Archiwum shoutboksa

maverik 24.08.2020 02:04

z Bucks dalbym znow, ale jednak Kawhi byl decydujacy, a w bucks Giannis, zobaczymy, z heat nie beda mieli latwo

maverik 24.08.2020 02:03

Toronto ma przewage pod koszem, Boston na obwodzie choc nie az tak duza, wiec dalem Toronto, jeszcze tez bralem pod uwage ostatnie 2 lata

Kredence 24.08.2020 02:02

super jest to, że w tych playoffach masa drużyn świetnie broni, boston toronto miami lakersi czy utah

Kredence 24.08.2020 02:00

z haywardem bym typowal boston, bez niego toronto

maverik 24.08.2020 02:00

to da spora odpowiedz

maverik 24.08.2020 02:00

bede sledzil mocno mecz z celtics

Kredence 24.08.2020 02:00

mówię ci że to toronto jest piekielnie mocne

maverik 24.08.2020 02:00

tam to raczej sweep

Kredence 24.08.2020 01:59

ibaka wysoka forma i trafia te trójki w końcu

maverik 24.08.2020 01:57

ja nawet lubie, orzechem gardze

Kredence 24.08.2020 01:56

Hardena nie lubię więc niech gnije

Kredence 24.08.2020 01:56

ta xD

maverik 24.08.2020 01:56

moze do 2022 zmadrzeja xD

maverik 24.08.2020 01:55

moze tak zrobic, przemeczyc sie rok tylko wtedy Westbrooka by musieli puscic na bank

Kredence 24.08.2020 01:55

byłby zszokowany gdyby zrezygnował z ostatniego roku

Kredence 24.08.2020 01:55

raczej weźmie taka kasę

maverik 24.08.2020 01:54

tak by mogl odrzucic 46 mln

Kredence 24.08.2020 01:54

on tyra po 40 min i prawie nie ma kontuzji więc raczej zdrowie ma

maverik 24.08.2020 01:54

no tez mi sie wydaje ale mi chodzilo tylko o ten kontrakt ze raczej w 2022 dostanie gruby kontrakt

Kredence 24.08.2020 01:54

z jego stylem gry myślę że dłużej

maverik 24.08.2020 01:54

tak

Kredence 24.08.2020 01:54

harden?

maverik 24.08.2020 01:54

2 lata to on bedzie trzymal poziom na luzie

maverik 24.08.2020 01:53

Harden moze spierdolyc bo i tak hajs dostanie raczej

Kredence 24.08.2020 01:53

więc nawet nie czym przekonywać potencjalnie

maverik 24.08.2020 01:53

to wiadomo, ale co zrobia w 2022, orzech na pewno wezmie 46 mln

Kredence 24.08.2020 01:53

pickow zdaje się też się pozbyli

Kredence 24.08.2020 01:52

więc salary zasrane na amen

Kredence 24.08.2020 01:52

tak jak wall

Kredence 24.08.2020 01:52

orzech jest niewymienialny

maverik 24.08.2020 01:52

86mln na dwoch gosci

Kredence 24.08.2020 01:52

mają przesrane i tyle

maverik 24.08.2020 01:51

z drugiej strony nie bedzie chcial pewnie opuszczac Houston

Kredence 24.08.2020 01:51

Gordon jeszcze 4 lata kontraktu za 20 mln xddd

maverik 24.08.2020 01:51

Harden bedzie chcial zgarnac ring, a z orzechem to mu sie nie uda

maverik 24.08.2020 01:50

https://www.basketball-reference.com/contracts/HOU.html swoja droga ciekawi mi co zrobia obaj w 2022

maverik 24.08.2020 01:49

mial druzyne dla siebie tak jakby byl jakims Lebronem

maverik 24.08.2020 01:49

no a wtedy to juz calkiem odjebalo orzechowi

Kredence 24.08.2020 01:48

presti coś ty narobił

Kredence 24.08.2020 01:48

a wystarczyło w oklahomie wymienić orzecha zamiast hardena...

maverik 24.08.2020 01:47

Durant zrobil won i od razu wygrywal

maverik 24.08.2020 01:47

Harden to nie ma szczescia do druzyny wokol siebie, prawie cala kariera z orzechem

maverik 24.08.2020 01:46

o dokladnie :D

Kredence 24.08.2020 01:45

idealne połączenie

Kredence 24.08.2020 01:45

najlepiej w knicks, duży rynek więc by się cieszył a organizacja patologiczna tak jak jego gra

maverik 24.08.2020 01:45

na hajs jak w Wizards

maverik 24.08.2020 01:44

Westbrook to powinien grac w jakims Charlotte, zeby garowal bez sukcesow

Kredence 24.08.2020 01:44

on jest jak rąk, pewnie powróci i zrobi swoje xD

maverik 24.08.2020 01:44

niech on nie wraca xD

maverik 24.08.2020 01:44

orzech out i nagle to jakos wyglada

Kredence 24.08.2020 01:44

no dokl, brak orzecha i nagle bronią a i w ataku da się ich oglądać

Kredence 24.08.2020 01:43

kiedys nie do pomyślenia

maverik 24.08.2020 01:43

ale musze przyznac ze w Houston nie docenilem jakim wzmocnieniem jest brak Westbrooka

