Archiwum shoutboksa

Endru 12.10.2021 14:36

Ale gdzie w newcastle?

ZnawcaCalcio 12.10.2021 14:30

dobrze będzie to wyglądać w następnym sezonie

ZnawcaCalcio 12.10.2021 14:30

Kessie-Brozović-Barella

Endru 12.10.2021 13:41

Masakra co za moc

Endru 12.10.2021 13:40

A Martial z Icardim atak

mimas2316 12.10.2021 12:22

Brozović i Kessie będą tworzyć nową drugą linię Newcastle

FReeFonix 12.10.2021 11:37

Projekty mega spoko ale lipa z tym oczekiwaniem xd

Adriano_forever 12.10.2021 11:31

kisne :D

Orzeu 12.10.2021 11:20

:D

Orzeu 12.10.2021 11:20

:mysli2:

Adriano_forever 12.10.2021 11:19

tutkej? :D

Orzeu 12.10.2021 11:18

ciuchy

Adriano_forever 12.10.2021 11:18

wywiad z klinsim?

Orzeu 12.10.2021 11:18

oho edycja limitowana na im.com

Adriano_forever 12.10.2021 11:17

Barella do Newcastle a Kessie do Interu

Orzeu 12.10.2021 10:14

z kodem FS21 na rgolu 21% zniżki dzisiaj

Czaglar 11.10.2021 23:32

Przy składzie gdzie mamy tak dużo południowców wygląda to kiepsko. Pół składu wypada

Czaglar 11.10.2021 23:31

Alexis z Vidalakiem to mają w ogóle w sobotę rano wrócić. Piątek wieczór Lautaro z Correa

Ojciec SB 11.10.2021 22:47

Mogłoby być to ciekawe, ewentualnie Martinez + Dżeko, Correa póki co na boisku kompletnie nie istnieje

Endru 11.10.2021 22:44

Ja lautaro i sancheza

Endru 11.10.2021 22:44

Kogo byscie wystawili w ataku na sheriff

CzarodziejCzasu 11.10.2021 22:17

Obysmy zawsze grali na san Siro

Endru 11.10.2021 22:01

Debile

Orzeu 11.10.2021 20:48

podobno był pokopać na treningu

Orzeu 11.10.2021 20:47

:D

Orzeu 11.10.2021 20:47

wraca Sensi

MuCha2 11.10.2021 20:05

wczoraj mimo statystyk to chyba szalu nie zrobil 5 sytuacji jedna wcisnal a ta asysta to wiesz lepiej o niej zapomniec

Endru 11.10.2021 16:53

No ten lautaro to za powazny grajek nie jest

embiakowsky 11.10.2021 16:50

dlaczego pokemona?

Endru 11.10.2021 16:18

Nikt nie chce pokemona

Mateusz17 11.10.2021 16:14

kto wie czy PSG tego nie widzi, i np sprzedadza Mbappe i tak do realu a Lautaro bylby idealny do Messiego i Neymara tam.

Mateusz17 11.10.2021 16:13

a i zauwazyłem cos , to nie był przypadek ze Lautaro z Lukaku stanowili swietny duet , poprostu osoba Lautaro + jakis gosc z pojeciem i juz mamy super duet, akurat wczoraj z Messim ale było to widac ze w dwójke tworzą super duet,Lautaro to ma

Mateusz17 11.10.2021 16:12

oglądałem wczoraj Argentyne De Paul naprawde swiatowa klasa

Dzonyy 11.10.2021 15:32

a no nie dziwne skoro 5 meczow mial :D

Dzonyy 11.10.2021 15:31

Nie pamietam, ze Lehman gral w milanie

Endru 11.10.2021 15:21

54 mln to ladnie juz wiecej niz nasz budzet transferowy

Orzeu 11.10.2021 11:55

żeby chociaż mniejszościowym udziałem wejść do klubu

Orzeu 11.10.2021 11:55

Zhang może i nie, ale Cottarelli to rozważal

Czaglar 11.10.2021 11:52

Tak jakby w ogóle Zhangowizna to rozważał. To w ogóle jakaś dziwna inicjatywa tak patrząc z boku.

Orzeu 11.10.2021 11:38

czyli raczej nie wykupią udziałów w klubie :D

Dzonyy 11.10.2021 10:25

Miliarderzy

Orzeu 11.10.2021 10:22

InterSpac podobno zebrało 54 mln euro

Czaglar 11.10.2021 09:53

No i dobrze Lauti, Family First.

