Coman wysrał swój wychowankowy klub
Ale neymar gowno grax osrany
Komą
po chuy komu taki toksyczny pilkarz
nie dziwie sie ze nikt go nie chce
Gardze Borovikiem niemiłosiernie
brozowic se te łapska parszywe wydziaral i mysli ze jest jakims kozakiem a z ryja to zwykly wymoczek gdyby mu sie w pilce nie udalo to by socjal pobieral w tym pjer dolonym Splicie menel chorwacki i nie rób
Ooo dzięki wielkie Skepta
precz z balkanami w Interze
brozo sobie grabi od paru sezonow to taka menda pieprzona chorwacka
Widzieliście jak Brozo skomentował wpis pod zdjęciem swoim kibica który napisał ze ma nadzieje ze przyszłość Daleka jest od Mediolanu Brozo a Brozo „Mam nadzieje”
ale po co namjak mamy LUKAKA
szkoda ze mamy tego przeklętego Lukaku
wiec Inter pewnie byłoby stac na lewego
to tyl co conte u nas
lewandowski netto zarabia 11 mln
prosze bardzo kamil
Proszę Skepta ładnie haha
popros ladnie to dam
Macie jakiś link do zagraniczego streama do meczyku?
Milan by mógł spróbować, ale to musieliby mieć Gallianiego i ten Galliani musialby byc w szczytowej swojej formie dyrektoreskiej
zaden z klubow w premier league raczej nie potrzebuje napadziora, do chelsea poszedl werner tez odpada
procz juvkow ale oni maja cr7 ktory zarabia za sześciu xD
zadnego klubu nie stac w calcio na pensje dla Lewego niestety
ale zeby nie bylo jak z Shevchenka w Chelsea
Robben powiedział lewemu żeby strzelił 2 gole i przyszedł do jego groningen
powinien pojsc do jakiegos topowego klubu jeszcze sie gdzies sprawdzic
ma 32 lata jeszcze z 3 lata moze pograc nanajwyzszym poziomie, po jego sylwetce i tym ze nie lapie kontuzji
Szkoda ze ten real nigdy nje wypalil
No szkoda ze mamy takiego pilkarza jak lewy i zakisil sie w bundeslidze
chcialbym Lewego w Calcio ale wiem ze to nierealne
pewnei ta
masakra Lewy jak wygra LM to pownien odejsc z Bayernu
red bull w siatke lapie czarnych wonderkindow z mls?
red bull ma cala siatke
schalke bvb i bayern maja na stale scoutow w MLS
w bundes szukaja
moze trzeba szukac talentow w MLS?
kanadyjski alfons
masakra, to oni potrafia grac w pilke
ta
ten davies to kanadyjczyk?
Bałem się o Boateng i Thiago a teraz o Daviesa i Sule
mam nadzieje ze nie bedzie dogrywki bo sie chce wyspac
A było jeszcze sporo niedokładnych podań i strat z powodu stresu. Myślę że ogarną się troche
Jak dla mnie to się kład jak poczuł rękę
Wszyscy Daviesowi
bo nie wytrzymuja presji
claudio ale opisz ktorych 2 zawodnikow powinno se zwalic w przerwie
Też ciężko mi uwierzyć by Coman był aż tak głupi by mieć taką okazję i się kłaść bez powodu
i uslyszal ze dostanie 1 mln € jak nie bedzie karnego
tym bardziej ze to coman co olal juve
polaczyl sie przez sluchawke z el khalafim
No położył rękę i spowodował jego upadek. Nie wyglądało to zdecydowanie ale były podstawy. Orsato stwierdził że nie ma czarno białych pasów to nie ma karnego
muszą se zwalić w przerwie
Paru graczy Bayernu zesrani niesamowicie. Myślę że w 2 połowie trochę zejdzie z nich powiettrze
wtf
przeciez tam byl faul na comanie
To moze byc KEY PLAYER
Takie setki co mieli neymar, di maria i mbappe to mówcie co chcecie ale Icardi strzela wszystkie 3
Perisic potrafi strzelac w finalach, udowodnil to na MS
laske spalowi?
Przed meczem stawiałem na Ivanka i tak będzie. Wejdzie na podmeczonego rywala i zrobi swoje
MAM przeczucie ze dzisiaj bohateem bedzie Ivan lub Maurito. Moje przeczucie jest bardzo silne
No Davies słabo
Davies to tykająca bomba
koniec
Var
rigore?
Penalty?
Ale mbappe Ogórek
Masakra
ale PSG spieprzyło
hahahhaha
No interwencja dobra była, ale nie jakaś niewiarygodna
Handa by stał jak słup?
Nawet Padelli by tego nie wyjął
w tej sytuacji owszem
Proszę bardzo
Navas zajebisty jest
wtf
i nikt go nie chwali
a tu obronił taką patelnie
bo jakby lewy to strzelił to nikt by nic na navasa nie powiedział
No
no dlatego inaczej na to patrzę
Bronisz go bo sam bramkujesz
No niech będzie
czyli navas wygrał ten pojedynek
W takiej pozycji co strzelał to i tak dobrze, że celny strzał oddał
No mowie ze lewy zwalił
no to kto z 4 metrów strzela w bramkarza?
Davies naznaczony najlepszym LO a dziś obsrany na maxa
Prosto w niego strzał
raczej właśnie odwrotnie