Archiwum shoutboksa

Endru 23.08.2020 13:50

Kusy niby siedzi ale jednak nie do konca

IlCapitano 23.08.2020 13:50

a w zasadzie to dzisiaj

IlCapitano 23.08.2020 13:49

Masakra Kusy obija on masakruje niczym Smith Jr Alvareza wczoraj

Endru 23.08.2020 13:49

XD kusy

Klinsi64 23.08.2020 13:49

erosoman gawędziarz

IlCapitano 23.08.2020 13:49

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kusy 23.08.2020 13:48

Polecam miejscowość Sawadro, tanie hotele, piękne krajobrazy. Pani Marta z Kielc bardzo uprzejma, to jej pensjonat, brata ma tylko erotomana, ale już do tego się przyzwyczaiła :)

Alfa 23.08.2020 13:46

:(

IlCapitano 23.08.2020 13:45

Ale KMWTW

IlCapitano 23.08.2020 13:45

Alga dalij nie rozumi

Alfa 23.08.2020 13:45

Kusy siedzi? Za co

IlCapitano 23.08.2020 13:45

Nasir i Kusy piszcie coś nie wstydźcie się

Dzonyy 23.08.2020 13:44

Kusy w takim razie jest bezcennyt

Dzonyy 23.08.2020 13:44

Podobno 100zł od kazdego centymetra objetosci glowy

Endru 23.08.2020 13:43

Moje ziomki z team muryn wszystkie siedza masakra jakas

Endru 23.08.2020 13:43

Ciekawa jaka kaucja

Dzonyy 23.08.2020 13:43

zeby sie glowa zmiescila

Kazam 23.08.2020 13:43

Opere mydlana z Krulem

Dzonyy 23.08.2020 13:43

Ciekawe czy kusy ma jakas specjalna cele

IlCapitano 23.08.2020 13:43

Dopiero 14

IlCapitano 23.08.2020 13:43

Jezu Nasir i Kusy pdw i co teraz będziemy podziwiać na sb

IlCapitano 23.08.2020 13:42

XDDDDDDDDDDDDDDDD

Endru 23.08.2020 13:42

Kusy dobrze to rozgrywa bezpiecznie

Dzonyy 23.08.2020 13:42

Kusy opowie za 2 tygodnie :)

Alfa 23.08.2020 13:42

Masakra

IlCapitano 23.08.2020 13:42

To nie jest miejscowość niestety

IlCapitano 23.08.2020 13:41

alga nie rozumi

Kazam 23.08.2020 13:41

Xd

Alfa 23.08.2020 13:41

Wyobraźnia dokucza widzę

Alfa 23.08.2020 13:41

Sawadro nie znaleziono w Google maps niestety

Endru 23.08.2020 13:41

Marta go obije na widzeniu

IlCapitano 23.08.2020 13:41

Jedziesz Kusy dawaj go

Dzonyy 23.08.2020 13:41

Chyba harnas wlecial

IlCapitano 23.08.2020 13:41

XDDDD

Dzonyy 23.08.2020 13:41

kusy kasliwy

Kusy 23.08.2020 13:40

Dokl, ciekawe jaj skomentuje jegi podboje seksualne w postaci screnow

Endru 23.08.2020 13:40

:lol: Marte? :lol:

Kusy 23.08.2020 13:39

Dzisiaj jadę do miejscowości Sawadro i poznam tam duzo kobiet.

IlCapitano 23.08.2020 13:37

Iwogle pjersze pierdolniendzie

IlCapitano 23.08.2020 13:37

Seta, mineta, galareta

Kazam 23.08.2020 13:36

Nasira pytajcie, on znawca

Dzonyy 23.08.2020 13:36

myslyscie, ze laski potrafia tak szeroko rozkladac nogi, zeby kusy mogl tam glowe wsadzic ?

IlCapitano 23.08.2020 13:35

Ażwas kukle będą swędziały

Dzonyy 23.08.2020 13:35

po tym zdjeciu nawet nie jestesm w stanie stiwerdzic, ze ma nieproporcjonalna glowe

IlCapitano 23.08.2020 13:35

Będzie was kusy ruchau we dupe

Kazam 23.08.2020 13:33

Kusy, jak sie czujesz? Powiedz

Vancore 23.08.2020 13:33

do nas trafi na skrzydlo dla maksia

Dzonyy 23.08.2020 13:33

a skad wiadomo, ze to kusy ?

grandderby 23.08.2020 13:32

Cavani nie trafi do Benfiki jednak 😁😁

Kazam 23.08.2020 13:32

Xdddd

Klinsi64 23.08.2020 13:31

nasir pisząc że masz wrzucic zdjecie bydlaka nie miałem na mysli kusego

Lopez 23.08.2020 13:31

mem ze zdjęciem Kusego

Lopez 23.08.2020 13:31

Pewnie się somsiadowi zawsze chce wtedy kiedy Tobie?

