Archiwum shoutboksa

Dyl87 29.09.2021 13:54

;)

Mavek 29.09.2021 13:54

Dzięki :)

Dyl87 29.09.2021 13:52

ponoć nie mogą być żadne motywy na koszulkach

Dyl87 29.09.2021 13:52

Wiadomo

Mavek 29.09.2021 13:50

Wiadomo dlaczego UEFA nakazała usunąć / wybladzić węża na koszulce ?

Seba 29.09.2021 13:49

Sensiego już nawet nie liczę jako zawodnika Interu :P

Seba 29.09.2021 13:49

Chodzi mi po wczorajszym meczu

Dyl87 29.09.2021 13:49

milan się sypie

Dyl87 29.09.2021 13:49

a Sensi Seba :D

Seba 29.09.2021 13:49

Dobrze, że u nas przynajmniej wszyscy zdrowi

Seba 29.09.2021 13:48

Diaz z urazem, a Florenzi chyba out na dłużej

Dyl87 29.09.2021 13:47

powinniśmy wygrać finał LE

Orzeu 29.09.2021 13:21

powinniśmy byli wygrać ten mecz

Orzeu 29.09.2021 13:21

Inter 2:2 Atalanta, przy xG: 3.52 : 1.5

ZnawcaCalcio 29.09.2021 13:15

Trzeba po tym sezonie pozbyc sie sensiego i gagsa

Luki165 29.09.2021 12:59

Taki dorodny murzyn tez przydałby sie do rotacji

Luki165 29.09.2021 12:59

Zakari tez sie kończy kontrakt

Luki165 29.09.2021 12:58

Tez to byłby b dobry ruch

ZnawcaCalcio 29.09.2021 12:53

Ponoc pragniemy Gintera za darmo

ZnawcaCalcio 29.09.2021 12:53

Wygral 3 razy z rzedu...

Luki165 29.09.2021 12:53

Romano potwierdza Onana w Interze

Endru 29.09.2021 12:50

A czemu mialby wygrac teraz? Nie wiem

Endru 29.09.2021 12:50

Nie pamietam

Endru 29.09.2021 12:50

Czy Inter kiedykolwiek wygral trzy mecze z rzedu w lm?

ZnawcaCalcio 29.09.2021 12:48

Dokladnie

Adriano_forever 29.09.2021 12:47

a tak na poważnie, to 1 pkt w dwumeczu z szeryfem biorę w ciemno

Adriano_forever 29.09.2021 12:45

miało być izi łin z szachtarem, będzie izi łin z szeryfem

Dzonyy 29.09.2021 12:41

Podziwiam optymizm

ZnawcaCalcio 29.09.2021 12:40

Minimum

ZnawcaCalcio 29.09.2021 12:40

Ja wyczuwam cwiercfinal

Dzonyy 29.09.2021 12:37

Wole sie milo zaskoczyc niz rozczarowac jak co roku

Dzonyy 29.09.2021 12:37

Ja sie w tmy sezonie nastawiam na odpadniecie z LM

ZnawcaCalcio 29.09.2021 12:37

Wygrac nastepne 3 mecze i jest duza szansa na 1 miejsce

Dzonyy 29.09.2021 12:36

2 pkt nie do odrobienia

Dzonyy 29.09.2021 12:36

Sezon skonczy juz w meczu z Sampa

Seba 29.09.2021 12:35

Pytanie, czy jest sens walczyć dalej o Scudetto. W końcu tracimy aż 4 pkt do lidera...

Dzonyy 29.09.2021 12:35

doman caly klub rozwiazmy

Endru 29.09.2021 12:29

Jeszcze jest taka opcja, ze real sie zesra na ukrainie im tez ukry nie lezą

doman 29.09.2021 12:24

dac grac primaverze , niech chivu nas prowadzi do konca sezonu a potem bedziemy szukac trenera

doman 29.09.2021 12:23

bez sensu grac dalej mecze

doman 29.09.2021 12:23

juz po sezonie ,

Odet 29.09.2021 12:22

teraz to może skupmy się na Sassuolo

Odet 29.09.2021 12:22

tego nie wiemy

doman 29.09.2021 12:22

czyli za pewnik biora ze z nimi wygraja a sie zesraja a nie wygrają

doman 29.09.2021 12:21

veciono: Po meczach z Sherrifem zmierzymy się z Szachtarem w Mediolanie i będziemy chcieli zakwalifikować się do następnej rundy.

doman 29.09.2021 12:20

ktos pod meczem wczoraj napisal ze nawet podwojna wygrana z szeryfem nam nic nie daje w kontekscie awansu - zgadzam sie , i radze sie juz z tym pogodzic ze z grupy nie wyjdziemy

Endru 29.09.2021 12:20

ok przyjmuje

Orzeu 29.09.2021 12:17

żółtko ważne tydzień

Orzeu 29.09.2021 12:17

:zolta:

Endru 29.09.2021 12:08

Pocaluj mnie w dupe

nicolas80 29.09.2021 12:05

Ty Endru jest jednym z najsłabszych niestety

Endru 29.09.2021 12:00

zamknij sie pajacu

nicolas80 29.09.2021 11:58

szacunek należy się każdemu przeciwnikowi i nie wolno nikogo lekceważyć ale z drugiej strony trzeba znać swoją wartość. Ci co teraz twierdzą, że nie zdobędziemy 6 punktów i straciliśmy szansę na wyjście z grupy ujawniają oznakę słabości

