Max
Jak ktoś pragnie Alegrego do Intera to jest chory umysłowo
no i 4-1 mnie cieszy dzięki Allegri za takie upokorzenie juve
Galatadaray - juvex pamiętamy
Alegrego to wyjaśnia Asensio 4-1 e finita
jak mozna grac tym sqrwialym 3-5-2 i eriksen na lawie
Bo w obronie ogor
i go lopetegi julen wyjaśnia okrutnie
Maxwell to tez pewnie lewy obroncs nie byl bo w obronie nie byl co
ultrabeton jednym ustawieniem gra cały sezon
to na uj nam byl; ten hakimi
xdd
jak my wahadlami nie bedziemy grac
Nie chcieliście Conte to dostaniecie tego ultrabetona maksia TFU
w wiekszosci meczow to my cisniemy a nie rywale
Ausilio pytaj
moze, chivu byl
To sie tak nazywa fachowo? Prawy wahadlowy pewnie co
Hakimi tak pogra u alegrego jak Cancelo
jak ktoś kto nie umie bronić może być obrońcą?
tak samo jak Cancelo nie był
No ciekawe a kim jest
zreszta jego gra w ofensywie bedzie wiązala strone rywal
Hakimi to nie jest boczny obronca
bo d'ambrosio najrozsadniejsza opcja, nic nie spieprzy ale tez nic konstruktywnego nie zrobi a takimi hakimi to bedzie ryzykowal
juz nie robcie z hakimiego takiej dziury w obronie
XDDDD
IlCapitano 23.08.2020 12:20 Będzie was alegri ruchau w dupe jak was Conte nie wyruchal
CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:30 No ico Panowie, chyba bedzie zmiana warty, kto trollowal conte teraz bedzie bronil maxa i na odwrót
Ale daje słońce, pożegnam się na chwilę, opuszczam swój leżak i basen.
Będzie was alegri ruchau w dupe jak was Conte nie wyruchal
No wyobrazam sobie to tak, ze hakimi bedzie gral z oo górami i przyjdzie mecz z juve i z dupy nie pietruchy dambrosio 1 sklad
u Maxa ALegro Ambroży 38 spotkań
Dzisiaj mi się śniło, że Inter przegrał finał Ligi Europy, choć nie, to prawda
ambrozy kleks
Eriksena
Hakimi niestety podzieli los e
jak kiedys kiwu maicon
to bedzie niezwykłe zobaczyc jak Ambroży kolejnemu piłkarzowi pokazuje miejsce na ławce
Emerson nalewym niestety
pytanie czy jak hakimi po to na lewa np bastoni dla rownowagi
Ale Hakimi bardziej na wahadlo niz bok obrony
To bedzie niezwykle
A jak jeszcze masz takiego goscia jak hakimi
Messi będzie grał na boisku piekarz
A teraz 4312 niesłychana taktyka
Klinsi ale skąd to wiesz? od pismaków że sie nie kontkatowali?
Jak w 4-3-1-2 to myśmy grali Dacourtem, Zanettim i Chivu w pomocy gościu
352 zjawiskowo wyjaśnione przez seville Psg i bayern
nasi ponoc sie jeszcze nie kontaktowali z maxem a pismaki juz sklad znaja
3-5-3 nam nic nie dało w sumie to samo Spalletti ugrał
składu
opisz swoją wizję
Pjerun coś majaczy
@ManOnFire opisz 4312 MAXA
Mamy zbyt defensywnych pomocnikow do rombu.
na nerwach Barcy messi będzie grał aż nowy kontrakt podpisze
ROMB a nie jakies 352
moim zdaniem to najbardziej optymalne na wloskie warunki
Tak jest we rombie wygramy szysko
Ten slynny diament
a Messi gdzie będzie grał?
Czekalismy na romb wiele lat
Guarin pytasz o zbyt wiele
rzymski dziennik niech się zajmie sprzedażą dzeko do juve
w koncu ta taktyka
no i to jest najbardziej prawdopodobna opcja
MAX
Nikogo nie obchodzi cds
ja zawsze spadam na 4 łapy
czarodziejczasu 10/10
3.97 kurs na Powietkina, kto postawił zarobił, a nokaut, pewnie w granicach 7/8
guarin chyba zaraz skończy jak dilian whyte
CDS: Allegri idea 4-3-1-2. Eriksen dietro Martinez e Lukaku
Manonfire to kibic Interu czy UTD? pytam nie wiem
A taki Maniekfci to pewno kibiował temu murzyniakowi
wielbi
SASZA POWIETKIN
Kapitaniak teraz wieli Powietkina, idol, człowiek sukcesu
Witam Klinsi
Lopez ile chcesz za menonfire?
Rafał skonczy jak Pirlo
@ManOnFIre witamn
Napisz do lopeca i wyślij 5 zl Pjerun, wtedy Twoja wola będzie aktywna
Witam Kusy i Piter
Rafal 1976 jest chory psychicznie
Zbanujcie ktos Rafal1976, bo sie nie da czytac tego
witam kusy jak poranek minął i jakie plany na popołudnie
Witam Kapitaniak, witam Pitera, Mańka, Lopeza
Maniek nie oglądałem nawet
witam ilcapitano i lopeza również witam ale troche z niechęcią ale jednak
zesrałeś się mocno co capitano, zabolało serduszko po przegranej GIGANTA MEDIOLAŃSKIEGO
@IlCapitana mental robaka witam
zaraz wpadnie nacir
Witam Menofire
Witam Maniekfci
Witam Piter
Witma Guarin
ciao
@Piter witam