Kusy niby siedzi ale jednak nie do konca
a w zasadzie to dzisiaj
Masakra Kusy obija on masakruje niczym Smith Jr Alvareza wczoraj
XD kusy
erosoman gawędziarz
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Polecam miejscowość Sawadro, tanie hotele, piękne krajobrazy. Pani Marta z Kielc bardzo uprzejma, to jej pensjonat, brata ma tylko erotomana, ale już do tego się przyzwyczaiła
:(
Ale KMWTW
Alga dalij nie rozumi
Kusy siedzi? Za co
Nasir i Kusy piszcie coś nie wstydźcie się
Kusy w takim razie jest bezcennyt
Podobno 100zł od kazdego centymetra objetosci glowy
Moje ziomki z team muryn wszystkie siedza masakra jakas
Ciekawa jaka kaucja
zeby sie glowa zmiescila
Opere mydlana z Krulem
Ciekawe czy kusy ma jakas specjalna cele
Dopiero 14
Jezu Nasir i Kusy
i co teraz będziemy podziwiać na sb
XDDDDDDDDDDDDDDDD
Kusy dobrze to rozgrywa bezpiecznie
Kusy opowie za 2 tygodnie
Masakra
To nie jest miejscowość niestety
alga nie rozumi
Xd
Wyobraźnia dokucza widzę
Sawadro nie znaleziono w Google maps niestety
Marta go obije na widzeniu
Jedziesz Kusy dawaj go
Chyba harnas wlecial
XDDDD
kusy kasliwy
Dokl, ciekawe jaj skomentuje jegi podboje seksualne w postaci screnow
Marte?
Dzisiaj jadę do miejscowości Sawadro i poznam tam duzo kobiet.
Iwogle pjersze pierdolniendzie
Seta, mineta, galareta
Nasira pytajcie, on znawca
myslyscie, ze laski potrafia tak szeroko rozkladac nogi, zeby kusy mogl tam glowe wsadzic ?
Ażwas kukle będą swędziały
po tym zdjeciu nawet nie jestesm w stanie stiwerdzic, ze ma nieproporcjonalna glowe
Będzie was kusy ruchau we dupe
Kusy, jak sie czujesz? Powiedz
do nas trafi na skrzydlo dla maksia
a skad wiadomo, ze to kusy ?
Cavani nie trafi do Benfiki jednak 😁😁
Xdddd
nasir pisząc że masz wrzucic zdjecie bydlaka nie miałem na mysli kusego
mem ze zdjęciem Kusego
Pewnie się somsiadowi zawsze chce wtedy kiedy Tobie?
Co Nasir wrzucil ze dostal bana?
bolesne obstrukcje
niestety
Długo to trwało Klinsi
Ja pisze z jego siostra Marta H co on tutak wypisuje, piszę, ze jest chory 🤒
człowiek sie wysrać pójdzie i tyle go omija
Jak Saszka wczoraj leżał 2 razy a potem ubił czarnucha
Kydzy ależ kontra
Kusy, Nasir to bojownik. Inni pojda za nic, za chwale i beke na wieki
oby za 14 dni to zdjecie znow wrzucil xD
Kusy jaka woda w basenie
Witam i pozdrawiam użytkownika, który dostał bana na 14 dni, łatwo konstruktywnie sam się załatwil, teraz będzie w notatniku pisał swoje schizofreniczne podboje.
o widze endru kolejny zwolennik bosaka pewnie ;dddd
Freud powiedzialby ze realizuje dzieciaca fantazje powrotu do lona matki
A drugi usta sobie robi i woli w dupie co nie Skepta
i baseny buduje
Kusy siega gwiazd
kusy dzieki hartowanej psychice na sb stal sie tak swietnym biznesmene teraz
nie potrafisz czytać ze zrozumieniem pango to już nie moja wina
Kusy, rozumiem ze jestes zachęcany do konsekwencji i odejscia. Ale z drugiej strony...pomysl ze sb wykuwa cie na nowo, jako odporniejszego
man on fire to nei sa jego dane osobowe
Umieszczanie danych osobowych i wizerunku użytkownika bez jego zgody – 14 dni.
Xddddd
Piekne
Kusego podobno chca wziac do gaszenia pozarow w kaliforni bo nie znalezli wiekszego zbiornika niz jego glowa
Jezu jakie to jest zloto
za co ma bana dostac
przeciez oczy zakryte
to jest czlowiek w ogniu
Hahahahahhahahahah
AHAHAHAHAHAHAHAA
Kusy?
Xddd
kto to jest?
Pdw Nasire
Hahhhahaa
mordeczko bede wysylal paczuszki na te cala Białołękę
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
zegnajcie
przeciez to nie capitano lopez XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
W angielskim stylu*
ale tutaj nie można wrzucać zdjęć bez zogdy
nasir dostal bana za ten awatar il capitana z tasakiem?
Rodo dzony
Italian Media Report Tonali Returns From Holiday Early To Sign 5-Year Deal With Inter After Total Agreement Reached With Brescia
2. Większa rola w zarządzaniu - Conte chce zostać menadżerem angielskiego klubu. Chce mieć większy wkład w rynek transferowy. Chce mieć większy wpływ na strategie komunikacyjne Interu (dla mediów?) Oraz na to, jak klub planuje sezon sportowy.