Endru 29.09.2021 11:49

Nie ma szans na 6 pkt z sheriffem

Blastersky 29.09.2021 11:43

Wygrana Szeryfa otwiera nam droge do 1 miejsca. Dobry wynik bo Real jeszcze gdzies punkty pogubi

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:37

6 pkt z Szeryfem bedzie

Luki165 29.09.2021 11:29

Ojj beda ciężary

Luki165 29.09.2021 11:28

Rewanż z szeryfami mamy przed Milanem

Chuchu 29.09.2021 11:28

Ale równie dobrze możemy się klasycznie obsrać :D komplet pkt w najbliższych 3 meczach daje nam praktycznie awans, chłopaki muszą spiąć poślady

Luki165 29.09.2021 11:27

Martwi tylko fakt ze mecz z szeryfami mamy miedzy lazio a juve

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:26

Cieszy mnie to, ze w koncu napisales cos pozytywnego

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:26

Tak Chuchu

Chuchu 29.09.2021 11:26

W sumie śmiesznie, bo pomimo gównianego startu cały czas mamy realne szanse nawet na wyjście z 1. miejsca

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:25

Albo niech konczy kariere

Luki165 29.09.2021 11:25

No ale niby przez rok i tylko 5 mln bodajże a on zarabia cos kolo 7 mln

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:25

Jakby UEFA zwrocila koszt jego transferu to oddalbym go za darmo do Ajaxu

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:25

Eriksen to i tak nie problem, bo chyba UEFA placi jego pensje

Luki165 29.09.2021 11:24

O ile będzie mogl grac

Luki165 29.09.2021 11:24

Eriksen tez gdzieś pójdzie za darmo

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:24

Ale wydaje mi sie ze dostanie nowy kontrakt

Luki165 29.09.2021 11:24

Vecino tez moze odejść za darmo

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:24

Ciezko bedzie zrobic tam miejsce

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:23

Vidal odejdzie za darmo

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:23

I Gagsa

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:23

Trzeba sprzedac Sensiego o Gagsa

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:23

A najwiecej go mamy w pomocy

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:23

A do tego trzeba pozbyc sie troche szrotu

Luki165 29.09.2021 11:22

Prawda ale nikt inny sensowny na wyp w styczniu raczej nie przyjdzie. O Isco nie pisze bo to juz raczej wrak

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:22

Najgorsze ze na szybko ciezko znalezc kogos, kto pasowalby do nas

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:20

Ciezko przewidziec jakby Cou prezentowal sie

Luki165 29.09.2021 11:20

Tylko ze wtedy Sanchez albo Vidal by musieli odejść żeby miec na jego pensje

Luki165 29.09.2021 11:19

Ciekawe czy Barcelona by nam nie puscila Coutinho na wyp jakies w styczniu

Luki165 29.09.2021 11:18

Zgadzam sie

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:17

Bo tylko Placek i Brzozowicz gwarantuja jakosc

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:17

Nam brakuje tylko jednego kozaka do pomocy

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:17

Jakbysmy byli

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:16

A to dopiero 6 kolejka

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:16

Piszesz tak jakvysny bylo po 10 kolejce i w dwoch meczach strzelili polowe goli

Seba 29.09.2021 11:16

Na ten moment to potrzeba nam skuteczności do szczęścia

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:16

Xddddd

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:16

mateo-mazzini 29.09.2021 09:52 fascynujący optymizm. W lidze mamy 20 goli. Połowię strzeliliśmy Genoi i Bologni, które po 2:0 przestawały grać

Luki165 29.09.2021 11:14

Kurcze nam potrzeba kogoś kreatywnego do środka

Orzeu 29.09.2021 10:57

ZROBIŁEM

nicolas80 29.09.2021 10:30

Ostatni nasz mecz w fazie grupowej LM w Madrycie będzie dla nas meczem o I miejsce w grupie. Róbcie PrtScn

MuCha2 29.09.2021 10:23

Kto by pomyślał po takim losowan po 2 kolejce nóż na gardle. Albo 6 punktów z sherif albo walka o 3 bo Real zapnie dupe w Ostatnirj kolejce i wpierdoqqqq

CzarodziejCzasu 29.09.2021 10:05

Cztery szanse maja gdzie 2 z tych czterech zapowiadaja sie sZczegolnie latwo

CzarodziejCzasu 29.09.2021 10:05

No szeryf jeszcze jedno zwycięstwo i moze się udać

mateo-mazzini 29.09.2021 09:55

Giżycko making headlines, dedykuję gwiazdom SB xd

mateo-mazzini 29.09.2021 09:55

https://www.sport.pl/pilka/7,65041,27626456,pilkarz-legii-zszokowal-swiat-smiali-sie-z-niego-w-radomiu.html#s=SNO_Img_1&_ga=2.158277370.1552047575.1632133485-amp-fqve82TvqyCGGKqblg_kudSnK8ytN_ZD7LWxdsU5pB52hZmzyfV-co6rNwcDh-pv

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się