Archiwum shoutboksa

IlCapitano 23.08.2020 12:36

Maksina na 10 lat kontrakt on odbuduje

mateo-mazzini 23.08.2020 12:36

nie nasza wina ze Conte okazal sie byc chory na dwubiegunowke

Guarin 23.08.2020 12:36

nie, teraz już max na stałe

Lopez 23.08.2020 12:36

co roku lub dwa od nowa, super

IlCapitano 23.08.2020 12:36

Dlatego przyjdzie alegry i zdominujemy wzystkich

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:36

Allegri jest zjawiskowym trenerem

Piekarz 23.08.2020 12:35

20 ostatnich minut bez ani jednej akcji z Sevillą przy niekorzystnym wyniku to jednak jest kompromitacja

Vancore 23.08.2020 12:35

godin dostawal wylewow fest w defensywie i nic nie zrobisz

mateo-mazzini 23.08.2020 12:35

Juve ruchalo BVB BVB zruchalo nas

mateo-mazzini 23.08.2020 12:35

no wlasnie

IlCapitano 23.08.2020 12:35

Apeluję o rozsądek i zatrudnienie MAZZARRIEGO

Piter 23.08.2020 12:35

cały sezon katujemy 352 a przy golach de jonga nasza obrona to się ośmieszyła a trzeciego gola nie komentuje

maniekfci 23.08.2020 12:34

także uuułaj

Guarin 23.08.2020 12:34

5-0 nas zjechali

maniekfci 23.08.2020 12:34

BVB zrobiło dziecko coentej

maniekfci 23.08.2020 12:34

amen

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:34

Sevilla to ogory z banega i suso w skladzie a zruchali nas jak jakis liverpool niestety

IlCapitano 23.08.2020 12:34

Jak Juwnetusiak dochodził do finała LM mając po drodze BVB i Monaco to też tak sapałeś Pyter

Vancore 23.08.2020 12:34

i zesranym kontem

Vancore 23.08.2020 12:34

3-5-2 smierdzi stramaczjonim

maniekfci 23.08.2020 12:34

nie widzicie przyszłości dalej niż 2 lata do przodu

Piter 23.08.2020 12:34

szkoda że sevilla która zrobiła 70 punktów w lidze nas ośmieszyła

IlCapitano 23.08.2020 12:33

Musimy kontynuować projekt 3-5-2 a zatem naturalnym wyborem jest PAN MAZZARRI TRENER WALTER

maniekfci 23.08.2020 12:33

generalnie widzę tu wiele osób myślących krótkowzrocznie

Piter 23.08.2020 12:33

getafe leverkusen i szachtar masakra ależ przemarsz

Piekarz 23.08.2020 12:33

nienormalny

Piekarz 23.08.2020 12:33

...

Piekarz 23.08.2020 12:33

ja chcę wiedzieć

IlCapitano 23.08.2020 12:33

WALTER MAZZARRI

maniekfci 23.08.2020 12:33

fajnie by było dojść do finału LM pokonując po dordze barkę czy bajern zamiast szachtara

Piekarz 23.08.2020 12:33

no dobrze czyli kto Il-Capitano. Roberto Mancini jest zajęty. może Spalletti?

Vancore 23.08.2020 12:33

3x tyle hajsu

maniekfci 23.08.2020 12:33

amen

Vancore 23.08.2020 12:33

szczerze to wolalbym po stokroc przewalac finaly LM niz LE

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:32

Pod 4312 obrona gotowa jak dojdzie emerson, ktos do srodka pola klasowy i napastnik i jedziemy

IlCapitano 23.08.2020 12:32

Alegry typowy przegryw wygrać Scudetto z milaniakiem jak w Interzse był grubas a potem z juwe to każdy by umiał

Piter 23.08.2020 12:32

będziemy grać 4312 gdzie nie musimy wydawać hajsu na jakichś wahadłowych i nowego stopera kupować

IlCapitano 23.08.2020 12:31

Sromotna klęska to jest 4-1 Asensio e finita i tak was będzie maksia ruchaua

maniekfci 23.08.2020 12:31

można powiedzieć, że jest progres i tot yle

Adriano_forever 23.08.2020 12:31

czy ten sezon taki dobry to nie wiem

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:31

Ale to nic. Najwazniejsze ze barella pokazal charakter

Guarin 23.08.2020 12:31

wolę Interowi ale widac że nie kltórym po jednym dobrym seoznie w dupach się popzrewracało

