Pewnie Ci Nasir podpowiedział bo bez niego byles bezbronny wołałes Lopeza
no xddd
Ale taka prawda Ender niestety, wez to na klate
Piter dlugo nad tym myślałeś zeby mi odpisać
weźcie weźcie brązowe gacie
Tim żoze
no xddd
Ależ Endra rozbita jezu
sroga beka
Xd
nie zapomne
PYTER
pamietam
A Conte nie potrafi Skepta
Sinisa Mihajlovic zarażony koronawirusem.
XDDDDDDDDDDDDDDDD
a ten conte to jedyne co to sie zesrywa
Nasir pamiętasz początek sezonu jak z kusym byłeś #teamJose i endru się do was podbił bo każdy się z niego śmiał na SB i szukał schronienia u was?
alegri potrafi wygrywac mecze
Mi siem śniło, że Alegry gra 4-3-3 i nie betonuje
nie wiem piter jeszcze na razie siedzimy z zosia na tarasie i pijemy kawe
Gosc wyzywany regularnie od najwiekszych betonow na Sb ma byc zbawca
)) krotka pamiec panowie
Śniło mi sie ze na sezon 2021/2022 kupowalem koszulke Interu z tarcza
jakie posiłki dziś Nasir i ile kcal około
alegri moze LM nie wygra ale scudetto nam na pewno wygra
Beka
conte odebral ci smak zycia, to zrozumiale
Tak wiemy Alegry zbawi Intera
Allegri moze miec pomysl na Joao Mario
ok
nie oglądam dziś meczu nasir nie kręci mnie futbol już
"Przyjscie Allegriego moze sprawic, ze Nainggolan zostanie"
piter czy dzisiaj bedzie konsumowany kebab przed meczem?
Italian Media Report Allegri Would Be Happy To Sign A 2-Year Contract With Inter
chyba nie chce trafić do Interu
Sinisa Mihajlovic zarażony koronawirusem.
Nitrogen 12.04.2018 19:27 Preferuję mocno we dupkę a wy
chyba krwi w alkoholu
Ilcapitano opisz prosze stan stezenia alkoholu we krwi w piatek ok godziny 23
Skepta xdd
witam skepta
witam pango
Siema z rana Nydzyr
ogolnie radzilbym nie dawac zadnych adresow takim osobnikom jak Savulikees
opiszcie prosze
witam Nasir
witem ilc
witam piter
witam maniek
Zaraz wyskoczy Halogen wrzuci jakies kopiuj wklej z archiwum
tak moglo byc
Klinsi64 23.08.2020 12:54 chyba ze nitro to szumowski i te wory miał od gapienia w monitor
Halogen pewnie psychiatra jest, pacjsnt siedzi i mowi a halogen nafcinter sobie pisze i notatki
je
Halogen pisz coś nie wstydź siem
lewatywa od siostry Icardiego
Jezu KLINSI
endru lewatywka się szykuje jak nic
A od kiedy lekarz podaje leki?
i basen od razu
chyba ze nitro to szumowski i te wory miał od gapienia w monitor
nitrogen jako lekarz powinien podawać endrowi leki
osz courva dawno takiej beki nie było
XDDDD
XDD
Endru 23.08.2020 12:53 Randama zazdrosny bo mi sie udaje
Jakub Burski
Randama zazdrosny bo mi sie udaje
dr oetker
Halogen to jest ciota zwykla, już go dawno przejrzałem
Dr. Quenn
@Klinis64 amen
Próbujecie cos sparowac a nijak tonsie ma do wczorajszego ululania mudzina
mam perukę
A może zdemoluje jak Smith Jr
ktory lekarz moze siedziec caly dzien na sb i opisywac
Conte by sie tu zesral juz
Piter masz grzywke?
Czy on zakończy pojedynek jak Powietkin wczoraj
takie zachowanie jest tutaj dopuszczalne, lopez nie widzi powodów do bana
Zamknincie sie juz bezbeki
Endru ależ punkuje
XD
Czemu mnie obrazasz Piotrek tak boli porównanie do Conte? Nienawidzisz go a jestescie tacy sami
z nitro jest taki lekarz jak z nasira chad
leczył nasira
nie dawać podwyżek, zdecydowanie XD
bo jesteś chory na głowę tak jak nitro pisał
proktologiem jest
o masakra
Nie mam pojecia czego lekarzem jest nitrogen
Czekamy Maksia
Sarri przegrał z ceną papierosów
ale o co wam meble chodzi?jak conte sam odejdzie to kto inny?
BĘDZIE WAS ALEGRY RUCHAU WE DUPEM
i sobie to pisze bo wiem ze takie zachowanie tutaj jest dopuszczalne
czego lekarz
Conte przegral z sarrim wiec to chyba tez ujma co krydens?