Archiwum shoutboksa

Endru 23.08.2020 14:11

Allegri gorszy od Conte nie bedzie zapewniam Cie IlCapitano

Luki165 23.08.2020 14:10

Przepięknie się sam wyjaśnił

Luki165 23.08.2020 14:10

Ale Conte co się sam orze to jego.

IlCapitano 23.08.2020 14:10

Mandzukicia kupi i Khedire

IlCapitano 23.08.2020 14:09

Alegry będzie

Endru 23.08.2020 14:09

Krotko tam z Conte nie bedzie wiekszy od klubu

Seba 23.08.2020 14:08

Podobno Conte nie chce także Tonalego

IlCapitano 23.08.2020 14:08

Nie wiem

Endru 23.08.2020 14:05

A co odchodzisz razem z Conte ze tak pieprzysz?

pablo77 23.08.2020 14:04

Jak dla mnie, jeżeli Conte chce dalej pracować w Interze to nie widzę problemu ale wydaje mi się, że on już nie chce

IlCapitano 23.08.2020 14:04

Nie pasuje wam Conte to będzie was beton zbrojony alegry ruchau we dupe i dobrze wam tak nawet mi was nie żal

IlCapitano 23.08.2020 14:03

Będziesz miała alegrą 4-2-3-1 wtedy to na pewno już wygramy wszystko

pablo77 23.08.2020 14:03

o kolega znowu agresywny

IlCapitano 23.08.2020 14:02

I won

IlCapitano 23.08.2020 14:02

To nie jest

IlCapitano 23.08.2020 14:02

To miało być śmieszne

pablo77 23.08.2020 14:02

Podobno Conte odchodzi bo nie mógł się dogadać z zarządem w sprawie transferów, zarząd chce mu ściągnąć jakiegoś messiego ale on nie przewiduje dla niego miejsca w taktyce 3-5-2 chyba, że nauczy się grać w obornie na lewym wahadle xD

Endru 23.08.2020 13:59

Troche plusow nałapales i sie wyzerowały

CzarodziejCzasu 23.08.2020 13:58

tyle minusow bylo

CzarodziejCzasu 23.08.2020 13:58

KTO MI WYZEROWAL RANKING

Orzeu 23.08.2020 13:54

xDDD

IlCapitano 23.08.2020 13:52

Nasir pisz coś nie wstydź siem

CzarodziejCzasu 23.08.2020 13:51

Jprdl

CzarodziejCzasu 23.08.2020 13:51

Miejscowosc sawadro :lol:

Kazam 23.08.2020 13:51

Kusy placi abonament.

Endru 23.08.2020 13:50

Kusy niby siedzi ale jednak nie do konca

IlCapitano 23.08.2020 13:50

a w zasadzie to dzisiaj

IlCapitano 23.08.2020 13:49

Masakra Kusy obija on masakruje niczym Smith Jr Alvareza wczoraj

Endru 23.08.2020 13:49

XD kusy

Klinsi64 23.08.2020 13:49

erosoman gawędziarz

IlCapitano 23.08.2020 13:49

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kusy 23.08.2020 13:48

Polecam miejscowość Sawadro, tanie hotele, piękne krajobrazy. Pani Marta z Kielc bardzo uprzejma, to jej pensjonat, brata ma tylko erotomana, ale już do tego się przyzwyczaiła :)

Alfa 23.08.2020 13:46

:(

IlCapitano 23.08.2020 13:45

Ale KMWTW

IlCapitano 23.08.2020 13:45

Alga dalij nie rozumi

Alfa 23.08.2020 13:45

Kusy siedzi? Za co

IlCapitano 23.08.2020 13:45

Nasir i Kusy piszcie coś nie wstydźcie się

Dzonyy 23.08.2020 13:44

Kusy w takim razie jest bezcennyt

Dzonyy 23.08.2020 13:44

Podobno 100zł od kazdego centymetra objetosci glowy

Endru 23.08.2020 13:43

Moje ziomki z team muryn wszystkie siedza masakra jakas

Endru 23.08.2020 13:43

Ciekawa jaka kaucja

Dzonyy 23.08.2020 13:43

zeby sie glowa zmiescila

Kazam 23.08.2020 13:43

Opere mydlana z Krulem

Dzonyy 23.08.2020 13:43

Ciekawe czy kusy ma jakas specjalna cele

IlCapitano 23.08.2020 13:43

Dopiero 14

IlCapitano 23.08.2020 13:43

Jezu Nasir i Kusy pdw i co teraz będziemy podziwiać na sb

IlCapitano 23.08.2020 13:42

XDDDDDDDDDDDDDDDD

Endru 23.08.2020 13:42

Kusy dobrze to rozgrywa bezpiecznie

Dzonyy 23.08.2020 13:42

Kusy opowie za 2 tygodnie :)