Piter 23.08.2020 12:31

oj tak tak byczqi randama +1 maniekfci +1

IlCapitano 23.08.2020 12:31

Oni się podniecają przegranymi finałami

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:31

Pod co tu sie pucowac

Piter 23.08.2020 12:31

sevilla zdominowała mecz

IlCapitano 23.08.2020 12:31

Guaren powinieneś kibicować juwe

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:31

Ponieśliśmy sromotna kleske w finale

maniekfci 23.08.2020 12:31

jeszcze w takim stylu

Piter 23.08.2020 12:31

no i to w jakim stylu

maniekfci 23.08.2020 12:31

i to jest porażka

maniekfci 23.08.2020 12:31

pamiętaj o tym

maniekfci 23.08.2020 12:31

przegrany finał

Guarin 23.08.2020 12:30

beka to jest być kibicem Interu i pisac że Finał LE to porażka

Piter 23.08.2020 12:30

kibicuj betonowi :lol:

maniekfci 23.08.2020 12:30

dokł, won

Piter 23.08.2020 12:30

to nie kibicuj

IlCapitano 23.08.2020 12:30

I nie zamierzam kibicować

maniekfci 23.08.2020 12:30

obłęd

IlCapitano 23.08.2020 12:30

Inter maksi to nie jest mój Inter

maniekfci 23.08.2020 12:30

generalnie to beka, bo teraz zestawiasz finał LM z finałem LE

Vancore 23.08.2020 12:30

jak capitano po 3 zwyciestwach maxa biedzie pierwszy w kolejce do ruchania przez maxa ze sloikiem wazeliny w rece wrzeszczac MAKSIU PROWADZ NAS

Guarin 23.08.2020 12:30

Max finały wygrywa już w 1 połowach

Piter 23.08.2020 12:30

Max allegri eliminował w półfinałach barcelone czy real madryt

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:30

Mysle ze o bledach conte w finale mozna napisać solidny artykul inpo cichu licze ze elotomasz to zrobi

maniekfci 23.08.2020 12:29

XD

maniekfci 23.08.2020 12:29

tak, uważam ten przegrany finał za porażke, to od razu chcę MAXA

maniekfci 23.08.2020 12:29

xd

Piter 23.08.2020 12:29

dokł maniek

maniekfci 23.08.2020 12:29

nie, nie jes to sukces

Guarin 23.08.2020 12:29

ty nie bedziesz bo czekasz na maxa którego będziesz jako jeden z pierwszych zwlaniał

IlCapitano 23.08.2020 12:29

I chói z wami polaczkami

maniekfci 23.08.2020 12:29

w LE szchtar czy abyer

IlCapitano 23.08.2020 12:29

Nie pasował conte to będzie was maksia ruchaua we dupe

maniekfci 23.08.2020 12:29

w LM się mierzy z barcą, bayernem, realem, city

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:28

O tak guarin, bedziemy chwalic conte za atakowaniem godinem i bastonim

Piekarz 23.08.2020 12:28

do finału LM nawet spory

Guarin 23.08.2020 12:28

jprd maniek

maniekfci 23.08.2020 12:28

bardzo nisko

Guarin 23.08.2020 12:28

porażka

IlCapitano 23.08.2020 12:28

No dobra to teraz maksia będzie

Vancore 23.08.2020 12:28

NIE MOZE

maniekfci 23.08.2020 12:28

nisko mierzycie

maniekfci 23.08.2020 12:28

aha czyli dojście do final u to sukces?

Piter 23.08.2020 12:28

znaczy się dwie bo druga to te zamieszanie gdzie Alexis strzelał

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:28

To jak tsk chce grac to nie moze czworki z tylu ustawic? Byloby latwiej mu chyba xd

Guarin 23.08.2020 12:28

no geniusz skoro jest tak chu... jak ty sądzisz a zdobywa 2 miejsce i finał w 1 sezonie

Piter 23.08.2020 12:28

conte pokazał znów jakim betonem jest strasznym, w 2 połowie mieliśmy jedną akcję tą lukaku

maniekfci 23.08.2020 12:27

GENIUSZ

maniekfci 23.08.2020 12:27

stoperzy atakują, bo ofensywa nie idzie ale zmiany dopiero w 78

Vancore 23.08.2020 12:27

ofensywny stoper to juz o mourinho funkcjonowal

Piter 23.08.2020 12:27

no xd

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:27

Fascynujace

Guarin 23.08.2020 12:27

i kto to niby był ?

