Archiwum shoutboksa

IlCapitano 23.08.2020 16:36

Pani sędzina taka nieekskluzywna

Klinsi64 23.08.2020 16:36

musisz kusego spytac czytał jego biografie

Guarin 23.08.2020 16:35

IGOR to był bomber

IlCapitano 23.08.2020 16:35

A Sypniewski zalał czy nie

IlCapitano 23.08.2020 16:35

XDDDDDDDD

Klinsi64 23.08.2020 16:35

janczyk też zalał formę

Piekarz 23.08.2020 16:35

tam skład z zawodników w nawiasach chyba byłby lepszy xd

Alfa 23.08.2020 16:35

on ma ze 35 lat juz

Kredence 23.08.2020 16:34

ale zalał formę i bedzie tatusiem za chwile

Guarin 23.08.2020 16:34

oglądałem ćwiąkalę jak o hakimim dał materiał, było ok

IlCapitano 23.08.2020 16:34

On wygląda jakby miał 12 lat

Klinsi64 23.08.2020 16:34

cwiakałe mało znam wiem że jest mały tylko

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:34

http://www.footballuser.com/1820370/FC_Internazionale takiego Interu pragne jesli Brozo zostanie. TAK TO BYM WIDZIAL i szczerze podnieca mnie to

maverik 23.08.2020 16:34

Lynetty w Torino e fatta

IlCapitano 23.08.2020 16:34

To były czasy

IlCapitano 23.08.2020 16:33

STANISLAV LEVY

IlCapitano 23.08.2020 16:33

Klasyczne podszywki na weszło jezu

Kredence 23.08.2020 16:33

to co mamy robic

Kredence 23.08.2020 16:33

w koncu jestesmy polakami

Klinsi64 23.08.2020 16:33

czuje jakby był 11 listopada

Klinsi64 23.08.2020 16:33

pieknie tu sobie jad wylewamy w niedziele

Kredence 23.08.2020 16:33

*Ćwiąkała

Kredence 23.08.2020 16:32

no Świecicki znizka formy niestety, no i zaczal mlaskać na tych filmikach xD

Piekarz 23.08.2020 16:32

przecież to wszystko są klasyczne darmozjady

Guarin 23.08.2020 16:32

dybala pokazał mu koszulki i święcicki zrozumiał calcio

IlCapitano 23.08.2020 16:32

A teraz on coś się udziela redaktor

Klinsi64 23.08.2020 16:32

a dybala go wpuscił do chałupy i został jego wyznawca

IlCapitano 23.08.2020 16:32

Z Ćwiąkały to pamiętam ostra beka była na weszło z 10 lat temu w komentarzach

WTC 23.08.2020 16:32

15 cytatów z Guardioli i innych trenerów, jakaś oczywistość do okraszenia i filmik odwalony

Guarin 23.08.2020 16:32

święcicki coś kiedyś wysapał do borka oczywiscie nie podając nazwiska że on by nie mógł kumplować się z piłkarzami bo potem lipa ocenić po meczu jprd no po prostu targedia

WTC 23.08.2020 16:31

no i niestety nabrałem przekonania, że Ćwiąkała idzie dokładnie tą samą drogą

Klinsi64 23.08.2020 16:31

panie redaktorze Lukaku opinia

IlCapitano 23.08.2020 16:31

Beka z tego w opór

IlCapitano 23.08.2020 16:31

No masakra

Kredence 23.08.2020 16:31

typowe kukoldy

Kredence 23.08.2020 16:31

najlepsze jest jednak to, jak te klauny na twitterach zagaduja do elevenowcow i sie podlizuja xD

Klinsi64 23.08.2020 16:31

widac ze sie chłopina z małej miesciny wyrwał i prymusa struga

WTC 23.08.2020 16:31

i te porównania do zabytków, książek i innych motywów kulturalnych xD

Guarin 23.08.2020 16:31

ten drugi z tym swoim głosem po kastracji to w ogole game over

IlCapitano 23.08.2020 16:30

I tego jego kolegi Fapicy

IlCapitano 23.08.2020 16:30

Ja mam z niego beke co najwyżej

WTC 23.08.2020 16:30

ja nie powielam bo go nie rozumiem co on pjerdoli

IlCapitano 23.08.2020 16:29

Oluś na etat liczy to się podlizuje

Kredence 23.08.2020 16:29

co gorsza Guarin tutaj duzo ludzi go wysmiewa a pozniej w pewnym sensie powiela te brednie nieswiadomie

WTC 23.08.2020 16:29

''Panowie redaktorzy...''

IlCapitano 23.08.2020 16:29

Taki Rafal 1976 to myślisz, że co, on na bank słucha niebywale

WTC 23.08.2020 16:29

wyznawcą numer jeden to jest chyba Olek jednak

Guarin 23.08.2020 16:29

ma swój kościł jak błaszczykowski

Klinsi64 23.08.2020 16:29

no

Kredence 23.08.2020 16:29

gadal, ze w Bari jest

IlCapitano 23.08.2020 16:28

To jest typowe guarin, on nawet tutaj ma swych wyznawców

Klinsi64 23.08.2020 16:28

gdzie on w apulii siedzi?

