Archiwum shoutboksa

Skepta 23.08.2020 20:22

jak widac ten kto ma pieniadze ten ma wladze co nasir

Kazam 23.08.2020 20:22

moze musii od kusego nauki pobierac

Skepta 23.08.2020 20:22

nasir wplacil kaucje widze

Ibracadabra eight 23.08.2020 20:22

Vecino też

Nasir 23.08.2020 20:22

po prostu on musi zaczac zyc realnie

Ibracadabra eight 23.08.2020 20:22

nie tyle sprzedać a posadzić na ławce

Claudio 23.08.2020 20:22

Vecino, Gaglia + Valero(uff) to powinein być OUT. A Brozo jak znajdą świetnego grajka do pomocy

Endru 23.08.2020 20:21

A Vecino?

Nasir 23.08.2020 20:21

itp

Nasir 23.08.2020 20:21

zmieni prace

Klinsi64 23.08.2020 20:21

to niech wezmie kredyt

Ibracadabra eight 23.08.2020 20:21

Barella, Sensi, Eriksen powinni grać

Kazam 23.08.2020 20:21

to dawaj ibracadabra, wlacz sie do negocjacji :) \nie tak latwo sprzedac takich gowniakow

CzarodziejCzasu 23.08.2020 20:21

A dzisiaj cds opisuje ze conte ma powazne problemy finansowe spowodoeane nieudana inwestycja

Ibracadabra eight 23.08.2020 20:21

Gagliardini, Brozović i Valero powinni być sprzedani już teraz

Endru 23.08.2020 20:21

Dla mnie to krula chimery sa

CzarodziejCzasu 23.08.2020 20:21

Eriksen bedzie liderem

Ibracadabra eight 23.08.2020 20:20

ciekawe to będzie z Eriksenem w następnym sezonie

Claudio 23.08.2020 20:20

Brozović jak dla mnie stał się symbolem przeciętnego Interu. Może rzeczywiście czas na zmiany

Skepta 23.08.2020 20:20

PSG wygra cos czuje

CzarodziejCzasu 23.08.2020 20:20

Sensi fizycznie niezwykle

Kazam 23.08.2020 20:20

valero byl inteligentny i taktycznie elasrtyczny niebywale

Endru 23.08.2020 20:20

Ale nagle ktos fizyczny mu sie przyśnił

Endru 23.08.2020 20:20

Dziwne bo jak najlepiej gralismy w tym sezonie to w pomocy byl Barella Brozo i Sensi

Kazam 23.08.2020 20:20

ale Conte czyms chyba tez musial przekonac erykcena zeby dolaczyl do nas, ciekawe czy mu obiecal podstawowy sklad? :D

CzarodziejCzasu 23.08.2020 20:19

Doprawdy

CzarodziejCzasu 23.08.2020 20:19

Szczegolnie valero był fizyczny jak gral xd

Klinsi64 23.08.2020 20:19

a on pieprzy że gaglia grał mimo ze były alternatywy

Kazam 23.08.2020 20:19

oddac im brązowycza, niech nam oddaja alabe

Kazam 23.08.2020 20:19

byloby pieknie

Klinsi64 23.08.2020 20:19

conte chciał kogos fizycznego do środka Eriksen taki nie jest

Claudio 23.08.2020 20:19

Brozović może dołączyć do Bayernu.

Kazam 23.08.2020 20:18

Conte zbiera baty

CzarodziejCzasu 23.08.2020 20:18

Conte precyzyjnje wyjasniony

Klinsi64 23.08.2020 20:18

Biasin bełkocze

Kazam 23.08.2020 20:18

no ba

Kazam 23.08.2020 20:18

XD

Klinsi64 23.08.2020 20:18

nastepny

Kazam 23.08.2020 20:18

“No team in this market will spend 80 million on a player without returning with sales. If Conte comes up with a list of players to buy out of reach, he does so to go to the break. Barcelona on Lautaro? In fact, he wants to sell 5 to get to the amount that Inter is asking for. Gagliardini? Look at that Gagliardini always played by choice of the coach. It's not that there were no alternatives, there was one of the strongest midfielders in the world. In the world. If you are paid 11 million a year, you have to find a place in Eriksen. Eriksen has been the best by statistics for years in the Premier League. You talk about replacing Gagliardini but on the bench there was one of the strongest in the world ".

