Umówmy sie, że jak zawodnik dochodzi do momentu, że zostaje mu kilka miesięcy kontraktu to dzieje się to nie bez powodu
ciekawe czy pojdzie za jakis hajs w styczniu czy za friko w lato.
JA niestety od dawna czuje, ze Brozo odejdzie. Jakies PSG pewnie mu z 10 baniek da
podano jakis oficjalny powodw czy nie ?
bye bye Marcelo?
spotkanie z Brozo nie odbyło się
newsa głównego przeczytaj
jaka piątka?
podobno dzisiaj wieczorem cała piątka ma być na miejscu
Lautaro gol
Dacie wiarę, że to na niczym się skonczylo
to juz go napewno na lazio mamy.
znow..
pierwszy mecz odpaczal
bez kyytu
Nie no tam Var to jeszcze lepiej niż w Italii działa.
Żyje na szczescie
Paskudnie to wyglądało
No i chyba po Lautaro
alez beka z downa
kuuuuurwa
xd
o lidze gadasz
dobra xd
w tv ?
gdzie pokazuja?
spokój ku
Lautaro w podstawie...
daj spokuj ku....
Chyba już czas zacząć
Nie ma szans, nawet profesjonalny sportowiec bedzie skatowany po takim locie
gorzej jet lag bo leci do przodu
Jesli leci bezposrednio BA - Rzym, to jest 11h, czas tutaj wcale nie jest najgorszy
ale zobaczymy
no raczej nierealne
pewnie jak już to sobota rano bezpośrednio do Rzymu
15 godzin leci się z Argentyny do Włoch
to zrobiliby to dawno
wydaje mi się, że jakby kogoś mieli już puścić
przy dobrych wiatrach wróci w południe do Włoch, a w sobotę mamy już Lazio
kluby mocno idą im na rękę
dokł
toć to nawet jak zagra np połówkę to będzie wymęczony bo leci się pewnie kilkanaście godzin do Włoch
prawda jest taka, że w dupie mają interes klubów
co innego jakbyśmy grali z jakimś batonem, ale na nas czeka solidne Lazio
myślę, że spokojnie poradziliby sobie bez LM z Peru
nom
mają pewną sytuację w grupie, więc spokojnie mogli kogoś zwolnić
Wysyłamy tam 2 napastników
a najśmieszniejsza jest repr. Argentyny
FIFA kompromituje się
niech dogrywają sobie eliminacje zawodnikami ze swoich rodzimych lig
to jest śmieszne
skład węgla i papy
Ach, no tak xd
i nie wiadomo czy uda mu sie wrócić
no dzisiaj w nocy gra jeszcze mecz
Kontuzja jakas czy kartki?
Czemu nie Lałtaro?
Perisiciem w ataku na Lazio xD
Domin mógłbyś podsumowanie fantasy wrzucić
jak tam są już te PIFy
tak to sukces
grunt, że znalazł pracę
w końcu to najlepszy wózkowy w biedronce
klasa sama w sobie
mateusz jak zawsze bardzo inteligentnie
W piździe
zastanawiam sie tylko gdzie ma mi je wyslac
ostrzegam
nie zgadzaj się na żadne filmiki od Fonixa
doman
pewnie jak na koncercie tych wlochow z eurowizji ze pod stol musiles zjezdzac
Chcesz to mogę Ci filmiki powysyłać jak było zayebiście na koncercie :v
jakbym mial jechac na trzezwo to i owszem ale powiedzmy ze kolega na miejscu czeka z goscina i noclegiem
Hahah nieźle
Ew. do Wrocka możesz pojechać
po 2 moze i by mnie puscila ale nie jestem jej w stanie obiecac ze wroce w ciagu dwoch dni do domu
Albo zawieź do babci
Opiekunkę może ogarnij xD
akurat kobita ma delegacje , raz na 3 lata i musialo przypasc na koncert scootera
Wiadomix, rodzina na głowie to już tak lekko nie masz, ja jeszcze mogę pohulać haha
W tym roku byłem tylko na Heartbeat festival, brakuje tych evencików
sam jestem wsciekly
Oj kurde, nakręciłeś mnie teraz
na torwarze
No ja tez bym na Scootera poszedł
a on w Progresji?
tez bym sie przeszedl ale jakos tak zawsze pelno wymowek bylo , teraz 30.10 scooter jest , i nie wiem czy bede czy nie bo dzieciaka nie mam z kim zostawic;/
Byłem na Above & Beyond w 2016
bicep tez bardzo lubie
Progresja spoko klubik/venue, dużo ciekawych artystów tam zjeżdża
Całkiem niedawno
25.09 w progresji