Alfa 23.08.2020 13:42

Masakra

IlCapitano 23.08.2020 13:42

To nie jest miejscowość niestety

IlCapitano 23.08.2020 13:41

alga nie rozumi

Kazam 23.08.2020 13:41

Xd

Alfa 23.08.2020 13:41

Wyobraźnia dokucza widzę

Alfa 23.08.2020 13:41

Sawadro nie znaleziono w Google maps niestety

Endru 23.08.2020 13:41

Marta go obije na widzeniu

IlCapitano 23.08.2020 13:41

Jedziesz Kusy dawaj go

Dzonyy 23.08.2020 13:41

Chyba harnas wlecial

IlCapitano 23.08.2020 13:41

XDDDD

Dzonyy 23.08.2020 13:41

kusy kasliwy

Kusy 23.08.2020 13:40

Dokl, ciekawe jaj skomentuje jegi podboje seksualne w postaci screnow

Endru 23.08.2020 13:40

:lol: Marte? :lol:

Kusy 23.08.2020 13:39

Dzisiaj jadę do miejscowości Sawadro i poznam tam duzo kobiet.

IlCapitano 23.08.2020 13:37

Iwogle pjersze pierdolniendzie

IlCapitano 23.08.2020 13:37

Seta, mineta, galareta

Kazam 23.08.2020 13:36

Nasira pytajcie, on znawca

Dzonyy 23.08.2020 13:36

myslyscie, ze laski potrafia tak szeroko rozkladac nogi, zeby kusy mogl tam glowe wsadzic ?

IlCapitano 23.08.2020 13:35

Ażwas kukle będą swędziały

Dzonyy 23.08.2020 13:35

po tym zdjeciu nawet nie jestesm w stanie stiwerdzic, ze ma nieproporcjonalna glowe

IlCapitano 23.08.2020 13:35

Będzie was kusy ruchau we dupe

Kazam 23.08.2020 13:33

Kusy, jak sie czujesz? Powiedz

Vancore 23.08.2020 13:33

do nas trafi na skrzydlo dla maksia

Dzonyy 23.08.2020 13:33

a skad wiadomo, ze to kusy ?

grandderby 23.08.2020 13:32

Cavani nie trafi do Benfiki jednak 😁😁

Kazam 23.08.2020 13:32

Xdddd

Klinsi64 23.08.2020 13:31

nasir pisząc że masz wrzucic zdjecie bydlaka nie miałem na mysli kusego

Lopez 23.08.2020 13:31

mem ze zdjęciem Kusego

Lopez 23.08.2020 13:31

Pewnie się somsiadowi zawsze chce wtedy kiedy Tobie?

Endru 23.08.2020 13:30

Co Nasir wrzucil ze dostal bana?

Klinsi64 23.08.2020 13:30

bolesne obstrukcje

Klinsi64 23.08.2020 13:30

niestety

Lopez 23.08.2020 13:30

Długo to trwało Klinsi

Kusy 23.08.2020 13:30

Ja pisze z jego siostra Marta H co on tutak wypisuje, piszę, ze jest chory 🤒

Klinsi64 23.08.2020 13:30

człowiek sie wysrać pójdzie i tyle go omija

IlCapitano 23.08.2020 13:29

Jak Saszka wczoraj leżał 2 razy a potem ubił czarnucha

IlCapitano 23.08.2020 13:29

Kydzy ależ kontra

Kazam 23.08.2020 13:29

Kusy, Nasir to bojownik. Inni pojda za nic, za chwale i beke na wieki

Vancore 23.08.2020 13:29

oby za 14 dni to zdjecie znow wrzucil xD

Endru 23.08.2020 13:29

Kusy jaka woda w basenie

Endru 23.08.2020 13:29

:D

Kusy 23.08.2020 13:29

Witam i pozdrawiam użytkownika, który dostał bana na 14 dni, łatwo konstruktywnie sam się załatwil, teraz będzie w notatniku pisał swoje schizofreniczne podboje.

