Archiwum shoutboksa

Endru 23.08.2020 13:01

Pewnie Ci Nasir podpowiedział bo bez niego byles bezbronny wołałes Lopeza

Piter 23.08.2020 13:01

no xddd

Kazam 23.08.2020 13:00

Ale taka prawda Ender niestety, wez to na klate

Endru 23.08.2020 13:00

Piter dlugo nad tym myślałeś zeby mi odpisać

Piter 23.08.2020 13:00

weźcie weźcie brązowe gacie :lol:

Kazam 23.08.2020 13:00

Tim żoze

Piter 23.08.2020 13:00

no xddd

IlCapitano 23.08.2020 13:00

Ależ Endra rozbita jezu

Nasir 23.08.2020 13:00

sroga beka

Kazam 23.08.2020 13:00

Xd

Nasir 23.08.2020 13:00

nie zapomne

IlCapitano 23.08.2020 13:00

PYTER

Nasir 23.08.2020 13:00

pamietam

ZnawcaCalcio 23.08.2020 13:00

A Conte nie potrafi Skepta

Kusy 23.08.2020 12:59

Sinisa Mihajlovic zarażony koronawirusem.

IlCapitano 23.08.2020 12:59

XDDDDDDDDDDDDDDDD

Skepta 23.08.2020 12:59

a ten conte to jedyne co to sie zesrywa

Piter 23.08.2020 12:59

Nasir pamiętasz początek sezonu jak z kusym byłeś #teamJose i endru się do was podbił bo każdy się z niego śmiał na SB i szukał schronienia u was? :lol:

Skepta 23.08.2020 12:59

alegri potrafi wygrywac mecze

IlCapitano 23.08.2020 12:59

Mi siem śniło, że Alegry gra 4-3-3 i nie betonuje

Nasir 23.08.2020 12:59

nie wiem piter jeszcze na razie siedzimy z zosia na tarasie i pijemy kawe

Kazam 23.08.2020 12:59

Gosc wyzywany regularnie od najwiekszych betonow na Sb ma byc zbawca :) )) krotka pamiec panowie

Endru 23.08.2020 12:59

Śniło mi sie ze na sezon 2021/2022 kupowalem koszulke Interu z tarcza

Piter 23.08.2020 12:58

jakie posiłki dziś Nasir i ile kcal około

Skepta 23.08.2020 12:58

alegri moze LM nie wygra ale scudetto nam na pewno wygra

Kazam 23.08.2020 12:58

Beka

Skepta 23.08.2020 12:58

conte odebral ci smak zycia, to zrozumiale

IlCapitano 23.08.2020 12:58

Tak wiemy Alegry zbawi Intera

Endru 23.08.2020 12:58

Allegri moze miec pomysl na Joao Mario

Nasir 23.08.2020 12:58

ok

Piter 23.08.2020 12:58

nie oglądam dziś meczu nasir nie kręci mnie futbol już

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:57

"Przyjscie Allegriego moze sprawic, ze Nainggolan zostanie"

Nasir 23.08.2020 12:57

piter czy dzisiaj bedzie konsumowany kebab przed meczem?

Alfa 23.08.2020 12:56

Italian Media Report Allegri Would Be Happy To Sign A 2-Year Contract With Inter

Lopez 23.08.2020 12:56

chyba nie chce trafić do Interu

Lopez 23.08.2020 12:56

Sinisa Mihajlovic zarażony koronawirusem.

