trafil w jego czuly punkt, conte tylko podkresla ze to sfrustrowany zakompleksiony trenerzyna
alez Banega wyjasnil conte podczas meczu z ta peruka
Brozo liked a comment saying "you should get replaced by tonali"
Allegri znosi presje wynikow zapraszamy
W chelsea szatnia go odrzuciła
a nie jakis wypierdkow
kogos charyzmatycznego
w czelsji tez swietna robote zrobil, w Interze potrzeba kogos, kto znosi wielka presje wynikow
Conceicao to rasista nie chce typa tutaj
Villas Boas teraz dobra robote w Marsyli zrobil
a nie, czekaj - trzeci - byl jeszcze wijasz boasz
to dopiero poczatek, moze to drugi muryn?
tez jest mlody
to wezmy tego konsejsało
aha
On jest mlody to dopiero poczatek
jakie sukcesy?
dostal latke wielkiego talentu, szukano podobienstw do kloppa, podobna droga kariery, mainz, bvb, ale jak jego cv wyglada
Zycze Lewemu zeby wygral lm ale dzisiaj to psg widze jako zwycięzcę
dla mnie to przecietny trener
oczywiscie ze nie bede
Kazam o 23 bedziesz opisywal ze Tuchel wspanialy
Eder z Chin niech wróci
ender prosze cie
a tuchel to 1 liga?
Poczetino to przegryw
tuchel? xD
a poczetino buk?
Zidane Klopp Tuchel Guardiola i Mourinho maja prace
z kobrą dobrze sie znaja i dogaduja, tutaj jest duza szansa ze bedzie jedna wizja i egzekucja konkretnych planow transferowych..ale to wciaz zelbeton
Nikt lepszy niz Allegri w tej chwili nie jest osiągalny
bo się nie ma co jarać ale trzeba kibicować i trzymac kciuki
a ja sie nie jaram maxem alegrym
no moze nauczy go podawać psroto piłkę na 10 metrów do przodu
Jaram sie ze zobaczymy najlepszego Eriksena u Maxa
Niech idzie i dupy nie zawraca
ale nie powinnismy sie uginac, placa +100 mln albo won
w argnetynie messi i maradona to bogowie jak ktoś mu się dziwi to cięzko dyskutować
pies mu morde lizal, jesli to prawda
może woli messiego niż lukaku
martineziak czuje ze ma szanse prac bokserki messiego, teraz to coraz bardziej realne.
sportmediaste to nie jest nawet zródło
Jordi Alba moze zostac wlaczony w transakcje
a z drugiej strony dzieki niemu pozbylismy sie zgnilego małra
wiem przeciez głarę
zostawił szatnie podzieloną i sam wziął udział we sporze
beka z martineziaka jesli to prawda
xD
won ze spalettim
Sport: Martinez chce odejsc do Barcelony
sluchajcie, skoto tak wielu tutaj Krul nie pasuje, to moze przywrocimy spalla? przeciez dalej mu placimy?
Radek tez bedzie chcial wrocic. No i bedzie mozna przetestowac hipoteze czy łysy mialby wiecej czy mniej punktow z obecna kadra
niech dalej kurzy cygara na prezentacji drużyny na sardynii
ale jeba... tego ninije całego juz
a nie wiem
A Radek z allegro to się znają z kaliary nie?
ja tak gardzilem nim ze nie wiem czy bym go chcial, bardziej tylko chyba plulem na pjanika
jugol może przyjść choćby po to żeby dupa zapiekła turyńskie smrody
bo z szejkami to różnie bywa, zalezy na jakiego trafisz
On już z pół roku bez klubu jest
Szybko uciekł od szejków
klubu
serio? umknelo mi chyba ze nie ma klunu
on bez klubu
jesli za rozsadny hajs to mozna go brac
Diego Costa bedzie u nas
akurat jugol może byc tym prezentem
Nasi też raczej na mabdzukicia się nie zgodzą
a zhang ziewnie i wyjedzie do ojca
od kalgary przez milan konczac na juwentusach
Poza tym klub raczej na pewno określi swoją wizję i czy alegriemu to pasuje
pokaze swoje cv
Nada się
o jezu xD
najpierw to allegro będzie musiał u nas coś pokazać żeby stawiac swoje warunki
Mamy gaglie przecież
a nie konkretnie jego
nazwisk w stylu de sziljo najersz
I dd odkurzony
Tylko odet kumał o co chodzi z Brozo i że gość poprostu jest cienki
Wątpię że on, prędzej mandzu
ja sie martwie ws. nazwisk w kontekscie alegro, ze bedziemy mieli wiecej takich kwiatkow jak De sziljo
Przeskroluj sobie w archiwum do ok południa wrzucali tam Twoje cytaty
pewnie tak guarin
Alga opowiedz cos o moim mentalu
Pisałem to 2 lata temu
i do tego degenerat
temat kante upadnie we wtorek wieczorem
kojarzy mi sie z ograniczeniami, ktorych nie mozna przeskoczyc
XD
Tonali I kante
A kto za niego
Frustrat z metalem endra
gosc jest tak toksyczny ze jprdl
Tutaj może mało bo sb nawraca I albo się z sb zgadasz albo won
Oczywiście że są
nie wiem, mam wrazenie ze jednak sa
chyba już nie ma takiej osoby
mnie szczerze mowiac dziwi jesli ktos chce zeby obrzydliwy borowik zostal w Interze\
i starsza
duwan to uboższa wersja Romelu