Archiwum shoutboksa

interfann 23.08.2020 23:13

Nagra pornoviral

Klinsi64 23.08.2020 23:13

alez gardze tym pedzlem

SETE 23.08.2020 23:12

O Mauro ciężko coś pozytywnego napisać to pewnie wstawi fotkę z gola dupa

emika 23.08.2020 23:12

wanda zara wrzuci post ze ivan zawsze jej imponowal swoimi chorwackimi rysami i meskim charakterem

Alfa 23.08.2020 23:12

dokl, wanda mu na pewno pozwoli strzelic dzis gola

interfann 23.08.2020 23:12

Za rok będzie w ciemnej d

Claudio 23.08.2020 23:12

Icardi to się zastanawia w jakiej pozycji dziś wyruchane Wandę a nie będzie się jakaś Liga Mistrzów przejmował.

emika 23.08.2020 23:12

w finale copa mediolan chyba

SETE 23.08.2020 23:12

Ciekawe czy Wanda coś zamieści :)

Neraz1908 23.08.2020 23:11

za rok my w finale

emika 23.08.2020 23:11

dawac Hansa Dicka do Interu

Neraz1908 23.08.2020 23:11

Icardi sprawdza serduszka na IG

CzarodziejCzasu 23.08.2020 23:11

Na pewno icardi przejmie sie atakiem ze steony klubu ktory nic nie wygral xd

Skepta 23.08.2020 23:11

icardi pewnie nawet nie wiedzial wczoraj z kim gra finał

SETE 23.08.2020 23:11

*przemilczec

SETE 23.08.2020 23:11

Icara trzeba prrenilczec , tym bardziej ze jest jak widać osoba całkowicie zmarginalizowana

Klinsi64 23.08.2020 23:11

Icardi nie oglada pilki ma to w dupie

emika 23.08.2020 23:11

ale ten mecz ma smak

Skepta 23.08.2020 23:11

icardi nieprzyzwyczajony do zwyciezania wiec co mu tam przegrany final

emika 23.08.2020 23:11

i carly sie z perwolem nie lubia

Skepta 23.08.2020 23:10

icardi niewzruszony xD

interfann 23.08.2020 23:10

Dziś sędzie bardzo dobre zawody

CzarodziejCzasu 23.08.2020 23:10

Niesamowita radość

CzarodziejCzasu 23.08.2020 23:10

Ale ci chlopcy pieknie sie bawia

Klinsi64 23.08.2020 23:10

czekam na gratulacje ze strony interu dla bayernu lub jakis pocisk w strone smiecia z rosario

emika 23.08.2020 23:10

50 mln za niego co najmniej

emika 23.08.2020 23:10

ivan wygral lige mistrzow ja piehdole

interfann 23.08.2020 23:09

@Czaeson ale on będzie jeszcze płakał dzisiaj w szatni, autobusie, łóżku, i jak jutro wstanie😁

emika 23.08.2020 23:09

a drugi osbral lawke

Alfa 23.08.2020 23:09

dokl sete

emika 23.08.2020 23:09

jeden zagral w finale i wygral

SETE 23.08.2020 23:09

Bayern teraz będzie miał kasę zapłacić te 15 mln za Ivana

Skepta 23.08.2020 23:09

dokladnie Inter potrzebuje zwyciezcow co wiedza jak wygrywac perisic juz wie wiec niech wraca

emika 23.08.2020 23:09

poszedl ivan do bayernu poszedl icar do psg

Alfa 23.08.2020 23:08

chociaz i tak neymar juz wygral lm w barcy

CzarodziejCzasu 23.08.2020 23:08

IVAN wroc i pokaz nam jak sie wygrywa tytuly

Czarson 23.08.2020 23:08

Płacz to emocje co w tym złego

Alfa 23.08.2020 23:08

z psg

Claudio 23.08.2020 23:08

Ivan właśnie mówił Lewemu żeby z nim wracał do Interu

Alfa 23.08.2020 23:08

zdaje sobie sprawe ze pewnie juz nigdy nie zagra w finale

emika 23.08.2020 23:08

flick prawie jak di mateo

interfann 23.08.2020 23:07

Nie no zaraz padnę jak Neymar płacze 😂boże gościu ogarnij się dzieckiem nie jesteś.

emika 23.08.2020 23:07

neymar cep, co roku placze bo psg odpada to zamiast odejsc liczy petrojurasy

Claudio 23.08.2020 23:07

Robię na takich jak ty ;)

Skepta 23.08.2020 23:06

na socjalu cisnieszp ewnie

Skepta 23.08.2020 23:06

claudio pisowcu

Claudio 23.08.2020 23:06

Życie to polityka

Skepta 23.08.2020 23:06

claudio pisowiec

emika 23.08.2020 23:06

o szejk z psg powiedzial tuchelowi, ze ma oddac rolexy

Czarson 23.08.2020 23:06

Claudio nie mieszaj w to polityki

Skepta 23.08.2020 23:06

nasza morda

Skepta 23.08.2020 23:06

masakra kutynio trypleciarz

Neraz1908 23.08.2020 23:05

ale w PSG same pokemony w srodku pomocy

interfann 23.08.2020 23:05

Neymar ma nawyki od zraszaczy

Alfa 23.08.2020 23:05

byl na lawce

Claudio 23.08.2020 23:05

Emika jestes tak wiarygodnym rozmówca jak Borys Budka. Ta sama liga.