IlCapitano 23.08.2020 12:56

Nitrogen 12.04.2018 19:27 Preferuję mocno we dupkę a wy

Vancore 23.08.2020 12:56

chyba krwi w alkoholu

Nasir 23.08.2020 12:56

Ilcapitano opisz prosze stan stezenia alkoholu we krwi w piatek ok godziny 23

Alfa 23.08.2020 12:56

Skepta xdd

Piter 23.08.2020 12:55

witam skepta

Nasir 23.08.2020 12:55

witam pango

IlCapitano 23.08.2020 12:55

Siema z rana Nydzyr

Skepta 23.08.2020 12:55

ogolnie radzilbym nie dawac zadnych adresow takim osobnikom jak Savulikees

Nasir 23.08.2020 12:55

opiszcie prosze

Piter 23.08.2020 12:55

witam Nasir

Nasir 23.08.2020 12:55

witem ilc

Nasir 23.08.2020 12:55

witam piter

Nasir 23.08.2020 12:55

witam maniek

Endru 23.08.2020 12:55

Zaraz wyskoczy Halogen wrzuci jakies kopiuj wklej z archiwum

Vancore 23.08.2020 12:55

tak moglo byc

Lopez 23.08.2020 12:54

:D

Lopez 23.08.2020 12:54

Klinsi64 23.08.2020 12:54 chyba ze nitro to szumowski i te wory miał od gapienia w monitor

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:54

Halogen pewnie psychiatra jest, pacjsnt siedzi i mowi a halogen nafcinter sobie pisze i notatki nuda je

IlCapitano 23.08.2020 12:54

Halogen pisz coś nie wstydź siem

Guarin 23.08.2020 12:54

lewatywa od siostry Icardiego

Lopez 23.08.2020 12:54

Jezu KLINSI :D :D

Kredence 23.08.2020 12:54

endru lewatywka się szykuje jak nic

Endru 23.08.2020 12:54

A od kiedy lekarz podaje leki?

mateo-mazzini 23.08.2020 12:54

i basen od razu

Klinsi64 23.08.2020 12:54

chyba ze nitro to szumowski i te wory miał od gapienia w monitor

Piter 23.08.2020 12:54

nitrogen jako lekarz powinien podawać endrowi leki

maniekfci 23.08.2020 12:53

osz courva dawno takiej beki nie było

Piekarz 23.08.2020 12:53

XDDDD

Piter 23.08.2020 12:53

:lol:

maniekfci 23.08.2020 12:53

XDD

maniekfci 23.08.2020 12:53

Endru 23.08.2020 12:53 Randama zazdrosny bo mi sie udaje

mateo-mazzini 23.08.2020 12:53

Jakub Burski

Endru 23.08.2020 12:53

Randama zazdrosny bo mi sie udaje

Vancore 23.08.2020 12:53

dr oetker

IlCapitano 23.08.2020 12:53

Halogen to jest ciota zwykla, już go dawno przejrzałem

Guarin 23.08.2020 12:53

Dr. Quenn

maniekfci 23.08.2020 12:53

@Klinis64 amen

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:53

Próbujecie cos sparowac a nijak tonsie ma do wczorajszego ululania mudzina

Piter 23.08.2020 12:53

mam perukę

IlCapitano 23.08.2020 12:53

A może zdemoluje jak Smith Jr

Klinsi64 23.08.2020 12:53

ktory lekarz moze siedziec caly dzien na sb i opisywac

mateo-mazzini 23.08.2020 12:53

Conte by sie tu zesral juz

Kredence 23.08.2020 12:52

Piter masz grzywke?

IlCapitano 23.08.2020 12:52

Czy on zakończy pojedynek jak Powietkin wczoraj

Piter 23.08.2020 12:52

takie zachowanie jest tutaj dopuszczalne, lopez nie widzi powodów do bana

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:52

Zamknincie sie juz bezbeki

IlCapitano 23.08.2020 12:52

Endru ależ punkuje

Kredence 23.08.2020 12:52

XD

Endru 23.08.2020 12:52

Czemu mnie obrazasz Piotrek tak boli porównanie do Conte? Nienawidzisz go a jestescie tacy sami

