Archiwum shoutboksa

Czaglar 18.08.2021 18:17

Pedro ma przejść do Lazio. Roma zrzuca same duże kontrakty z siebie

Czaglar 18.08.2021 18:16

są pod ścianą, a oni jeszcze z tego hajsu chcieli sobie sfinansować inne wzmocnienia

Pjerun 18.08.2021 18:16

U nas lawka mocno zawyza wiek

Czaglar 18.08.2021 18:16

cisnąć z Lazio temat Correi, do piatku muszą skołować 10 baniek żeby w ogóle kogoś z nowych zarejestrować

forzaragazzi 18.08.2021 18:12

Mamy w tej w chwili najstarszy skład w lidze - 27,9 lat. Empoli najmłodszy 24,2

Claudio 18.08.2021 18:11

Pedullá - Zapata agent we Włoszech: zobaczymy co z tego wyjdzie

Claudio 18.08.2021 17:25

Podobno dogadali się co do kontraktu Lautaro. Chociaż tyle

VVujek 18.08.2021 16:25

Już myślałem ,że ten z City xd , a to jednak ten kmiot

Orzeu 18.08.2021 16:23

Lautaro :top:

Luki165 18.08.2021 16:22

A Lazaro jak ma odejść na 2 letnie wyp to tylko pod warunkiem wykupu go na stałe

Luki165 18.08.2021 16:18

Lautaro top

Orzeu 18.08.2021 16:15

jakim cudem ten kasztan gra w tak dobrych klubach to ja nie wiem :D

forzaragazzi 18.08.2021 16:06

Juan Jesus w Napoli

VVujek 18.08.2021 16:06

Nie wygra bo go nie sprzedalismy

Czaglar 18.08.2021 15:58

jeśli Sporting wygra sprawę w sądzie którą ponoć wytoczyli to nic.

Claudio 18.08.2021 15:52

a co maja do tego, że klub rozwiązał kontrakt z danym zawodnikiem?

Claudio 18.08.2021 15:51

nie ma znaczenia to na kogo liczą, a kto przychodzi.

Czaglar 18.08.2021 15:49

takie małe info: dziś Fifa ustaliła precedens w klauzulach anty-rywali nakazując zapłate Torino odszkodowania 1,5 milion za transfer Berenguera do Bilbao. Ossasuna sprzedając go Torino zapewniła sobie taki zapis w kontrakcie :) Sprawa bliźniaczo podobna do Digleta. Oby do Interu się nie dojebali, bo niby na papierze Inter puścił go z kartą w ręku, ale Sporting może dochodzić iż obchodziliśmy prawo....zwłaszcza, że odrzuciliśmy ich ofertę gotówkową za Digleta :P

VVujek 18.08.2021 15:46

O reszcie zawodników juz wszyscy wcześniej słyszeli.

VVujek 18.08.2021 15:45

Liczą na Berardiego bo niby sam chcę odejść

Dzik 18.08.2021 15:38

VVujek widze,ze nastepny do prostowania po kamilku jestes ;) Specjalnie sprawdzilem twoje info i o zgrozo Licza na Berardiego, Jamesa, Ziecha, Vlasicia . Prosimy o dokladne info albo wcale

juvedead 18.08.2021 15:32

będzie pewnie Nikola Vlasic

Orzeu 18.08.2021 15:30

Antonio C

Orzeu 18.08.2021 15:30

będzie inny Interista

VVujek 18.08.2021 15:29

Na ACM liczą na to ,że panem X może być Berardi

VVujek 18.08.2021 15:15

Ja też dziś sobie przypomniałem, sprawdzam i jest bramka

taboret 18.08.2021 15:00

VVujek zapomnialem o crotone xD

DonDawido 18.08.2021 15:00

Kontuzji jakiejś od razu się nabawił i zaraz zszedł. :P

DonDawido 18.08.2021 14:58

https://youtu.be/4dCMPbQ2pj0 Akcja bramkowa od 0:53

VVujek 18.08.2021 14:50

Crotone

VVujek 18.08.2021 14:48

Mulattieri 1 mecz w Cotrone i brameczka

juvedead 18.08.2021 14:47

Sanchez ma w 1 części sezonu odpoczywać

juvedead 18.08.2021 14:46

trwa spotkanie, zarząd vs agent Lautaro

Odet 18.08.2021 14:46

a swoją drogą podobno Gabijedengol to tam teraz gwiazda ligi

VVujek 18.08.2021 14:46

Mało talentow w tamtych rejonach, wychodzą prawie same pokemony

DonDawido 18.08.2021 14:46

Ustrzeliliśmy Lautaro i głupio teraz psuć wrażenie. :D

Odet 18.08.2021 14:45

Gabi1gola nie będzie

Odet 18.08.2021 14:45

u niego to nie przejdzie

Odet 18.08.2021 14:45

bo jest Cobra Luki

Luki165 18.08.2021 14:45

taka tam posucha ?

Luki165 18.08.2021 14:45

ale ze nie przewija się w jakiś spekulacjach jakiś "talent" z ameryki południowej to aż szok

DonDawido 18.08.2021 14:45

Tylko ja się tak nie jąkam. :D

VVujek 18.08.2021 14:44

Jak Gmoch

Odet 18.08.2021 14:44

:D

DonDawido 18.08.2021 14:44

Szkoda, że nie ma tutaj opcji rysowania, postarałbym Ci się to jakoś inaczej przedstawić. :D

Odet 18.08.2021 14:43

:)

Saff 18.08.2021 14:43

Uu rasizm

Odet 18.08.2021 14:42

czarne jest czarne, a białe jest białe

VVujek 18.08.2021 14:42

Dał tytuł i dał zarobić

Odet 18.08.2021 14:42

nie

DonDawido 18.08.2021 14:42

Odet, a Ty umiesz rozmawiać inaczej niż zero-jedynkowo?

