domy mam w pizdzie za duzo roboty przy chalupie
ale ja mnimo wszystko wolalbym w mieszkaniu mieszkac
a wykonczenie to juz kwestia ile chcesz wydac
psg wpuszcza zawodnikow, ktorzy by w Interze grzali ławę
SSO to trzeba liczyc 1000zl za metr
moze i byl sens ale tak z 5 lat temu
Nasir 23.08.2020 22:39 no dokl dlatego nie ma sensu mieszkan kupowac
ja czekam aż będzie nauczanie zdalne i rynek nieruchomości na wynajem upadnie
lewy nie zaslugujesz na lm op tym co grasz dzis rozumiesz
no dokl dlatego nie ma sensu mieszkan kupowac
blagam psg
Lepiej często
w krakowie mieszkania 65 m kwadratowych za 400-450 tys
to malo nasir
u mnie na gotowo za 170m na pewno bedzie ponad 400k nawet blizej 500k
co i tak jest nic w porownaniu za ceny mieszkan
Kiedy na boisko wchodzi Chupo Moteng zamiast Icardiego
Uuu a Icardi władca świata gdzie? Na dogrywkę szykowany?
przyda sie
u mnie na gotowo za 170m na pewno bedzie ponad 400k nawet blizej 500k
mandzukic to dobry zolnierz
tfu
Mandzukic pierwszym transferem Allegriego
ciezko powiedziec, zalezy jaki standard
no zalezy jak duzy ten dom
ile kosztuje wybudowanie domu z wykończeniem na gotowo?
no ale szwagrowi postawili rok temu i jeszcze stoi xd
a ukraince to budaja domy ktore bede sprzedawal
blagam psg strzelcie cos bo lewy nie zasluguje
no ja swoj buduje ale to kto inny stawial
w 4 domek 120m postawili 5 dni
no kierownik budowy musi być co
szwagier im pokazal jak robic klej i gazobeton ukladac
czyli ukraińcy ci robią tą chatę?
kupilem im auto, maja mieszkanie, nie pija od pon do piat
ukraina robotny naród
oni wiedza co maja robic
co ty
będziesz nad nim stać z pasem czy pełne zaufanie?
dziekuje panie kierowniku
a taki polaczek to by cos sapal jeszcze
i jeszcze powie dzien dobry panie kierowniku
no i zaplacisz takiej Saszce 180 zl i nawet nie piernie
a moj ukrainiec polozy te plyty za 180zl dniowki
Nasir 23.08.2020 22:33 no dokl pango mnie typek powiedzial 70zl za metr polozenia plyt betonowych
xddd
wole jechać sobie dorobić do kielc a nie do niemiec żeby na mnie pluli tam
no dokl pango mnie typek powiedzial 70zl za metr polozenia plyt betonowych
nasir oferta kusząca na pewno skorzystam podczas urlopu
masakra ja 2 miesiace temu sam ogrodzenie zrobilem, polecam kazdemu taka praca raz na jakis czas, cisza spokoj zero stresu i satysfakcja po skonczonym dziele
dostaniesz spanie i wyzywienie czyli kebab albo maczka
co raz wiecej facetow ma 2 lewe rece do budowlanki dlatego te robale na wykonczeniowkach co raz wiecej sobie zycza za robocizne
dobra to auto umyjesz, pozamiatasz
ja mam dwie lewe ręce do budowlanki
draxler hahah pamietam jak go kiedys chcialem
trzeba troche ziemi rozrzucic i wyrownac
to piter zapraszam jak bedziesz mial urlop
pewnie dlatego ze kocha te prace u ciebie
james widze zjechal z pensji nasir
samemu, a nie komuś płacić
takie coś to sie podczas urlopu robi
Nasir ale jak to tak ktoś ma ci to robić?
Xd
tuchel robi zmiany, conte by trzymal gaglie
MOZE james vice eriksen
wlasnie mial patelnie ten markinios i gowno zroil
james jutro do mnie przychodzi sufity podwieszac, 150zl dniowka, jak sie spisze to potem bedzie robil plyty betonowe na podjazd
ja pier dole taka biieda w tym PSG ze jakis marquinhos co kiedys srodkowym obronca byl musi w polu karnym przeciwnika stac
witam jakie nastroje panowie
a co sie dzieje z Jamesem Rodrigecem, skonczyl sie?
a bo już myślałem że marquinosa masz na myśli
a potem nie wiem jakim cudem PSG wzielo go z tego Zenitu, nie wiem kto wpadl nat aki pomysl z psg
No ake to prawdax jak taki pies jak paredes moze grac w finale lm
Paredes zostal wypjer dolony z Romy do Zenitu
jaki odrzut z romy opisz
Loool
i to jeszcze szejkowy klub
jak mozna cokolwiek wygrac majac jakis odrzut z Romy i odrzut z Manchesteru w srodku pomocy
mbappe prosze fast
lewy jednak nie zasluguje
psg strzel cos
No mietus jedyna nadzieja
Wanda płacze
mietusa musi wpuscic tuchel bo inaczej nie strzela
IVAN
Jest i on
Kehrer nie ogarnia
ale autostrada po tej lewej stronie
caly swiat patrzy a ty tak przysysasz
gowno zobaczysz a nie zlota pilke Robercik
alez Lewy gra gowienko
Tuchel oszolomiony spodziewal sie Perisika
Ale coman rucha tego typa
u nas to wszystko konczy sie na 2-3 podaniach bo zawsze ktos cos nie celnie poda albo sie zesra albo wywroci albo przerzuci
alez ten Bayern gra wysmienicie pilka widac te schematy i wgl
Kimmich zlota pilka
no lewy strzel cos bo gowno dostaniesz a nie zlota pilke
jak Biabiany
coman prze kocur jakie przyspieszenie