praca, drzemka, odkurzanie, konik, posiłek, wegetacja, sen
trening, posilki, kroki, outfit
prosze opisz plany na dzisiaj
@Nasir witam
Niech już odejdzie
witam maniek
Nasir 08.07.2019 21.13 bedzie was conte ruchal w dupe
https://www.realmadryt.pl/news/97805-ceferin-system-z-jednym-meczem-wydaje-sie-bardziej-interesujacy
jezu jaka beka z konciaka pazernego
Chytry
generalnie wtopil 30mln w angielski amber gold
O co chodzi z tym conte i 30 Mln
jednak kret
masakra jakas
conte sam sie zesral ta wtopa na 30mln i teraz probuje w to wciagnac Inter
Alez bredni dziisiaj
Juz gazety opisuja ze mandzukic i hakimi byliby kompatybilni dla Maxa, bo moglby grac z nimi 4312 a takze 433 z Hakimim i Mandzu jako boczni napastnicy
Cos czuje ze ten Mandzu to pewniak
Nie wyglupiaj sie chłopie
Jezu max chce Emre Cana i Mandzukicia
won kmiocie
buahahaha
XDXDXD
Alfa 24.08.2020 10:00 So, to recap, Conte wants to leave Inter, but because he blew all his money on some Ponzi scheme, he won't quit but wants to force them to fire him and get a nice paycheck
krol zostanie
W Cagliari czyli is back
Allegri chyba nainggolana trenowal
obłęd
https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&nv=1&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=it&sp=nmt4&tl=pl&u=https://m.fcinternews.it/focus/gds-conte-tegola-finanziaria-presunta-truffa-a-londra-da-30-milioni-di-euro-per-l-allenatore-dell-inter-346275&usg=ALkJrhh9vWnkg0eYutfnFIgzCWx1tGpQJw
jaka wtopa
I moze typowi chodzic z tylu glowy
A z drugiej strony ta sprawa z tym utraconym sianem to gruba wtopa
Typowe juve z gościa wychodzi
Beks co alfa xd
nie trzeba się zachować jak idiota i uciekać i palić mosty
huehu
Ja nie wiem czy Conte sie jest w stanie dogadac.
So, to recap, Conte wants to leave Inter, but because he blew all his money on some Ponzi scheme, he won't quit but wants to force them to fire him and get a nice paycheck
trochę pokory, duma na bok i można jak ludzie się dogadać
a co złego w reflektowaniu
Niech wybierają
Nie wiem co gorsze. Odejscie po jednym sezonie czy zreflektowanie sie po ostrym zesraniu i pozostanie
Jutro sie okaże
to Conte w końcu bliżej zostania czy odejścia
No jakby Conte zostal to Alba czemu nie
Mial byc alaba bedzie alba, moze nikt sie nie połapie
oceńcie Albę na lewe
Sport: 65 mln plus Firpo/Alba za Lautaro od barcelony, Inter chce 80
Ja nie moge na ciula patrzec, ale to nasz najlepszy pomocnik\
amen.
ugułem to sam nie lubię Brozo, ale jak ma odejść, to ktoś konkretny za niego
amen
pewnie tak
sądzicie, że Tonali poradziły sobie lepiej niż Brozo w takim meczu jak finał z Sevillą?
jeśli chcecie Brozo zastąpić Tonalim to beka trochę
Niech mu zrobia te 3 duze transfery ale jak nie wygra ligi i nie dojdzie w LM do polfinalu to niech odda swoja pensje za 2 sezony
Eriksen Widziany ma mszy w niedziele, rzucil sporo na tace, intencja chyba jasna
Brozo to śmieć i won z nim w końcu. Ile można czekać na ten dzień.
Ragnar zapomniales o brozo, brozo musi zostac co nje
nie moge juz na niego patrzec
borovik won
pomoc kuleje, tu najwięcej zmian potrzeba , przydałby się jakiś kozak
do tego Barella, Sensi Eriksen, Tonalli i spoko
Duzy transfer to jest potrzebny tylko do pomocy, napastnika dobrego mozna wykrecic za niskie siano a z lewym wahadlem jakos sie przemordujemy
jak emerson to duży transfer, to nie mam pytań
he he
vidal emerson kante
ciekawe kto? Kante, Dżeko ?
Tuttosport: Conte oczekuje co najmniej 3 duzych transferów
Wspaniale rozwiazanie
Oooo primadonna sie uspokoila i teraz bedziemy go glaskac po glowie
.
no nie ogarnie
u maxa skonczy jak kunsel
Ale hakimi raczej nie da rady sobie w takiej taktyce
do kiedy spal jeszcze nam siedzi na budżecie płacowym?
z tego co widze to allegri jak przeszedl do juve to przejal 352 krula, by powoli przejsc na 4312 w listopadzie
Jak wygra scudetto to zostawic
Najlepiejby bylo zostawic krula jeszcze rok i potem zmiana dopiero
Na plus. Polak zawistny, typowe
wiec moze mu sie hajs nie zgadza
Conte zostan i rozkazuj
jak byl w Chelsea
no plus podobno wtopił 30 mln euro w jakis lewy wehikul finansowy
kto to napisał
krulowi w sensie
widzialem ze niby marzy mu sie posada w utd
a Allegri kandydatem też do PSG gdyby Tuchel leciał
moze zdal sobie sprawe ze jakby odszedl to nie dosc ze kompro to malo kto go bedzie chcial
Beka
jesli Conte zostanie to poleci na pewno jakaś głowa
a uj wie co mu we lbie siedzi
wczorah w sky w studio po LM mowili ze jednak Conte sie uspokoil i moze chcieć zostać
nom
jak juz to sam ucieknie
na pewno go nie wyiebią
Tzn odejdzie raczej*
Zostanie raczej, chyba ze sie nie zgodzi na rozwiazanie za porozumieniem stron
aczkolwiek wieksze szanse daje temu ze odejdzie
ja to mam juz w dupie
ja wole zeby zostal
Pozdrawiam