Archiwum shoutboksa

maniekfci 24.08.2020 10:22

praca, drzemka, odkurzanie, konik, posiłek, wegetacja, sen

Nasir 24.08.2020 10:22

trening, posilki, kroki, outfit

Nasir 24.08.2020 10:22

prosze opisz plany na dzisiaj

maniekfci 24.08.2020 10:22

@Nasir witam

Gloin1989 24.08.2020 10:22

Niech już odejdzie

Nasir 24.08.2020 10:22

witam maniek

Nasir 24.08.2020 10:22

Nasir 08.07.2019 21.13 bedzie was conte ruchal w dupe

Nasir 24.08.2020 10:21

jezu jaka beka z konciaka pazernego

Gloin1989 24.08.2020 10:21

Chytry

Alfa 24.08.2020 10:20

generalnie wtopil 30mln w angielski amber gold

Gloin1989 24.08.2020 10:19

O co chodzi z tym conte i 30 Mln

maniekfci 24.08.2020 10:18

jednak kret

Alfa 24.08.2020 10:12

masakra jakas

Alfa 24.08.2020 10:12

conte sam sie zesral ta wtopa na 30mln i teraz probuje w to wciagnac Inter

CzarodziejCzasu 24.08.2020 10:11

Alez bredni dziisiaj

CzarodziejCzasu 24.08.2020 10:11

Juz gazety opisuja ze mandzukic i hakimi byliby kompatybilni dla Maxa, bo moglby grac z nimi 4312 a takze 433 z Hakimim i Mandzu jako boczni napastnicy

CzarodziejCzasu 24.08.2020 10:10

Cos czuje ze ten Mandzu to pewniak

CzarodziejCzasu 24.08.2020 10:10

Nie wyglupiaj sie chłopie

CzarodziejCzasu 24.08.2020 10:10

Jezu max chce Emre Cana i Mandzukicia

Nasir 24.08.2020 10:09

won kmiocie

Nasir 24.08.2020 10:09

buahahaha

Nasir 24.08.2020 10:09

XDXDXD

Nasir 24.08.2020 10:08

Alfa 24.08.2020 10:00 So, to recap, Conte wants to leave Inter, but because he blew all his money on some Ponzi scheme, he won't quit but wants to force them to fire him and get a nice paycheck

zemaria 24.08.2020 10:07

krol zostanie

CzarodziejCzasu 24.08.2020 10:07

W Cagliari czyli is back

CzarodziejCzasu 24.08.2020 10:07

Allegri chyba nainggolana trenowal

maniekfci 24.08.2020 10:06

obłęd

CzarodziejCzasu 24.08.2020 10:04

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&nv=1&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=it&sp=nmt4&tl=pl&u=https://m.fcinternews.it/focus/gds-conte-tegola-finanziaria-presunta-truffa-a-londra-da-30-milioni-di-euro-per-l-allenatore-dell-inter-346275&usg=ALkJrhh9vWnkg0eYutfnFIgzCWx1tGpQJw

maniekfci 24.08.2020 10:03

jaka wtopa

CzarodziejCzasu 24.08.2020 10:02

I moze typowi chodzic z tylu glowy

CzarodziejCzasu 24.08.2020 10:02

A z drugiej strony ta sprawa z tym utraconym sianem to gruba wtopa

CzarodziejCzasu 24.08.2020 10:01

Typowe juve z gościa wychodzi

CzarodziejCzasu 24.08.2020 10:01

Beks co alfa xd

maniekfci 24.08.2020 10:00

nie trzeba się zachować jak idiota i uciekać i palić mosty

Alfa 24.08.2020 10:00

huehu

Dzonyy 24.08.2020 10:00

Ja nie wiem czy Conte sie jest w stanie dogadac.

Alfa 24.08.2020 10:00

So, to recap, Conte wants to leave Inter, but because he blew all his money on some Ponzi scheme, he won't quit but wants to force them to fire him and get a nice paycheck

maniekfci 24.08.2020 10:00

trochę pokory, duma na bok i można jak ludzie się dogadać

maniekfci 24.08.2020 10:00

a co złego w reflektowaniu

CzarodziejCzasu 24.08.2020 09:59

Niech wybierają

CzarodziejCzasu 24.08.2020 09:59

Nie wiem co gorsze. Odejscie po jednym sezonie czy zreflektowanie sie po ostrym zesraniu i pozostanie

jaszczomb 24.08.2020 09:58

Jutro sie okaże

maniekfci 24.08.2020 09:58

to Conte w końcu bliżej zostania czy odejścia

CzarodziejCzasu 24.08.2020 09:57

No jakby Conte zostal to Alba czemu nie

jaszczomb 24.08.2020 09:56

Mial byc alaba bedzie alba, moze nikt sie nie połapie

maniekfci 24.08.2020 09:56

oceńcie Albę na lewe

CzarodziejCzasu 24.08.2020 09:55

Sport: 65 mln plus Firpo/Alba za Lautaro od barcelony, Inter chce 80

Dzonyy 24.08.2020 09:54

Ja nie moge na ciula patrzec, ale to nasz najlepszy pomocnik\

Dzonyy 24.08.2020 09:54

amen.

