Archiwum shoutboksa

broda4991 24.08.2020 12:27

Mogliby opylic brozo gaglie candreve i parę groszy by wpadło

jaszczomb 24.08.2020 12:26

byleby nie jakies 60 mln + fripo

CzarodziejCzasu 24.08.2020 12:26

Spokojnie, to sie nie stanje

broda4991 24.08.2020 12:26

Ponoć Inter chce się spotkać z Barcelona i dogadać na jakieś 70-80 mln

CzarodziejCzasu 24.08.2020 12:26

Khedira xdddd

jaszczomb 24.08.2020 12:24

lautaro won za 90 mln i wtedy moze jakis sms do pomocy by wpadl

zemaria 24.08.2020 12:23

wyglada to jak serio khedira z ausilio xd

broda4991 24.08.2020 12:23

Ciekawe ile jest w tym prawdy że chcemy pożegnać lautaro

WTC 24.08.2020 12:22

oczywiście jeśli to nie jest bait tutejszego trolla

jaszczomb 24.08.2020 12:21

to juz lepiej zostawic naszych partaczy w postaci vecino czy gagsa niz brac tego dziadka z wysokim kontraktem

WTC 24.08.2020 12:21

szkalowali Conte za Vidala, a będą mieli Khedirę na maxa

broda4991 24.08.2020 12:20

Np?

jaszczomb 24.08.2020 12:20

a moze lepiej ktos kto cos wniesie pozytywnego do gry?

broda4991 24.08.2020 12:20

Powiem tak. Lepszy khedira na ławce za free niż borja w pierwszym :)

WTC 24.08.2020 12:18

wrzucił*

Endru 24.08.2020 12:18

Randama jak nic

WTC 24.08.2020 12:18

trudno powiedzieć czy to jest Ausilio

WTC 24.08.2020 12:18

to pewnie Randama wrzuciła baita z jakimś łysym typem

WTC 24.08.2020 12:18

o ja pjerdole Khedira

broda4991 24.08.2020 12:17

:)

Imrahil 24.08.2020 12:17

:D

Alfa 24.08.2020 12:17

xddddd

Imrahil 24.08.2020 12:17

to sarri nowym trenerem ?

jaszczomb 24.08.2020 12:17

Jezu oby nie

broda4991 24.08.2020 12:16

Ja 5 minut przed golem mówiłem że gra siadła niema wsparcia z lawki więc zaraz gol i po meczu. I tak się stało. Jak w wielu ważnych meczach w tym sezonie

Endru 24.08.2020 12:14

Mysle ze wygrany final nic by nie zmienil

Imrahil 24.08.2020 12:12

i sie wysrac ze nie ma wsparcia od klubu

Imrahil 24.08.2020 12:12

no ale moglby zamienic lautaro za eryksena w tej 60min? ale po co, lepiej przegrac

Imrahil 24.08.2020 12:11

valero dalby wiecej jakosci w ataku od martineza

Endru 24.08.2020 12:11

Imrahil gdyby on te zmiany zrobil kolo 60, a nie 80 min nie mialbym zalu

Alfa 24.08.2020 12:10

jutro niby

grandderby 24.08.2020 12:10

Dziś jest spotkanie Conte z zarządem ?

Imrahil 24.08.2020 12:10

jak ktos wystawia martineza, dd czy gaglie na finał, a posadza eryksena na lawie, nie ma racji bytu i zdania w obecnym Odrodzonym Interze

Endru 24.08.2020 12:09

Vidala zima chcial ale Vidal wtedy jeszcze myslal ze z barca celuje w trofea :D

Imrahil 24.08.2020 12:09

on to sobie moze chcieć

Endru 24.08.2020 12:09

Imrahil moim zdaniem to on teraz bardziej Kante chce niz Vidala

Imrahil 24.08.2020 12:08

ten widal, co kocha judentus, krzyczy w meczu Forza Juve, ma wyebane na Inter,ale konte go chce

Endru 24.08.2020 12:08

Za duzo Conte wysral do mediow robi sie cyrk w tym klubie kolejny raz, a niby wszystkie Krety na czele z Wanda wywalone

maniekfci 24.08.2020 12:08

amen

maniekfci 24.08.2020 12:08

Endru 24.08.2020 12:07 Brozovica tez bym zostawil ale jednak niech robi won bo jest debilem i dosc go

Imrahil 24.08.2020 12:07

ten widal, co w wielkiej barcelonie dostal 2-8

Endru 24.08.2020 12:07

Brozovica tez bym zostawil ale jednak niech robi won bo jest debilem i dosc go

Imrahil 24.08.2020 12:06

tego samego widala, co z meczu z judentusem na pozycji 10. gral jak gowno z przepicia

Endru 24.08.2020 12:06

Tez bym go zostawil ale zachowuje sie masakrycznie gosc

Imrahil 24.08.2020 12:06

nie dostal widala i zamknął sie w sobie

Imrahil 24.08.2020 12:06

ja tam bym konciaka na sezon zostawil, ale wyglada na to ze on sam juz nie chce tu pracowac

maniekfci 24.08.2020 12:05

typowe

Endru 24.08.2020 12:04

Znowu polecimy na świeżej miotle i komplikacje zaczna sie w styczniu :D

Nasir 24.08.2020 12:04

panie maksymilianie witamy

Imrahil 24.08.2020 12:03

a i tak tylko jedno nazwisko na ten moment może do nas przyjść

Imrahil 24.08.2020 12:03

tylko teraz zmieniać trenera? trochę późno

Endru 24.08.2020 12:01

Jak odejdzie Conte nie widze miejsca w tym klubie dla Candrevy

Imrahil 24.08.2020 12:01

to jakby Ci wylali ostatnie piwo, po którym miałbyś mieć Lutę Ostateczną, a tak niedoprawiony idziesz spać

