Archiwum shoutboksa

Piekarz 23.08.2020 11:55

Zdenek Zeman?

Guarin 23.08.2020 11:55

tylko Andrea Stramacioni i jego słynne " a vostro"

Vancore 23.08.2020 11:54

ceeeeeenga

maniekfci 23.08.2020 11:54

która nam tyle problemów stworzyła

Vancore 23.08.2020 11:54

walllllterrrrrrr

maniekfci 23.08.2020 11:54

i np ten typ co tą Slavię trenuje

WTC 23.08.2020 11:54

Santiago Solari zapraszamy

pluto11 23.08.2020 11:54

To co we wtorek Conte robi wypad po sezonie bo ma focha, ze nie wygral LE przez wlasna głupotę

maniekfci 23.08.2020 11:53

a może czeska myśl szkoleniowa

WTC 23.08.2020 11:53

no to pisałem już, że jest Interista do wzięcia i do z doświadczeniem w trenerce

Guarin 23.08.2020 11:53

Cambiasso przed każdym meczem będzie dzwonić do Morasia o porady

Piekarz 23.08.2020 11:52

Esteban Cambiasso witamy i kochamy

Vancore 23.08.2020 11:52

ten arteta to fest maestro

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:52

No ale fajnie by bylo żebyśmy my wykreowali swojego trenera. Arsenalnarteta chelsea lampard united solskjaer real Zidane Juve pirlo Milan seedorf. Na co my czekamy?

Alfa 23.08.2020 11:52

Zupełnie jak randama

Alfa 23.08.2020 11:51

Może ma śmietnik zamiast serca i ma w dupie co oni ludzie o nim powiedzą

Guarin 23.08.2020 11:50

Bonucci to w piątek pewnie w grube melo poleciał on wielki juventini teraz po blamazu a Milanie

Piekarz 23.08.2020 11:50

a może Zaniolo jako grający trener? inteligentny chłopak

SETE 23.08.2020 11:50

I jeszcze wielu

SETE 23.08.2020 11:50

Jak Bonucci

Alfa 23.08.2020 11:49

Stara miłość nie rdzewieje

SETE 23.08.2020 11:49

Jak Zaniolo

Guarin 23.08.2020 11:49

jak wszyscy nasi byli co zostali wypchani

Alfa 23.08.2020 11:49

Pirlo nosi Inter w serduszku

Skepta 23.08.2020 11:49

skoro taki boiskowy imbecyl jak Gattuso moze zostac trenerem to czemu nie Pirlo?

SETE 23.08.2020 11:48

Niech Pinsoglio weźmie do sztabu jako trenera bramkarzy

Guarin 23.08.2020 11:48

Pirlo opcja nisko budżetowa, jak to wypali można gasić światła w Mediolanie

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:48

Wie co mu trzeba

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:48

Pirlo jest inteligentny

pluto11 23.08.2020 11:48

Pirlo zbiera sztab juz zakontraktowali Tudora, Neste tez chca, zeby im sie czkawka nie odbili tacy fachowcy

Vancore 23.08.2020 11:47

kurs obrany

Vancore 23.08.2020 11:47

nie no po maxie sarri a potem pirlo

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:47

Jak jux Inter bedzie gotowy to Mancini moglby wrócić i zostsc w Interze do konca kariery

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:46

Ja bym widział maxa a pozniej Manciniego

Alfa 23.08.2020 11:46

dobrze ze tylko wedlug ciebie

Piekarz 23.08.2020 11:46

Gasperini, Mancini, Spalletti - to wybitni specjaliści

pluto11 23.08.2020 11:45

No o z drugiej strony jak Conte ma miec sapy o sprowadzenie Tonalego czy Kumbulli bo on chce Vidala i np. Vertonghena no to tez tego nie rozumiem wcisnie nam starcow po sezonie ucieknie a my bedziemy soe bujac

Piekarz 23.08.2020 11:45

chyba tylko Stramaccioniego i Mazzarriego nie

Piekarz 23.08.2020 11:45

ja bym chętnie przywitał w Interze prawie każdego włoskiego trenera, jaki nas trenował po Mourinho.

