Archiwum shoutboksa

WTC 23.08.2020 16:23

szkoda że z piłką gra idzie mu gorzej

IlCapitano 23.08.2020 16:23

Pjeruniak to jest ten co ubóstwiał tfu icardiego czy inny

WTC 23.08.2020 16:23

Brozo potrafi świetnie grać bez piłki przypominam

Alfa 23.08.2020 16:23

komuna jak na sb

Alfa 23.08.2020 16:23

bo tam federacja od razu banuje

Kredence 23.08.2020 16:23

i doskonale rozumie gre bez pilki

Alfa 23.08.2020 16:23

szczegolnie ze anglii nie lubia kontrowersyjnych glabow

Kredence 23.08.2020 16:23

Pjerun rozumie wiecej niz inni

IlCapitano 23.08.2020 16:23

XD

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:23

Muringo

WTC 23.08.2020 16:22

w swoim i Pjeruna mniemaniu

Kredence 23.08.2020 16:22

przeciez to gwiazda w swoim mniemaniu

Kredence 23.08.2020 16:22

Brozo tylko do anglii jak cos ale kto tam zaplaci za niego zeby on chcial tam isc

WTC 23.08.2020 16:22

oni potrafią wydawać dużo za kalafiory

WTC 23.08.2020 16:22

najlepiej jakby go jakiś Zenit chciał

Klinsi64 23.08.2020 16:22

typ napisał głupiego komenta a ten odpowiedział nic specjalnego

Guarin 23.08.2020 16:22

buffon za ten tekst że to milan z włoskich ostatni raz zdobył coś w europie dożywotnio pogarda

WTC 23.08.2020 16:21

Diglett to jest w ich zasięgu finansowym

WTC 23.08.2020 16:21

tylko że Sevilla to poważnych pieniędzy za niego nie da

Kredence 23.08.2020 16:21

oni chyba tez chca digleta

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:21

Moze sevilla za Banege co

IlCapitano 23.08.2020 16:21

Co skepta pewno byś uklęknął i zrobił robote co

Skepta 23.08.2020 16:20

Nie pamietacie slynne zdj buffona z czasow parmy

WTC 23.08.2020 16:20

jak nikt tego idioty i tak nie kupi

Guarin 23.08.2020 16:20

jugo przyszedł chyba za 8-10 mln z tego zagrzebia wiec wyjdziemy na plus jak ktos sypnie te 15

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:20

Czyli to ostatni moment

Kredence 23.08.2020 16:20

no dokl

Kredence 23.08.2020 16:20

zostalo mu 2 lata

Skepta 23.08.2020 16:20

Jak nie lubia wtc jak łażą z fujarami po szatni

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:20

Bi jemu za dwa lata sie konczy

Kredence 23.08.2020 16:20

na szczescie nie

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:20

A brozovic podpisal ten kontrakt?

