Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

IlCapitano 23.08.2020 12:56

Nitrogen 12.04.2018 19:27 Preferuję mocno we dupkę a wy

Vancore 23.08.2020 12:56

chyba krwi w alkoholu

Nasir 23.08.2020 12:56

Ilcapitano opisz prosze stan stezenia alkoholu we krwi w piatek ok godziny 23

Alfa 23.08.2020 12:56

Skepta xdd

Piter 23.08.2020 12:55

witam skepta

Nasir 23.08.2020 12:55

witam pango

IlCapitano 23.08.2020 12:55

Siema z rana Nydzyr

Skepta 23.08.2020 12:55

ogolnie radzilbym nie dawac zadnych adresow takim osobnikom jak Savulikees

Nasir 23.08.2020 12:55

opiszcie prosze

Piter 23.08.2020 12:55

witam Nasir

Nasir 23.08.2020 12:55

witem ilc

Nasir 23.08.2020 12:55

witam piter

Nasir 23.08.2020 12:55

witam maniek

Endru 23.08.2020 12:55

Zaraz wyskoczy Halogen wrzuci jakies kopiuj wklej z archiwum

Vancore 23.08.2020 12:55

tak moglo byc

Lopez 23.08.2020 12:54

:D

Lopez 23.08.2020 12:54

Klinsi64 23.08.2020 12:54 chyba ze nitro to szumowski i te wory miał od gapienia w monitor

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:54

Halogen pewnie psychiatra jest, pacjsnt siedzi i mowi a halogen nafcinter sobie pisze i notatki nuda je

IlCapitano 23.08.2020 12:54

Halogen pisz coś nie wstydź siem

Guarin 23.08.2020 12:54

lewatywa od siostry Icardiego

Lopez 23.08.2020 12:54

Jezu KLINSI :D :D

Kredence 23.08.2020 12:54

endru lewatywka się szykuje jak nic

Endru 23.08.2020 12:54

A od kiedy lekarz podaje leki?

mateo-mazzini 23.08.2020 12:54

i basen od razu

Klinsi64 23.08.2020 12:54

chyba ze nitro to szumowski i te wory miał od gapienia w monitor

Piter 23.08.2020 12:54

nitrogen jako lekarz powinien podawać endrowi leki

maniekfci 23.08.2020 12:53

osz courva dawno takiej beki nie było

Piekarz 23.08.2020 12:53

XDDDD

Piter 23.08.2020 12:53

:lol:

maniekfci 23.08.2020 12:53

XDD

maniekfci 23.08.2020 12:53

Endru 23.08.2020 12:53 Randama zazdrosny bo mi sie udaje

mateo-mazzini 23.08.2020 12:53

Jakub Burski

Endru 23.08.2020 12:53

Randama zazdrosny bo mi sie udaje

Vancore 23.08.2020 12:53

dr oetker

IlCapitano 23.08.2020 12:53

Halogen to jest ciota zwykla, już go dawno przejrzałem

Guarin 23.08.2020 12:53

Dr. Quenn

maniekfci 23.08.2020 12:53

@Klinis64 amen

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:53

Próbujecie cos sparowac a nijak tonsie ma do wczorajszego ululania mudzina

Piter 23.08.2020 12:53

mam perukę

IlCapitano 23.08.2020 12:53

A może zdemoluje jak Smith Jr

Klinsi64 23.08.2020 12:53

ktory lekarz moze siedziec caly dzien na sb i opisywac

mateo-mazzini 23.08.2020 12:53

Conte by sie tu zesral juz

Kredence 23.08.2020 12:52

Piter masz grzywke?

