Archiwum shoutboksa

Alfa 24.08.2020 09:14

bedzie beka jak jednak krul zostanie i cale nasze pjehdolenie o kant dupy rozbic :D

jaszczomb 24.08.2020 09:14

No elo

Alfa 24.08.2020 09:12

cavani by z miejsca obecnego martineza wygryzl

pluto11 24.08.2020 09:12

Ale u Allegrego Cuadrado tez wysoko gral na prawej obronie

Skepta 24.08.2020 09:11

conte nie interesuje sie piłką jak Icardi

pluto11 24.08.2020 09:11

Cavani do walki o pierwszy sklad z Lukaku i sanchezem byl by ok

zemaria 24.08.2020 09:11

Hakimi przyszedł bo Conte go przekonał , ciekawe czy w ogóle go spotka XD

Alfa 24.08.2020 09:11

no a z tego co widac to marotta chyba jednak ciekawsze opcje proponuje anizeli conte

pluto11 24.08.2020 09:11

Allegri nie bedzie mal tyle do powiedzenia co Conte w, sprawie transferow wedlug mnie bedzie latwiej akceptowal wybory Marotty

mateo-mazzini 24.08.2020 09:09

Mds wygral skudeto z Milanem juz?

CzarodziejCzasu 24.08.2020 09:08

A marotta niech sie nie wygluoia tylko klepie cavaniego

CzarodziejCzasu 24.08.2020 09:07

I wszyscy zostaną

Alfa 24.08.2020 09:07

chociaz mysle ze mds jednak juz nie przejdzie, i dd zostanie jego nowym uwielbieniem

CzarodziejCzasu 24.08.2020 09:07

A ja przeczuwam ze jak przyjdzie allegri to mercato bedzie wygladac tak: Emerson, Hakimi, Tonali, jakis pomocnik lepsiejszy i Napastnik.

Skepta 24.08.2020 09:06

o tak de sciglio jego nieslubny syn ewidentnie

Alfa 24.08.2020 09:06

kalispera*

Alfa 24.08.2020 09:06

za to mds i maryju mandzukiku kapispera wilkommen welcome

Skepta 24.08.2020 09:06

a nie lawe grzal

Skepta 24.08.2020 09:06

conte chce kreatywnosc czyli eriksen najcenniejszy nasz pilkarz bedzie gral

Kazam 24.08.2020 09:05

przynajmniej nie bedzie walkowany wydal

Alfa 24.08.2020 09:05

a conte potrzebowal, czyli allegri > conte?

mateo-mazzini 24.08.2020 09:05

on sam jest mistrzem Alfa

Alfa 24.08.2020 09:05

ciekawe czy allegri potrzebuje mistrzow zeby wygrywac

Kazam 24.08.2020 09:05

i kjeza

mateo-mazzini 24.08.2020 09:05

Khedira nowy Borka

mateo-mazzini 24.08.2020 09:04

i przyjdzie Khedira bo potrzeba wielkich mistrzów

Kazam 24.08.2020 09:04

Inter Majami

Kazam 24.08.2020 09:04

dokladnie

Alfa 24.08.2020 09:04

i wroci

Alfa 24.08.2020 09:04

blez matuidi stwierdzi ze wybral nie ten Inter

Kazam 24.08.2020 09:03

a moze allan co ;D

Alfa 24.08.2020 09:03

no na pewno

CzarodziejCzasu 24.08.2020 09:03

EMRE CAN

CzarodziejCzasu 24.08.2020 09:03

Nazywa sie tak

CzarodziejCzasu 24.08.2020 09:03

Nie podniecancie sie tak bo allegri juz ma kandydata za brozo

Kazam 24.08.2020 09:03

przybycie Allegro: Skriniar i Erykcen lubia to

Kazam 24.08.2020 09:02

hmmm, sam fakt ze Conte chcial negocjowac z drobiarzami skriniara za ndombele bylo slabe, ale juz sie pogodzilem nawet z odejsciem milanka jesli mielismy grac 3-5-2

Alfa 24.08.2020 09:02

a dopiero potem otwierajmy szampana

Kazam 24.08.2020 09:02

nie widzisz, a marotciak juz dziala

Alfa 24.08.2020 09:01

bo nie widze kolejki chetnych po niego

Kazam 24.08.2020 09:01

jesli ma przyjsc allegro

Alfa 24.08.2020 09:01

najpierw to moze jednak wywalmy tego brozowicia

Kazam 24.08.2020 09:01

taki wariant mi sie podoba

mateo-mazzini 24.08.2020 09:01

ilez radosci Nasir

Kazam 24.08.2020 09:01

skriniar zostaje, ma szanse udodownic ze to ustawienie a nie on ma problem...no i wywalamy zgnilego brozowika

Nasir 24.08.2020 09:01

konik

Nasir 24.08.2020 09:01

i wiekszosc atakow prawa strona jak za maicona

Nasir 24.08.2020 09:00

srodkowy obronca na boku jak chivu w druzynie tryplety

Kazam 24.08.2020 09:00

o jezu, jakie dobre newsy

Nasir 24.08.2020 09:00

i wtedy na srodku stefanek i milanek a bastoni na lewej

Kondzik 24.08.2020 09:00

I bdb

Nasir 24.08.2020 08:59

i git

CzarodziejCzasu 24.08.2020 08:59

cds: przyjscie alllegriego oznacza poswiecenie Brozovicia i pozostawienie Skriniara

