Archiwum shoutboksa

Skepta 23.08.2020 22:41

domy mam w pizdzie za duzo roboty przy chalupie

Skepta 23.08.2020 22:40

ale ja mnimo wszystko wolalbym w mieszkaniu mieszkac

Nasir 23.08.2020 22:40

a wykonczenie to juz kwestia ile chcesz wydac

HB 23.08.2020 22:40

psg wpuszcza zawodnikow, ktorzy by w Interze grzali ławę

Nasir 23.08.2020 22:40

SSO to trzeba liczyc 1000zl za metr

Skepta 23.08.2020 22:40

moze i byl sens ale tak z 5 lat temu

Skepta 23.08.2020 22:40

Nasir 23.08.2020 22:39 no dokl dlatego nie ma sensu mieszkan kupowac

Piter 23.08.2020 22:39

ja czekam aż będzie nauczanie zdalne i rynek nieruchomości na wynajem upadnie

Skepta 23.08.2020 22:39

lewy nie zaslugujesz na lm op tym co grasz dzis rozumiesz

Nasir 23.08.2020 22:39

no dokl dlatego nie ma sensu mieszkan kupowac

Skepta 23.08.2020 22:39

blagam psg

Czarson 23.08.2020 22:39

Lepiej często

Skepta 23.08.2020 22:38

w krakowie mieszkania 65 m kwadratowych za 400-450 tys :lol:

Skepta 23.08.2020 22:38

to malo nasir

Skepta 23.08.2020 22:38

u mnie na gotowo za 170m na pewno bedzie ponad 400k nawet blizej 500k

Nasir 23.08.2020 22:38

co i tak jest nic w porownaniu za ceny mieszkan

intermed1 23.08.2020 22:38

Kiedy na boisko wchodzi Chupo Moteng zamiast Icardiego

Claudio 23.08.2020 22:38

Uuu a Icardi władca świata gdzie? Na dogrywkę szykowany?

Skepta 23.08.2020 22:38

przyda sie

Nasir 23.08.2020 22:38

u mnie na gotowo za 170m na pewno bedzie ponad 400k nawet blizej 500k

Skepta 23.08.2020 22:37

mandzukic to dobry zolnierz

Seba 23.08.2020 22:37

tfu

Czarson 23.08.2020 22:37

Mandzukic pierwszym transferem Allegriego

Nasir 23.08.2020 22:37

ciezko powiedziec, zalezy jaki standard

Skepta 23.08.2020 22:37

no zalezy jak duzy ten dom

Piter 23.08.2020 22:37

ile kosztuje wybudowanie domu z wykończeniem na gotowo?

Nasir 23.08.2020 22:37

no ale szwagrowi postawili rok temu i jeszcze stoi xd

Nasir 23.08.2020 22:36

a ukraince to budaja domy ktore bede sprzedawal

Skepta 23.08.2020 22:36

blagam psg strzelcie cos bo lewy nie zasluguje

Nasir 23.08.2020 22:36

no ja swoj buduje ale to kto inny stawial

Nasir 23.08.2020 22:36

w 4 domek 120m postawili 5 dni

Piter 23.08.2020 22:36

no kierownik budowy musi być co

Nasir 23.08.2020 22:36

szwagier im pokazal jak robic klej i gazobeton ukladac

Piter 23.08.2020 22:36

czyli ukraińcy ci robią tą chatę?

Nasir 23.08.2020 22:35

kupilem im auto, maja mieszkanie, nie pija od pon do piat

Skepta 23.08.2020 22:35

ukraina robotny naród

Nasir 23.08.2020 22:35

oni wiedza co maja robic

Nasir 23.08.2020 22:35

co ty

Piter 23.08.2020 22:35

będziesz nad nim stać z pasem czy pełne zaufanie?

Nasir 23.08.2020 22:35

dziekuje panie kierowniku

Skepta 23.08.2020 22:35

a taki polaczek to by cos sapal jeszcze

Nasir 23.08.2020 22:35

i jeszcze powie dzien dobry panie kierowniku

Skepta 23.08.2020 22:35

no i zaplacisz takiej Saszce 180 zl i nawet nie piernie

Nasir 23.08.2020 22:34

a moj ukrainiec polozy te plyty za 180zl dniowki

Skepta 23.08.2020 22:34

:lol:

Skepta 23.08.2020 22:34

Nasir 23.08.2020 22:33 no dokl pango mnie typek powiedzial 70zl za metr polozenia plyt betonowych

Nasir 23.08.2020 22:33

xddd

Piter 23.08.2020 22:33

wole jechać sobie dorobić do kielc a nie do niemiec żeby na mnie pluli tam

Nasir 23.08.2020 22:33

no dokl pango mnie typek powiedzial 70zl za metr polozenia plyt betonowych

Piter 23.08.2020 22:33

nasir oferta kusząca na pewno skorzystam podczas urlopu

Nasir 23.08.2020 22:33

masakra ja 2 miesiace temu sam ogrodzenie zrobilem, polecam kazdemu taka praca raz na jakis czas, cisza spokoj zero stresu i satysfakcja po skonczonym dziele

Nasir 23.08.2020 22:32

dostaniesz spanie i wyzywienie czyli kebab albo maczka

Skepta 23.08.2020 22:32

co raz wiecej facetow ma 2 lewe rece do budowlanki dlatego te robale na wykonczeniowkach co raz wiecej sobie zycza za robocizne

