bedzie beka jak jednak krul zostanie i cale nasze pjehdolenie o kant dupy rozbic
No elo
cavani by z miejsca obecnego martineza wygryzl
Ale u Allegrego Cuadrado tez wysoko gral na prawej obronie
conte nie interesuje sie piłką jak Icardi
Cavani do walki o pierwszy sklad z Lukaku i sanchezem byl by ok
Hakimi przyszedł bo Conte go przekonał , ciekawe czy w ogóle go spotka XD
no a z tego co widac to marotta chyba jednak ciekawsze opcje proponuje anizeli conte
Allegri nie bedzie mal tyle do powiedzenia co Conte w, sprawie transferow wedlug mnie bedzie latwiej akceptowal wybory Marotty
Mds wygral skudeto z Milanem juz?
A marotta niech sie nie wygluoia tylko klepie cavaniego
I wszyscy zostaną
chociaz mysle ze mds jednak juz nie przejdzie, i dd zostanie jego nowym uwielbieniem
A ja przeczuwam ze jak przyjdzie allegri to mercato bedzie wygladac tak: Emerson, Hakimi, Tonali, jakis pomocnik lepsiejszy i Napastnik.
o tak de sciglio jego nieslubny syn ewidentnie
kalispera*
za to mds i maryju mandzukiku kapispera wilkommen welcome
a nie lawe grzal
conte chce kreatywnosc czyli eriksen najcenniejszy nasz pilkarz bedzie gral
przynajmniej nie bedzie walkowany wydal
a conte potrzebowal, czyli allegri > conte?
on sam jest mistrzem Alfa
ciekawe czy allegri potrzebuje mistrzow zeby wygrywac
i kjeza
Khedira nowy Borka
i przyjdzie Khedira bo potrzeba wielkich mistrzów
Inter Majami
dokladnie
i wroci
blez matuidi stwierdzi ze wybral nie ten Inter
a moze allan co ;D
no na pewno
EMRE CAN
Nazywa sie tak
Nie podniecancie sie tak bo allegri juz ma kandydata za brozo
przybycie Allegro: Skriniar i Erykcen lubia to
hmmm, sam fakt ze Conte chcial negocjowac z drobiarzami skriniara za ndombele bylo slabe, ale juz sie pogodzilem nawet z odejsciem milanka jesli mielismy grac 3-5-2
a dopiero potem otwierajmy szampana
nie widzisz, a marotciak juz dziala
bo nie widze kolejki chetnych po niego
jesli ma przyjsc allegro
najpierw to moze jednak wywalmy tego brozowicia
taki wariant mi sie podoba
ilez radosci Nasir
skriniar zostaje, ma szanse udodownic ze to ustawienie a nie on ma problem...no i wywalamy zgnilego brozowika
konik
i wiekszosc atakow prawa strona jak za maicona
srodkowy obronca na boku jak chivu w druzynie tryplety
o jezu, jakie dobre newsy
i wtedy na srodku stefanek i milanek a bastoni na lewej
I bdb
i git
cds: przyjscie alllegriego oznacza poswiecenie Brozovicia i pozostawienie Skriniara
fascynuje mnie zmiana nurtu na sb odnosnie osoby conte
dokl
i predzej napisalbym ze conte to zart, anizeli klub
przy wariancie 4231 dd prawa obronoa hakimi skrzydlo i co
klub swoje za uszami ma, ale wg mnie to conte jest glownym winowajca calego zajscia
bez przesady
ten klub to żart
bo nie wierzę , że na pozycji PO wygryzie dambrosio
no i co hakimi przychodzi conte odchodzi i co XD
ikar wyjasniony
mysle ze gdyby wygrali to i tak by celebrowal jakby zostal krulem swiata
Jak myslicie co czuje Mauro i Kobyła po tym jak wczoraj TUchel wolal wpuscic Czopo Mutinga niz jego xD
prosze opiszcie swoje wizje formacja Interu pod batuta maksia
witam ja wlasnie koncze poranne espresso, za moment troche popracuje ale nie za dlugo, nastepnie trening, posilki, paczkomat, galeria, budowa, mysle 12k krokow leciutko dzisiaj, ok 18 planuje zakrecic kolem fortuny i wylosowac zawodniczke ktora dostapi wieczorem zaszczytu a wy jakie plany
haalo kuzynku
XD
mialem jeszcze zapytac bo pewnie nie wiesz, ale w mks macie trenera z wloch ale ok do pozniej
dobra czas na mnie, elo
czasy gdy 7-8 seed wygrywal kilka rund to sie bardzo dawno nie zdarzylo chyba
wiadomo, że wtedy się lepiej ogląda
moze teraz sie odmieni
wlasnie tak jest w nhl ktore sledze, tam nie ma faworyta, ta sa druzyny ktore moga wygrac, tylko takich jest z 7 np xD
no i ja sie ciesze
w sumie miła odmiana
teraz masz 5-6 faworytów i każdy może wygrać
dawno nie było sezonu gdzie nie ma faworyta wyraźnego, każdy zespół ma u siebie znaki zapytania, wcześniej byli zawsze GSW czy miami
ale rownie dobrze moze to byc Clippers albo nawet Mavs jak Doncic bedzie tak gral xD
ja dalem Lakers bo playoff Lebron, bo George mnie nie przekonywal nigdy w playoffs no i jednak dla mnie Raptors z Leonardem byli kompletni, a w Clippers nie wszystko jest dopracowane
będzie co opisywać na forumie
zreszta to widac juz w 1 rundzie, ze ci najlepsi maja problemy
no i tak jak rok temu mialem jakas taka pewnosc czy przekonanie robiac drabinke, tak teraz nie bardzo dlatego dla mnie kazdy typ na wygrana jest spoko i da sie obronic
no i jest anunoby który nie grał rok temu
a siakam i fred wielki progres
ale mają już mistrzowskie doświadczenie
no dokl
teraz tylko gwiazdy brak
teraz maja to samo tylko bez gwiazdy
mieli swietna obrone, lawke, gwiazde i w sumie brak slabych punktow
w tych playoffach to kibicuje miami i toronto
to byl jeden z argumentow jaki za mna szedl rok temu gdy dawalem wygrana Toronto
to tez
toronto wręcz przeciwnie
i boston nie ma kompletnie ławki
z Bucks dalbym znow, ale jednak Kawhi byl decydujacy, a w bucks Giannis, zobaczymy, z heat nie beda mieli latwo
Toronto ma przewage pod koszem, Boston na obwodzie choc nie az tak duza, wiec dalem Toronto, jeszcze tez bralem pod uwage ostatnie 2 lata
Pozdrawiam