Archiwum shoutboksa

Klinsi64 23.08.2020 18:46

nie wiem o co chciałeś spytać,ale ci odpowiem

Klinsi64 23.08.2020 18:45

poki co jest bezrobotny i w dupie go mam

CzarodziejCzasu 23.08.2020 18:44

To opisz 11 maxa

CzarodziejCzasu 23.08.2020 18:44

ale jak jestes

CzarodziejCzasu 23.08.2020 18:44

JUZ NIC

Klinsi64 23.08.2020 18:40

co tam

Endru 23.08.2020 18:39

Zapytaj go na insta czy siedzi pijany

CzarodziejCzasu 23.08.2020 18:37

Pijany pewnie siedzi

CzarodziejCzasu 23.08.2020 18:36

Widze ze brozoviciowi odbija na insta

Endru 23.08.2020 18:36

Brozovic powinen sie uczyc zachowania od Lukaku ktory pieknie napisal na instagramie

taboret 23.08.2020 18:32

#WeLoveYouRom

CzarodziejCzasu 23.08.2020 18:32

Albo nie. Potrzebuje specjalisty od żywienia

CzarodziejCzasu 23.08.2020 18:30

Klinsi jestes

Kazam 23.08.2020 18:25

1 sklad

Kazam 23.08.2020 18:25

gaglia, joao mario, vesyno

Gloin1989 23.08.2020 18:25

Ciekawe jak będzie wyglądać nasza pomoc

Skepta 23.08.2020 18:14

nawet Orzeu ma dosc tego calego Conte

Orzeu 23.08.2020 18:12

dokl Skepta

Kazam 23.08.2020 18:10

Jesli nas poprowadzi. MRotta stawia na znajome rozwiazania

Chuchu 23.08.2020 18:10

Tego to los nie oszczędza w ostatnich latach

Kazam 23.08.2020 18:10

Jego wybitnosc bedzie do zweryfikowania

Chuchu 23.08.2020 18:10

koroniakiem*

Chuchu 23.08.2020 18:10

Sinisa z koroniakiek

broda4991 23.08.2020 18:07

Wybitny trener. Taktyczna jednostka

broda4991 23.08.2020 18:06

Boże dawać już to Allegro

Skepta 23.08.2020 18:02

wyobrazasz sobie zeby Spalettiemu ktos pocisnal ze jest zakolakiem? chlop by nawet nie spojrzal na takiego banege parszywego bo łysa łepetynka emanuje pewnoscia siebie a nie jak ten conte incel

Skepta 23.08.2020 18:01

trafil w jego czuly punkt, conte tylko podkresla ze to sfrustrowany zakompleksiony trenerzyna

Ojciec SB 23.08.2020 17:59

alez Banega wyjasnil conte podczas meczu z ta peruka

Alfa 23.08.2020 17:34

Brozo liked a comment saying "you should get replaced by tonali"

Endru 23.08.2020 17:24

Allegri znosi presje wynikow zapraszamy

Endru 23.08.2020 17:23

W chelsea szatnia go odrzuciła

Kazam 23.08.2020 17:23

a nie jakis wypierdkow

Kazam 23.08.2020 17:23

kogos charyzmatycznego

Kazam 23.08.2020 17:22

w czelsji tez swietna robote zrobil, w Interze potrzeba kogos, kto znosi wielka presje wynikow

Endru 23.08.2020 17:22

Conceicao to rasista nie chce typa tutaj

Endru 23.08.2020 17:22

Villas Boas teraz dobra robote w Marsyli zrobil

Kazam 23.08.2020 17:22

a nie, czekaj - trzeci - byl jeszcze wijasz boasz

Kazam 23.08.2020 17:21

to dopiero poczatek, moze to drugi muryn?

Kazam 23.08.2020 17:21

tez jest mlody

Kazam 23.08.2020 17:21

to wezmy tego konsejsało

Kazam 23.08.2020 17:21

aha

Endru 23.08.2020 17:20

On jest mlody to dopiero poczatek

Kazam 23.08.2020 17:20

jakie sukcesy?

Kazam 23.08.2020 17:20

dostal latke wielkiego talentu, szukano podobienstw do kloppa, podobna droga kariery, mainz, bvb, ale jak jego cv wyglada

Endru 23.08.2020 17:19

Zycze Lewemu zeby wygral lm ale dzisiaj to psg widze jako zwycięzcę

Kazam 23.08.2020 17:19

dla mnie to przecietny trener

Kazam 23.08.2020 17:19

oczywiscie ze nie bede

Endru 23.08.2020 17:18

Kazam o 23 bedziesz opisywal ze Tuchel wspanialy

Guarin 23.08.2020 17:18

Eder z Chin niech wróci

Kazam 23.08.2020 17:17

ender prosze cie

Kazam 23.08.2020 17:17

a tuchel to 1 liga?

