Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:23

Max !! !!

IlCapitano 23.08.2020 12:23

Jak ktoś pragnie Alegrego do Intera to jest chory umysłowo

Piter 23.08.2020 12:23

no i 4-1 mnie cieszy dzięki Allegri za takie upokorzenie juve

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:23

Galatadaray - juvex pamiętamy

IlCapitano 23.08.2020 12:23

Alegrego to wyjaśnia Asensio 4-1 e finita

Skepta 23.08.2020 12:23

jak mozna grac tym sqrwialym 3-5-2 i eriksen na lawie

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:22

Bo w obronie ogor

Piter 23.08.2020 12:22

i go lopetegi julen wyjaśnia okrutnie

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:22

Maxwell to tez pewnie lewy obroncs nie byl bo w obronie nie byl co

Piter 23.08.2020 12:22

ultrabeton jednym ustawieniem gra cały sezon

Skepta 23.08.2020 12:22

to na uj nam byl; ten hakimi

Piter 23.08.2020 12:22

xdd

Skepta 23.08.2020 12:22

jak my wahadlami nie bedziemy grac

IlCapitano 23.08.2020 12:22

Nie chcieliście Conte to dostaniecie tego ultrabetona maksia TFU

Klinsi64 23.08.2020 12:22

w wiekszosci meczow to my cisniemy a nie rywale

Guarin 23.08.2020 12:22

Ausilio pytaj

Vancore 23.08.2020 12:22

moze, chivu byl

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:22

To sie tak nazywa fachowo? Prawy wahadlowy pewnie co

IlCapitano 23.08.2020 12:21

Hakimi tak pogra u alegrego jak Cancelo

Guarin 23.08.2020 12:21

jak ktoś kto nie umie bronić może być obrońcą?

Guarin 23.08.2020 12:21

tak samo jak Cancelo nie był

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:21

No ciekawe a kim jest

Klinsi64 23.08.2020 12:21

zreszta jego gra w ofensywie bedzie wiązala strone rywal

Guarin 23.08.2020 12:21

Hakimi to nie jest boczny obronca

Skepta 23.08.2020 12:21

bo d'ambrosio najrozsadniejsza opcja, nic nie spieprzy ale tez nic konstruktywnego nie zrobi a takimi hakimi to bedzie ryzykowal

Klinsi64 23.08.2020 12:21

juz nie robcie z hakimiego takiej dziury w obronie

maniekfci 23.08.2020 12:21

XDDDD

maniekfci 23.08.2020 12:21

IlCapitano 23.08.2020 12:20 Będzie was alegri ruchau w dupe jak was Conte nie wyruchal

maniekfci 23.08.2020 12:20

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:30 No ico Panowie, chyba bedzie zmiana warty, kto trollowal conte teraz bedzie bronil maxa i na odwrót

Kusy 23.08.2020 12:20

Ale daje słońce, pożegnam się na chwilę, opuszczam swój leżak i basen.

IlCapitano 23.08.2020 12:20

Będzie was alegri ruchau w dupe jak was Conte nie wyruchal

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:20

No wyobrazam sobie to tak, ze hakimi bedzie gral z oo górami i przyjdzie mecz z juve i z dupy nie pietruchy dambrosio 1 sklad

Guarin 23.08.2020 12:20

u Maxa ALegro Ambroży 38 spotkań

IlCapitano 23.08.2020 12:19

Dzisiaj mi się śniło, że Inter przegrał finał Ligi Europy, choć nie, to prawda

Klinsi64 23.08.2020 12:19

ambrozy kleks

Kusy 23.08.2020 12:19

Eriksena

Kusy 23.08.2020 12:19

Hakimi niestety podzieli los e

inter30 23.08.2020 12:19

jak kiedys kiwu maicon

Guarin 23.08.2020 12:19

to bedzie niezwykłe zobaczyc jak Ambroży kolejnemu piłkarzowi pokazuje miejsce na ławce

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:19

Emerson nalewym niestety

inter30 23.08.2020 12:19

pytanie czy jak hakimi po to na lewa np bastoni dla rownowagi

Pjerun 23.08.2020 12:19

Ale Hakimi bardziej na wahadlo niz bok obrony

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:19

To bedzie niezwykle

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:18

A jak jeszcze masz takiego goscia jak hakimi

Kusy 23.08.2020 12:18

Messi będzie grał na boisku piekarz

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:18

A teraz 4312 niesłychana taktyka

Guarin 23.08.2020 12:18

Klinsi ale skąd to wiesz? od pismaków że sie nie kontkatowali?