Endru 23.08.2020 13:30

Co Nasir wrzucil ze dostal bana?

Klinsi64 23.08.2020 13:30

bolesne obstrukcje

Klinsi64 23.08.2020 13:30

niestety

Lopez 23.08.2020 13:30

Długo to trwało Klinsi

Kusy 23.08.2020 13:30

Ja pisze z jego siostra Marta H co on tutak wypisuje, piszę, ze jest chory 🤒

Klinsi64 23.08.2020 13:30

człowiek sie wysrać pójdzie i tyle go omija

IlCapitano 23.08.2020 13:29

Jak Saszka wczoraj leżał 2 razy a potem ubił czarnucha

IlCapitano 23.08.2020 13:29

Kydzy ależ kontra

Kazam 23.08.2020 13:29

Kusy, Nasir to bojownik. Inni pojda za nic, za chwale i beke na wieki

Vancore 23.08.2020 13:29

oby za 14 dni to zdjecie znow wrzucil xD

Endru 23.08.2020 13:29

Kusy jaka woda w basenie

Endru 23.08.2020 13:29

:D

Kusy 23.08.2020 13:29

Witam i pozdrawiam użytkownika, który dostał bana na 14 dni, łatwo konstruktywnie sam się załatwil, teraz będzie w notatniku pisał swoje schizofreniczne podboje.

Skepta 23.08.2020 13:28

o widze endru kolejny zwolennik bosaka pewnie ;dddd

Kazam 23.08.2020 13:28

Freud powiedzialby ze realizuje dzieciaca fantazje powrotu do lona matki

Endru 23.08.2020 13:28

A drugi usta sobie robi i woli w dupie co nie Skepta

Skepta 23.08.2020 13:27

i baseny buduje

Kazam 23.08.2020 13:26

Kusy siega gwiazd

Skepta 23.08.2020 13:25

kusy dzieki hartowanej psychice na sb stal sie tak swietnym biznesmene teraz

Lopez 23.08.2020 13:25

nie potrafisz czytać ze zrozumieniem pango to już nie moja wina

Kazam 23.08.2020 13:25

Kusy, rozumiem ze jestes zachęcany do konsekwencji i odejscia. Ale z drugiej strony...pomysl ze sb wykuwa cie na nowo, jako odporniejszego

Skepta 23.08.2020 13:25

man on fire to nei sa jego dane osobowe

Lopez 23.08.2020 13:24

Umieszczanie danych osobowych i wizerunku użytkownika bez jego zgody – 14 dni.

Kazam 23.08.2020 13:23

Xddddd

Kazam 23.08.2020 13:23

Piekne

Dzonyy 23.08.2020 13:23

Kusego podobno chca wziac do gaszenia pozarow w kaliforni bo nie znalezli wiekszego zbiornika niz jego glowa

IlCapitano 23.08.2020 13:23

Jezu jakie to jest zloto

Skepta 23.08.2020 13:23

za co ma bana dostac

Skepta 23.08.2020 13:23

przeciez oczy zakryte

Dzonyy 23.08.2020 13:23

to jest czlowiek w ogniu

Kazam 23.08.2020 13:23

Hahahahahhahahahah

IlCapitano 23.08.2020 13:23

AHAHAHAHAHAHAHAA

Claudio 23.08.2020 13:23

Kusy?

Kazam 23.08.2020 13:23

Xddd

Claudio 23.08.2020 13:23

kto to jest? :D

Kazam 23.08.2020 13:23

Pdw Nasire

Kazam 23.08.2020 13:22

Hahhhahaa

Skepta 23.08.2020 13:22

:lol: pdw mordeczko bede wysylal paczuszki na te cala Białołękę

IlCapitano 23.08.2020 13:22

XDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nasir 23.08.2020 13:22

zegnajcie

Skepta 23.08.2020 13:22

przeciez to nie capitano lopez XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

grandderby 23.08.2020 13:22

W angielskim stylu*

Lopez 23.08.2020 13:22

ale tutaj nie można wrzucać zdjęć bez zogdy

Skepta 23.08.2020 13:22

nasir dostal bana za ten awatar il capitana z tasakiem?

Alfa 23.08.2020 13:22

Rodo dzony

Alfa 23.08.2020 13:21

Italian Media Report Tonali Returns From Holiday Early To Sign 5-Year Deal With Inter After Total Agreement Reached With Brescia

grandderby 23.08.2020 13:21

2. Większa rola w zarządzaniu - Conte chce zostać menadżerem angielskiego klubu. Chce mieć większy wkład w rynek transferowy. Chce mieć większy wpływ na strategie komunikacyjne Interu (dla mediów?) Oraz na to, jak klub planuje sezon sportowy.

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625238

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się