Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 23.08.2020 15:22

No jak mozna wysapac po takim leverkusen ze sie odchodzi

IlCapitano 23.08.2020 15:21

Ja wolę alegremu

maniekfci 23.08.2020 15:21

zeor

maniekfci 23.08.2020 15:21

zero profesjonalizmu

maniekfci 23.08.2020 15:21

xdddd

CzarodziejCzasu 23.08.2020 15:21

wspanialy motywator, proponuje mu jeszcze obciagnac

CzarodziejCzasu 23.08.2020 15:20

mecz z Szachtarem byl dla trenera, z Sevilla juz dla nikogo

CzarodziejCzasu 23.08.2020 15:20

oho, Conte wysapal po meczu z Bayerem, czyli na Seville juz motywacji zabraklo

maniekfci 23.08.2020 15:18

więcej nie mogę powiedzieć

Alfa 23.08.2020 15:18

amen

maniekfci 23.08.2020 15:18

3. Tonali klepnięty

IlCapitano 23.08.2020 15:18

Typowe paranoiki polskie szotboksowe

maniekfci 23.08.2020 15:17

2. Radja nie wróci

IlCapitano 23.08.2020 15:17

Conte wysapał na konferencji - won bo on szkaluje kleba, najgolen się zesrał nachlany - wrzucaj go do składu

maniekfci 23.08.2020 15:17

1. Iwan nie wróci

maniekfci 23.08.2020 15:17

no 3

maniekfci 23.08.2020 15:17

mogę Wam zdradzić dwie rzeczy

Alfa 23.08.2020 15:17

czego mamy sie spodziewac pod wzgledem transferow

Alfa 23.08.2020 15:16

dokl, maniek opisz co tam jeszcze marotta ci opowiadal

maniekfci 23.08.2020 15:11

przecież Radja już sprzedany w ramach transakcji za Barellę, brakuje oficjala

Klinsi64 23.08.2020 15:10

za tego radje to bym was prał po pyskach

Gloin1989 23.08.2020 15:10

Lukaku,Lautaro

Gloin1989 23.08.2020 15:10

Handa-Hakimi,Stefan,Bastoni,Young,Barella,Tonalli,Radja,Eriksen

Luki165 23.08.2020 15:08

Motywacji

Luki165 23.08.2020 15:08

Nie ma co krul mkty

Vancore 23.08.2020 15:08

wszedzie

Luki165 23.08.2020 15:08

Po meczu z Bayerem Conte ponoć już powiedział że odchodzi

maniekfci 23.08.2020 15:08

gdzie Wy widzicie tego nainggolana w 4312

CzarodziejCzasu 23.08.2020 15:07

ide jesc

CzarodziejCzasu 23.08.2020 15:07

w dupie mam to

Alfa 23.08.2020 15:06

9 grajkow strasburga z koroniakiem, 2 z podstawowej 11 ale mecz graja

IlCapitano 23.08.2020 15:03

W grudniu będzie błagał o Sarriego

IlCapitano 23.08.2020 15:03

I dobrze nawet mi ciebie nie żal klinsi

IlCapitano 23.08.2020 15:03

Betona zbrojonego

IlCapitano 23.08.2020 15:02

Klinsiemu Conte nie pasował to będzie miał swojego alegrego

CzarodziejCzasu 23.08.2020 15:02

dziwne ze z Empoli nie strzelil w trybuny jednak

CzarodziejCzasu 23.08.2020 15:02

a no i on rome kocha, a Interem gardzi

CzarodziejCzasu 23.08.2020 15:02

a juz wiem, Nainggolan pijak alkogholik i to nic ze strzela i asystuje

IlCapitano 23.08.2020 15:02

A w ryj chcesz wylapać

Klinsi64 23.08.2020 15:01

nie chce bana wyłapać

CzarodziejCzasu 23.08.2020 15:01

prowokujaco

CzarodziejCzasu 23.08.2020 15:01

a nie milczysz

CzarodziejCzasu 23.08.2020 15:01

NO NAPISZ CO CI LEZY NA SERCU

Klinsi64 23.08.2020 15:01

...