Kredence 24.08.2020 01:43

xD

maverik 24.08.2020 01:43

Tucker 196cm xD

Kredence 24.08.2020 01:42

chyba 198 cm XD

Kredence 24.08.2020 01:42

kiedyś w houston na centrze grywał pj tucker

Kredence 24.08.2020 01:42

green już był prawie poza liga a tu nagle być może odnalazl swoją pozycję

maverik 24.08.2020 01:41

az sie przypominaja czasy Chucka Hayesa w Houston wlasnie

Kredence 24.08.2020 01:41

masakra ta nba

Kredence 24.08.2020 01:41

green też grał na centrze i to grał kozacko xDD

maverik 24.08.2020 01:40

a gosc ma 2.03m

maverik 24.08.2020 01:40

ale ten Jeff Green przy nich wydaje sie wielki xD

Kredence 24.08.2020 01:39

dantoni pewnie zmasakrowal housea

Kredence 24.08.2020 01:39

tak grali w końcówce

maverik 24.08.2020 01:38

small ball w okc?

maverik 24.08.2020 01:38

jakie kompro xD

Kredence 24.08.2020 01:38

moze to będzie to usprawnienie i będzie jednak seria

Kredence 24.08.2020 01:37

OKC po kontuzji adamsa wsadzila galinariego na centra i zaczęła im iść gra

maverik 24.08.2020 01:37

i potem ten House mial szanse wygrac mecz, to trafil 1z2 osobistych xD

maverik 24.08.2020 01:36

no byl Harden i ktos pod koszem, a ten polecial tez bronic xD

Kredence 24.08.2020 01:35

i chyba miał rację

Kredence 24.08.2020 01:35

dzisiaj czytałem na tt jak gość opisywał że to była najgorsza decyzja zawodnika w obronie w tym sezonie xD

maverik 24.08.2020 01:34

po uja ten House bodaje potrajal?

maverik 24.08.2020 01:34

ale zjebali krycie i zostawili SGA bez krycia na 3 xD

Kredence 24.08.2020 01:34

CP3 zemscil się pięknie

Kredence 24.08.2020 01:34

też oglądałem

maverik 24.08.2020 01:33

ogladalem koncowke

maverik 24.08.2020 01:33

wczoraj prawie 3-0

maverik 24.08.2020 01:33

dla lakers

maverik 24.08.2020 01:33

houston-okc

Kredence 24.08.2020 01:33

ta utah kapitalnie broni

Kredence 24.08.2020 01:33

LAL później trafiaja na kogoś z pary jazz - denver?

Kredence 24.08.2020 01:31

klipy pewnie czują lekkie nerwy bo doncic raczej się nie zatrzyma xD

maverik 24.08.2020 01:29

fajnie jakby duzo upsetow bylo, w nba zwykle tego nie ma

maverik 24.08.2020 01:29

jestem ciekaw jak te 1 rundy sie zakoncza dla druzyn z LA

Kredence 24.08.2020 01:27

max 3 opcja w mistrzowskiej drużynie

Kredence 24.08.2020 01:27

strasznie przeszacowany grajek

Kredence 24.08.2020 01:26

typowe ale tak też obstawialem

maverik 24.08.2020 01:26

Middleton przytuli hajsi juz slabiej w playoffach

Kredence 24.08.2020 01:25

więc kiedy jak nie teraz

Kredence 24.08.2020 01:25

ale niby już kawhia nie ma

Kredence 24.08.2020 01:25

moim zdaniem są słabsi niż rok temu

maverik 24.08.2020 01:24

zobaczymy co Mike Buldożer wymysli, teraz maja najlepsza szanse

Kredence 24.08.2020 01:23

heat też sprawia ogromne problemy bucks

Kredence 24.08.2020 01:22

czuję niespodzianki na wschodzie

maverik 24.08.2020 01:22

bo chyba nie wierza ze jakby Simmons gral to by wygrali

CzarodziejCzasu 24.08.2020 01:22

Niezwykle

Kredence 24.08.2020 01:22

hinkie wróci jeszcze

Shoutbox

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625179

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się