raczej zasłona dymna mav
a tu takie cuda robi
gosc jeszcze dzien przed nie byl pewny czy zagra
kurde niech wraca to może obija klipersow z tak fatalnym georgem
Mavericks star Luka Doncic (ankle sprain) will play in Game 4 against the Clippers.
Jak dallas wygra game 5 to czuje ze klipersi nie wrócą
wroci raczej
Mavs‘ Kristaps Porzingis (right knee soreness) will miss Game 4 against the Clippers.
wróci w tej serii?
tak
a on na zywca tak jedzie
Porzingis uraz?
ten Doncic to jakbym w 2k gral
zbudować mu dobry zespół i sky is the limit
ale serio Doncic nie ma limitów
3/14 dzis xD
ewidentnie
mialem racje co kredenc
George pięknie obsrywa zbroje w tej serii
Co za skur*iel nie wierze
chyba lepszy stepback od Hardena
Doncic jest gotowy, to pewne
POPROSZE O ZMIANE NICKU NA LUKA DONCIC
ależ to zrobił
JEZU CO ZA KOSMITA
Bang Bang
DONCIC
Aaaaaaa
no i co Mavs
Dogryweczka
Dzieki
Znawca , tak canal plus sport
Tuchel chwali perisika. Moze jak nie bajern to psg 🙂
Za 3 tygodnie znów zaczynamy Calcio 🥰
Nie wiem
Dobrze, że ten sezon już się skończył. Po tym jak się zakończył to mam dość piłki. Liczę na ciekawe mercato
NBA jest gdzies w polskiej TV? Canal +?
Namecza sie klipersi
Jutro rano jak się obudzę to Conte ma już nie być. Jasne?
Euroliga > NCAA
Robert stójka Lewandowski wygrał, LM szok
Juz jako dzieciak zjadal Eurolige
Jest wybitny
To niemożliwe tak gwalcic
Przebadalbym tego doncicia pod katem stosowania dopingu
Noja MVP
no i dziekuje dobranoc
neymar ma najgorsza fryzure ever (poza Ronaldo w 2002)
moze więc nie odejdzie, bo mu sie hajs nie zgodzi xd
no i co lewy tez placze
Conte podobno wtopił 30 mln euro w wehikule finansowym opartym na lewych papierach jak był trenerem Chelsea
Wanda mu wynagrodzi
zekałem aż Szpakowski powie Kołtonjo
Kołtinio
No i Coutinho doczekal sie lm
perisic zostaje a do nas gnabry plus hajs
Czy po brozo będzie płacz jak po Mottcie?
Widać ze Perisic dobrze się tam czuje.
Bayern, Atletico, Arsenal i Tottenham mysla o Brozoviciu
2 sprawa ze za te 12/15 mln to nie ma opcji żeby FCB go odpuścił. Idealny zmiennik
Kurde, wzruszyłem się
Na fcinternews.it
Jakby Robert kandydował na prezydenta to miałby twój głos?
Ze nie chce / nie wróci do Interu ... zapytany o przyszłość
Claudio
Przytocz slowa moze
Poszukaj
Pokaz
Ze do Interu nie wraca
Jaka
Czarodziej widzę ze przeoczyłeś wypowiedz Ivana
Ale to prędzej CPK powstanie
Ivan wraca to najważniejsze
Pojadę na Okęcie jak ugra coś z Repra
Już jadę
Hahah
ciekawe czy ludzie na Okeciu beda brawami witac Lewego
Widać juz jaki sztab dobiera , wszyscy się będą uczyć
😄
Jeszcze mamy 80 lat XXI wieku. Zrozumcie
👍
Pirlo się obsra
Pirlk przyćmi flicka
Zgadzam się
Dobry trener
chuchel swietny trener
Warto pfzy okazji przypomniec, ze Mauro Icardi jest najlepszym strzelcem Interu XXI wieku
Icardi był, jest i pozostanie mendą
Aaa
jest nasza legenda czy chcecie tego czy nie rozumiecie
za kate we wtorek
Za tuchela ?
dokl
W dupie mam te jego gole.
Z Psg ?
cos czuje ze Allegri zamiesza w LM
sra
icardi nastukal dla nas 100 goli ponad a wy go tam opluwacie
Pozdrawiam