Archiwum shoutboksa

Alfa 23.08.2020 17:06

Mamy gaglie przecież

Kazam 23.08.2020 17:06

a nie konkretnie jego

Kazam 23.08.2020 17:06

nazwisk w stylu de sziljo najersz

Alfa 23.08.2020 17:06

I dd odkurzony

Luki165 23.08.2020 17:06

Tylko odet kumał o co chodzi z Brozo i że gość poprostu jest cienki

Alfa 23.08.2020 17:06

Wątpię że on, prędzej mandzu

Kazam 23.08.2020 17:05

ja sie martwie ws. nazwisk w kontekscie alegro, ze bedziemy mieli wiecej takich kwiatkow jak De sziljo

Alfa 23.08.2020 17:05

Przeskroluj sobie w archiwum do ok południa wrzucali tam Twoje cytaty

Kazam 23.08.2020 17:05

pewnie tak guarin

Endru 23.08.2020 17:05

Alga opowiedz cos o moim mentalu

Luki165 23.08.2020 17:05

Pisałem to 2 lata temu

Kazam 23.08.2020 17:04

i do tego degenerat

Guarin 23.08.2020 17:04

temat kante upadnie we wtorek wieczorem

Kazam 23.08.2020 17:04

kojarzy mi sie z ograniczeniami, ktorych nie mozna przeskoczyc

Guarin 23.08.2020 17:04

XD

Alfa 23.08.2020 17:04

Tonali I kante

Gloin1989 23.08.2020 17:04

A kto za niego

Alfa 23.08.2020 17:04

Frustrat z metalem endra

Kazam 23.08.2020 17:04

gosc jest tak toksyczny ze jprdl

Alfa 23.08.2020 17:03

Tutaj może mało bo sb nawraca I albo się z sb zgadasz albo won

Alfa 23.08.2020 17:03

Oczywiście że są

Kazam 23.08.2020 17:02

nie wiem, mam wrazenie ze jednak sa :)

Guarin 23.08.2020 17:02

chyba już nie ma takiej osoby

Kazam 23.08.2020 17:01

mnie szczerze mowiac dziwi jesli ktos chce zeby obrzydliwy borowik zostal w Interze\

Kazam 23.08.2020 17:01

i starsza

Guarin 23.08.2020 17:00

duwan to uboższa wersja Romelu

Kazam 23.08.2020 17:00

kogo obchodzi duwan

Endru 23.08.2020 17:00

35 bym dal max

Guarin 23.08.2020 17:00

no i?

InterMistrzKamil 23.08.2020 16:59

Jaka cena xd

InterMistrzKamil 23.08.2020 16:59

La Gazzetta dello Sport: 55 milionów euro. To cena za jaką Atalanta jest w stanie sprzedać Duvana Zapate.

Kredence 23.08.2020 16:59

nigdzie się nie rusza

Endru 23.08.2020 16:59

No negatywnie sie wyroznia

Kredence 23.08.2020 16:59

to była ironia z jego strony

Alfa 23.08.2020 16:59

to tez

Guarin 23.08.2020 16:59

no mógł byc już po kilku głębszych

Alfa 23.08.2020 16:58

zeby go nie zbluzgal to sie dostosowac do typa

Alfa 23.08.2020 16:58

borowik mogl akurat trolowac

Kazam 23.08.2020 16:58

czym sie wyroznia? machaniem lapami i liczba km w statystykach czy tym ze sie notorycznie obsrywa z lepszymi klubami i nonszalancko traci pilke, nie liczac ze brakuje mu chyba regularnych wizytu psychiatry z rozpoznaniem w kierunku umiarkowanego uposledzenia umyslowego?

Kazam 23.08.2020 16:57

zdecydowanie bązowycz musi odejsc

Endru 23.08.2020 16:57

Ale Brozovic wyroznia sie i dokucza

Endru 23.08.2020 16:57

Nie tylko Ty Kazam

Kazam 23.08.2020 16:56

jesli tak, to ja jestem zmeczony polowa graczy

Kazam 23.08.2020 16:56

zmeczony? ;D

Guarin 23.08.2020 16:55

tak już basta

Endru 23.08.2020 16:55

Zdecydowanie zmeczony jestem Marcelo Brozovicem

Guarin 23.08.2020 16:55

dziewczyny lubią brąz

Endru 23.08.2020 16:55

Zachowanie Brozovica jest karygodne

Kazam 23.08.2020 16:54

brązowycz won

Kazam 23.08.2020 16:54

zacnie

Alfa 23.08.2020 16:54

widzielismy oryginal

Guarin 23.08.2020 16:54

to tłumaczenie jakby co :)

