z Bucks dalbym znow, ale jednak Kawhi byl decydujacy, a w bucks Giannis, zobaczymy, z heat nie beda mieli latwo
Toronto ma przewage pod koszem, Boston na obwodzie choc nie az tak duza, wiec dalem Toronto, jeszcze tez bralem pod uwage ostatnie 2 lata
super jest to, że w tych playoffach masa drużyn świetnie broni, boston toronto miami lakersi czy utah
z haywardem bym typowal boston, bez niego toronto
to da spora odpowiedz
bede sledzil mocno mecz z celtics
mówię ci że to toronto jest piekielnie mocne
tam to raczej sweep
ibaka wysoka forma i trafia te trójki w końcu
ja nawet lubie, orzechem gardze
Hardena nie lubię więc niech gnije
ta xD
moze do 2022 zmadrzeja xD
moze tak zrobic, przemeczyc sie rok tylko wtedy Westbrooka by musieli puscic na bank
byłby zszokowany gdyby zrezygnował z ostatniego roku
raczej weźmie taka kasę
tak by mogl odrzucic 46 mln
on tyra po 40 min i prawie nie ma kontuzji więc raczej zdrowie ma
no tez mi sie wydaje ale mi chodzilo tylko o ten kontrakt ze raczej w 2022 dostanie gruby kontrakt
z jego stylem gry myślę że dłużej
tak
harden?
2 lata to on bedzie trzymal poziom na luzie
Harden moze spierdolyc bo i tak hajs dostanie raczej
więc nawet nie czym przekonywać potencjalnie
to wiadomo, ale co zrobia w 2022, orzech na pewno wezmie 46 mln
pickow zdaje się też się pozbyli
więc salary zasrane na amen
tak jak wall
orzech jest niewymienialny
86mln na dwoch gosci
mają przesrane i tyle
z drugiej strony nie bedzie chcial pewnie opuszczac Houston
Gordon jeszcze 4 lata kontraktu za 20 mln xddd
Harden bedzie chcial zgarnac ring, a z orzechem to mu sie nie uda
https://www.basketball-reference.com/contracts/HOU.html swoja droga ciekawi mi co zrobia obaj w 2022
mial druzyne dla siebie tak jakby byl jakims Lebronem
no a wtedy to juz calkiem odjebalo orzechowi
presti coś ty narobił
a wystarczyło w oklahomie wymienić orzecha zamiast hardena...
Durant zrobil won i od razu wygrywal
Harden to nie ma szczescia do druzyny wokol siebie, prawie cala kariera z orzechem
o dokladnie
idealne połączenie
najlepiej w knicks, duży rynek więc by się cieszył a organizacja patologiczna tak jak jego gra
na hajs jak w Wizards
Westbrook to powinien grac w jakims Charlotte, zeby garowal bez sukcesow
on jest jak rąk, pewnie powróci i zrobi swoje xD
niech on nie wraca xD
orzech out i nagle to jakos wyglada
no dokl, brak orzecha i nagle bronią a i w ataku da się ich oglądać
kiedys nie do pomyślenia
ale musze przyznac ze w Houston nie docenilem jakim wzmocnieniem jest brak Westbrooka
xD
Tucker 196cm xD
chyba 198 cm XD
kiedyś w houston na centrze grywał pj tucker
green już był prawie poza liga a tu nagle być może odnalazl swoją pozycję
az sie przypominaja czasy Chucka Hayesa w Houston wlasnie
masakra ta nba
green też grał na centrze i to grał kozacko xDD
a gosc ma 2.03m
ale ten Jeff Green przy nich wydaje sie wielki xD
dantoni pewnie zmasakrowal housea
tak grali w końcówce
small ball w okc?
jakie kompro xD
moze to będzie to usprawnienie i będzie jednak seria
OKC po kontuzji adamsa wsadzila galinariego na centra i zaczęła im iść gra
i potem ten House mial szanse wygrac mecz, to trafil 1z2 osobistych xD
no byl Harden i ktos pod koszem, a ten polecial tez bronic xD
i chyba miał rację
dzisiaj czytałem na tt jak gość opisywał że to była najgorsza decyzja zawodnika w obronie w tym sezonie xD
po uja ten House bodaje potrajal?
ale zjebali krycie i zostawili SGA bez krycia na 3 xD
CP3 zemscil się pięknie
też oglądałem
ogladalem koncowke
wczoraj prawie 3-0
dla lakers
houston-okc
ta utah kapitalnie broni
LAL później trafiaja na kogoś z pary jazz - denver?
klipy pewnie czują lekkie nerwy bo doncic raczej się nie zatrzyma xD
fajnie jakby duzo upsetow bylo, w nba zwykle tego nie ma
jestem ciekaw jak te 1 rundy sie zakoncza dla druzyn z LA
max 3 opcja w mistrzowskiej drużynie
strasznie przeszacowany grajek
typowe ale tak też obstawialem
Middleton przytuli hajsi juz slabiej w playoffach
więc kiedy jak nie teraz
ale niby już kawhia nie ma
moim zdaniem są słabsi niż rok temu
zobaczymy co Mike Buldożer wymysli, teraz maja najlepsza szanse
heat też sprawia ogromne problemy bucks
czuję niespodzianki na wschodzie
bo chyba nie wierza ze jakby Simmons gral to by wygrali
Niezwykle
hinkie wróci jeszcze
Pozdrawiam