Skepta 23.08.2020 13:28

o widze endru kolejny zwolennik bosaka pewnie ;dddd

Kazam 23.08.2020 13:28

Freud powiedzialby ze realizuje dzieciaca fantazje powrotu do lona matki

Endru 23.08.2020 13:28

A drugi usta sobie robi i woli w dupie co nie Skepta

Skepta 23.08.2020 13:27

i baseny buduje

Kazam 23.08.2020 13:26

Kusy siega gwiazd

Skepta 23.08.2020 13:25

kusy dzieki hartowanej psychice na sb stal sie tak swietnym biznesmene teraz

Lopez 23.08.2020 13:25

nie potrafisz czytać ze zrozumieniem pango to już nie moja wina

Kazam 23.08.2020 13:25

Kusy, rozumiem ze jestes zachęcany do konsekwencji i odejscia. Ale z drugiej strony...pomysl ze sb wykuwa cie na nowo, jako odporniejszego

Skepta 23.08.2020 13:25

man on fire to nei sa jego dane osobowe

Shoutbox

broda4991 24.06.2026 17:45

Ale nas chłostają wszyscy w to mercato. Jak wypuścimy Soleta który by nas kosztował 20mln to jesteśmy frajerami jeszcze przed rozpoczęciem mercato.

Imrahil 24.06.2026 17:35

yebac tego palestre

martins2000 24.06.2026 17:23

W ostatnim tygodniu Inter Mediolan nigdy nie złożył formalnej pisemnej oferty za Marco Palestrę!Ostatecznie Marotta i Ausilio nie otrzymali zgody od właścicieli klubu na sfinalizowanie transakcji.

rchemik 24.06.2026 16:53

oficjalnie okno startuje 1.07 więc wszystko to na razie są ploty itp. Nasi pewnie z racji wysokiej kwoty wejsciowej (palestra 45 od razu i reszta w bonusie) majać 50mln pewnie tutaj mieli priorytet. Solet pewnie dopiero z kasy za Dumfriesa czy innych

martins2000 24.06.2026 16:43

Curtis Jones trafił na celownik Juventusu

Samsewybierz 24.06.2026 16:24

jaja jakieś że my nie umiemy domknąć transferu za 20 baniek

Matti 24.06.2026 16:22

La Gazzetta - Atletico w tym tygodniu złoży ofertę za Soleta

Piekarz 24.06.2026 16:08

Jak Palestra jest wart 60 mln to Hakimiego wyceniam na mniej więcej 390

martins2000 24.06.2026 16:07

80-90 mln ?

Piekarz 24.06.2026 16:06

A jakby pójść po Hakimiego?

martins2000 24.06.2026 16:05

Palestra był głównym celem mercato nerazzurrich

Krownzay 24.06.2026 16:01

Jedyne co usprawiedliwiało taką kwotę za Palestrę to brak alternatyw

timon 24.06.2026 15:58

Nie mam pretensji o przegranie Palestry bo ta kwota byla przesadzona od samego poczatku, ale jak przegramy Soleta o jakies dwa-trzy miliony to juz bedzie kompromitacja

martins2000 24.06.2026 15:52

Udinese rozważa ofertę Atletico za Soleta

Piotrek85 24.06.2026 15:35

City chce Gusto. Może go sprzedadzą.

rchemik 24.06.2026 15:34

Nie mamy sobie nic do zarzucenia, Wygrał pewnie chytry agent i jego prowizja. Zdobycie Paza byłoby czymś wspaniałym. Wahadło jakoś obstawimy i będzie okej, ale mając Paza pojawia się dużo nowych możliwości gry przez środek. No ale jak Real zdecyduje że może go opchać to pewnie znowu jakiś Arsenal czy inne angielskie szejki powiedzą że dadzą 80mln i tyle będzie z pazia XD

Piekarz 24.06.2026 15:27

Dla mnie Palestra już wcześniej był nikim, ale teraz jest jeszcze bardziej nikim

Tifosinho 24.06.2026 15:26

No i wychodzi na to, że będzie rzucany z lewej na prawą i z prawej na lewą

Tifosinho 24.06.2026 15:26

Tylko u Nas pierwszy skład z automatu by miał a czy Malo Gusto odda miejsce w składzie to śmiem wątpić

Claudio 24.06.2026 15:17

najsmieszniejsze w tej calej historii w ktorej Xabi Alonso przekonal Palestre i obiecal mu pewny sklad byloby to jakby Chelsea grala nadal gowno, a Xabi po 10 kolejkach zostal wywalony, a nastepny trener pomijalby Palestre

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625377

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się