Alfa 23.08.2020 16:20

przeciez za niego nikt nie chcial dac 20mln poltora roku temu w styczniu

Luki165 23.08.2020 16:19

Ale to trzeba się znać i widzieć że to ciec

Kredence 23.08.2020 16:19

taki juz smutny los naszego klubu xd

Kredence 23.08.2020 16:19

Brozovic tak latwo nie odpusci, bedzie jeszcze troche dokuczal

Luki165 23.08.2020 16:19

Jugola już dawno nie powinno być w klubie

Alfa 23.08.2020 16:19

amen fredy

Guarin 23.08.2020 16:19

grunt żeby nie przyszedł ten Ndo coś tam z Totenhamu

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:19

Nazwiska

Endru 23.08.2020 16:19

Ciezko pisac to samo ciagle kibicując Interowi

Alfa 23.08.2020 16:19

40-50mln i dorzuce butelke spirytusu

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:19

Alfa opisz moze linie pomocy w 4312

Alfa 23.08.2020 16:19

dlatego oby sie to wydarzylo

IlCapitano 23.08.2020 16:18

Zastąpić Thiago Borowikiem, to tak jakby sprzedać Lukaku i kupić Gracjana Pelle

Kredence 23.08.2020 16:18

jutro bedziesz pisac co innego Endru

Endru 23.08.2020 16:18

Brozovic ogranicza tylko Christiana

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:18

Dupe zawraca

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:17

Niech idzie juz i brozo

Endru 23.08.2020 16:17

Sperma mu na ryj

Endru 23.08.2020 16:17

Speriamo

Guarin 23.08.2020 16:17

i to własnie był tekst który zakończył jego poważna karierę

IlCapitano 23.08.2020 16:17

Dziękujemy Matełusz

Endru 23.08.2020 16:17

Dobra stracilem cierpliwosc do Brozovica niech robi won

Kredence 23.08.2020 16:17

To idealne rozwiązanie dla Interu

Kredence 23.08.2020 16:17

eśli mielibyśmy wybrać najlepszego, lewego obrońcę Ligue 1 w poprzednim sezonie to Dalbert nie miałby konkurencji. To idealne rozwiązanie dla Interu, bo Brazylijczyk może z powodzeniem grać na lewej obronie w systemie z dwoma i trzyma środkowymi obrońcami. Wiemy, że Spalletti w spadku po poprzednikach otrzymał duży problem na tej pozycji. Dalbert kapitalnie gra do przodu (najwięcej dośrodkowań w Ligue 1 w poprzednich rozgrywkach), przypomina stylem Alexa Sandro. Gdybym był dyrektorem sportowym, wpisałbym go na listę "must have".

Kredence 23.08.2020 16:17

prosze bardzo Guarin

Alfa 23.08.2020 16:16

niech ten borowik zrobi won ale fast

Kredence 23.08.2020 16:16

idealnie pasuje do elevena

IlCapitano 23.08.2020 16:16

Hipster pyerydolony

Kredence 23.08.2020 16:16

masakra co za matoł

Guarin 23.08.2020 16:16

niech lepiej opisze szybko pobyt Dalberta w Serie A

IlCapitano 23.08.2020 16:16

Holistyczno-stratosferycznie

Alfa 23.08.2020 16:16

xdd

Klinsi64 23.08.2020 16:15

swiecicki do kibica na tt

Klinsi64 23.08.2020 16:15

Mateusz Święcicki @matiswiecicki · 5 g. Jeśli spojrzysz holistycznie - nie tylko na boisko, ale na cały klub - nikt nie zrobił tak dużo jak PSG.

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:15

Typowe jezu

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:14

:lol:

IlCapitano 23.08.2020 16:14

Za 1 bym go sprzedał byle się wyniósł stąd

Gloin1989 23.08.2020 16:14

Jeszcze Skriniara pogonić

Endru 23.08.2020 16:13

12 mln euro to dobra cena zwazywszy na to ze IlCapitano chcial go sprzedac za 5 mln

Klinsi64 23.08.2020 16:03

niech go biora i won

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:00

12 mln za mario od benfici niby

Piekarz 23.08.2020 15:52

xddddddddddddd

Piekarz 23.08.2020 15:52

IlCapitano 23.08.2020 15:49 Skepta marzy o opalonych pośladach brązowych joao maria

IlCapitano 23.08.2020 15:50

Oddałbyś się joao mariowy bez reszty czy wolałbyś go zdominować opisz

IlCapitano 23.08.2020 15:50

Skepta pasywny czy aktywny

Nasir 23.08.2020 15:50

Big Brown Salami

Alfa 23.08.2020 15:50

na pewno ogolone

IlCapitano 23.08.2020 15:49

Skepta marzy o opalonych pośladach brązowych joao maria

WTC 23.08.2020 15:49

nowe rozdanie to nowe rozdanie

WTC 23.08.2020 15:49

Joao Mario powinien dostać szansę od nowego trenera

Nasir 23.08.2020 15:49

Xddd

Alfa 23.08.2020 15:49

penga nadzgal bys maryju ?

Nasir 23.08.2020 15:49

Joao Mario to incel

IlCapitano 23.08.2020 15:48

od razu widać

IlCapitano 23.08.2020 15:48

joao mario to jawny homoś

Alfa 23.08.2020 15:48

borowik pewnie rykoszetem tez by dostal

WTC 23.08.2020 15:48

to trenerzy Interu zarabiają w złotówkach?