IlCapitano 23.08.2020 12:52

Czy on zakończy pojedynek jak Powietkin wczoraj

Piter 23.08.2020 12:52

takie zachowanie jest tutaj dopuszczalne, lopez nie widzi powodów do bana

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:52

Zamknincie sie juz bezbeki

IlCapitano 23.08.2020 12:52

Endru ależ punkuje

Kredence 23.08.2020 12:52

XD

Endru 23.08.2020 12:52

Czemu mnie obrazasz Piotrek tak boli porównanie do Conte? Nienawidzisz go a jestescie tacy sami

Klinsi64 23.08.2020 12:52

z nitro jest taki lekarz jak z nasira chad

Kredence 23.08.2020 12:52

leczył nasira

maniekfci 23.08.2020 12:52

nie dawać podwyżek, zdecydowanie XD

Piter 23.08.2020 12:52

bo jesteś chory na głowę tak jak nitro pisał

Kredence 23.08.2020 12:51

proktologiem jest

maniekfci 23.08.2020 12:51

o masakra

Endru 23.08.2020 12:51

Nie mam pojecia czego lekarzem jest nitrogen

IlCapitano 23.08.2020 12:51

Czekamy Maksia

Guarin 23.08.2020 12:51

Sarri przegrał z ceną papierosów

Klinsi64 23.08.2020 12:51

ale o co wam meble chodzi?jak conte sam odejdzie to kto inny?

IlCapitano 23.08.2020 12:51

BĘDZIE WAS ALEGRY RUCHAU WE DUPEM

Piter 23.08.2020 12:51

i sobie to pisze bo wiem ze takie zachowanie tutaj jest dopuszczalne

maniekfci 23.08.2020 12:51

czego lekarz

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:51

Conte przegral z sarrim wiec to chyba tez ujma co krydens?

Endru 23.08.2020 12:51

No nitrogen lekarz mogl wydac wyrok

maniekfci 23.08.2020 12:51

XD

Piter 23.08.2020 12:51

a endru znów prowokuje pod moja nieobecność, chyba faktycznie jest chory na głowę jak to nitrogen pisał

maniekfci 23.08.2020 12:50

ban

Kredence 23.08.2020 12:50

ciekawe co ludzie napiszą jak maksiu przegra sezon z pirlo XD

Klinsi64 23.08.2020 12:50

pewnych rzeczy nie trzeba nazywac

IlCapitano 23.08.2020 12:50

Powszechnie wiadomo, że Lopeziak to grubas a Maksina Alegrowa to beton i przsegryw

Vancore 23.08.2020 12:50

ale ja tez jestem gruby

Vancore 23.08.2020 12:50

ja kilkukrotnie

Endru 23.08.2020 12:50

Wypraszam sobie

Michellaga 23.08.2020 12:50

xDDDDD

Endru 23.08.2020 12:50

Nigdy nie nazwałem Lopeza grubasem

Lopez 23.08.2020 12:50

może Orzeu będzie widział powód do bana, nie wiem, nie znam sie

Michellaga 23.08.2020 12:50

a tu ktoś liczy że eriksen nagle zacznie grac

maniekfci 23.08.2020 12:50

obrzydliwy i przegrany jednym punktem

ZnawcaCalcio 23.08.2020 12:50

Beka jak nie bedzie to zwycieski Inter

maniekfci 23.08.2020 12:50

a Inter Contego to jaki jest

Klinsi64 23.08.2020 12:50

juz chyba lepszy zwycieski beton niz przegryw poczet

Guarin 23.08.2020 12:50

rozumieja ale Conte juvek ble 3-52

Michellaga 23.08.2020 12:49

taki Vecino i gags to pewniiaki do gry

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:49

Chce obrzydliwego zwycieskiefo Interu

Michellaga 23.08.2020 12:49

ludzie chyba nie rozumieja że max to jeszcze wiekszy beton

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:49

Ale to bedzie obrzydliwy Inter, ale zwycięski

Guarin 23.08.2020 12:49

Klinsi przedstawił a Marotta rozważył

Lopez 23.08.2020 12:49

no dokładnie, daltego nie dostaniesz bana

Klinsi64 23.08.2020 12:49

czyli luty marzec

IlCapitano 23.08.2020 12:49

NArzekają na beton conte i chcą alegriego jezu paranoja

Piter 23.08.2020 12:49

i mogę to pisać bez konsekwencji bo takie zachowanie tutaj dopuszczalne widocznie

Klinsi64 23.08.2020 12:49

propozycje maxa przedstawialem juz jak mnie conte zaczal irytowac

ZnawcaCalcio 23.08.2020 12:49

Dokł Kredensiak

Michellaga 23.08.2020 12:49

tu po miesiaca beda bluzgia jak za Stramy

Piter 23.08.2020 12:49

no i lopez w tym momencie zachowuje się jak grubas jak kiedyś nazwał go endru, to tylko luźne porównanie

