Archiwum shoutboksa

IlCapitano 23.08.2020 14:42

Ten cały nasir to on błagał o unbana na forum ostra beka z typa

Alfa 23.08.2020 14:42

ah ten lopec konsekwentny

Klinsi64 23.08.2020 14:42

kusy mu siostre wyrwie i szwagrami zostana

Alfa 23.08.2020 14:42

beka, szybko ich wypuscili

IlCapitano 23.08.2020 14:41

Nydzyr zdemolowany w opór przez człeka we ogniu

maniekfci 23.08.2020 14:41

kusy pewnie teraz szuka Nasira w miejscowości Sawadro

Klinsi64 23.08.2020 14:41

nasir lepiej odpowiedz na zarzuty kusego

maniekfci 23.08.2020 14:41

nie wiem klinisi, może mi powiesz

maniekfci 23.08.2020 14:41

Nasir jakie makro posiłków pieska dziś

Klinsi64 23.08.2020 14:41

myslisz ze polaczek na spacer chodzi?

maniekfci 23.08.2020 14:40

typowa niedziela polaczka pracującego

maniekfci 23.08.2020 14:40

nudna, bez historii, zaraz spacer, potem emcz i wyczekiwanie na poniedziałek i pracę

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:40

bardziej wylbym z tego Eriksena, ze trojka z tylu lige sie da wygrac to wiadomo

IlCapitano 23.08.2020 14:40

mateo-mazzini 10.07.2019 14:38 CONTE w Interze i co niedowiarki, Scudetto chyba wygramy teraz na bank już

Nasir 23.08.2020 14:39

Maniek witam proszę opisz niedziele

Klinsi64 23.08.2020 14:39

mateo mazini kim jestes by postów szukac?

mateo-mazzini 23.08.2020 14:39

sie nie da

mateo-mazzini 23.08.2020 14:39

tych co pisali ze eriksen i trojka w obronie

maniekfci 23.08.2020 14:39

dostanie pomoc, na która nie zgodziłby się Conte bo nie byłoby w niej Vidala

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:39

23.08

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:39

zapamietam ta date

mateo-mazzini 23.08.2020 14:38

o jezu gdyby tak bylo to bym chyba spędził tydzien szukajac postów

maniekfci 23.08.2020 14:38

CYNICZNY INTER

Alfa 23.08.2020 14:38

tyle ze allegri pewnie dostanie lepsza pomoc

IlCapitano 23.08.2020 14:38

No maksymiliana wygra 100 pkt lekko

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:38

bo gral tak

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:38

a wiadomo ze moze to zrobic

mateo-mazzini 23.08.2020 14:38

o jezu jakbym wył xd

maniekfci 23.08.2020 14:38

Nasir witamy

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:38

najwieksza to byłaby beka jakby Max tu przyszedl, ustawil 3-4-1-2 z Eriksenem i wygrał z tytuł

Gloin1989 23.08.2020 14:37

ALLEGRI I ERIKSEN CZEKAJĄ NA WTOREK

mateo-mazzini 23.08.2020 14:37

w sensie,nie neguje ale dla mnie to piłkarz jakich wielu

IlCapitano 23.08.2020 14:37

Gówno może wziąć bo klepnięty przez Marotte jest

Nasir 23.08.2020 14:37

Pasztetowa i wczorajszy chleb

IlCapitano 23.08.2020 14:36

Nasir jakie posiłki dziś

mateo-mazzini 23.08.2020 14:36

no nie wiem, czuje ze jakby byl Nowym Pirlo to stary pirlo by go wzial do siebie juz