Alfa 23.08.2020 11:45

erykcena tez probowal w 3412

adam-stefanski 23.08.2020 11:45

zhang powinien zrobic wszystko by wyrwać nagelsmanna z lipska

Alfa 23.08.2020 11:45

:D

Alfa 23.08.2020 11:45

byl jakis mecz jak zmienilismy z 352 na 4231 bodajze

ZnawcaCalcio 23.08.2020 11:43

Taktyka, a ustawienie to zupelnie co innego xd

Luki165 23.08.2020 11:43

Przyjście Allegriego nic nie zmieni. Kolejny włoski beton do kolekcji który się nie sprawdził w Interze będzie w gablocie porażek trenerskich

pluto11 23.08.2020 11:43

Nikt by nie mial do niego pretensji jak by mial druga taktyke w zanadrzu i potrafil ja stosowac adekwatnie do przebiegu meczu. Jezeli widzi ze nie gramy srodkiem pola i przeciwnik nas cisnie przy naszym 352 to powinien reagowac i zmienic taktyke w trakcie meczu a on betonowo trzyma sie jednej czy nas jada czy nam nie idzie to z uporem maniaka tylko 352 i nic wiecej

Guarin 23.08.2020 11:38

ciekawe jakim ustawieniem by grał Liverani u nas

Vancore 23.08.2020 11:38

daverso robi won z parmy liverani na zolto-niebieskimn rowerze juz jedzie

WTC 23.08.2020 11:38

w Chelsea to chyba zaczynał od 4-3-3 ale wyłapał 3-0 od Arsenalu i szybciutko zmienił ustawienie

Alfa 23.08.2020 11:38

no to tam chyba nawet 433 probowal ale gowno bylo i zmienil na 343

WTC 23.08.2020 11:37

ta

Alfa 23.08.2020 11:37

a wy o czelski gadacie chyba ta?

Guarin 23.08.2020 11:37

w Bari chyba :)

Alfa 23.08.2020 11:37

w juve

WTC 23.08.2020 11:37

Alfa 23.08.2020 11:36 conte zaczynal od 424 bodajze

Guarin 23.08.2020 11:37

ale sprawe w sądzie wygrał

WTC 23.08.2020 11:37

potem sapał o to z klubem i poszedł w długą

WTC 23.08.2020 11:36

w drugim sezonie to przede wszystkim sprowadził obsranego Bakayoko w miejsce sprawdzonego Maticia i zamienił Costę na Moratę

Alfa 23.08.2020 11:36

conte zaczynal od 424 bodajze

Guarin 23.08.2020 11:36

2 miejsce i finał LE co to za żenada

Guarin 23.08.2020 11:36

ach te 3-5-2

Vancore 23.08.2020 11:36

teoretycznie jako 2 bramkarza biora rejne ale sie nie zdziwie jak do pierwszego wejdzie szybko

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:36

Bo cos mi sie wydaje ze tak

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:35

No ale czy w 2 sezonie nie zmienil ustawienia na to swoje przebrzydle 352?o

Claudio 23.08.2020 11:35

chociaz trafiaja sie wyjatki

Vancore 23.08.2020 11:35

reina w lazio

maniekfci 23.08.2020 11:35

@Claudio amen

Claudio 23.08.2020 11:35

w sumie głupi murzyn...masło maślane

Guarin 23.08.2020 11:35

czsami się trafi mądry ale od razu go angole biorą

Claudio 23.08.2020 11:35

mecze Ligue1 sa straszne. Za dużo glupich murzynow tam biega

maniekfci 23.08.2020 11:34

bo widzę jakieś sapy nna fb

WTC 23.08.2020 11:34

czyli to może w Eriksenie jest problem?

maniekfci 23.08.2020 11:34

coś nowego w sprawie Conte

Vancore 23.08.2020 11:34

D

Vancore 23.08.2020 11:34

ja jestem fetyszysta ligue1 i powiem ze mnie nie dziwi ze jej nikt nie kupil

WTC 23.08.2020 11:34

no to jest dziwne, bo w Chelsea stworzył ustawienie, które pasowało zarówno jemu, jak i takim piłkarzom jak Hazard

Piekarz 23.08.2020 11:34

Randama nie wiem o co Ci znowu chodzi, ale piszesz do rzeczy.

Guarin 23.08.2020 11:34

ja wolę żeby klub kupywał piłkarzy z głową a nie bo jest okazaja

Claudio 23.08.2020 11:34

widzę, że kolejny już sezon nikt w polsce nie kupił licencji do tej genialnej i niedocenianej Ligue1

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:33

Ja tam wole trenerow ktorzy umieja dostosowac ustawienie to konkretnych grajkow. Grzechem bylo nje skorzystac z eriksena. A jak conte nie umie go ustawic to dla mnie to kest dziwne

Vancore 23.08.2020 11:32

jedno oko na conte drugie caly czas na maxie

Guarin 23.08.2020 11:32

on wsztstko widzi czego zwykli ludzie nie widza

Vancore 23.08.2020 11:32

on to widzi szerzej

Guarin 23.08.2020 11:32

Kobra jest jasnowidzem

Claudio 23.08.2020 11:31

no i to Beppe wysapał czy Conte w sierpniu?

