Mógłby dla odmiany powiedziec ze zamiast allegriego zatrudnilby Lippiego
Tylko ten messi i messi
Jezu jak naćpany
Moratti znowu pjer*oli ontym messim
Tam sa wymiary rowniez
Zalezy kto jest u góry.
Na nike.com masz damskie
myslicie ze penga jest w zwiazku tym bardziej meskim czy bardziej zniewiescialym?
skepta kupował swojemu chlopakowi
porównaj rozmiarowki
bo ciekawi mnie czym sie rozni wersja damska od meskiej, czy jakis kroj inny czy cos bo na zgodzie widze tylko meska jest
kupowal ktos moze swojej pannie koszulke Interu?
tylko nie Pintus
Jeszcze niech Gagsona weźmie w pakiecie
To tez Pintus out chyba
dziś zwolnienie a jutro oficjalnie #MaxBenvenuto
Po kielichu. Rozchodniaczka i uscisk reki prezesa
Jutro spotkanie juz bez Conte pewnie
Jak myślicie beda pili wódke podczas tego spotkania ?
jutro spotkanie wszystkich
Conte z Zhangiem
Gosc za ktorym stoi rzesza prawnikow i doradców dal sie wydymac na 30 baniek jak młody
o 11
dzisiaj
jutro
Nie mamy czasu na tego pajaca Conte i jego rozterki niech spada trzeba planowac sezon z nowym trenerem
kiedy to spotkanie
żeby się nie sądzić pewnie dlatego
ale za jakim porozumieniem, Inter chce go zatrzymać on chce odchodzić to dlaczego mieliby mu sponsorować rok kontraktu xd
Zelezy ktora noga wstanę 😉
mastersnake jakie plany na pon
O niczym tak nie marzę
o łukasz chce otrzymac virtuti cebulari
za porozumieniem stron to Conte ma nadzieję że dostanie np. z 8 baniek od Interu
skoro ktoś zrobił conte w jajo na 30 mln euro to przecież oczywiste że on nie rozwiąże kontraktu za porozumieniem
patrzcie jaki awanturnik
"gówno przez ciebie przemawia" - jprdl xDDD
bardzo slabej jakosci sparing
xd
żenada
Bo gowno przez ciebie przemawia
Piter srałeś już?
Na pewno lece na znizki jak reksio na szynke
Orzeu banuj fast
dokl
reklama mu sie nie podoba a do korzystania ze zniżki 15% to pierwszy jest
No banuj na co czekasz 😂😂😂
...
Skoro skasowales. Bo reklama musi byc nieskazitelna to owszem
Orzeu banuj oszołoma
mówisz o mnie?
Komuchy yebane
Zapytalem sie w chamskim njusie o butach o przepis na rosół to mi skasowali
witam Panów
♥
witam Orzeu
witam wtc
witam piter
o Zgoda FC przygotował nam poradnik, jak wybrać buty piłkarskie
czego
dokl dzien dobry
dzień dobry towarzyszu Orzeu
Piter?
takie mdłe że chyba kibel
jem awokado
rowniez witam
witam alfa maniek nasir
wczoraj 50cio lecie psg i dostali becki w finale hue hue
coś pięknego
Maniek potancz sobie
maniek poza system po powrocie na ojcowizne https://www.youtube.com/watch?v=YKICSP1a_Vw
mam xd
Magnat z ruciano nickiego
maniek masz juz wode?
kiedyś wrócę do Rucianego i będę wiódł szczęśliwe życie poza systemem
niestety
no 2 lata na ewcie stracilem
Myslalem, ze wiecej masz na liczniku
warszawa to taki ściek
dajcie spokój
tak
ma sa kra
44 laski zabolcowales ?
nr ivana perisica zwyciezcy LM
ja w zeszlym tyg dostawilem 2 kreski na scianie, lacznie juz 44
Potem wjechała legendarna jajecznica
hajlajf warszawski
Wstałem poszedłem na trening.
Ja wczoraj miałem pierwsza wolna niedziele. Absolutnie zadnych obowiazkow. Było rewelacyjnie
no i to jest zycie co
Taki to pożyje.
Kozacko.
fascynujace
do piątku pewnie to samo
jutro to samo
Pozdrawiam