Ale gdzie w newcastle?
dobrze będzie to wyglądać w następnym sezonie
Kessie-Brozović-Barella
Masakra co za moc
A Martial z Icardim atak
Brozović i Kessie będą tworzyć nową drugą linię Newcastle
Projekty mega spoko ale lipa z tym oczekiwaniem xd
kisne
tutkej?
ciuchy
wywiad z klinsim?
oho edycja limitowana na im.com
Barella do Newcastle a Kessie do Interu
z kodem FS21 na rgolu 21% zniżki dzisiaj
Przy składzie gdzie mamy tak dużo południowców wygląda to kiepsko. Pół składu wypada
Alexis z Vidalakiem to mają w ogóle w sobotę rano wrócić. Piątek wieczór Lautaro z Correa
Mogłoby być to ciekawe, ewentualnie Martinez + Dżeko, Correa póki co na boisku kompletnie nie istnieje
Ja lautaro i sancheza
Kogo byscie wystawili w ataku na sheriff
Obysmy zawsze grali na san Siro
Debile
podobno był pokopać na treningu
wraca Sensi
wczoraj mimo statystyk to chyba szalu nie zrobil 5 sytuacji jedna wcisnal a ta asysta to wiesz lepiej o niej zapomniec
No ten lautaro to za powazny grajek nie jest
dlaczego pokemona?
Nikt nie chce pokemona
kto wie czy PSG tego nie widzi, i np sprzedadza Mbappe i tak do realu a Lautaro bylby idealny do Messiego i Neymara tam.
a i zauwazyłem cos , to nie był przypadek ze Lautaro z Lukaku stanowili swietny duet , poprostu osoba Lautaro + jakis gosc z pojeciem i juz mamy super duet, akurat wczoraj z Messim ale było to widac ze w dwójke tworzą super duet,Lautaro to ma
oglądałem wczoraj Argentyne De Paul naprawde swiatowa klasa
a no nie dziwne skoro 5 meczow mial
Nie pamietam, ze Lehman gral w milanie
54 mln to ladnie juz wiecej niz nasz budzet transferowy
żeby chociaż mniejszościowym udziałem wejść do klubu
Zhang może i nie, ale Cottarelli to rozważal
Tak jakby w ogóle Zhangowizna to rozważał. To w ogóle jakaś dziwna inicjatywa tak patrząc z boku.
czyli raczej nie wykupią udziałów w klubie
Miliarderzy
InterSpac podobno zebrało 54 mln euro
No i dobrze Lauti, Family First.
A to nie wiedziałem że jest zadeklarowanym kibicem Milanu. W takim przypadku jego wybór jest prosty
Moze nawet mocniej
On kocha milan tam jak tonali
Całkiem możliwe, chyba że Marotta ich wydyma haha
Belotti do milanu pojdzie
Vlahovic fajnie jakby przyszedł ale bez nowych właścicieli raczej w to nie wierzę. Niech zaklepią Bellotiego w miejsce Sancheza
I tak wolałbym vlahovicia
Wrażliwych chłopak, jak przedłuży kontrakt to też powinien się popłakać z wdzięczności że Inter dał mu kiedyś szanse
Lautaro popłakał się bo jego rodzina była na meczu
Cała moja rodzina była dzisiaj na stadionie, poruszyło mnie to. Poświęcili się, zostawili wiele rzeczy za sobą, by być na tym meczu. Moja rodzina jest zawsze ze mną i przez cały życie będę wdzięczny im za to wdzięczny.
dobrze, ze doszko kilku nowych chlopakow po studiach, w koncu jest z kim o czymkolwiek pogadac
jprdl
dokladnie xDD
grunt ze warka 0,33 u lewego 12zl
nieistotne, ze nas probuje unia przytlumic energetycznie
Normalne ceny
tak, niestaty dla chlorow z roboty to byl glowny temat
Tak z innej beczki, słyszeliście że piwo w klubie Lewgo kosztuje 17-18 zł a najtańsza wódka 0,7l kosztuje 190 zł
jakie kamasze, ja tam w szlafroku będę paradować po poligonie, kapusie i kawusia na czołgu
nieistotne, ważne że tusk stanął na mównicy i tchnął ducha patriotyzmu
To kiedy idziesz w kamasze?
taka trochę kompromitacja, ale klasyczne to w PO
jak tam już do siebie slepakami szczelają
i jak się teraz mają te sceny polityków platformesów, co biegali przy granicy z siatkami biedronki niosąc pomoc dla "uchodzcow"
jak już wuja płk. tak gadał to coś musi być na rzeczy
a dwa chodzą słuchy, że będą rezerwistów wzywać do wojska
Ciekawe.
podobno wychodzimy z uni
ico
Lautaro gol i asysta chociaż śmieszna, bo w piłkę nie trafił czysto przy strzale. zmienili go w 65 minucie i się popłakał. Kontuzja czy co? Bo nie ogladalem
Jakie bez sensu
Tu jest wyjaśnienie
Tzn nie barkiem a klatką xd
A po drugie, prawa noga Embape wystaje za obrońcę
Barkiem można strzelić
Zapewne brali pod uwagę ułożenie nóg, a nie ręki którą nie można strzelić bramki
spalony fest to był
nie wiem jak oni te linie rysują https://zapodaj.net/images/375d8b37ecdea.jpg
bysmy sie poznali cos popili
no tak tez mysle
w końcu 75% kibiców już wpuszczają
no mogłyby być co
popieram andrzeja
czy beda jakies wyjazdy do milano w tym roku?
Oddajcie sb ludziom
a co byś się chciał dowiedzieć?
ja nie jestem w tym roku
kto z was jest w fdp?
nie ma czegoś takiego jak zarządzanie shoutboxem
owszem
do 2029 r.