Guarin 23.08.2020 11:31

Beppe zobaczysz w sieprniu

Guarin 23.08.2020 11:31

Conte_ Beppe po co mi ten Dunczyk?

Vancore 23.08.2020 11:31

marotta zrobil tak samo

Alfa 23.08.2020 11:31

kalispera max

Vancore 23.08.2020 11:30

kuzwa jak sa w lidlu klucze nasadowe za 39zl to mimo ze nie potrzebuje to biorte wazlize bez grymasow

Claudio 23.08.2020 11:30

ok

Guarin 23.08.2020 11:30

powiem dziś że ty tak mówisz

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:30

No i dobra

Claudio 23.08.2020 11:30

Marotta sam mowi o okazjach. Powiedz mu to

Kredence 23.08.2020 11:30

ostatnio CC coś pierdziales o wypominaniu a teraz sam to robisz, nieładnie

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:30

No ico Panowie, chyba bedzie zmiana warty, kto trollowal conte teraz bedzie bronil maxa i na odwrót

Vancore 23.08.2020 11:30

w spurs tez byla

Guarin 23.08.2020 11:30

okazja to masz w Lidu

Shoutbox

martins2000 24.06.2026 19:46

Fabrizio Romano: Atlético osiągnęło całkowite porozumienie ws. transferu Alejandro Grimaldo

rchemik 24.06.2026 19:46

spokojnie coś ogarną na prawą, Po Zanettim też już był płacz i lament, po hakimim też, że już nikogo dobrego nie znajdziemy, przyszedł Denzel- Pomperap za 13 mln i ogarnął na lata. może znowu się uda XD

Claudio 24.06.2026 19:41

idziesz z nurtem tego ścieku ktory niektorzy próbują naświetlić,a co nie miało miejsca. Slyszalem o kompromitacji, ale jak prosze o wskazanie tej kompromitacji to nastaje zmowa milczenia. Dziwne.

Claudio 24.06.2026 19:40

ktorych?

martins2000 24.06.2026 19:37

Claudio .. no ciebie po ostatnich kompromitacjach nikt długo nie przebije

AveCaesar 24.06.2026 19:36

Multikandydat.

AveCaesar 24.06.2026 19:36

6w1

AveCaesar 24.06.2026 19:36

Skuteczny jak Ndoye

AveCaesar 24.06.2026 19:34

Może Dzeko ogarnie wahadło. Może nie umie piłki przyjąć jak Dumfries, ale jest wyższy więc powinien lepiej wchodzić na główki. Do obrony będzie się wracał jak Diouf i bronił jak Henrique. Kondycję ma jak Darmian, a zobaczymy go jak Palestrę. Kandydat idealny, 5w1.

Claudio 24.06.2026 19:31

Pedulla i jego wysrywy są tak wspaniale jak martinsa

Claudio 24.06.2026 19:31

Pedullà: „Inter już podejmuje działania w celu zawarcia umowy po Palestrze. Przeprowadzono szczegółowe badanie dotyczące ceny Dodò”.

Xucatlan 24.06.2026 19:23

Zanetti niech się lepiej powoli szykuje do gry, bo nikogo lepszego do zastąpienia Dumfriesa nie zorganizujemy.

Xucatlan 24.06.2026 19:23

Tifosinho 24.06.2026 18:29 Panie Zanetti proszę zapraszać już Paza seniora do najlepszej restauracji w Mediolanie

martins2000 24.06.2026 19:18

tego gościa to za darmo bym nie chciał wiatr go przewraca gdzie on na LM MEM

martins2000 24.06.2026 19:18

Sondaggi approfonditi dell'Inter per Dodo della Fiorentina.

acmilanowek 24.06.2026 19:10

zapraszanie do restauracji nic nie pomoze jezeli nie mamy 85 mln na taki transfer plus conajmniej 7-8 dla zawodnika

AveCaesar 24.06.2026 19:04

Pociągnie jeszcze wahadło ?

AveCaesar 24.06.2026 19:03

A ile Paz senior kosztuje ?

Tifosinho 24.06.2026 18:29

Panie Zanetti proszę zapraszać już Paza seniora do najlepszej restauracji w Mediolanie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625384

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się