Alfa 23.08.2020 15:48

zarl maryju bylby pod stalym ostrzalem

Alfa 23.08.2020 15:47

no de rossi to by takich obijal do nieprzytomnosci

WTC 23.08.2020 15:47

takie coś kiedyś przeczytałem

WTC 23.08.2020 15:47

piłkarze nie lubią homoseksualistów w szatni

CzarodziejCzasu 23.08.2020 15:47

"Inter nie zapłaci Conte ani zlotowki. Albo zaakceptuje nizszy budzet albo Allegri"

FENDI_SOSA 23.08.2020 15:47

Skepcia na trenera au

WTC 23.08.2020 15:47

może w przypływie złości zgasi peta na czole Borowika i ten przestanie machać łapami

Alfa 23.08.2020 15:46

tylko tuchel tomas pan

IlCapitano 23.08.2020 15:46

Muryniaka by chcieli tylko

IlCapitano 23.08.2020 15:46

Typowe Sarri nie pasuje, a to zwycięzca

Shoutbox

broda4991 24.06.2026 17:45

Ale nas chłostają wszyscy w to mercato. Jak wypuścimy Soleta który by nas kosztował 20mln to jesteśmy frajerami jeszcze przed rozpoczęciem mercato.

Imrahil 24.06.2026 17:35

yebac tego palestre

martins2000 24.06.2026 17:23

W ostatnim tygodniu Inter Mediolan nigdy nie złożył formalnej pisemnej oferty za Marco Palestrę!Ostatecznie Marotta i Ausilio nie otrzymali zgody od właścicieli klubu na sfinalizowanie transakcji.

rchemik 24.06.2026 16:53

oficjalnie okno startuje 1.07 więc wszystko to na razie są ploty itp. Nasi pewnie z racji wysokiej kwoty wejsciowej (palestra 45 od razu i reszta w bonusie) majać 50mln pewnie tutaj mieli priorytet. Solet pewnie dopiero z kasy za Dumfriesa czy innych

martins2000 24.06.2026 16:43

Curtis Jones trafił na celownik Juventusu

Samsewybierz 24.06.2026 16:24

jaja jakieś że my nie umiemy domknąć transferu za 20 baniek

Matti 24.06.2026 16:22

La Gazzetta - Atletico w tym tygodniu złoży ofertę za Soleta

Piekarz 24.06.2026 16:08

Jak Palestra jest wart 60 mln to Hakimiego wyceniam na mniej więcej 390

martins2000 24.06.2026 16:07

80-90 mln ?

Piekarz 24.06.2026 16:06

A jakby pójść po Hakimiego?

martins2000 24.06.2026 16:05

Palestra był głównym celem mercato nerazzurrich

Krownzay 24.06.2026 16:01

Jedyne co usprawiedliwiało taką kwotę za Palestrę to brak alternatyw

timon 24.06.2026 15:58

Nie mam pretensji o przegranie Palestry bo ta kwota byla przesadzona od samego poczatku, ale jak przegramy Soleta o jakies dwa-trzy miliony to juz bedzie kompromitacja

martins2000 24.06.2026 15:52

Udinese rozważa ofertę Atletico za Soleta

Piotrek85 24.06.2026 15:35

City chce Gusto. Może go sprzedadzą.

rchemik 24.06.2026 15:34

Nie mamy sobie nic do zarzucenia, Wygrał pewnie chytry agent i jego prowizja. Zdobycie Paza byłoby czymś wspaniałym. Wahadło jakoś obstawimy i będzie okej, ale mając Paza pojawia się dużo nowych możliwości gry przez środek. No ale jak Real zdecyduje że może go opchać to pewnie znowu jakiś Arsenal czy inne angielskie szejki powiedzą że dadzą 80mln i tyle będzie z pazia XD

Piekarz 24.06.2026 15:27

Dla mnie Palestra już wcześniej był nikim, ale teraz jest jeszcze bardziej nikim

Tifosinho 24.06.2026 15:26

No i wychodzi na to, że będzie rzucany z lewej na prawą i z prawej na lewą

Tifosinho 24.06.2026 15:26

Tylko u Nas pierwszy skład z automatu by miał a czy Malo Gusto odda miejsce w składzie to śmiem wątpić

Claudio 24.06.2026 15:17

najsmieszniejsze w tej calej historii w ktorej Xabi Alonso przekonal Palestre i obiecal mu pewny sklad byloby to jakby Chelsea grala nadal gowno, a Xabi po 10 kolejkach zostal wywalony, a nastepny trener pomijalby Palestre

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625377

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się