Lopez 23.08.2020 12:48

Max Kolonko

Michellaga 23.08.2020 12:48

wszyscy wiedza jak za Maxa bedzie to wygladac

Vancore 23.08.2020 12:48

ja bede atakowal i jego i conte i kazdego kto zasluzy

Kredence 23.08.2020 12:48

ale nie chce go tutaj i uj

Shoutbox

broda4991 24.06.2026 17:45

Ale nas chłostają wszyscy w to mercato. Jak wypuścimy Soleta który by nas kosztował 20mln to jesteśmy frajerami jeszcze przed rozpoczęciem mercato.

Imrahil 24.06.2026 17:35

yebac tego palestre

martins2000 24.06.2026 17:23

W ostatnim tygodniu Inter Mediolan nigdy nie złożył formalnej pisemnej oferty za Marco Palestrę!Ostatecznie Marotta i Ausilio nie otrzymali zgody od właścicieli klubu na sfinalizowanie transakcji.

rchemik 24.06.2026 16:53

oficjalnie okno startuje 1.07 więc wszystko to na razie są ploty itp. Nasi pewnie z racji wysokiej kwoty wejsciowej (palestra 45 od razu i reszta w bonusie) majać 50mln pewnie tutaj mieli priorytet. Solet pewnie dopiero z kasy za Dumfriesa czy innych

martins2000 24.06.2026 16:43

Curtis Jones trafił na celownik Juventusu

Samsewybierz 24.06.2026 16:24

jaja jakieś że my nie umiemy domknąć transferu za 20 baniek

Matti 24.06.2026 16:22

La Gazzetta - Atletico w tym tygodniu złoży ofertę za Soleta

Piekarz 24.06.2026 16:08

Jak Palestra jest wart 60 mln to Hakimiego wyceniam na mniej więcej 390

martins2000 24.06.2026 16:07

80-90 mln ?

Piekarz 24.06.2026 16:06

A jakby pójść po Hakimiego?

martins2000 24.06.2026 16:05

Palestra był głównym celem mercato nerazzurrich

Krownzay 24.06.2026 16:01

Jedyne co usprawiedliwiało taką kwotę za Palestrę to brak alternatyw

timon 24.06.2026 15:58

Nie mam pretensji o przegranie Palestry bo ta kwota byla przesadzona od samego poczatku, ale jak przegramy Soleta o jakies dwa-trzy miliony to juz bedzie kompromitacja

martins2000 24.06.2026 15:52

Udinese rozważa ofertę Atletico za Soleta

Piotrek85 24.06.2026 15:35

City chce Gusto. Może go sprzedadzą.

rchemik 24.06.2026 15:34

Nie mamy sobie nic do zarzucenia, Wygrał pewnie chytry agent i jego prowizja. Zdobycie Paza byłoby czymś wspaniałym. Wahadło jakoś obstawimy i będzie okej, ale mając Paza pojawia się dużo nowych możliwości gry przez środek. No ale jak Real zdecyduje że może go opchać to pewnie znowu jakiś Arsenal czy inne angielskie szejki powiedzą że dadzą 80mln i tyle będzie z pazia XD

Piekarz 24.06.2026 15:27

Dla mnie Palestra już wcześniej był nikim, ale teraz jest jeszcze bardziej nikim

Tifosinho 24.06.2026 15:26

No i wychodzi na to, że będzie rzucany z lewej na prawą i z prawej na lewą

Tifosinho 24.06.2026 15:26

Tylko u Nas pierwszy skład z automatu by miał a czy Malo Gusto odda miejsce w składzie to śmiem wątpić

Claudio 24.06.2026 15:17

najsmieszniejsze w tej calej historii w ktorej Xabi Alonso przekonal Palestre i obiecal mu pewny sklad byloby to jakby Chelsea grala nadal gowno, a Xabi po 10 kolejkach zostal wywalony, a nastepny trener pomijalby Palestre

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625377

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się