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:27

Ej a to jest ciekaewe. Brozovic i de vrij na swojej polowie a godin i bastoni atakujacy bokamj

IlCapitano 23.08.2020 12:26

AJ CZUZE DYS SZOTBOKS BIKOZ

Piter 23.08.2020 12:26

a conte wymyślił ofensywny stoper :lol:

Vancore 23.08.2020 12:26

bikoze azisrane

Guarin 23.08.2020 12:26

Max Allegro wymyśli nową pozycją na boisku, niestrzelający napastnik

maniekfci 23.08.2020 12:26

TOLKING

Shoutbox

broda4991 24.06.2026 17:45

Ale nas chłostają wszyscy w to mercato. Jak wypuścimy Soleta który by nas kosztował 20mln to jesteśmy frajerami jeszcze przed rozpoczęciem mercato.

Imrahil 24.06.2026 17:35

yebac tego palestre

martins2000 24.06.2026 17:23

W ostatnim tygodniu Inter Mediolan nigdy nie złożył formalnej pisemnej oferty za Marco Palestrę!Ostatecznie Marotta i Ausilio nie otrzymali zgody od właścicieli klubu na sfinalizowanie transakcji.

rchemik 24.06.2026 16:53

oficjalnie okno startuje 1.07 więc wszystko to na razie są ploty itp. Nasi pewnie z racji wysokiej kwoty wejsciowej (palestra 45 od razu i reszta w bonusie) majać 50mln pewnie tutaj mieli priorytet. Solet pewnie dopiero z kasy za Dumfriesa czy innych

martins2000 24.06.2026 16:43

Curtis Jones trafił na celownik Juventusu

Samsewybierz 24.06.2026 16:24

jaja jakieś że my nie umiemy domknąć transferu za 20 baniek

Matti 24.06.2026 16:22

La Gazzetta - Atletico w tym tygodniu złoży ofertę za Soleta

Piekarz 24.06.2026 16:08

Jak Palestra jest wart 60 mln to Hakimiego wyceniam na mniej więcej 390

martins2000 24.06.2026 16:07

80-90 mln ?

Piekarz 24.06.2026 16:06

A jakby pójść po Hakimiego?

martins2000 24.06.2026 16:05

Palestra był głównym celem mercato nerazzurrich

Krownzay 24.06.2026 16:01

Jedyne co usprawiedliwiało taką kwotę za Palestrę to brak alternatyw

timon 24.06.2026 15:58

Nie mam pretensji o przegranie Palestry bo ta kwota byla przesadzona od samego poczatku, ale jak przegramy Soleta o jakies dwa-trzy miliony to juz bedzie kompromitacja

martins2000 24.06.2026 15:52

Udinese rozważa ofertę Atletico za Soleta

Piotrek85 24.06.2026 15:35

City chce Gusto. Może go sprzedadzą.

rchemik 24.06.2026 15:34

Nie mamy sobie nic do zarzucenia, Wygrał pewnie chytry agent i jego prowizja. Zdobycie Paza byłoby czymś wspaniałym. Wahadło jakoś obstawimy i będzie okej, ale mając Paza pojawia się dużo nowych możliwości gry przez środek. No ale jak Real zdecyduje że może go opchać to pewnie znowu jakiś Arsenal czy inne angielskie szejki powiedzą że dadzą 80mln i tyle będzie z pazia XD

Piekarz 24.06.2026 15:27

Dla mnie Palestra już wcześniej był nikim, ale teraz jest jeszcze bardziej nikim

Tifosinho 24.06.2026 15:26

No i wychodzi na to, że będzie rzucany z lewej na prawą i z prawej na lewą

Tifosinho 24.06.2026 15:26

Tylko u Nas pierwszy skład z automatu by miał a czy Malo Gusto odda miejsce w składzie to śmiem wątpić

Claudio 24.06.2026 15:17

najsmieszniejsze w tej calej historii w ktorej Xabi Alonso przekonal Palestre i obiecal mu pewny sklad byloby to jakby Chelsea grala nadal gowno, a Xabi po 10 kolejkach zostal wywalony, a nastepny trener pomijalby Palestre

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625377

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się