nie wiem czemu drużyny tak lubią sobie rzucać kłody pod nogi przeciwko Milanowi
Żadnego walka nie było
Zasłużone czerwo
Milaniak w jednym rzędzie z Juventusiakie
Po meczu, czerwo
Hehehe
Szybko poszło
Po meczu
Jednak rykoszet
Nie no po prostu nie wierze, że takie kaszaloty im wpadaja
Wow leao
Bologna wygra
Milan to wstawia jakichś Igor a i tak dobrze graja
Soriano, Barrow , austriacki ibra vs ibra leao castiljejo....no, milan z kilkoma kontuzjami, to sklad na podobnym poziomie
W pipe to powinni dostać wszyscy którzy skreślają nas przed meczem z judaszami najsłabszymi od lat. Wygramy zobaczycie, pewnie wtedy będziecie się wkurzać. Eh 'kibice'
kręcą temat, że już po pół roku Hakan może robić wyjazd z Mediolanu i być wymieniony na Alberto xD
Lubie aktualn ą dynamikę shoutboxa
Masz nieaktualne info ymrahyl
Sezon skonczy po remisie z sampa
jutro w pipę od jude i kończymy sezon
czyli co
Paf
Pif
xD
" potężny " patrik kutrone gra teraz w mocarnym empoli?
Pina drugi gol, brama z karnego. Niech strzela jak najwiecej
Pina gol
Jak się z tym czujesz Czarodziej?
Póki co MVP Ligi Mistrzów jest Milanówek z całym 0 pkt
Wnioskuje o bana dla osoby ktora zaglosowala na dumfriesa na MVP w meczu z Szeryfem. Ewentualnie upublicznienie danych i publiczny lincz
No co sherif nas latwo kontrowal
radosna twórczość tak bym to określił
mysle, ze przesadzasz
Jego wizja to póki co szalencze ataki bez dyscypliny i dziury w formacjach takie granie rzadko okazuje sie mistrzowskie
Inzaghi ma troche inna wizje na Inter niz Conte, ale nie sadze, ze wysawianie pilkarzy na nie swoich pozycjach to jest dobry pomysl
Inzaghi musi cos nowego wymyslec bo nie mozna jechac na patencie Conte wiecznosc
poleciales troche chlopie, to nie fifa
zeby odbierał podawał do brozo, laga na dzeko
Skriniar w pomocy? Czm
W Gizycku to juz umieralnia, Gdansk jeszcze zyje
co tam Turczyn słychać w Giżycku
Skriniar w środku, na obronie za niego Ranokja
Jeszcze zastanawiam sie nad Dzeko w srodku pola
ja bym dał Danilo Ambrozjo
Ale pewnie mam wieksza wyobraznie od Inzaghiego i on nie ogarnie
No wiecej rajdow robi od dumfriesa w trakcie meczow
Witam, kope lat
siema Tomasz
Alabaa żyje, masakra
grał tam kiedyś w ogole? xd
co
A w srodku Vecino za niego
No ja bym wystawil Barelle na prawym wahadle
Perisic Barella Brozo Vidal Dumfries Dzeko Lautaro
opisz
Niech ktos zalozy temat meczowy z juve bo chce opisac swoj sklad
Dopoki orzel nie wystapi w kanale sportowym ta strona nie bedzie powazna
Tam działa wielki Świnarous, przepotężny i wspaniały
A siedzimy tutaj
No jest, ale ja mówię o tej
Co ty pier,dolisz czlowieku jest jeszcze jedna strona o Interze
Wielki Orzeu naszych marzeń
On targa całe fcinter.pl na swoich barkach, reszta adminów się dawno skupkała
witam, czy suning ogarnia 23 pazdziernika?
Gdyby nie Orzeu to byśmy się tu nawet nie spotkali, wielka osobistość to jest
Wlasnie nie slusznie zbanowano Guarina
Fonix a co ty tak lizesz odbyt orzelowi
Beka
Właściciel Interu scigany przez lichwiarzy ukrywa sie w jakiejs hiszpanskiej spelunie, nie mam nic wiecej do dodania obraz nedzy i rozpaczy
?!?!?
?!?
?!?!?!?!
?"
Ale po co te wyzwiska w stronę najważnieszej osoby na stronie
?
?!?!?!
sławny miliarder to david beckham a nie jakiś chinol co czajniki sprzedaje
Informacje pochodzą z sektora finansowego. Najwyraźniej wierzycielami pana Zhanga są faceci, którzy sprawiają, że znikasz, nawet jeśli jesteś sławnym miliarderem. Masz szczęście, że cię obserwowali
nie napisze bo to zjeb mentlany czekający aż zuning weźmie kolejną pożyczkę
Duzo komentarzy i wejsc bedzie, sam napisze
Orzel pisz newsa o tym
a co ty robisz w polsce zamiast siedzieć w chinach orzeł?
Info z hiszpanii...
a co Zhang robi w Hiszpanii
Dalla Spagna - Zhang padre sarebbe agli arresti domiciliari, inseguito dai creditori in Cina.
wierzyciele ścigają ale nic się złego nie dzieje XD
Z Hiszpanii(Dalla Spagna) - Zhang Jindong ma areszt domowy, ścigany przez wierzycieli w Chinach.
Dalla Spagna - Zhang padre sarebbe agli arresti domiciliari, inseguito dai creditori in Cina.
Witam, wczoraj na rzgowie była nocna wyprzedaż. W sklepie nike były koszulki Interu zeszłoroczne wyjazdowe. Zainteresowanie kobiet ogromne koszulkami Interu, bo były tylko rozmiary S. To tyle z wczorajszych ciekawostek. Udanego weekendu dla Wszystkich.
Znowu sb pijane w sobote 🤣🤣🤣
to to nic, obczaj sobie to Nicholas - https://www.youtube.com/watch?v=abqe0Pk8v9I
Mam pytanie czy ten czarodziej wybraniec to jest kibic Interu czy troll?
najważniejszy mecz sezonu, mysle ze bedzie rzutować jutrzejszy wynik na caly sezon
Dokładnię na tą chwilę to jest cel numer 1
no trzeba opyerdolic ten juwentus cały
Mamy świetną drużynę i w tej chwili przed ważnym meczem musimy sie zjednoczyć. Forza Inter