jak widac ten kto ma pieniadze ten ma wladze co nasir
moze musii od kusego nauki pobierac
nasir wplacil kaucje widze
Vecino też
po prostu on musi zaczac zyc realnie
nie tyle sprzedać a posadzić na ławce
Vecino, Gaglia + Valero(uff) to powinein być OUT. A Brozo jak znajdą świetnego grajka do pomocy
A Vecino?
itp
zmieni prace
to niech wezmie kredyt
Barella, Sensi, Eriksen powinni grać
to dawaj ibracadabra, wlacz sie do negocjacji
\nie tak latwo sprzedac takich gowniakow
A dzisiaj cds opisuje ze conte ma powazne problemy finansowe spowodoeane nieudana inwestycja
Gagliardini, Brozović i Valero powinni być sprzedani już teraz
Dla mnie to krula chimery sa
Eriksen bedzie liderem
ciekawe to będzie z Eriksenem w następnym sezonie
Brozović jak dla mnie stał się symbolem przeciętnego Interu. Może rzeczywiście czas na zmiany
PSG wygra cos czuje
Sensi fizycznie niezwykle
valero byl inteligentny i taktycznie elasrtyczny niebywale
Ale nagle ktos fizyczny mu sie przyśnił
Dziwne bo jak najlepiej gralismy w tym sezonie to w pomocy byl Barella Brozo i Sensi
ale Conte czyms chyba tez musial przekonac erykcena zeby dolaczyl do nas, ciekawe czy mu obiecal podstawowy sklad?
Doprawdy
Szczegolnie valero był fizyczny jak gral xd
a on pieprzy że gaglia grał mimo ze były alternatywy
oddac im brązowycza, niech nam oddaja alabe
byloby pieknie
conte chciał kogos fizycznego do środka Eriksen taki nie jest
Brozović może dołączyć do Bayernu.
Conte zbiera baty
Conte precyzyjnje wyjasniony
Biasin bełkocze
no ba
XD
nastepny
“No team in this market will spend 80 million on a player without returning with sales. If Conte comes up with a list of players to buy out of reach, he does so to go to the break. Barcelona on Lautaro? In fact, he wants to sell 5 to get to the amount that Inter is asking for. Gagliardini? Look at that Gagliardini always played by choice of the coach. It's not that there were no alternatives, there was one of the strongest midfielders in the world. In the world. If you are paid 11 million a year, you have to find a place in Eriksen. Eriksen has been the best by statistics for years in the Premier League. You talk about replacing Gagliardini but on the bench there was one of the strongest in the world ".
Racja Klinsi ale dzis juz sie nauczylem slowa speriamo wiecej nie przyswoję
Tak w skrocie
nauczyłbys sie w koncu włsokiego tyle lat tu siedzisz
Biasin opisuje ze Conte to cymbal bo trzyma eriksena na lawce a gra gaglia
Przetlumacz w skrocie czarodziej prosze
Pozniej jakis fast food ewentualnie i do domu spac
Pije piwo drogi kolego na wrocławskim rynku w bierhalle
prosze opisz swoje posilki okolo meczowe
witam endru
Witam @Nasir
Witam @Piter
generalnie w niedziele na cwicze silowo
ja dzisiaj rano zosia wczoraj poznana 2 rundy
a u Ciebie?
podciągania*
no i git
dziś pościągania przysiady i wyciskanie leżąc tylko
jadę zaraz umyć auto a później do maka
jaki trening dzisiaj
Perisic bedzie fundamentalny w 4-2-3-1 Maxa
jakie posilki przedmeczowe
witam Piter
witam Nasir i Klinsi64
np w wariancie 352 Samir-DD,Stefanek,Bastoni-Hakimi,Barella,Tonali,Radja,Perisic-Messi, Lukaku
maksiu juz pociaga za sznurki, on juz ma wizje
allegri zadzwonil do flika i kazał mu go oszczedzac
Perisic wprowadził Bayern do finału i w nagrodę ława. Czyli Bayern jednak przegra
no na bank
Conte zastąpi zimą Piolego
Z tym idiota comanem
A zeby sie temu pajacowi zemściło xd
Lol perisic lawa
milanisback
A bakayoko w Milanie
Reina w lazio
on jest w rotacji za czupo motingiem
no na bank by mu strzelac pozwolili
mocno za bayernem i ikar niech przestrzeli karniaka w 90 minucie
Za kim dzisiaj? Ja Bajeroki chyba
czyli jesteś niezrównoważony
Ja nie przewiduje konsekwencjj
on to samo robi bo wie ze o tym beda sapać
Bzdura
prowokujesz,trolujesz
Marudo?
A co ja takiego robie?
chyba że...
czemu debil?przecież robi to co ty tutaj
niesamowite że ten cymbał tyle lat tu gra
Co za debil
Jezu jaki nerwusek
Lol odwal sie ode mnie
Można opisywać wizje
i tak pierdzisz w stołek
Max jest pewny
bieganie,rower,basen czy uj wie co tam jeszcze
przede wszystkim wez sie na poważnie za coś