Guarin 23.08.2020 16:28

najlepsze jest to że gość 3/4 pitoli to co przeczytał albo ktoś mu powiedział a sa ludzie co uznają go za guru w temacie Serie A

WTC 23.08.2020 16:28

też miałem tę nieprzyjemność

Kredence 23.08.2020 16:28

niestety ale rowniez to obejrzalem Guarin XD

IlCapitano 23.08.2020 16:27

Ta maestro, niech się ogoli i pójdzie do fryzjera lepiej

WTC 23.08.2020 16:27

uosobienie Włocha z wisielczym humorem wyspiarzy

Guarin 23.08.2020 16:27

maestro, cudowna historia, calcio bla bla

IlCapitano 23.08.2020 16:27

PYRLANDIA

Guarin 23.08.2020 16:27

ostatnio bełkotał o Pirlo

IlCapitano 23.08.2020 16:26

Ciekawe o czym gadali

Guarin 23.08.2020 16:26

i za każdym razem przypomnienie że spotkali sie z nim i jego rodziną

WTC 23.08.2020 16:26

no dokładnie

Kredence 23.08.2020 16:26

Swiecicki przebywa aktualnie we wloszech gdzie nagrywa swoje zlote przemyslenia

Guarin 23.08.2020 16:25

kapitalny zawodnik z korzeniami polskimi

IlCapitano 23.08.2020 16:25

GOOOLAAAAASSSSOOOOOO

WTC 23.08.2020 16:25

Antonio Donnaruma jest wielki!

IlCapitano 23.08.2020 16:25

Nojato spoglądam holistyczno-stratosferycznie jakbym spluwał i w ogóle to PAULITOOOOOOO DYBAAAALAAAAA

WTC 23.08.2020 16:25

Święcicki z Kapicą teraz się udzielają na Youtube

Klinsi64 23.08.2020 16:25

j

Klinsi64 23.08.2020 16:24

cap musisz spohrzec holistycznie na to

IlCapitano 23.08.2020 16:24

Szkalował srauro sricardiego za co plusik ale ubótwia borowika odrażającego

IlCapitano 23.08.2020 16:23

A no to siem wyrównało

Kredence 23.08.2020 16:23

wiec tutaj +

Kredence 23.08.2020 16:23

on wlasnie szkalowal Icardiego

WTC 23.08.2020 16:23

szkoda że z piłką gra idzie mu gorzej

IlCapitano 23.08.2020 16:23

Pjeruniak to jest ten co ubóstwiał tfu icardiego czy inny

WTC 23.08.2020 16:23

Brozo potrafi świetnie grać bez piłki przypominam

Alfa 23.08.2020 16:23

komuna jak na sb

Alfa 23.08.2020 16:23

bo tam federacja od razu banuje

Kredence 23.08.2020 16:23

i doskonale rozumie gre bez pilki

Alfa 23.08.2020 16:23

szczegolnie ze anglii nie lubia kontrowersyjnych glabow

Kredence 23.08.2020 16:23

Pjerun rozumie wiecej niz inni

IlCapitano 23.08.2020 16:23

XD

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:23

Muringo

WTC 23.08.2020 16:22

w swoim i Pjeruna mniemaniu

Kredence 23.08.2020 16:22

przeciez to gwiazda w swoim mniemaniu

Kredence 23.08.2020 16:22

Brozo tylko do anglii jak cos ale kto tam zaplaci za niego zeby on chcial tam isc

WTC 23.08.2020 16:22

oni potrafią wydawać dużo za kalafiory

WTC 23.08.2020 16:22

najlepiej jakby go jakiś Zenit chciał

Klinsi64 23.08.2020 16:22

typ napisał głupiego komenta a ten odpowiedział nic specjalnego

Guarin 23.08.2020 16:22

buffon za ten tekst że to milan z włoskich ostatni raz zdobył coś w europie dożywotnio pogarda

WTC 23.08.2020 16:21

Diglett to jest w ich zasięgu finansowym

WTC 23.08.2020 16:21

tylko że Sevilla to poważnych pieniędzy za niego nie da

Kredence 23.08.2020 16:21

oni chyba tez chca digleta

CzarodziejCzasu 23.08.2020 16:21

Moze sevilla za Banege co

IlCapitano 23.08.2020 16:21

Co skepta pewno byś uklęknął i zrobił robote co

Skepta 23.08.2020 16:20

Nie pamietacie slynne zdj buffona z czasow parmy

WTC 23.08.2020 16:20

jak nikt tego idioty i tak nie kupi

Guarin 23.08.2020 16:20

jugo przyszedł chyba za 8-10 mln z tego zagrzebia wiec wyjdziemy na plus jak ktos sypnie te 15

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625230

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się