kogo obchodzi duwan
35 bym dal max
no i?
Jaka cena xd
La Gazzetta dello Sport: 55 milionów euro. To cena za jaką Atalanta jest w stanie sprzedać Duvana Zapate.
nigdzie się nie rusza
No negatywnie sie wyroznia
to była ironia z jego strony
to tez
no mógł byc już po kilku głębszych
zeby go nie zbluzgal to sie dostosowac do typa
borowik mogl akurat trolowac
czym sie wyroznia? machaniem lapami i liczba km w statystykach czy tym ze sie notorycznie obsrywa z lepszymi klubami i nonszalancko traci pilke, nie liczac ze brakuje mu chyba regularnych wizytu psychiatry z rozpoznaniem w kierunku umiarkowanego uposledzenia umyslowego?
zdecydowanie bązowycz musi odejsc
Ale Brozovic wyroznia sie i dokucza
Nie tylko Ty Kazam
jesli tak, to ja jestem zmeczony polowa graczy
zmeczony? ;D
tak już basta
Zdecydowanie zmeczony jestem Marcelo Brozovicem
dziewczyny lubią brąz
Zachowanie Brozovica jest karygodne
brązowycz won
zacnie
widzielismy oryginal
to tłumaczenie jakby co
Fan na profilu brozovićeva: ′′ Udanych wakacji dla połowy gracza, mamy nadzieję, że Wasza przyszłość będzie daleka od Mediolanu." Epicka broszka odpowiedz: ′′ Mamy nadzieję
XD
pzryda się za to dobra betoniarka
No jak krul odchodzi to psychiatry tez juz nie bedsie trzeba
Od Chelsea wyruchal ladne odszkodowanie
wiadomo jak na interiste przystało
oriali zrobi out z krulem
Conte betonowy tylko na boisku poza boiskiem mysli elastycznie
zona mu podpowie albo Oriali
Conte teraz zmieni melodie bedzie chcial zostac licząc na odszkodowanie za zwolnienie
ale Allegri w Interze to dobre źródło dla Jugola
La repubblica to slabe źródło
niech prztchodzi dźwięk trzaskajacych dup z turynu będzie słychać wszędzie
to sie dzieje
La Repubblica twierdzi, że jeśli do Interu trafi Max Allegri to ekipę z Mediolanu zasilić może również Mario Mandżukić
a on czasem w czelsi nie zniknal ze z nim kontatku nie bylo?
a zhang siedzi w hotelu bo sie boi covida
Conte pojechal na wakacje i relaksuje sie przed rozmowa z zhangiem
zostawił też samochód na luzie i go przejechał
Lavezzi miał nagie foty z damą do towrzystwa
o a co sie dzieje z willym ?
walił konia do kamerki
z borkiem w galerii
byla jakas afera z nim
ta
czy cos w ten desen?
a to nie on czasem siurka w internecie pokazywal?
banega cygan tfu
przynajmniej Banega by go nie sprowokował
moze swoje
nie swoje ale ma
Xddd
Conte ma włosy
Jestem zirytowany Orzeu em
Tak jak Conte
Nie, chcialem sie poskarzyc
po prostu chciałeś się pochwalić misją odbudowy fanpage'a i dlatego wspomniałeś o orzele
juz bym wolał powierzyc coś Dominikowi Janasowi z bełchatowa
I jest betonowy
na imcom wyjasnili bo przeciez tutaj to newsow nie ma co oczekiwac
Powierzym mi zadanie odbudowy fanpagea i nieodpowiada na kluczowe pytania
to zrozumiałe
i wiecej wladzy
Orzeł chce ochrony i wzmocnień?
Conte czy Orzeu jednak
Nie wiem kto jest trudniejszy we współpracy
23.08.2020 o 10:42 przez Rafał 1976 -5 Rafał 1976 Żegnam bez żalu tylko zabierz ze sobą tych pseldo piłkarzyków ❗❗ I żaden Max Allegri bo w następnym sezonie też będziemy się z nami żegnać ❗❗❗
Pani sędzina taka nieekskluzywna
musisz kusego spytac czytał jego biografie
IGOR to był bomber
A Sypniewski zalał czy nie
XDDDDDDDD
janczyk też zalał formę
tam skład z zawodników w nawiasach chyba byłby lepszy xd
on ma ze 35 lat juz
ale zalał formę i bedzie tatusiem za chwile
oglądałem ćwiąkalę jak o hakimim dał materiał, było ok
On wygląda jakby miał 12 lat
cwiakałe mało znam wiem że jest mały tylko
http://www.footballuser.com/1820370/FC_Internazionale takiego Interu pragne jesli Brozo zostanie. TAK TO BYM WIDZIAL i szczerze podnieca mnie to
Lynetty w Torino e fatta
To były czasy
STANISLAV LEVY
Klasyczne podszywki na weszło jezu
to co mamy robic
w koncu jestesmy polakami
czuje jakby był 11 listopada
pieknie tu sobie jad wylewamy w niedziele
*Ćwiąkała
no Świecicki znizka formy niestety, no i zaczal mlaskać na tych filmikach xD
przecież to wszystko są klasyczne darmozjady
dybala pokazał mu koszulki i święcicki zrozumiał calcio
A teraz on coś się udziela redaktor