Klinsi64 23.08.2020 12:52

z nitro jest taki lekarz jak z nasira chad

Kredence 23.08.2020 12:52

leczył nasira

maniekfci 23.08.2020 12:52

nie dawać podwyżek, zdecydowanie XD

Piter 23.08.2020 12:52

bo jesteś chory na głowę tak jak nitro pisał

Kredence 23.08.2020 12:51

proktologiem jest

maniekfci 23.08.2020 12:51

o masakra

Endru 23.08.2020 12:51

Nie mam pojecia czego lekarzem jest nitrogen

IlCapitano 23.08.2020 12:51

Czekamy Maksia

Guarin 23.08.2020 12:51

Sarri przegrał z ceną papierosów

Klinsi64 23.08.2020 12:51

ale o co wam meble chodzi?jak conte sam odejdzie to kto inny?

IlCapitano 23.08.2020 12:51

BĘDZIE WAS ALEGRY RUCHAU WE DUPEM

Piter 23.08.2020 12:51

i sobie to pisze bo wiem ze takie zachowanie tutaj jest dopuszczalne

maniekfci 23.08.2020 12:51

czego lekarz

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:51

Conte przegral z sarrim wiec to chyba tez ujma co krydens?

Shoutbox

Matti 25.06.2026 11:51

wiec jak Real go wykupi z Como za 9 baniek to nie bedzie mogl go sprzedac definitiywnie Interowi z tego co kojarze

Matti 25.06.2026 11:51

nie wiem jak tam dokladnie te przepisy UEFA wygladaja, ale nie mozna w przeciagu 16 tygodni dwa razu klubu zmienic

Klinsi64 25.06.2026 11:51

ale nie ma sie co podniecać bo juz tyle mokrych szmat na morde dostalismy

Matti 25.06.2026 11:50

Paz to może nawet być na wypo z obligo wziety

Klinsi64 25.06.2026 11:50

co do Paza to warunki Realu są skrojone pod Inter

Klinsi64 25.06.2026 11:49

na wahadle mamy Dioufa i LH nie przesadzajmy

Chuchu 25.06.2026 11:46

Paz do nas, na prawe wahadło Darmian i ogień!

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Paz to jest ktos kogo nam brakuje od początków Sensiego u Conte

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Jeśli tak jest Inter powinien w to isc

tylkointer3 25.06.2026 11:32

60 mln na juz na stol i klauzula odkupu np 80 mln to najbardziej sensowna opcja dla Realu

tylkointer3 25.06.2026 11:31

Stąd dziwię się, ze ktoś wierzy ze Real poszedlby na odroczona płatność za Paza

tylkointer3 25.06.2026 11:30

Właśnie tak. Dlatego Real chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Przytulić trochę kasy, ale jednocześnie mieć jakąś kontrolę nad Pazem w przyszłości

tylkointer3 25.06.2026 11:28

W tym jest jedyna nasza szansa, ze my możemy na to pójść. Jeśli Real chciałbym po prostu większy hajs to Anglia go da ale nikt tam nie pójdzie na klauzule odkupu

Sub-Zero 25.06.2026 11:27

Jak Real zbiera kase na jakiś szalony transfer za Olise za 200 mln. To kasa za Paza ma być na już. Gdyby im nie zależało na czasie, to zostałby w Como do 2027 i dalej sie rozwijał. A Realowi sie spieszy

tylkointer3 25.06.2026 11:27

A nie wydaje mi się, że Real chce go stracić bez klauzuli

tylkointer3 25.06.2026 11:26

Stad te 60 mln ale pod warunkiem klauzuli

tylkointer3 25.06.2026 11:26

Wydaje mi sie ze Real jest skłonny zaakceptować niższą oferte za Paza pod warunkiem klauzuli odkupu

HB 25.06.2026 11:24

większość Premiere jest w stanie przelicytować Inter

Orzeu 25.06.2026 10:55

w Premier

Orzeu 25.06.2026 10:55

trzeba liczyć że żaden klub z topu nie będzie akurat takiego zawodnika potrzebował

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625426

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się