Skepta 23.08.2020 23:05

plakac to se moze taki Paredes bo mial zyciowa szanse

Czarson 23.08.2020 23:05

Chciał znowu może

Skepta 23.08.2020 23:05

neymar po chuy ty plkaczesz jak ty juz lm wygrales

CzarodziejCzasu 23.08.2020 23:04

Juz ?? ??

CzarodziejCzasu 23.08.2020 23:04

Ta

Neraz1908 23.08.2020 23:04

icardi kontuzja

Alfa 23.08.2020 23:04

no za to ty rand nie pieprzysz z tym icardim ktory byl na lawce

CzarodziejCzasu 23.08.2020 23:04

Xdddd

emika 23.08.2020 23:04

claudio autystyku w pizdzie mam gdzie gra markynios, chodzi o to, ze psg gra nim w srodku pola wiec jest sp wiec jest chuyowy

Neraz1908 23.08.2020 23:04

ale PSG to takie oskarki tylko foty na IG sie licza a nie team spirit beka

Czarson 23.08.2020 23:04

XD

emika 23.08.2020 23:03

veratti to taki pirlo z downem

CzarodziejCzasu 23.08.2020 23:03

Co

Claudio 23.08.2020 23:03

Bo Marquinos grał w Romie to amator... Człowieku ty nawet nie widziałeś jak on gra i oczekiwałeś od środkowego obrońcy dryblingów jak neymar i mbappe

CzarodziejCzasu 23.08.2020 23:03

Alez Perisic mial nosa zeby wypier***ic z Interu i pojsc do Bayernu

emika 23.08.2020 23:03

zlota pilka messi

Skepta 23.08.2020 23:03

chetnie bym wymienil borozwika na veratiego

interfann 23.08.2020 23:03

Idź spać skoro wybierasz włoski Inter z takimi zgniłkami jak Veratti.

Alfa 23.08.2020 23:03

no to lewy teraz zlota pilka co

emika 23.08.2020 23:03

tuzza

Skepta 23.08.2020 23:03

ja pragne przede wszystkim wloskiego Interu

CzarodziejCzasu 23.08.2020 23:02

Bez celu

CzarodziejCzasu 23.08.2020 23:02

Skepta to tak pjer****li

interfann 23.08.2020 23:02

No ale SKEPTA ma oczywiście rację i chciałby go w Interze😂

emika 23.08.2020 23:02

albo inaczej jeszcze, atak mbappe neymar a z tylu markynios paredes to tak jakbys zobaczyl wieczorem zajebista dupe w parku a za nia kusego ktory spaceruje zeby lepiej siem spalo

CzarodziejCzasu 23.08.2020 23:02

Veratti jest debilem

InterMistrzKamil 23.08.2020 23:01

Perisic który siedziałby w Interze na ławce, wygrywa ligę mistrzów, niesamowite

emika 23.08.2020 23:01

przy markynosie w srodku pola

emika 23.08.2020 23:01

masz w ataku neymara i mbappe to tak jakbys mial na sb pisac z ilcapitano a na forum z randama bys wolal

interfann 23.08.2020 23:00

Co on niby robił oprócz wprowadzeniu nerwowej atmosfery? NIC. Gówno a powinien dać im więcej. Kolejny goguś z wyrośniętym ego ponad wszystko

SETE 23.08.2020 23:00

Bayern zjadl Psg presingiem , a końcówkę meczu zabił jak Sevilla z nami

emika 23.08.2020 23:00

w pizdzie to mam kim jest markynios, obchodzi mnie to, ze gra w srodku pola w jakims pseudo klubiku ktory podobno aspiracje ma

Drakan83 23.08.2020 23:00

Flick zmianami pokazal, ze sie nie bronili...inaczej mogli by przegrac jak by dal sygnal do obrony

Skepta 23.08.2020 22:59

chetnie bym go widzial u nas

Skepta 23.08.2020 22:59

jaka padaka jak veratti ladnie wykadal pilki

Claudio 23.08.2020 22:59

A gość był wszedzie

interfann 23.08.2020 22:59

Odkąd wszedł Veratti to już wgl padaka straszna

Claudio 23.08.2020 22:59

Marquinhos to ŚO czasem grający na DM

HB 23.08.2020 22:59

mbappe to chyba najsympatyczniejszy gracz z topu na swiecie

Skepta 23.08.2020 22:59

to jest w ogole szok ze w psg lata taki paredes i markynios w ś

InterMistrzKamil 23.08.2020 22:59

Psg jak Inter w 70 minucie padli kondycyjnie

Skepta 23.08.2020 22:59

a dziwisz sie emika jak to srodkowy obornca byl

emika 23.08.2020 22:58

markynios ma poziom wyprowadzenia pilki jak kuhwa gary medel

Shoutbox

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625179

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się