Ten cały nasir to on błagał o unbana na forum ostra beka z typa
ah ten lopec konsekwentny
kusy mu siostre wyrwie i szwagrami zostana
beka, szybko ich wypuscili
Nydzyr zdemolowany w opór przez człeka we ogniu
kusy pewnie teraz szuka Nasira w miejscowości Sawadro
nasir lepiej odpowiedz na zarzuty kusego
nie wiem klinisi, może mi powiesz
Nasir jakie makro posiłków pieska dziś
myslisz ze polaczek na spacer chodzi?
typowa niedziela polaczka pracującego
nudna, bez historii, zaraz spacer, potem emcz i wyczekiwanie na poniedziałek i pracę
bardziej wylbym z tego Eriksena, ze trojka z tylu lige sie da wygrac to wiadomo
mateo-mazzini 10.07.2019 14:38 CONTE w Interze i co niedowiarki, Scudetto chyba wygramy teraz na bank już
Maniek witam proszę opisz niedziele
mateo mazini kim jestes by postów szukac?
sie nie da
tych co pisali ze eriksen i trojka w obronie
dostanie pomoc, na która nie zgodziłby się Conte bo nie byłoby w niej Vidala
23.08
zapamietam ta date
o jezu gdyby tak bylo to bym chyba spędził tydzien szukajac postów
CYNICZNY INTER
tyle ze allegri pewnie dostanie lepsza pomoc
No maksymiliana wygra 100 pkt lekko
bo gral tak
a wiadomo ze moze to zrobic
o jezu jakbym wył xd
Nasir witamy
najwieksza to byłaby beka jakby Max tu przyszedl, ustawil 3-4-1-2 z Eriksenem i wygrał z tytuł
ALLEGRI I ERIKSEN CZEKAJĄ NA WTOREK
w sensie,nie neguje ale dla mnie to piłkarz jakich wielu
Gówno może wziąć bo klepnięty przez Marotte jest
Pasztetowa i wczorajszy chleb
Nasir jakie posiłki dziś
no nie wiem, czuje ze jakby byl Nowym Pirlo to stary pirlo by go wzial do siebie juz
Conte żegnamy
Tonali to nowy Pirlo
co wy z tym Tonalim, fascynuje mnie ta kwestia
tak bedzie
Max gral 352 442 433 4231 w Juve takze wszystko mozliwe
Conte nam zrobi na zlosc i zostanie
DI MARZIO: WTORKOWA DECYZJA NALEŻY DO CONTE or
No jesli Martinez zrobi out to nie zdziwi mnie nawet kupno skrzydlowych
Capello mial 3, ale Moratti wymyslil sobie Calciopoli
zreszta Maxiu elastyczny to nie wiadomo jak bedzie gral
a Emerson tez juz klepniety
nie wiem, mnie to Tonali na razie interesuje a potem zobaczymy
i co dalej
Mandzukic
Maverik opisz Transfery pod allegriego 4312
Trap z 3 ale jedno jako pilkarz
Capello
i capello 2
Trapatoni z 2
Nie
nope
Wygral ktos kiedys skeduto z 3 zespolami ?
MAX Allegri wraca po triumfie z Juevntusem w Serie A. Odpoczął rok i teraz nie moze doczekać się by wygrać po raz kolejny, tym razym z innym zespołem
Nie na Conte, nie na Mazzarriego, tylko na alegrego betona zbrojonego
przynajmniej Gagliardini bedzie mniej gral, a na pewno nie 20 meczow z rzedu
Dallas Maverik
Inter is back
z Pirla sie nie da przegrac Skudeta
bedzie jak co roku
o
bedzie
maverik woli łysych i opalonych
bedzie scedutto czy nie
Maverik co sadzisz o Allegrim
xD
3x tygodnie nastepnym razem pamietaj nasir
Pablo święte słowa
Niektórzy chyba myślą, że jakby przyszedł Guardiola to Galiardini grałby Tiki-take z Vecino
czyli jednak eliksir
Witam ilc
Wrzuć te zdjęcie z lasu
Cześć Nydzyr
Witam ja właśnie kończę trening za moment posiłek i espresso na
teraz nietsety ujawnil sie jako sapacz i czas sie skończył
Wkoncu mialby duzo hajsu i spokoju
rok temu Conte był najlepszym wyborem i dobrze ze przyszedl
Potem moglby na urlopie sie regenerowac po chemioterapii
No Sinisa bylby super do grudnia
No ale rok temu Maks by nie przyszedl, wiadomo bylo ze robi przerwe
Tak Sinisa ma fajne szaliczki jak jego kochanek Mancini śmieć
o Sinisza byłby git
To trzeba bylo rok temu Maksa brać
Tutaj rano niektorzy chcieli Sinise xD
to bardziej mi to pasuje
gwarancje to możecie mieć na pralke a nie na scudetto
ale biorac pod uwage o to co sapie Conte a to co moze zaoferowac nam Allegri czyli nie wtracanie sie Marottcie
bo to nie 2007 rok, ze jesteśmy sami w lidze do wygrania
a ich szanse sa porowynwalne
Wiecznie 4 Poczet ?
to akurat prawda
To kto gwarantuje ?
ani Conte ani Allegri nie gwarantuja Scudetto w obecnym Interze i tyle
idę na rower, pozdro
dla mnie jest już przed przyjściem xD