Archiwum shoutboksa

Skepta 23.08.2020 22:46

Tolisso wbil nasz nowy nabytek

Piter 23.08.2020 22:46

Inter w 2 połowie to było gówno

Skepta 23.08.2020 22:46

psg ma to w dupie juz bo nie maja mentala

fmlyhm 23.08.2020 22:45

alez Ivan wslizg zrobil

CzarodziejCzasu 23.08.2020 22:45

Psg wyglada jak Inter po stracie 3 bramki xd

Skepta 23.08.2020 22:45

Bułka obejdzie sie smakiem

Alfa 23.08.2020 22:45

Szczególnie że I lewy

Alfa 23.08.2020 22:45

Lepszy perisic niż miętus

Skepta 23.08.2020 22:45

ale te psg zalosne

Skepta 23.08.2020 22:44

Perisic trypleciarz

Seba 23.08.2020 22:44

Ivan groźny wróci do Mediolanu z potrójną koroną

Piter 23.08.2020 22:44

czarson obecnie grzejniki zakręcone są, lato, upały itp itd

Nasir 23.08.2020 22:43

z poziomu ajfona ustawiam sobie temperature i reszta dzieje sie sama

Skepta 23.08.2020 22:43

grajcie na lewandowskiego, on jest cienki

Nasir 23.08.2020 22:43

ja jutro podpisuje umowe na fotowoltaike, do tego wentylacja mechaniczna plus pompa ciepla

Czarson 23.08.2020 22:43

U laa to masz ciepło w domu

Piter 23.08.2020 22:42

u mnie piec gazowy, ustawione 48 stopni na nim i reszta dzieje się sama

Czarson 23.08.2020 22:42

Farelka

Nasir 23.08.2020 22:42

piec gazowy, pompa ciepla, maty grzewcze no jest duzo rozwiazan

Piter 23.08.2020 22:41

to nasir zapraszam

Nasir 23.08.2020 22:41

ja np uwielbiam kosic trawe

Piter 23.08.2020 22:41

gazowy piec i reszta dzieje sie sama

Nasir 23.08.2020 22:41

a to tez mozesz komus zlecic

Nasir 23.08.2020 22:41

tyle co trawe skosic

Nasir 23.08.2020 22:41

pango teraz domy sa bezoglsugowe

Bloom99 23.08.2020 22:41

Allegri chce Mandzukica w Interze obłęd jakiś po Vidalu Conte myslałem ze temat sciagania emerytów zamkniety

Skepta 23.08.2020 22:41

lepiej ten czas inaczej spozytjkoiwac

Nasir 23.08.2020 22:41

ja np chce posadzke z polerowanego betonu 150zl za metr a rownie dobrze mozna polozyc panele z castoramy za 50zl metr

Skepta 23.08.2020 22:41

domy mam w pizdzie za duzo roboty przy chalupie

Skepta 23.08.2020 22:40

ale ja mnimo wszystko wolalbym w mieszkaniu mieszkac

Nasir 23.08.2020 22:40

a wykonczenie to juz kwestia ile chcesz wydac

HB 23.08.2020 22:40

psg wpuszcza zawodnikow, ktorzy by w Interze grzali ławę

Nasir 23.08.2020 22:40

SSO to trzeba liczyc 1000zl za metr

Skepta 23.08.2020 22:40

moze i byl sens ale tak z 5 lat temu

Skepta 23.08.2020 22:40

Nasir 23.08.2020 22:39 no dokl dlatego nie ma sensu mieszkan kupowac

Piter 23.08.2020 22:39

ja czekam aż będzie nauczanie zdalne i rynek nieruchomości na wynajem upadnie

Skepta 23.08.2020 22:39

lewy nie zaslugujesz na lm op tym co grasz dzis rozumiesz

Nasir 23.08.2020 22:39

no dokl dlatego nie ma sensu mieszkan kupowac

Skepta 23.08.2020 22:39

blagam psg

Czarson 23.08.2020 22:39

Lepiej często

Skepta 23.08.2020 22:38

w krakowie mieszkania 65 m kwadratowych za 400-450 tys :lol:

Skepta 23.08.2020 22:38

to malo nasir

Skepta 23.08.2020 22:38

u mnie na gotowo za 170m na pewno bedzie ponad 400k nawet blizej 500k

Nasir 23.08.2020 22:38

co i tak jest nic w porownaniu za ceny mieszkan

intermed1 23.08.2020 22:38

Kiedy na boisko wchodzi Chupo Moteng zamiast Icardiego

Claudio 23.08.2020 22:38

Uuu a Icardi władca świata gdzie? Na dogrywkę szykowany?

Skepta 23.08.2020 22:38

przyda sie

Nasir 23.08.2020 22:38

u mnie na gotowo za 170m na pewno bedzie ponad 400k nawet blizej 500k

Skepta 23.08.2020 22:37

mandzukic to dobry zolnierz

Seba 23.08.2020 22:37

tfu

Czarson 23.08.2020 22:37

Mandzukic pierwszym transferem Allegriego

Nasir 23.08.2020 22:37

ciezko powiedziec, zalezy jaki standard

Skepta 23.08.2020 22:37

no zalezy jak duzy ten dom

Piter 23.08.2020 22:37

ile kosztuje wybudowanie domu z wykończeniem na gotowo?