Endru 23.08.2020 17:17

Poczetino to przegryw

Kazam 23.08.2020 17:17

tuchel? xD

Kazam 23.08.2020 17:17

a poczetino buk?

Endru 23.08.2020 17:17

Zidane Klopp Tuchel Guardiola i Mourinho maja prace

Kazam 23.08.2020 17:17

z kobrą dobrze sie znaja i dogaduja, tutaj jest duza szansa ze bedzie jedna wizja i egzekucja konkretnych planow transferowych..ale to wciaz zelbeton

Endru 23.08.2020 17:16

Nikt lepszy niz Allegri w tej chwili nie jest osiągalny

Guarin 23.08.2020 17:16

bo się nie ma co jarać ale trzeba kibicować i trzymac kciuki

Kazam 23.08.2020 17:15

a ja sie nie jaram maxem alegrym

Guarin 23.08.2020 17:15

no moze nauczy go podawać psroto piłkę na 10 metrów do przodu

Endru 23.08.2020 17:15

Jaram sie ze zobaczymy najlepszego Eriksena u Maxa

CzarodziejCzasu 23.08.2020 17:15

Niech idzie i dupy nie zawraca

Kazam 23.08.2020 17:14

ale nie powinnismy sie uginac, placa +100 mln albo won

Guarin 23.08.2020 17:14

w argnetynie messi i maradona to bogowie jak ktoś mu się dziwi to cięzko dyskutować

Kazam 23.08.2020 17:14

pies mu morde lizal, jesli to prawda

Guarin 23.08.2020 17:14

może woli messiego niż lukaku

Kazam 23.08.2020 17:13

martineziak czuje ze ma szanse prac bokserki messiego, teraz to coraz bardziej realne.

Guarin 23.08.2020 17:13

sportmediaste to nie jest nawet zródło

CzarodziejCzasu 23.08.2020 17:13

Jordi Alba moze zostac wlaczony w transakcje

Kazam 23.08.2020 17:13

a z drugiej strony dzieki niemu pozbylismy sie zgnilego małra

Kazam 23.08.2020 17:12

wiem przeciez głarę

Guarin 23.08.2020 17:12

zostawił szatnie podzieloną i sam wziął udział we sporze

Kazam 23.08.2020 17:12

beka z martineziaka jesli to prawda

Kazam 23.08.2020 17:12

xD

Guarin 23.08.2020 17:12

won ze spalettim

CzarodziejCzasu 23.08.2020 17:12

Sport: Martinez chce odejsc do Barcelony

Kazam 23.08.2020 17:12

sluchajcie, skoto tak wielu tutaj Krul nie pasuje, to moze przywrocimy spalla? przeciez dalej mu placimy? :D Radek tez bedzie chcial wrocic. No i bedzie mozna przetestowac hipoteze czy łysy mialby wiecej czy mniej punktow z obecna kadra

Guarin 23.08.2020 17:11

niech dalej kurzy cygara na prezentacji drużyny na sardynii

Guarin 23.08.2020 17:11

ale jeba... tego ninije całego juz

Guarin 23.08.2020 17:11

a nie wiem

Alfa 23.08.2020 17:10

A Radek z allegro to się znają z kaliary nie?

Kazam 23.08.2020 17:09

ja tak gardzilem nim ze nie wiem czy bym go chcial, bardziej tylko chyba plulem na pjanika

Guarin 23.08.2020 17:09

jugol może przyjść choćby po to żeby dupa zapiekła turyńskie smrody

Guarin 23.08.2020 17:08

bo z szejkami to różnie bywa, zalezy na jakiego trafisz :)

Alfa 23.08.2020 17:08

On już z pół roku bez klubu jest

Alfa 23.08.2020 17:08

Szybko uciekł od szejków

Kazam 23.08.2020 17:08

klubu

Kazam 23.08.2020 17:08

serio? umknelo mi chyba ze nie ma klunu

Guarin 23.08.2020 17:08

on bez klubu

Kazam 23.08.2020 17:08

jesli za rozsadny hajs to mozna go brac

Endru 23.08.2020 17:07

Diego Costa bedzie u nas

Guarin 23.08.2020 17:07

akurat jugol może byc tym prezentem

Alfa 23.08.2020 17:07

Nasi też raczej na mabdzukicia się nie zgodzą

Guarin 23.08.2020 17:07

a zhang ziewnie i wyjedzie do ojca

Kazam 23.08.2020 17:07

od kalgary przez milan konczac na juwentusach

Alfa 23.08.2020 17:07

Poza tym klub raczej na pewno określi swoją wizję i czy alegriemu to pasuje

Kazam 23.08.2020 17:06

pokaze swoje cv

Alfa 23.08.2020 17:06

Nada się

Kazam 23.08.2020 17:06

o jezu xD

Guarin 23.08.2020 17:06

najpierw to allegro będzie musiał u nas coś pokazać żeby stawiac swoje warunki

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625230

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się