Nasir 23.08.2020 22:32

dobra to auto umyjesz, pozamiatasz

Piter 23.08.2020 22:31

ja mam dwie lewe ręce do budowlanki

Skepta 23.08.2020 22:31

draxler hahah pamietam jak go kiedys chcialem

Nasir 23.08.2020 22:31

trzeba troche ziemi rozrzucic i wyrownac

Nasir 23.08.2020 22:31

to piter zapraszam jak bedziesz mial urlop

Skepta 23.08.2020 22:31

pewnie dlatego ze kocha te prace u ciebie

Skepta 23.08.2020 22:31

james widze zjechal z pensji nasir

Piter 23.08.2020 22:31

samemu, a nie komuś płacić

Piter 23.08.2020 22:31

takie coś to sie podczas urlopu robi

Piter 23.08.2020 22:30

Nasir ale jak to tak ktoś ma ci to robić?

CzarodziejCzasu 23.08.2020 22:30

Xd

HB 23.08.2020 22:30

tuchel robi zmiany, conte by trzymal gaglie

CzarodziejCzasu 23.08.2020 22:30

MOZE james vice eriksen

Skepta 23.08.2020 22:30

wlasnie mial patelnie ten markinios i gowno zroil

Nasir 23.08.2020 22:30

james jutro do mnie przychodzi sufity podwieszac, 150zl dniowka, jak sie spisze to potem bedzie robil plyty betonowe na podjazd

Skepta 23.08.2020 22:30

ja pier dole taka biieda w tym PSG ze jakis marquinhos co kiedys srodkowym obronca byl musi w polu karnym przeciwnika stac :lol:

Nasir 23.08.2020 22:29

witam jakie nastroje panowie

Skepta 23.08.2020 22:29

a co sie dzieje z Jamesem Rodrigecem, skonczyl sie?

Piter 23.08.2020 22:28

a bo już myślałem że marquinosa masz na myśli

Skepta 23.08.2020 22:28

a potem nie wiem jakim cudem PSG wzielo go z tego Zenitu, nie wiem kto wpadl nat aki pomysl z psg

CzarodziejCzasu 23.08.2020 22:28

No ake to prawdax jak taki pies jak paredes moze grac w finale lm

Skepta 23.08.2020 22:27

Paredes zostal wypjer dolony z Romy do Zenitu

Piter 23.08.2020 22:27

jaki odrzut z romy opisz

CzarodziejCzasu 23.08.2020 22:27

Loool

Skepta 23.08.2020 22:27

i to jeszcze szejkowy klub

Skepta 23.08.2020 22:26

jak mozna cokolwiek wygrac majac jakis odrzut z Romy i odrzut z Manchesteru w srodku pomocy

Skepta 23.08.2020 22:26

mbappe prosze fast

Skepta 23.08.2020 22:26

lewy jednak nie zasluguje

Skepta 23.08.2020 22:26

psg strzel cos

CzarodziejCzasu 23.08.2020 22:25

No mietus jedyna nadzieja

Seba 23.08.2020 22:25

Wanda płacze

Alfa 23.08.2020 22:25

mietusa musi wpuscic tuchel bo inaczej nie strzela

CzarodziejCzasu 23.08.2020 22:25

IVAN

Claudio 23.08.2020 22:25

Jest i on

Skepta 23.08.2020 22:25

Kehrer nie ogarnia

Skepta 23.08.2020 22:24

ale autostrada po tej lewej stronie

Skepta 23.08.2020 22:24

caly swiat patrzy a ty tak przysysasz

Skepta 23.08.2020 22:23

gowno zobaczysz a nie zlota pilke Robercik

Skepta 23.08.2020 22:23

alez Lewy gra gowienko

Skepta 23.08.2020 22:23

Tuchel oszolomiony spodziewal sie Perisika

CzarodziejCzasu 23.08.2020 22:22

Ale coman rucha tego typa

Skepta 23.08.2020 22:22

u nas to wszystko konczy sie na 2-3 podaniach bo zawsze ktos cos nie celnie poda albo sie zesra albo wywroci albo przerzuci

Skepta 23.08.2020 22:22

alez ten Bayern gra wysmienicie pilka widac te schematy i wgl

CzarodziejCzasu 23.08.2020 22:22

Kimmich zlota pilka

Skepta 23.08.2020 22:21

no lewy strzel cos bo gowno dostaniesz a nie zlota pilke

Skepta 23.08.2020 22:21

jak Biabiany

Skepta 23.08.2020 22:20

coman prze kocur jakie przyspieszenie

Shoutbox

kadrian89 23.06.2026 18:27

taki rzeźnik 26 lat nie jest złą opcją. Może wśród lepszych od siebie jeszcze sie rozwinie

Klinsi64 23.06.2026 18:26

Acerbi i Stefan to byli profesorowie w prime

kadrian89 23.06.2026 18:26

Ostigard był wyróżniajacym sie zawodnikiem w lidze na swojej pozycji wiec na lige wloska wystarczy. Wolałbym STefana ale ten i tak mało grał

Klinsi64 23.06.2026 18:26

u nas potrzeba poważnych zmienników

ragnar 23.06.2026 17:46

Xucatlan opisałeś acerbiego 😄Ostigard to zastępstwo za Stefka więc ławka, jak na ławkę dobra opcja

ragnar 23.06.2026 17:44

Ostigard dobra opcja

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625181

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się