Nasir 24.08.2020 08:59

fascynuje mnie zmiana nurtu na sb odnosnie osoby conte

Nasir 24.08.2020 08:59

dokl

Alfa 24.08.2020 08:59

i predzej napisalbym ze conte to zart, anizeli klub

Nasir 24.08.2020 08:59

przy wariancie 4231 dd prawa obronoa hakimi skrzydlo i co

Alfa 24.08.2020 08:59

klub swoje za uszami ma, ale wg mnie to conte jest glownym winowajca calego zajscia

Alfa 24.08.2020 08:58

bez przesady

zemaria 24.08.2020 08:57

ten klub to żart

zemaria 24.08.2020 08:57

bo nie wierzę , że na pozycji PO wygryzie dambrosio

zemaria 24.08.2020 08:56

no i co hakimi przychodzi conte odchodzi i co XD

Kazam 24.08.2020 08:48

ikar wyjasniony

Alfa 24.08.2020 08:48

mysle ze gdyby wygrali to i tak by celebrowal jakby zostal krulem swiata

Dzonyy 24.08.2020 08:45

Jak myslicie co czuje Mauro i Kobyła po tym jak wczoraj TUchel wolal wpuscic Czopo Mutinga niz jego xD

Nasir 24.08.2020 08:33

prosze opiszcie swoje wizje formacja Interu pod batuta maksia

Nasir 24.08.2020 08:33

witam ja wlasnie koncze poranne espresso, za moment troche popracuje ale nie za dlugo, nastepnie trening, posilki, paczkomat, galeria, budowa, mysle 12k krokow leciutko dzisiaj, ok 18 planuje zakrecic kolem fortuny i wylosowac zawodniczke ktora dostapi wieczorem zaszczytu a wy jakie plany

FENDI_SOSA 24.08.2020 04:04

haalo kuzynku

FENDI_SOSA 24.08.2020 03:41

XD

maverik 24.08.2020 02:12

mialem jeszcze zapytac bo pewnie nie wiesz, ale w mks macie trenera z wloch ale ok do pozniej

Kredence 24.08.2020 02:11

dobra czas na mnie, elo

maverik 24.08.2020 02:11

czasy gdy 7-8 seed wygrywal kilka rund to sie bardzo dawno nie zdarzylo chyba

Kredence 24.08.2020 02:10

wiadomo, że wtedy się lepiej ogląda

maverik 24.08.2020 02:10

moze teraz sie odmieni

maverik 24.08.2020 02:10

wlasnie tak jest w nhl ktore sledze, tam nie ma faworyta, ta sa druzyny ktore moga wygrac, tylko takich jest z 7 np xD

maverik 24.08.2020 02:09

no i ja sie ciesze

Kredence 24.08.2020 02:09

w sumie miła odmiana

Kredence 24.08.2020 02:09

teraz masz 5-6 faworytów i każdy może wygrać

Kredence 24.08.2020 02:09

dawno nie było sezonu gdzie nie ma faworyta wyraźnego, każdy zespół ma u siebie znaki zapytania, wcześniej byli zawsze GSW czy miami

maverik 24.08.2020 02:08

ale rownie dobrze moze to byc Clippers albo nawet Mavs jak Doncic bedzie tak gral xD

maverik 24.08.2020 02:08

ja dalem Lakers bo playoff Lebron, bo George mnie nie przekonywal nigdy w playoffs no i jednak dla mnie Raptors z Leonardem byli kompletni, a w Clippers nie wszystko jest dopracowane

Kredence 24.08.2020 02:07

będzie co opisywać na forumie

maverik 24.08.2020 02:07

zreszta to widac juz w 1 rundzie, ze ci najlepsi maja problemy

maverik 24.08.2020 02:06

no i tak jak rok temu mialem jakas taka pewnosc czy przekonanie robiac drabinke, tak teraz nie bardzo dlatego dla mnie kazdy typ na wygrana jest spoko i da sie obronic

Kredence 24.08.2020 02:06

no i jest anunoby który nie grał rok temu

Kredence 24.08.2020 02:06

a siakam i fred wielki progres

Kredence 24.08.2020 02:05

ale mają już mistrzowskie doświadczenie

Kredence 24.08.2020 02:05

no dokl

Kredence 24.08.2020 02:05

teraz tylko gwiazdy brak

maverik 24.08.2020 02:05

teraz maja to samo tylko bez gwiazdy

maverik 24.08.2020 02:05

mieli swietna obrone, lawke, gwiazde i w sumie brak slabych punktow

Kredence 24.08.2020 02:05

w tych playoffach to kibicuje miami i toronto

maverik 24.08.2020 02:04

to byl jeden z argumentow jaki za mna szedl rok temu gdy dawalem wygrana Toronto

maverik 24.08.2020 02:04

to tez

Kredence 24.08.2020 02:04

toronto wręcz przeciwnie

Kredence 24.08.2020 02:04

i boston nie ma kompletnie ławki

maverik 24.08.2020 02:04

z Bucks dalbym znow, ale jednak Kawhi byl decydujacy, a w bucks Giannis, zobaczymy, z heat nie beda mieli latwo

maverik 24.08.2020 02:03

Toronto ma przewage pod koszem, Boston na obwodzie choc nie az tak duza, wiec dalem Toronto, jeszcze tez bralem pod uwage ostatnie 2 lata

Shoutbox

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29491

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625161

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się