Pawsik 11.10.2021 09:50

A to nie wiedziałem że jest zadeklarowanym kibicem Milanu. W takim przypadku jego wybór jest prosty

CzarodziejCzasu 11.10.2021 09:49

Moze nawet mocniej

CzarodziejCzasu 11.10.2021 09:49

On kocha milan tam jak tonali

Pawsik 11.10.2021 09:48

Całkiem możliwe, chyba że Marotta ich wydyma haha

CzarodziejCzasu 11.10.2021 09:47

Belotti do milanu pojdzie

Pawsik 11.10.2021 09:47

Vlahovic fajnie jakby przyszedł ale bez nowych właścicieli raczej w to nie wierzę. Niech zaklepią Bellotiego w miejsce Sancheza

CzarodziejCzasu 11.10.2021 09:44

I tak wolałbym vlahovicia

Pawsik 11.10.2021 09:39

Wrażliwych chłopak, jak przedłuży kontrakt to też powinien się popłakać z wdzięczności że Inter dał mu kiedyś szanse

Orzeu 11.10.2021 09:37

Lautaro popłakał się bo jego rodzina była na meczu

Orzeu 11.10.2021 09:37

Cała moja rodzina była dzisiaj na stadionie, poruszyło mnie to. Poświęcili się, zostawili wiele rzeczy za sobą, by być na tym meczu. Moja rodzina jest zawsze ze mną i przez cały życie będę wdzięczny im za to wdzięczny.

Imrahil 11.10.2021 09:36

dobrze, ze doszko kilku nowych chlopakow po studiach, w koncu jest z kim o czymkolwiek pogadac

Imrahil 11.10.2021 09:35

jprdl :D

Dzonyy 11.10.2021 09:35

dokladnie xDD

Imrahil 11.10.2021 09:35

grunt ze warka 0,33 u lewego 12zl

Imrahil 11.10.2021 09:35

nieistotne, ze nas probuje unia przytlumic energetycznie

Dzonyy 11.10.2021 09:34

Normalne ceny

Imrahil 11.10.2021 09:34

tak, niestaty dla chlorow z roboty to byl glowny temat

Pawsik 11.10.2021 09:33

Tak z innej beczki, słyszeliście że piwo w klubie Lewgo kosztuje 17-18 zł a najtańsza wódka 0,7l kosztuje 190 zł

Imrahil 11.10.2021 09:30

jakie kamasze, ja tam w szlafroku będę paradować po poligonie, kapusie i kawusia na czołgu

Imrahil 11.10.2021 09:30

nieistotne, ważne że tusk stanął na mównicy i tchnął ducha patriotyzmu

Dzonyy 11.10.2021 09:29

To kiedy idziesz w kamasze?

Imrahil 11.10.2021 09:29

taka trochę kompromitacja, ale klasyczne to w PO

Imrahil 11.10.2021 09:28

jak tam już do siebie slepakami szczelają :D

Imrahil 11.10.2021 09:28

i jak się teraz mają te sceny polityków platformesów, co biegali przy granicy z siatkami biedronki niosąc pomoc dla "uchodzcow"

Imrahil 11.10.2021 09:26

jak już wuja płk. tak gadał to coś musi być na rzeczy

Imrahil 11.10.2021 09:25

a dwa chodzą słuchy, że będą rezerwistów wzywać do wojska

Dzonyy 11.10.2021 09:24

Ciekawe.

Imrahil 11.10.2021 09:24

podobno wychodzimy z uni

Imrahil 11.10.2021 09:24

ico

Czaglar 11.10.2021 09:21

Lautaro gol i asysta chociaż śmieszna, bo w piłkę nie trafił czysto przy strzale. zmienili go w 65 minucie i się popłakał. Kontuzja czy co? Bo nie ogladalem

FReeFonix 11.10.2021 09:17

Jakie bez sensu

Pawsik 11.10.2021 09:11

Tu jest wyjaśnienie

FReeFonix 11.10.2021 09:10

Tzn nie barkiem a klatką xd

FReeFonix 11.10.2021 09:09

A po drugie, prawa noga Embape wystaje za obrońcę

FReeFonix 11.10.2021 09:09

Barkiem można strzelić

Pawsik 11.10.2021 09:07

Zapewne brali pod uwagę ułożenie nóg, a nie ręki którą nie można strzelić bramki

embiakowsky 10.10.2021 23:23

spalony fest to był

Claudio 10.10.2021 22:30

nie wiem jak oni te linie rysują https://zapodaj.net/images/375d8b37ecdea.jpg

Orzeu 10.10.2021 22:00

:scudetto:

mroowa111 10.10.2021 20:43

bysmy sie poznali cos popili

mroowa111 10.10.2021 20:40

no tak tez mysle

Orzeu 10.10.2021 20:40

w końcu 75% kibiców już wpuszczają

Orzeu 10.10.2021 20:40

no mogłyby być co

mroowa111 10.10.2021 20:39

popieram andrzeja :inter:

mroowa111 10.10.2021 20:39

czy beda jakies wyjazdy do milano w tym roku?

Endru 10.10.2021 20:38

Oddajcie sb ludziom

Orzeu 10.10.2021 20:38

a co byś się chciał dowiedzieć?

Orzeu 10.10.2021 20:38

ja nie jestem w tym roku

mroowa111 10.10.2021 20:37

kto z was jest w fdp?

Orzeu 10.10.2021 20:36

nie ma czegoś takiego jak zarządzanie shoutboxem

Adriano_forever 10.10.2021 20:20

owszem

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się