nie wiem o co chciałeś spytać,ale ci odpowiem
poki co jest bezrobotny i w dupie go mam
To opisz 11 maxa
ale jak jestes
JUZ NIC
co tam
Zapytaj go na insta czy siedzi pijany
Pijany pewnie siedzi
Widze ze brozoviciowi odbija na insta
Brozovic powinen sie uczyc zachowania od Lukaku ktory pieknie napisal na instagramie
#WeLoveYouRom
Albo nie. Potrzebuje specjalisty od żywienia
Klinsi jestes
1 sklad
gaglia, joao mario, vesyno
Ciekawe jak będzie wyglądać nasza pomoc
nawet Orzeu ma dosc tego calego Conte
dokl Skepta
Jesli nas poprowadzi. MRotta stawia na znajome rozwiazania
Tego to los nie oszczędza w ostatnich latach
Jego wybitnosc bedzie do zweryfikowania
koroniakiem*
Sinisa z koroniakiek
Wybitny trener. Taktyczna jednostka
Boże dawać już to Allegro
wyobrazasz sobie zeby Spalettiemu ktos pocisnal ze jest zakolakiem? chlop by nawet nie spojrzal na takiego banege parszywego bo łysa łepetynka emanuje pewnoscia siebie a nie jak ten conte incel
trafil w jego czuly punkt, conte tylko podkresla ze to sfrustrowany zakompleksiony trenerzyna
alez Banega wyjasnil conte podczas meczu z ta peruka
Brozo liked a comment saying "you should get replaced by tonali"
Allegri znosi presje wynikow zapraszamy
W chelsea szatnia go odrzuciła
a nie jakis wypierdkow
kogos charyzmatycznego
w czelsji tez swietna robote zrobil, w Interze potrzeba kogos, kto znosi wielka presje wynikow
Conceicao to rasista nie chce typa tutaj
Villas Boas teraz dobra robote w Marsyli zrobil
a nie, czekaj - trzeci - byl jeszcze wijasz boasz
to dopiero poczatek, moze to drugi muryn?
tez jest mlody
to wezmy tego konsejsało
aha
On jest mlody to dopiero poczatek
jakie sukcesy?
dostal latke wielkiego talentu, szukano podobienstw do kloppa, podobna droga kariery, mainz, bvb, ale jak jego cv wyglada
Zycze Lewemu zeby wygral lm ale dzisiaj to psg widze jako zwycięzcę
dla mnie to przecietny trener
oczywiscie ze nie bede
Kazam o 23 bedziesz opisywal ze Tuchel wspanialy
Eder z Chin niech wróci
ender prosze cie
a tuchel to 1 liga?
Poczetino to przegryw
tuchel? xD
a poczetino buk?
Zidane Klopp Tuchel Guardiola i Mourinho maja prace
z kobrą dobrze sie znaja i dogaduja, tutaj jest duza szansa ze bedzie jedna wizja i egzekucja konkretnych planow transferowych..ale to wciaz zelbeton
Nikt lepszy niz Allegri w tej chwili nie jest osiągalny
bo się nie ma co jarać ale trzeba kibicować i trzymac kciuki
a ja sie nie jaram maxem alegrym
no moze nauczy go podawać psroto piłkę na 10 metrów do przodu
Jaram sie ze zobaczymy najlepszego Eriksena u Maxa
Niech idzie i dupy nie zawraca
ale nie powinnismy sie uginac, placa +100 mln albo won
w argnetynie messi i maradona to bogowie jak ktoś mu się dziwi to cięzko dyskutować
pies mu morde lizal, jesli to prawda
może woli messiego niż lukaku
martineziak czuje ze ma szanse prac bokserki messiego, teraz to coraz bardziej realne.
sportmediaste to nie jest nawet zródło
Jordi Alba moze zostac wlaczony w transakcje
a z drugiej strony dzieki niemu pozbylismy sie zgnilego małra
wiem przeciez głarę
zostawił szatnie podzieloną i sam wziął udział we sporze
beka z martineziaka jesli to prawda
xD
won ze spalettim
Sport: Martinez chce odejsc do Barcelony
sluchajcie, skoto tak wielu tutaj Krul nie pasuje, to moze przywrocimy spalla? przeciez dalej mu placimy?
Radek tez bedzie chcial wrocic. No i bedzie mozna przetestowac hipoteze czy łysy mialby wiecej czy mniej punktow z obecna kadra
niech dalej kurzy cygara na prezentacji drużyny na sardynii
ale jeba... tego ninije całego juz
a nie wiem
A Radek z allegro to się znają z kaliary nie?
ja tak gardzilem nim ze nie wiem czy bym go chcial, bardziej tylko chyba plulem na pjanika
jugol może przyjść choćby po to żeby dupa zapiekła turyńskie smrody
bo z szejkami to różnie bywa, zalezy na jakiego trafisz
On już z pół roku bez klubu jest
Szybko uciekł od szejków
klubu
serio? umknelo mi chyba ze nie ma klunu
on bez klubu
jesli za rozsadny hajs to mozna go brac
Diego Costa bedzie u nas
akurat jugol może byc tym prezentem
Nasi też raczej na mabdzukicia się nie zgodzą
a zhang ziewnie i wyjedzie do ojca
od kalgary przez milan konczac na juwentusach
Poza tym klub raczej na pewno określi swoją wizję i czy alegriemu to pasuje
pokaze swoje cv
Nada się
o jezu xD
najpierw to allegro będzie musiał u nas coś pokazać żeby stawiac swoje warunki