Endru 23.08.2020 20:17

Racja Klinsi ale dzis juz sie nauczylem slowa speriamo wiecej nie przyswoję

CzarodziejCzasu 23.08.2020 20:17

Tak w skrocie

Klinsi64 23.08.2020 20:17

nauczyłbys sie w koncu włsokiego tyle lat tu siedzisz

CzarodziejCzasu 23.08.2020 20:17

Biasin opisuje ze Conte to cymbal bo trzyma eriksena na lawce a gra gaglia

Endru 23.08.2020 20:16

Przetlumacz w skrocie czarodziej prosze

Endru 23.08.2020 20:16

Pozniej jakis fast food ewentualnie i do domu spac

CzarodziejCzasu 23.08.2020 20:16

:lol:

Endru 23.08.2020 20:15

Pije piwo drogi kolego na wrocławskim rynku w bierhalle

Nasir 23.08.2020 20:15

prosze opisz swoje posilki okolo meczowe

Nasir 23.08.2020 20:14

witam endru

Endru 23.08.2020 20:14

Witam @Nasir

Endru 23.08.2020 20:14

Witam @Piter

Nasir 23.08.2020 20:14

generalnie w niedziele na cwicze silowo

Nasir 23.08.2020 20:13

ja dzisiaj rano zosia wczoraj poznana 2 rundy

Piter 23.08.2020 20:13

a u Ciebie?

Piter 23.08.2020 20:13

podciągania*

Nasir 23.08.2020 20:13

no i git

Piter 23.08.2020 20:13

dziś pościągania przysiady i wyciskanie leżąc tylko

Piter 23.08.2020 20:13

jadę zaraz umyć auto a później do maka

Nasir 23.08.2020 20:12

jaki trening dzisiaj

Claudio 23.08.2020 20:12

Perisic bedzie fundamentalny w 4-2-3-1 Maxa

Nasir 23.08.2020 20:12

jakie posilki przedmeczowe

Nasir 23.08.2020 20:12

witam Piter

Piter 23.08.2020 20:12

witam Nasir i Klinsi64

Nasir 23.08.2020 20:10

np w wariancie 352 Samir-DD,Stefanek,Bastoni-Hakimi,Barella,Tonali,Radja,Perisic-Messi, Lukaku

Nasir 23.08.2020 20:09

maksiu juz pociaga za sznurki, on juz ma wizje

Klinsi64 23.08.2020 20:07

allegri zadzwonil do flika i kazał mu go oszczedzac

Claudio 23.08.2020 19:59

Perisic wprowadził Bayern do finału i w nagrodę ława. Czyli Bayern jednak przegra

Lopez 23.08.2020 19:57

no na bank

Seba 23.08.2020 19:50

Conte zastąpi zimą Piolego

CzarodziejCzasu 23.08.2020 19:50

Z tym idiota comanem

CzarodziejCzasu 23.08.2020 19:50

A zeby sie temu pajacowi zemściło xd

CzarodziejCzasu 23.08.2020 19:49

Lol perisic lawa

Ojciec SB 23.08.2020 19:43

milanisback

CzarodziejCzasu 23.08.2020 19:43

A bakayoko w Milanie

CzarodziejCzasu 23.08.2020 19:43

Reina w lazio

Klinsi64 23.08.2020 19:42

on jest w rotacji za czupo motingiem

Klinsi64 23.08.2020 19:42

no na bank by mu strzelac pozwolili

Ojciec SB 23.08.2020 19:41

mocno za bayernem i ikar niech przestrzeli karniaka w 90 minucie

Chuchu 23.08.2020 19:29

Za kim dzisiaj? Ja Bajeroki chyba

Klinsi64 23.08.2020 18:59

czyli jesteś niezrównoważony :D

CzarodziejCzasu 23.08.2020 18:58

Ja nie przewiduje konsekwencjj

Klinsi64 23.08.2020 18:58

on to samo robi bo wie ze o tym beda sapać

CzarodziejCzasu 23.08.2020 18:58

Bzdura

Klinsi64 23.08.2020 18:58

prowokujesz,trolujesz

CzarodziejCzasu 23.08.2020 18:57

Marudo?

CzarodziejCzasu 23.08.2020 18:57

A co ja takiego robie?

Klinsi64 23.08.2020 18:57

chyba że...

Klinsi64 23.08.2020 18:57

czemu debil?przecież robi to co ty tutaj

Piekarz 23.08.2020 18:54

niesamowite że ten cymbał tyle lat tu gra

CzarodziejCzasu 23.08.2020 18:53

Co za debil :lol:

CzarodziejCzasu 23.08.2020 18:51

Jezu jaki nerwusek

CzarodziejCzasu 23.08.2020 18:51

Lol odwal sie ode mnie

Nasir 23.08.2020 18:47

Można opisywać wizje

Klinsi64 23.08.2020 18:46

i tak pierdzisz w stołek

Nasir 23.08.2020 18:46

Max jest pewny

Klinsi64 23.08.2020 18:46

bieganie,rower,basen czy uj wie co tam jeszcze

Klinsi64 23.08.2020 18:46

przede wszystkim wez sie na poważnie za coś

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625230

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się