Guarin 23.08.2020 16:54

Fan na profilu brozovićeva: ′′ Udanych wakacji dla połowy gracza, mamy nadzieję, że Wasza przyszłość będzie daleka od Mediolanu." Epicka broszka odpowiedz: ′′ Mamy nadzieję

Kazam 23.08.2020 16:53

XD

Guarin 23.08.2020 16:50

pzryda się za to dobra betoniarka

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:49

No jak krul odchodzi to psychiatry tez juz nie bedsie trzeba

Endru 23.08.2020 16:49

Od Chelsea wyruchal ladne odszkodowanie

Guarin 23.08.2020 16:49

wiadomo jak na interiste przystało

Alfa 23.08.2020 16:49

oriali zrobi out z krulem

Endru 23.08.2020 16:49

Conte betonowy tylko na boisku poza boiskiem mysli elastycznie

Guarin 23.08.2020 16:48

zona mu podpowie albo Oriali

Endru 23.08.2020 16:48

Conte teraz zmieni melodie bedzie chcial zostac licząc na odszkodowanie za zwolnienie

Guarin 23.08.2020 16:48

ale Allegri w Interze to dobre źródło dla Jugola

Endru 23.08.2020 16:47

La repubblica to slabe źródło

Guarin 23.08.2020 16:47

niech prztchodzi dźwięk trzaskajacych dup z turynu będzie słychać wszędzie

Alfa 23.08.2020 16:46

to sie dzieje

Alfa 23.08.2020 16:46

La Repubblica twierdzi, że jeśli do Interu trafi Max Allegri to ekipę z Mediolanu zasilić może również Mario Mandżukić

Alfa 23.08.2020 16:44

a on czasem w czelsi nie zniknal ze z nim kontatku nie bylo?

Guarin 23.08.2020 16:44

a zhang siedzi w hotelu bo sie boi covida

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:44

Conte pojechal na wakacje i relaksuje sie przed rozmowa z zhangiem

WTC 23.08.2020 16:44

zostawił też samochód na luzie i go przejechał

Guarin 23.08.2020 16:43

Lavezzi miał nagie foty z damą do towrzystwa

Alfa 23.08.2020 16:43

o a co sie dzieje z willym ?

Klinsi64 23.08.2020 16:43

walił konia do kamerki

Guarin 23.08.2020 16:43

z borkiem w galerii

Alfa 23.08.2020 16:43

byla jakas afera z nim

Klinsi64 23.08.2020 16:42

ta

Alfa 23.08.2020 16:42

czy cos w ten desen?

Alfa 23.08.2020 16:42

a to nie on czasem siurka w internecie pokazywal?

Guarin 23.08.2020 16:42

banega cygan tfu

WTC 23.08.2020 16:42

przynajmniej Banega by go nie sprowokował

Guarin 23.08.2020 16:42

moze swoje

Klinsi64 23.08.2020 16:42

nie swoje ale ma

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:41

Xddd

Klinsi64 23.08.2020 16:41

Conte ma włosy

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:41

Jestem zirytowany Orzeu em

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:41

Tak jak Conte

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:41

Nie, chcialem sie poskarzyc

WTC 23.08.2020 16:41

po prostu chciałeś się pochwalić misją odbudowy fanpage'a i dlatego wspomniałeś o orzele

Klinsi64 23.08.2020 16:41

juz bym wolał powierzyc coś Dominikowi Janasowi z bełchatowa

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:40

I jest betonowy

Alfa 23.08.2020 16:40

na imcom wyjasnili bo przeciez tutaj to newsow nie ma co oczekiwac

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:40

Powierzym mi zadanie odbudowy fanpagea i nieodpowiada na kluczowe pytania

Guarin 23.08.2020 16:40

to zrozumiałe

Alfa 23.08.2020 16:40

i wiecej wladzy

Guarin 23.08.2020 16:39

Orzeł chce ochrony i wzmocnień?

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:39

Conte czy Orzeu jednak

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:39

Nie wiem kto jest trudniejszy we współpracy

WTC 23.08.2020 16:39

23.08.2020 o 10:42 przez Rafał 1976 -5 Rafał 1976 Żegnam bez żalu tylko zabierz ze sobą tych pseldo piłkarzyków ❗❗ I żaden Max Allegri bo w następnym sezonie też będziemy się z nami żegnać ❗❗❗

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625230

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się