maniekfci 24.08.2020 09:50

ugułem to sam nie lubię Brozo, ale jak ma odejść, to ktoś konkretny za niego

maniekfci 24.08.2020 09:50

amen

Klinsi64 24.08.2020 09:50

pewnie tak

maniekfci 24.08.2020 09:49

sądzicie, że Tonali poradziły sobie lepiej niż Brozo w takim meczu jak finał z Sevillą?

maniekfci 24.08.2020 09:49

jeśli chcecie Brozo zastąpić Tonalim to beka trochę

pluto11 24.08.2020 09:45

Niech mu zrobia te 3 duze transfery ale jak nie wygra ligi i nie dojdzie w LM do polfinalu to niech odda swoja pensje za 2 sezony

CzarodziejCzasu 24.08.2020 09:39

Eriksen Widziany ma mszy w niedziele, rzucil sporo na tace, intencja chyba jasna

Luki165 24.08.2020 09:39

Brozo to śmieć i won z nim w końcu. Ile można czekać na ten dzień.

CzarodziejCzasu 24.08.2020 09:38

Ragnar zapomniales o brozo, brozo musi zostac co nje

zemaria 24.08.2020 09:37

nie moge juz na niego patrzec

zemaria 24.08.2020 09:37

borovik won

ragnar 24.08.2020 09:36

pomoc kuleje, tu najwięcej zmian potrzeba , przydałby się jakiś kozak :) do tego Barella, Sensi Eriksen, Tonalli i spoko

CzarodziejCzasu 24.08.2020 09:35

Duzy transfer to jest potrzebny tylko do pomocy, napastnika dobrego mozna wykrecic za niskie siano a z lewym wahadlem jakos sie przemordujemy

ragnar 24.08.2020 09:33

jak emerson to duży transfer, to nie mam pytań :)

Alfa 24.08.2020 09:33

he he

Alfa 24.08.2020 09:33

vidal emerson kante

ragnar 24.08.2020 09:32

ciekawe kto? Kante, Dżeko ?

CzarodziejCzasu 24.08.2020 09:31

Tuttosport: Conte oczekuje co najmniej 3 duzych transferów

CzarodziejCzasu 24.08.2020 09:28

Wspaniale rozwiazanie

CzarodziejCzasu 24.08.2020 09:28

Oooo primadonna sie uspokoila i teraz bedziemy go glaskac po glowie :lol: .

zemaria 24.08.2020 09:21

no nie ogarnie

jaszczomb 24.08.2020 09:20

u maxa skonczy jak kunsel

jaszczomb 24.08.2020 09:19

Ale hakimi raczej nie da rady sobie w takiej taktyce

Storn 24.08.2020 09:19

do kiedy spal jeszcze nam siedzi na budżecie płacowym?

Alfa 24.08.2020 09:18

z tego co widze to allegri jak przeszedl do juve to przejal 352 krula, by powoli przejsc na 4312 w listopadzie

Lopez 24.08.2020 09:18

Jak wygra scudetto to zostawic

jaszczomb 24.08.2020 09:18

Najlepiejby bylo zostawic krula jeszcze rok i potem zmiana dopiero

Lopez 24.08.2020 09:18

Na plus. Polak zawistny, typowe

mateo-mazzini 24.08.2020 09:18

wiec moze mu sie hajs nie zgadza

Lopez 24.08.2020 09:17

Conte zostan i rozkazuj

mateo-mazzini 24.08.2020 09:17

jak byl w Chelsea

mateo-mazzini 24.08.2020 09:17

no plus podobno wtopił 30 mln euro w jakis lewy wehikul finansowy

zemaria 24.08.2020 09:17

kto to napisał

Alfa 24.08.2020 09:17

krulowi w sensie

Alfa 24.08.2020 09:17

widzialem ze niby marzy mu sie posada w utd

mateo-mazzini 24.08.2020 09:17

a Allegri kandydatem też do PSG gdyby Tuchel leciał

Alfa 24.08.2020 09:17

moze zdal sobie sprawe ze jakby odszedl to nie dosc ze kompro to malo kto go bedzie chcial

jaszczomb 24.08.2020 09:16

Beka

zemaria 24.08.2020 09:16

jesli Conte zostanie to poleci na pewno jakaś głowa

Alfa 24.08.2020 09:16

a uj wie co mu we lbie siedzi

mateo-mazzini 24.08.2020 09:16

wczorah w sky w studio po LM mowili ze jednak Conte sie uspokoil i moze chcieć zostać

Alfa 24.08.2020 09:16

nom

zemaria 24.08.2020 09:16

jak juz to sam ucieknie

zemaria 24.08.2020 09:16

na pewno go nie wyiebią

jaszczomb 24.08.2020 09:15

Tzn odejdzie raczej*

jaszczomb 24.08.2020 09:15

Zostanie raczej, chyba ze sie nie zgodzi na rozwiazanie za porozumieniem stron

Alfa 24.08.2020 09:15

aczkolwiek wieksze szanse daje temu ze odejdzie

Alfa 24.08.2020 09:15

ja to mam juz w dupie

zemaria 24.08.2020 09:14

ja wole zeby zostal

Shoutbox

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29491

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625161

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się