Imrahil 24.08.2020 12:00

nie no, tak poważnie, tym ustawieniem na finał to pozostał niesmak

CzarodziejCzasu 24.08.2020 11:59

CONTE betonie mowiles na poczatku przygodynz Interem ze nie jestes przywiazany do jednego ustawienia wiec co ci ten eriksen przeszkadza opisz

Imrahil 24.08.2020 11:59

miał być krul, mentał&dominacja, scudetto i pół roku tasowania się pod Lśniącą Grzywką

Imrahil 24.08.2020 11:58

no ale jak to, już teraz po sezonie?

Alfa 24.08.2020 11:57

bo fci juz wie

Imrahil 24.08.2020 11:56

dlaczego w tresci newsa jest napisane, ze konte zegna sie z Interem

CzarodziejCzasu 24.08.2020 11:55

Valero tez nie bedzie, predzej Vecino

Imrahil 24.08.2020 11:55

brzoze trzeby dyscyplinarnie wywalic ze skladu

maniekfci 24.08.2020 11:55

ale jak Conte odejdzie, to nie będzie teog placka

maniekfci 24.08.2020 11:55

tylko ten Palmieri

CzarodziejCzasu 24.08.2020 11:54

Fascynuje mnie Mercato

maniekfci 24.08.2020 11:54

piękny skład

Alfa 24.08.2020 11:54

poza tym suning nie chcialo dzeko i vidala bo stary, a na mandzu by sie zgodzilo? i dont think so

CzarodziejCzasu 24.08.2020 11:53

W sumien to teraz mysle zw mandzukic to wymysł jednak, bo argument ze jest elastyczny bo moze zagrac jako napastnik i na boku srednio przekonuje bo ma już gracza o takim profilu, nazywa sie Sanchez Alexis

Alfa 24.08.2020 11:52

z savikiem to pewne

CzarodziejCzasu 24.08.2020 11:51

Nawet jaralbym się tym xd

CzarodziejCzasu 24.08.2020 11:46

W swoim pierwszym meczu finalowym w europie jednak zwyczajnie sie skompromitował , obrzydliwy wystep, decyzje personalne i akcja z wlosami

Imrahil 24.08.2020 11:46

dla mnie najgorszy gracz meczy brzoza z martinezem

Woo-cash 24.08.2020 11:46

Dlugi ma 😂

CzarodziejCzasu 24.08.2020 11:45

Trudno powiedziec, pewnie emocje opadly, przemyslal i kto wie, moze zostanie

Imrahil 24.08.2020 11:45

przynajmniej wie dla kogo gra, bo brzoza to chyba mysli tylko o ustach konioryja

CzarodziejCzasu 24.08.2020 11:45

A Conte to nie wiem

CzarodziejCzasu 24.08.2020 11:45

Niebywale

CzarodziejCzasu 24.08.2020 11:45

Gagliardini wczoraj opisal ze jest dumny z bycia w Interze i nie moze doczekac sie kolejnego sezonach

Imrahil 24.08.2020 11:44

Randuś opowiadaj, konciak zostaje czy out?

Imrahil 24.08.2020 11:44

jak juz uparl sie na tego gaglie, to mogl do przodu dac eryksena

CzarodziejCzasu 24.08.2020 11:44

Eriksen i Skriniar modla sie o maxa niebywale

Imrahil 24.08.2020 11:43

i caly mecz, no konte facepalm

Imrahil 24.08.2020 11:43

lepiej przegrac srodek pola

Imrahil 24.08.2020 11:43

po co

Imrahil 24.08.2020 11:43

no uj konte go wystawia, no i oczywiscie dlaczego nie zdjal martineza po 45min za eryksena czy sanczeza?

Imrahil 24.08.2020 11:42

to samo martinnez

Imrahil 24.08.2020 11:42

a brzoza, on kuzwa nic nie gral caly mecz

CzarodziejCzasu 24.08.2020 11:42

Zwyciężać

CzarodziejCzasu 24.08.2020 11:42

Jak zwycowzax

Imrahil 24.08.2020 11:42

to gagla, choc nie ma umnijetnosci, to chociaz ambicja nadrabia

CzarodziejCzasu 24.08.2020 11:42

Interaz pora wrocic Ivan i przekazaf wiedze mlodszym

Imrahil 24.08.2020 11:41

teraz juz chyba nie ma watpliwosci wobec brzozy, ten facet sie nie nadaje do gry o stawke

Woo-cash 24.08.2020 11:41

Mentalność zwyciezy

CzarodziejCzasu 24.08.2020 11:41

Dobrse ze chociaż Ivan wygral, w koncu to czlowiek Intera

Imrahil 24.08.2020 11:41

ale jak beton wystawia DD i gaglie do pomocy to czego sie spodziewac

Woo-cash 24.08.2020 11:41

W obecnej sytuacji messi moglby zostać grajacym trenerem

Imrahil 24.08.2020 11:41

az mi smutno było po ostatnim gwizdku

Imrahil 24.08.2020 11:40

boli porażka w finale

Imrahil 24.08.2020 11:40

yo

Shoutbox

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29491

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625161

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się