IlCapitano 23.08.2020 12:18

Jak w 4-3-1-2 to myśmy grali Dacourtem, Zanettim i Chivu w pomocy gościu

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:18

352 zjawiskowo wyjaśnione przez seville Psg i bayern

Klinsi64 23.08.2020 12:18

nasi ponoc sie jeszcze nie kontaktowali z maxem a pismaki juz sklad znaja

Guarin 23.08.2020 12:17

3-5-3 nam nic nie dało w sumie to samo Spalletti ugrał

maniekfci 23.08.2020 12:17

składu

maniekfci 23.08.2020 12:17

opisz swoją wizję

IlCapitano 23.08.2020 12:17

Pjerun coś majaczy

maniekfci 23.08.2020 12:17

@ManOnFire opisz 4312 MAXA

Pjerun 23.08.2020 12:17

Mamy zbyt defensywnych pomocnikow do rombu.

Guarin 23.08.2020 12:17

na nerwach Barcy messi będzie grał aż nowy kontrakt podpisze

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:17

ROMB a nie jakies 352

inter30 23.08.2020 12:17

moim zdaniem to najbardziej optymalne na wloskie warunki

IlCapitano 23.08.2020 12:17

Tak jest we rombie wygramy szysko

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:17

Ten slynny diament

Piekarz 23.08.2020 12:17

a Messi gdzie będzie grał?

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:16

Czekalismy na romb wiele lat

Kusy 23.08.2020 12:16

Guarin pytasz o zbyt wiele

Guarin 23.08.2020 12:16

rzymski dziennik niech się zajmie sprzedażą dzeko do juve

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:16

w koncu ta taktyka

inter30 23.08.2020 12:16

no i to jest najbardziej prawdopodobna opcja

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:16

MAX !!

IlCapitano 23.08.2020 12:16

Nikogo nie obchodzi cds

Guarin 23.08.2020 12:16

ja zawsze spadam na 4 łapy

Piter 23.08.2020 12:16

czarodziejczasu 10/10

Kusy 23.08.2020 12:16

3.97 kurs na Powietkina, kto postawił zarobił, a nokaut, pewnie w granicach 7/8

Piter 23.08.2020 12:16

guarin chyba zaraz skończy jak dilian whyte

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:16

CDS: Allegri idea 4-3-1-2. Eriksen dietro Martinez e Lukaku

Guarin 23.08.2020 12:15

Manonfire to kibic Interu czy UTD? pytam nie wiem

IlCapitano 23.08.2020 12:15

A taki Maniekfci to pewno kibiował temu murzyniakowi

Kusy 23.08.2020 12:15

wielbi

IlCapitano 23.08.2020 12:15

SASZA POWIETKIN

Kusy 23.08.2020 12:15

Kapitaniak teraz wieli Powietkina, idol, człowiek sukcesu

IlCapitano 23.08.2020 12:15

Witam Klinsi

Klinsi64 23.08.2020 12:14

Lopez ile chcesz za menonfire?

Guarin 23.08.2020 12:14

Rafał skonczy jak Pirlo

maniekfci 23.08.2020 12:14

@ManOnFIre witamn

Kusy 23.08.2020 12:13

Napisz do lopeca i wyślij 5 zl Pjerun, wtedy Twoja wola będzie aktywna

Lopez 23.08.2020 12:13

Witam Kusy i Piter

IlCapitano 23.08.2020 12:13

Rafal 1976 jest chory psychicznie

Pjerun 23.08.2020 12:13

Zbanujcie ktos Rafal1976, bo sie nie da czytac tego

Piter 23.08.2020 12:13

witam kusy jak poranek minął i jakie plany na popołudnie

Kusy 23.08.2020 12:12

Witam Kapitaniak, witam Pitera, Mańka, Lopeza

IlCapitano 23.08.2020 12:12

Maniek nie oglądałem nawet

Piter 23.08.2020 12:11

witam ilcapitano i lopeza również witam ale troche z niechęcią ale jednak

maniekfci 23.08.2020 12:11

zesrałeś się mocno co capitano, zabolało serduszko po przegranej GIGANTA MEDIOLAŃSKIEGO

maniekfci 23.08.2020 12:11

@IlCapitana mental robaka witam

Lopez 23.08.2020 12:11

zaraz wpadnie nacir

IlCapitano 23.08.2020 12:11

Witam Menofire

IlCapitano 23.08.2020 12:11

Witam Maniekfci

IlCapitano 23.08.2020 12:10

Witam Piter

IlCapitano 23.08.2020 12:10

Witma Guarin

Guarin 23.08.2020 12:09

ciao

maniekfci 23.08.2020 12:09

@Piter witam

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625397

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się