 pkt z nimi

andyvdm 28.09.2021 22:45

Jak się czujecie jak Szeryf ma 6 pkt po meczach z Realem i Szaxhtarem a my 1

Claudio 28.09.2021 22:45

ale gol piekny

Omen 28.09.2021 22:45

O :cenzor:

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:45

co za grupa :D

iss84 28.09.2021 22:45

no to mamy lipe

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:45

haha

andyvdm 28.09.2021 22:44

XDD

Chuchu 28.09.2021 22:44

xDD

Claudio 28.09.2021 22:44

nie wierze xD

Claudio 28.09.2021 22:44

Szerif 1-2

iss84 28.09.2021 22:43

przynajmniej na razie

iss84 28.09.2021 22:43

jedno jest pewne, wyniki szefyrow to nie przypadek

andyvdm 28.09.2021 22:43

Szlachta jakby miał napastnika to by wklepal

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:42

Szachtar dziś zobaczył że jak będą grać otwarcie to i tak gówno im zrobimy

andyvdm 28.09.2021 22:42

1-1 milan

Claudio 28.09.2021 22:42

Atleti?

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:42

to sobie na więcej reszta pozwala

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:42

a my gramy jak jakieś ogórki

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:42

bo wszyscy potrafią zaznaczyć swoją siłę na boisku

iss84 28.09.2021 22:41

i bylo blisko, pomimo stylu

Claudio 28.09.2021 22:41

ale real ich gniecie a my nie

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:41

dzisiaj większość czuła 0:1 i co? :D

Claudio 28.09.2021 22:40

cos czuje ze w Madrycie skonczy sie na 2-1

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:40

my zaczeliśmy grać przez ostatnie 20 minut

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:40

czy ja wiem

Chuchu 28.09.2021 22:40

Po zejściu Brozovicia się zesrało wszystko

andyvdm 28.09.2021 22:40

Oni wyszli za kare dzisiaj

Claudio 28.09.2021 22:40

wyszli na LM jak na SerieA

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:39

a nasi wyszli jak na trening

Chuchu 28.09.2021 22:39

Czyli trzeba teraz ugrać 6 pkt z Szeryfem i trzymać kciuki za Real w dwumeczu z Szachtarem

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:39

nabuzowani na LM to są i wyniki

iss84 28.09.2021 22:39

szeryfy szacun za mental

andyvdm 28.09.2021 22:38

Milan bardzo dobrze się broni

andyvdm 28.09.2021 22:38

Atletico atakuje ale żadnej setki nie miało w sumie

Claudio 28.09.2021 22:38

liverpool sie bawi

Imrahil 28.09.2021 22:38

ja tu wyczuwam 4 miejsce

Claudio 28.09.2021 22:38

milan postawil autobus? patrze niebezpieczne ataki w 2 polowie 2-44

andyvdm 28.09.2021 22:38

1 miejsce xD

Imrahil 28.09.2021 22:38

1 miejsce :D

iss84 28.09.2021 22:38

real raczej bedzie 1 szy , lepiej niech reszta traci ile sie da z nimi

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:38

jak nastawiamy się na 2 to lepiej żeby Real uciekł na starcie

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:37

jak celujemy w 1 miejsce to tak

iss84 28.09.2021 22:37

czy ja wiem czy na reke :)

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:37

remis realu nam na rękę, kolejka jakby się nie odbyła

Claudio 28.09.2021 22:37

ale ten Real marnuje

andyvdm 28.09.2021 22:36

Milan imponująco gra dzisiaj

Chuchu 28.09.2021 22:36

Inter, Lipsk i Real

Claudio 28.09.2021 22:36

no mi nie wejdzie handi realu i remis lipska

Chuchu 28.09.2021 22:36

bukmacherzy zarobią dzisiaj sporo

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:36

to jest drużyna na LM

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:35

Liverpool jak strzela

FReeFonix 28.09.2021 22:35

W sumie Ronaldo w Juwe też na początku kopał się po czole, a dopiero z Sassuolo strzelił

FReeFonix 28.09.2021 22:35

Messi wreszcie przełamanie

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:34

jeszcze mistrza ugrają :D

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:34

jak Milan wygra w osłabieniu to nieźle

Adriano_forever 28.09.2021 22:34

mesi

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się