Nasir 23.08.2020 22:37

no ale szwagrowi postawili rok temu i jeszcze stoi xd

Nasir 23.08.2020 22:36

a ukraince to budaja domy ktore bede sprzedawal

Skepta 23.08.2020 22:36

blagam psg strzelcie cos bo lewy nie zasluguje

Nasir 23.08.2020 22:36

no ja swoj buduje ale to kto inny stawial

Nasir 23.08.2020 22:36

w 4 domek 120m postawili 5 dni

Piter 23.08.2020 22:36

no kierownik budowy musi być co

Nasir 23.08.2020 22:36

szwagier im pokazal jak robic klej i gazobeton ukladac

Piter 23.08.2020 22:36

czyli ukraińcy ci robią tą chatę?

Nasir 23.08.2020 22:35

kupilem im auto, maja mieszkanie, nie pija od pon do piat

Skepta 23.08.2020 22:35

ukraina robotny naród

Nasir 23.08.2020 22:35

oni wiedza co maja robic

Nasir 23.08.2020 22:35

co ty

Piter 23.08.2020 22:35

będziesz nad nim stać z pasem czy pełne zaufanie?

Nasir 23.08.2020 22:35

dziekuje panie kierowniku

Skepta 23.08.2020 22:35

a taki polaczek to by cos sapal jeszcze

Nasir 23.08.2020 22:35

i jeszcze powie dzien dobry panie kierowniku

Skepta 23.08.2020 22:35

no i zaplacisz takiej Saszce 180 zl i nawet nie piernie

Nasir 23.08.2020 22:34

a moj ukrainiec polozy te plyty za 180zl dniowki

Skepta 23.08.2020 22:34

:lol:

Skepta 23.08.2020 22:34

Nasir 23.08.2020 22:33 no dokl pango mnie typek powiedzial 70zl za metr polozenia plyt betonowych

Nasir 23.08.2020 22:33

xddd

Piter 23.08.2020 22:33

wole jechać sobie dorobić do kielc a nie do niemiec żeby na mnie pluli tam

Nasir 23.08.2020 22:33

no dokl pango mnie typek powiedzial 70zl za metr polozenia plyt betonowych

Piter 23.08.2020 22:33

nasir oferta kusząca na pewno skorzystam podczas urlopu

Nasir 23.08.2020 22:33

masakra ja 2 miesiace temu sam ogrodzenie zrobilem, polecam kazdemu taka praca raz na jakis czas, cisza spokoj zero stresu i satysfakcja po skonczonym dziele

Nasir 23.08.2020 22:32

dostaniesz spanie i wyzywienie czyli kebab albo maczka

Skepta 23.08.2020 22:32

co raz wiecej facetow ma 2 lewe rece do budowlanki dlatego te robale na wykonczeniowkach co raz wiecej sobie zycza za robocizne

Nasir 23.08.2020 22:32

dobra to auto umyjesz, pozamiatasz

Piter 23.08.2020 22:31

ja mam dwie lewe ręce do budowlanki

Skepta 23.08.2020 22:31

draxler hahah pamietam jak go kiedys chcialem

Nasir 23.08.2020 22:31

trzeba troche ziemi rozrzucic i wyrownac

Nasir 23.08.2020 22:31

to piter zapraszam jak bedziesz mial urlop

Skepta 23.08.2020 22:31

pewnie dlatego ze kocha te prace u ciebie

Skepta 23.08.2020 22:31

james widze zjechal z pensji nasir

Piter 23.08.2020 22:31

samemu, a nie komuś płacić

Piter 23.08.2020 22:31

takie coś to sie podczas urlopu robi

Piter 23.08.2020 22:30

Nasir ale jak to tak ktoś ma ci to robić?

CzarodziejCzasu 23.08.2020 22:30

Xd

HB 23.08.2020 22:30

tuchel robi zmiany, conte by trzymal gaglie

CzarodziejCzasu 23.08.2020 22:30

MOZE james vice eriksen

Skepta 23.08.2020 22:30

wlasnie mial patelnie ten markinios i gowno zroil

Nasir 23.08.2020 22:30

james jutro do mnie przychodzi sufity podwieszac, 150zl dniowka, jak sie spisze to potem bedzie robil plyty betonowe na podjazd

Skepta 23.08.2020 22:30

ja pier dole taka biieda w tym PSG ze jakis marquinhos co kiedys srodkowym obronca byl musi w polu karnym przeciwnika stac :lol:

Nasir 23.08.2020 22:29

witam jakie nastroje panowie

Skepta 23.08.2020 22:29

a co sie dzieje z Jamesem Rodrigecem, skonczyl sie?

Piter 23.08.2020 22:28

a bo już myślałem że marquinosa masz na myśli

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625230

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się