Pani sędzina taka nieekskluzywna
musisz kusego spytac czytał jego biografie
IGOR to był bomber
A Sypniewski zalał czy nie
XDDDDDDDD
janczyk też zalał formę
tam skład z zawodników w nawiasach chyba byłby lepszy xd
on ma ze 35 lat juz
ale zalał formę i bedzie tatusiem za chwile
oglądałem ćwiąkalę jak o hakimim dał materiał, było ok
On wygląda jakby miał 12 lat
cwiakałe mało znam wiem że jest mały tylko
http://www.footballuser.com/1820370/FC_Internazionale takiego Interu pragne jesli Brozo zostanie. TAK TO BYM WIDZIAL i szczerze podnieca mnie to
Lynetty w Torino e fatta
To były czasy
STANISLAV LEVY
Klasyczne podszywki na weszło jezu
to co mamy robic
w koncu jestesmy polakami
czuje jakby był 11 listopada
pieknie tu sobie jad wylewamy w niedziele
*Ćwiąkała
no Świecicki znizka formy niestety, no i zaczal mlaskać na tych filmikach xD
przecież to wszystko są klasyczne darmozjady
dybala pokazał mu koszulki i święcicki zrozumiał calcio
A teraz on coś się udziela redaktor
a dybala go wpuscił do chałupy i został jego wyznawca
Z Ćwiąkały to pamiętam ostra beka była na weszło z 10 lat temu w komentarzach
15 cytatów z Guardioli i innych trenerów, jakaś oczywistość do okraszenia i filmik odwalony
święcicki coś kiedyś wysapał do borka oczywiscie nie podając nazwiska że on by nie mógł kumplować się z piłkarzami bo potem lipa ocenić po meczu jprd no po prostu targedia
no i niestety nabrałem przekonania, że Ćwiąkała idzie dokładnie tą samą drogą
panie redaktorze Lukaku opinia
Beka z tego w opór
No masakra
typowe kukoldy
najlepsze jest jednak to, jak te klauny na twitterach zagaduja do elevenowcow i sie podlizuja xD
widac ze sie chłopina z małej miesciny wyrwał i prymusa struga
i te porównania do zabytków, książek i innych motywów kulturalnych xD
ten drugi z tym swoim głosem po kastracji to w ogole game over
I tego jego kolegi Fapicy
Ja mam z niego beke co najwyżej
ja nie powielam bo go nie rozumiem co on pjerdoli
Oluś na etat liczy to się podlizuje
co gorsza Guarin tutaj duzo ludzi go wysmiewa a pozniej w pewnym sensie powiela te brednie nieswiadomie
''Panowie redaktorzy...''
Taki Rafal 1976 to myślisz, że co, on na bank słucha niebywale
wyznawcą numer jeden to jest chyba Olek jednak
ma swój kościł jak błaszczykowski
no
gadal, ze w Bari jest
To jest typowe guarin, on nawet tutaj ma swych wyznawców
gdzie on w apulii siedzi?
najlepsze jest to że gość 3/4 pitoli to co przeczytał albo ktoś mu powiedział a sa ludzie co uznają go za guru w temacie Serie A
też miałem tę nieprzyjemność
niestety ale rowniez to obejrzalem Guarin XD
Ta maestro, niech się ogoli i pójdzie do fryzjera lepiej
uosobienie Włocha z wisielczym humorem wyspiarzy
maestro, cudowna historia, calcio bla bla
PYRLANDIA
ostatnio bełkotał o Pirlo
Ciekawe o czym gadali
i za każdym razem przypomnienie że spotkali sie z nim i jego rodziną
no dokładnie
Swiecicki przebywa aktualnie we wloszech gdzie nagrywa swoje zlote przemyslenia
kapitalny zawodnik z korzeniami polskimi
GOOOLAAAAASSSSOOOOOO
Antonio Donnaruma jest wielki!
Nojato spoglądam holistyczno-stratosferycznie jakbym spluwał i w ogóle to PAULITOOOOOOO DYBAAAALAAAAA
Święcicki z Kapicą teraz się udzielają na Youtube
j
cap musisz spohrzec holistycznie na to
Szkalował srauro sricardiego za co plusik ale ubótwia borowika odrażającego
A no to siem wyrównało
wiec tutaj +
on wlasnie szkalowal Icardiego
szkoda że z piłką gra idzie mu gorzej
Pjeruniak to jest ten co ubóstwiał tfu icardiego czy inny
Brozo potrafi świetnie grać bez piłki przypominam
komuna jak na sb
bo tam federacja od razu banuje
i doskonale rozumie gre bez pilki
szczegolnie ze anglii nie lubia kontrowersyjnych glabow
Pjerun rozumie wiecej niz inni
XD
Muringo
w swoim i Pjeruna mniemaniu
przeciez to gwiazda w swoim mniemaniu
Brozo tylko do anglii jak cos ale kto tam zaplaci za niego zeby on chcial tam isc
oni potrafią wydawać dużo za kalafiory
najlepiej jakby go jakiś Zenit chciał
typ napisał głupiego komenta a ten odpowiedział nic specjalnego
buffon za ten tekst że to milan z włoskich ostatni raz zdobył coś w europie dożywotnio pogarda
Diglett to jest w ich zasięgu finansowym
tylko że Sevilla to poważnych pieniędzy za niego nie da
oni chyba tez chca digleta
Moze sevilla za Banege co
Co skepta pewno byś uklęknął i zrobił robote co
Nie pamietacie slynne zdj buffona z czasow parmy
jak nikt tego idioty i tak nie kupi
jugo przyszedł chyba za 8-10 mln z tego zagrzebia wiec wyjdziemy na plus jak ktos sypnie te 15