Odet 18.08.2021 14:42

Lukaku zachcianka trenera

Odet 18.08.2021 14:42

chyba nie oglądałes jednak meczów, skoro nie wiesz czy Lukaku dał nam tytuł

DonDawido 18.08.2021 14:41

Tak, kończmy, bo ona nie ma sensu. :) Vidal to super transfer, Kolarov też niezastąpiony dla drużyny, widzisz po prostu coś, czego my nie dostrzegamy. :D

Odet 18.08.2021 14:41

ale Lukaku dał? czy też nie?

Odet 18.08.2021 14:41

ale Lukaku dał? czy też nie?

Odet 18.08.2021 14:41

może nic i kończmy tą dyskusję :)

DonDawido 18.08.2021 14:41

Tak, Vidal i Kolarov dali nam tytuł. :D

VVujek 18.08.2021 14:41

Xd

DonDawido 18.08.2021 14:40

To są argumenty tak idiotyczne, że aż nie wiem co Ci mam odpisać. :D

Odet 18.08.2021 14:40

bo może to dac TYTUŁ

Odet 18.08.2021 14:40

czyli LUkaku, Kolarova czy nawet Vidala (za darmo)

Odet 18.08.2021 14:40

dlatego może czasem warto kupić trenerowi piłkarza, jakiego on chce

Odet 18.08.2021 14:40

pamiętasz ich? jakie kariery zrobili?

Odet 18.08.2021 14:39

że zacytuję Ciebie DonDawidzie

Odet 18.08.2021 14:39

w koncu Massimo porowdził klub, "odpowiadał za jego strategie i rozwój"

Odet 18.08.2021 14:38

też miłośc morattiego

Odet 18.08.2021 14:38

albo Ramberta argentyńczyka

DonDawido 18.08.2021 14:38

O, widzisz, ponownie sprowadzasz argument do absurdu i próbujesz zasugerować, że to właśnie napisałem. :)

Odet 18.08.2021 14:38

Moratti sie w nim zakochał chyba w 1996 r

Odet 18.08.2021 14:38

pamiętasz pewnie brazylijczyka Ciao

Odet 18.08.2021 14:37

ale spoko, wiem już że trener nie może mieć zachcianek

DonDawido 18.08.2021 14:37

Każdemu naszemu zawodnikowi kibicuję, ale to nie znaczy, że każdego będę chwalił niezależnie od tego co widzę na boisku.

Odet 18.08.2021 14:37

porównanie Balo do Vidala, obraża tego ostatniego

Odet 18.08.2021 14:36

jesteś złośliwy

Odet 18.08.2021 14:36

a jak nie, to za rok papa

DonDawido 18.08.2021 14:36

To tak na chwilę stosując Twoje zabiegi w dyskusji dodam, że Balotelli jest do wzięcia - może go Szymon odbuduje do formy z 2010.

Odet 18.08.2021 14:36

może i póki będzie nosił naszą koszulkę, trzeba w to wierzyć i mu kibicować

DonDawido 18.08.2021 14:36

Bo go Inzaghi może odbuduje.

DonDawido 18.08.2021 14:35

No wiem mniej więcej tak samo jak Ty to, że Vidal będzie nagle grał jak w reprezentacji.

Odet 18.08.2021 14:35

A nie sorry, Ty juz wiesz :)

Odet 18.08.2021 14:34

co nie znaczy że Arturo nie wniesie

DonDawido 18.08.2021 14:34

Sanchez akurat coś do naszej gry wnosił, w przeciwieństwie do Arturo.

Odet 18.08.2021 14:34

ok, to może już nie dyskutujmy :)

DonDawido 18.08.2021 14:34

Ale widzę, że utrzymanie dyskusji na merytorycznym poziomie jest trochę za trudne i trzeba sprowadzać ją do absurdalnych tez i jeszcze próbować przypisać je do rozmówcy. ;)

Luki165 18.08.2021 14:34

NIestety ale jeszcze rok bedziemy się z nim męczyć jak i Sanchezem

Odet 18.08.2021 14:33

chłop całe zycie grał dobrze lub b.dobrze

Odet 18.08.2021 14:33

skoro nie ma chętnych na Vidala, skoro nie da się z nim rozwiązać kontraktu, to może lepiej go przywrócić do gry

Odet 18.08.2021 14:33

dlatego pytam :)

DonDawido 18.08.2021 14:33

Dlaczego tylko zwolnić? Co tak pobłażliwie? :)

Odet 18.08.2021 14:32

powinniśmy go Dawidzie zabić za to? czy tylko zwolnić?

Odet 18.08.2021 14:32

nowy trener zgodził się np na nowa umowę dla Kolarova

Orzeu 18.08.2021 14:32

facepalm

Odet 18.08.2021 14:31

i zerkaj na nie co jakis czas

DonDawido 18.08.2021 14:31

Ale dobra, bardzo chętnie odszczeknę słowa jak Vidal będzie złotym dżokerem z ławki. :D

Odet 18.08.2021 14:31

zapisz sobie te ostatnie Twoje zdanie

DonDawido 18.08.2021 14:31

To nie jest Fifa ani nawet FM. :D

Odet 18.08.2021 14:31

nie pomyslałeś o tym Kolego?

DonDawido 18.08.2021 14:31

Nie no, beka. :D Tak, sprzedałbym wszystkich i grał juniorami. :D

Shoutbox

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Taremi ładuje bramę Belgom

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Tak to jest jak się robi mundial nastawiony na hajs

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625087

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się