Nasir 23.08.2020 14:36

Conte żegnamy

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:36

Tonali to nowy Pirlo

mateo-mazzini 23.08.2020 14:36

co wy z tym Tonalim, fascynuje mnie ta kwestia

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:36

tak bedzie

maverik 23.08.2020 14:36

Max gral 352 442 433 4231 w Juve takze wszystko mozliwe

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:35

Conte nam zrobi na zlosc i zostanie

Gloin1989 23.08.2020 14:35

DI MARZIO: WTORKOWA DECYZJA NALEŻY DO CONTE or

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:35

No jesli Martinez zrobi out to nie zdziwi mnie nawet kupno skrzydlowych

ZnawcaCalcio 23.08.2020 14:34

Capello mial 3, ale Moratti wymyslil sobie Calciopoli

maverik 23.08.2020 14:34

zreszta Maxiu elastyczny to nie wiadomo jak bedzie gral

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:34

a Emerson tez juz klepniety

maverik 23.08.2020 14:34

nie wiem, mnie to Tonali na razie interesuje a potem zobaczymy

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:34

i co dalej

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:34

Mandzukic

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:33

Maverik opisz Transfery pod allegriego 4312

mateo-mazzini 23.08.2020 14:33

Trap z 3 ale jedno jako pilkarz

ZnawcaCalcio 23.08.2020 14:33

Capello

maverik 23.08.2020 14:33

i capello 2

IlCapitano 23.08.2020 14:33

Trapatoni z 2

IlCapitano 23.08.2020 14:33

Nie

mateo-mazzini 23.08.2020 14:33

nope

Dzonyy 23.08.2020 14:33

Wygral ktos kiedys skeduto z 3 zespolami ?

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:32

MAX Allegri wraca po triumfie z Juevntusem w Serie A. Odpoczął rok i teraz nie moze doczekać się by wygrać po raz kolejny, tym razym z innym zespołem

IlCapitano 23.08.2020 14:31

Nie na Conte, nie na Mazzarriego, tylko na alegrego betona zbrojonego

maverik 23.08.2020 14:31

przynajmniej Gagliardini bedzie mniej gral, a na pewno nie 20 meczow z rzedu

Lopez 23.08.2020 14:31

Dallas Maverik

Dzonyy 23.08.2020 14:31

Inter is back

maverik 23.08.2020 14:31

z Pirla sie nie da przegrac Skudeta

Dzonyy 23.08.2020 14:31

bedzie jak co roku

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:30

o

maverik 23.08.2020 14:30

bedzie

IlCapitano 23.08.2020 14:30

maverik woli łysych i opalonych

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:30

bedzie scedutto czy nie

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:30

Maverik co sadzisz o Allegrim

maverik 23.08.2020 14:30

xD

Lopez 23.08.2020 14:30

3x tygodnie nastepnym razem pamietaj nasir

IlCapitano 23.08.2020 14:29

Pablo święte słowa

pablo77 23.08.2020 14:29

Niektórzy chyba myślą, że jakby przyszedł Guardiola to Galiardini grałby Tiki-take z Vecino :D

Kredence 23.08.2020 14:29

czyli jednak eliksir

Nasir 23.08.2020 14:29

Witam ilc

IlCapitano 23.08.2020 14:29

Wrzuć te zdjęcie z lasu

IlCapitano 23.08.2020 14:29

Cześć Nydzyr

Nasir 23.08.2020 14:28

Witam ja właśnie kończę trening za moment posiłek i espresso na

mateo-mazzini 23.08.2020 14:28

teraz nietsety ujawnil sie jako sapacz i czas sie skończył

Dzonyy 23.08.2020 14:28

Wkoncu mialby duzo hajsu i spokoju

mateo-mazzini 23.08.2020 14:28

rok temu Conte był najlepszym wyborem i dobrze ze przyszedl

Dzonyy 23.08.2020 14:28

Potem moglby na urlopie sie regenerowac po chemioterapii

Dzonyy 23.08.2020 14:28

No Sinisa bylby super do grudnia

mateo-mazzini 23.08.2020 14:28

No ale rok temu Maks by nie przyszedl, wiadomo bylo ze robi przerwe

IlCapitano 23.08.2020 14:28

Tak Sinisa ma fajne szaliczki jak jego kochanek Mancini śmieć

Orzeu 23.08.2020 14:27

o Sinisza byłby git

IlCapitano 23.08.2020 14:27

To trzeba bylo rok temu Maksa brać

Dzonyy 23.08.2020 14:27

Tutaj rano niektorzy chcieli Sinise xD

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:27

to bardziej mi to pasuje

mateo-mazzini 23.08.2020 14:27

gwarancje to możecie mieć na pralke a nie na scudetto

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:27

ale biorac pod uwage o to co sapie Conte a to co moze zaoferowac nam Allegri czyli nie wtracanie sie Marottcie

mateo-mazzini 23.08.2020 14:26

bo to nie 2007 rok, ze jesteśmy sami w lidze do wygrania

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:26

a ich szanse sa porowynwalne

Dzonyy 23.08.2020 14:26

Wiecznie 4 Poczet ?

Kredence 23.08.2020 14:26

to akurat prawda

Dzonyy 23.08.2020 14:26

To kto gwarantuje ?

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:26

ani Conte ani Allegri nie gwarantuja Scudetto w obecnym Interze i tyle

WTC 23.08.2020 14:26

idę na rower, pozdro

Kredence 23.08.2020 14:25

dla mnie jest już przed przyjściem xD

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625238

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się