CzarodziejCzasu 23.08.2020 15:01

No ale taki Nainggolan pod 4-3-1-2 idealny

IlCapitano 23.08.2020 15:01

W Juwe miał Mandzukicia tu będzie miał Perisicia

IlCapitano 23.08.2020 15:00

Alegry go pragnie on powróci

Klinsi64 23.08.2020 15:00

na pewno wróci jak nie chce

IlCapitano 23.08.2020 14:59

Piekarzysko wygraża pięściami

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:59

na wiesc o powrocie Chorwata

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:59

Czyli powrot Perisicia, w jedne chałupie we Wrocławiu atmosfera zrobiła się napięta

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:58

ale promile ewidentnie dalej we krwi

Bloom99 23.08.2020 14:57

pojutrze będą dwa dni jak nie piję :P

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:56

"Przyjście Allegriego zapobiegnie rewolucji transferowej ktorej chce Conte. Do Interu na pewno trafią Tonali oraz Emerson. W przypadku tego drugiego klub szuka odpowiedniej formuły transferu. Ponownie rozpatrzona zostać ma przyszłość Nainggolana i Perisicia. Allegri ceni szczególnie tego drugiego. Należy spodziewać się 4-3-1-2, choć Allegri nie jest przywiązany do konkretnego systemu i możemy spodziewać się wszystkiego"

IlCapitano 23.08.2020 14:56

A lodówka stoi

IlCapitano 23.08.2020 14:56

A lodówkaaaa?

Klinsi64 23.08.2020 14:56

łysy szczotke do klozetu uratował to ważne

IlCapitano 23.08.2020 14:55

Bloom czemuś znowu się nadźgał

maniekfci 23.08.2020 14:55

vancore

maniekfci 23.08.2020 14:55

co to

IlCapitano 23.08.2020 14:55

No a Messi jak przyjdzie to też ławka na bank

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:51

bloom pijany chyba

maniekfci 23.08.2020 14:51

xdddd

Alfa 23.08.2020 14:51

to pewne

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:51

xDDD

Bloom99 23.08.2020 14:51

po tym kwasie który Conte wylal ostatnio lepiej by bylo zeby odszedł , co z tego ze Kupują Tonaliego jak i yak bedzie grzł ławę razem z Ericsenem kosztem Gigi,Vecino i VAlero

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:51

Klinsi to wiem ze za Icardim

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:50

wiec moze nie obejrze

CzarodziejCzasu 23.08.2020 14:50

Nie wiem komu dzisiaj kibicowac

Nasir 23.08.2020 14:50

to co dzisiaj za peesże co

Nasir 23.08.2020 14:50

w przypadku zdobycia przez paryżan pucharu Ligi Mistrzów, Francuzi będą musieli wpłacić na konto Nerazzurrich ustalony z tego tytułu bonus. Wynosi on 2 mln euro.

IlCapitano 23.08.2020 14:47

Alegry

maverik 23.08.2020 14:47

to Cejrowski tam tanczy ?

maniekfci 23.08.2020 14:46

Lopez po wszystkich przelewach za bany na sb

Nasir 23.08.2020 14:46

masakra ale jakie zarzuty

Dzonyy 23.08.2020 14:46

jak z napiwkiem to chyba z 15 zl musiales mu przelac xD

Nasir 23.08.2020 14:46

Klinsi64 23.08.2020 14:41 nasir lepiej odpowiedz na zarzuty kusego

IlCapitano 23.08.2020 14:44

I obijany będziesz

Nasir 23.08.2020 14:44

tylko przyjedz a nie zesraj sie jak randama

Nasir 23.08.2020 14:44

zapraszam

Nasir 23.08.2020 14:44

lopeziak dostal przelew z napiwkiem to teraz mozna sparowac

IlCapitano 23.08.2020 14:44

Bo zaraz siem udam do sam wiesz jakiej miejscowości

Nasir 23.08.2020 14:44

bo co

maniekfci 23.08.2020 14:44

bo ja zaśmialem

IlCapitano 23.08.2020 14:44

Natdzyr ale to nie do mnie tak, do mnie nie

maniekfci 23.08.2020 14:44

Capitana teraz się zesra do mnie, chociaż to nasir go zniszczył typowe

Nasir 23.08.2020 14:44

jak widac mozna sie z tego wyleczyc

maniekfci 23.08.2020 14:43

UUUUUŁAJ

IlCapitano 23.08.2020 14:43

Mateusz Macyni ale to był fejk zrozum

maniekfci 23.08.2020 14:43

XDDDDD

Nasir 23.08.2020 14:43

nic, po prostu udam sie na przeszczep odbytu tak jak ty w marcu

mateo-mazzini 23.08.2020 14:43

no Capitano bo moglismy wygrać i sezon to pokazal

IlCapitano 23.08.2020 14:43

Nasir będzie Cię alegry ruchau we dupe co czujesz

maniekfci 23.08.2020 14:42

tego słucha Zhang kiedy odpala we wtorek Conte

Klinsi64 23.08.2020 14:42

no nasir o reprymendzie Orzeua napisał i lopec otworzył bramy wiezienia

Nasir 23.08.2020 14:42

sms do Orzeua i sprawa zalatwiona

Nasir 23.08.2020 14:42

po prostu w niedziele eliksir dluzej idzie

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625232

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się