No jak mozna wysapac po takim leverkusen ze sie odchodzi
Ja wolę alegremu
zeor
zero profesjonalizmu
xdddd
wspanialy motywator, proponuje mu jeszcze obciagnac
mecz z Szachtarem byl dla trenera, z Sevilla juz dla nikogo
oho, Conte wysapal po meczu z Bayerem, czyli na Seville juz motywacji zabraklo
więcej nie mogę powiedzieć
amen
3. Tonali klepnięty
Typowe paranoiki polskie szotboksowe
2. Radja nie wróci
Conte wysapał na konferencji - won bo on szkaluje kleba, najgolen się zesrał nachlany - wrzucaj go do składu
1. Iwan nie wróci
no 3
mogę Wam zdradzić dwie rzeczy
czego mamy sie spodziewac pod wzgledem transferow
dokl, maniek opisz co tam jeszcze marotta ci opowiadal
przecież Radja już sprzedany w ramach transakcji za Barellę, brakuje oficjala
za tego radje to bym was prał po pyskach
Lukaku,Lautaro
Handa-Hakimi,Stefan,Bastoni,Young,Barella,Tonalli,Radja,Eriksen
Motywacji
Nie ma co krul mkty
wszedzie
Po meczu z Bayerem Conte ponoć już powiedział że odchodzi
gdzie Wy widzicie tego nainggolana w 4312
ide jesc
w dupie mam to
9 grajkow strasburga z koroniakiem, 2 z podstawowej 11 ale mecz graja
W grudniu będzie błagał o Sarriego
I dobrze nawet mi ciebie nie żal klinsi
Betona zbrojonego
Klinsiemu Conte nie pasował to będzie miał swojego alegrego
dziwne ze z Empoli nie strzelil w trybuny jednak
a no i on rome kocha, a Interem gardzi
a juz wiem, Nainggolan pijak alkogholik i to nic ze strzela i asystuje
A w ryj chcesz wylapać
nie chce bana wyłapać
prowokujaco
a nie milczysz
NO NAPISZ CO CI LEZY NA SERCU
...
No ale taki Nainggolan pod 4-3-1-2 idealny
W Juwe miał Mandzukicia tu będzie miał Perisicia
Alegry go pragnie on powróci
na pewno wróci jak nie chce
Piekarzysko wygraża pięściami
na wiesc o powrocie Chorwata
Czyli powrot Perisicia, w jedne chałupie we Wrocławiu atmosfera zrobiła się napięta
ale promile ewidentnie dalej we krwi
pojutrze będą dwa dni jak nie piję
"Przyjście Allegriego zapobiegnie rewolucji transferowej ktorej chce Conte. Do Interu na pewno trafią Tonali oraz Emerson. W przypadku tego drugiego klub szuka odpowiedniej formuły transferu. Ponownie rozpatrzona zostać ma przyszłość Nainggolana i Perisicia. Allegri ceni szczególnie tego drugiego. Należy spodziewać się 4-3-1-2, choć Allegri nie jest przywiązany do konkretnego systemu i możemy spodziewać się wszystkiego"
A lodówka stoi
A lodówkaaaa?
łysy szczotke do klozetu uratował to ważne
Bloom czemuś znowu się nadźgał
vancore
co to
No a Messi jak przyjdzie to też ławka na bank
bloom pijany chyba
xdddd
to pewne
xDDD
po tym kwasie który Conte wylal ostatnio lepiej by bylo zeby odszedł , co z tego ze Kupują Tonaliego jak i yak bedzie grzł ławę razem z Ericsenem kosztem Gigi,Vecino i VAlero
Klinsi to wiem ze za Icardim
wiec moze nie obejrze
Nie wiem komu dzisiaj kibicowac
to co dzisiaj za peesże co
w przypadku zdobycia przez paryżan pucharu Ligi Mistrzów, Francuzi będą musieli wpłacić na konto Nerazzurrich ustalony z tego tytułu bonus. Wynosi on 2 mln euro.
Alegry
to Cejrowski tam
?
Lopez po wszystkich przelewach za bany na sb
masakra ale jakie zarzuty
jak z napiwkiem to chyba z 15 zl musiales mu przelac xD
Klinsi64 23.08.2020 14:41 nasir lepiej odpowiedz na zarzuty kusego
I obijany będziesz
tylko przyjedz a nie zesraj sie jak randama
zapraszam
lopeziak dostal przelew z napiwkiem to teraz mozna sparowac
Bo zaraz siem udam do sam wiesz jakiej miejscowości
bo co
bo ja zaśmialem
Natdzyr ale to nie do mnie tak, do mnie nie
Capitana teraz się zesra do mnie, chociaż to nasir go zniszczył typowe
jak widac mozna sie z tego wyleczyc
UUUUUŁAJ
Mateusz Macyni ale to był fejk zrozum
XDDDDD
nic, po prostu udam sie na przeszczep odbytu tak jak ty w marcu
no Capitano bo moglismy wygrać i sezon to pokazal
Nasir będzie Cię alegry ruchau we dupe co czujesz
tego słucha Zhang kiedy odpala we wtorek Conte
no nasir o reprymendzie Orzeua napisał i lopec otworzył bramy wiezienia
sms do Orzeua i sprawa zalatwiona
po prostu w niedziele eliksir dluzej idzie