Alez pluja kibice clippers doca na krycie doncicia jacksonem xddd
ta xD
sixers to chyba trusttheprocess part 2
obie druzyny mialy gownianych przeciwnikow w 1 rundzie xD
i na razie przy tym zostaje
na forumie dalem raptors
chociaż kemba zlapal formę
strasznie mi imponuja raptors
kogo typujesz boston - toronto?
to co im zalezy xD
oni i tak sa w dupie przez Walla
ale jakby dostali 2 pick i Wigginsa to moze
wizards go nie oddadzą raczej
Wiggins i Beal tyle samo pensji i ten sam kontrakt
ok xD
zeby sprawdzic czy dziala
wiem xD tak podalem
nie zapisałes
no wtedy to by mieli 3 strzelby zamiast 2 xD
beal kolejny co traci czas w gówno klubie xD
tak przykładowo podałem, może jakaś drużyna która pójdzie w przebudowę go weźmie
Wiggins i pick
moze Wizards by chcieli za Beala i nie wiem Haczimure
tylko ze tam nie ma kogo brac xD
np knicks
ale może ktoś się jeszcze nabierze
kontrakt potężny a to straszny gówniak
moim zdaniem trochę się wpakowali w tego wigginsa
no ale trzeba miec za kogo xD
pewnie GSW by wytrejdowalo pick
dla mnie guard to zawsze mniejsze ryzyko niż center
moze Lamelo wezma?
wiadomo ze nie umie za 3 rzucac a to problem
o nim też poczytałem i poza warunkami fizycznymi podobno niebywale surowy zawodnik
coraz więcej czytam, że GSW może nie handlować pickiem tylko brać tego centra
raczej tak, choc z GSW by dostali przy pelnych skladach no ale w tym roku ich nie ma
szkoda ze mu LA w głowie
no gdyby kawhi został w toronto to dla mnie pewniak do tytułu
Kawhi widac nie sledzil kariery PG13 w playoffach ze tak zapragnal z nim tworzyc druzyne i wygrywac
co wiadomo ze zrobia
Bucks mu moga dac supermaxa na 5 lat
zobaczymy, z jeden strony pewnie go bedzie kusil gruby hajs
życzę mu właśnie takiej organizacji
miami pragnie giannisa i czuję że to może sie wydarzyć
https://www.spotrac.com/nba/free-agents/2021/ jest w czym wybierac
Di Marzio - It is a written divorce between Inter and Conte
teraz bida
za rok Giannis
a za rok mocne
teraz FA jest ujowe chyba tak?
harrell przepraszal przed meczem doncicia za tego bialasa, luka przeprosiny przyjal a potem wymierzyl karę
ależ byłoby masakrowanie trojkami
w lato jest wolnym agentem van fleet, idealny na jedynkę do mavs
Harrell depresja
Jakis bialy gowniarz rozpier**** ich jak chce jezu
jest kim handlować a cuban już mówił że jest gotowy płacić
no maja możliwości mavs
Psycha rozbita
Nie ogladalem tej koncowki jak klippers spier**** do szatni
beda musieli troche cap zwolnic, podpisac kogos, za 2 lata max Doncicowi i jazda
czemu mieliby Tuchela sie pozbyc
Ponoc Psg mocno chce Maxa ale on ma ich w dupie po pragnie Interu
Bang Bang
jeszcze raz przed snem
Doncic jeszcze 2 lata na rookie, 8-10M xD maja czas na zbudowanie zespolu
no to niezły finał obejrzeli
ale nie wiem czy 12 k oglądało bo akurat tego nie mówili
gadali na kanale sportowym
xDDDDDD
prawda
ale mam cichą nadzieję że tak
nie wiem czy to prawda
i nic więcej
oni potrzebują tylko obrońców i strzelców ale klasowych
Chyba kuponik na dallas next year, powinni wyciagnac jakiegos all stara
oby tylko zdrowie było
kosmita
21 lat xD
ale gosc naprawde ma taki wachlarz zagran ze sie nie da zatrzymac
ja jednym okiem LM a drugim nba
no albo Sacramento xD
a dzis ta cala Lyga Mystrzow troche przeszkodzila
on jest tak dobry że wszędzie by sobie poradził ale szkoda jakby marnowal czas w jakimś cleveland
szkoda ze game 5 o 3:00 za 2 dni
dokl, idealne dla niego
przy tylu gownianych organizacjach
ale sie ciesze ze Doncic jest w Dallas
czysto koszykarsko lepszy moim zdaniem doncic, nie ma tylko atletyzmu jamesa za młodu
no Doncic mial jakies problemy w 3 meczu
Więc nie jest to zaslona
czy moze jest po prostu lepszy
I na rowerze mięśnie rozgrzewal
nie wiem czy to dlatego ze Doncic z Europy
musiał zagrać
No na poczatkj czwartej kwarty lekarz go badal
Lebron mnie tak nie jaral za mlodu
Pozdrawiam