Archiwum shoutboksa

maniekfci 23.08.2020 12:28

bardzo nisko

Guarin 23.08.2020 12:28

porażka

IlCapitano 23.08.2020 12:28

No dobra to teraz maksia będzie

Vancore 23.08.2020 12:28

NIE MOZE

maniekfci 23.08.2020 12:28

nisko mierzycie

maniekfci 23.08.2020 12:28

aha czyli dojście do final u to sukces?

Piter 23.08.2020 12:28

znaczy się dwie bo druga to te zamieszanie gdzie Alexis strzelał

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:28

To jak tsk chce grac to nie moze czworki z tylu ustawic? Byloby latwiej mu chyba xd

Guarin 23.08.2020 12:28

no geniusz skoro jest tak chu... jak ty sądzisz a zdobywa 2 miejsce i finał w 1 sezonie

Piter 23.08.2020 12:28

conte pokazał znów jakim betonem jest strasznym, w 2 połowie mieliśmy jedną akcję tą lukaku

maniekfci 23.08.2020 12:27

GENIUSZ

maniekfci 23.08.2020 12:27

stoperzy atakują, bo ofensywa nie idzie ale zmiany dopiero w 78

Vancore 23.08.2020 12:27

ofensywny stoper to juz o mourinho funkcjonowal

Piter 23.08.2020 12:27

no xd

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:27

Fascynujace

Guarin 23.08.2020 12:27

i kto to niby był ?

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:27

Ej a to jest ciekaewe. Brozovic i de vrij na swojej polowie a godin i bastoni atakujacy bokamj

IlCapitano 23.08.2020 12:26

AJ CZUZE DYS SZOTBOKS BIKOZ

Piter 23.08.2020 12:26

a conte wymyślił ofensywny stoper :lol:

Vancore 23.08.2020 12:26

bikoze azisrane

Guarin 23.08.2020 12:26

Max Allegro wymyśli nową pozycją na boisku, niestrzelający napastnik

maniekfci 23.08.2020 12:26

TOLKING

maniekfci 23.08.2020 12:26

XD

Piekarz 23.08.2020 12:26

jakby Macany do nas przyszedł teraz to dzwonię do UPC żeby mi odcięli dostęp do eleven

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:26

A Conte w Interze rowna sie widal, wybierajcie

IlCapitano 23.08.2020 12:26

I khedire

Klinsi64 23.08.2020 12:25

Allegri sie usmiecha jak rekin w Szczęki2

IlCapitano 23.08.2020 12:25

Kupi wam alegry mandzukicia

Guarin 23.08.2020 12:25

chyba Mandziukic

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:25

Taka prawda

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:25

Poza tym allegri rowna sie Messi w Interze

IlCapitano 23.08.2020 12:25

AAAJJJ CZUZE DYS KLEBE BIKOZ

Vancore 23.08.2020 12:25

i czuz dys klebee

IlCapitano 23.08.2020 12:24

To jedyna szansa dla nas

Vancore 23.08.2020 12:24

conte sie zesral a my mamy sprzatac czy co

IlCapitano 23.08.2020 12:24

WALTER MAZZARRI

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:24

Ze przychodzi

Piekarz 23.08.2020 12:24

Roberto Mancini czy co?

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:24

Zobaczcie jak sie cieszy

Piekarz 23.08.2020 12:24

Conte się obraził

Guarin 23.08.2020 12:24

to ja poł litra i jajka p wiedeńsku

Piekarz 23.08.2020 12:24

to co mamy zrobić?

Piekarz 23.08.2020 12:24

Il Capitano

Vancore 23.08.2020 12:24

pepusia

Vancore 23.08.2020 12:24

ja chce pupunia

Pjerun 23.08.2020 12:24

Ja chce Conte

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:23

Max !! !!

IlCapitano 23.08.2020 12:23

Jak ktoś pragnie Alegrego do Intera to jest chory umysłowo

Piter 23.08.2020 12:23

no i 4-1 mnie cieszy dzięki Allegri za takie upokorzenie juve

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:23

Galatadaray - juvex pamiętamy

IlCapitano 23.08.2020 12:23

Alegrego to wyjaśnia Asensio 4-1 e finita

Skepta 23.08.2020 12:23

jak mozna grac tym sqrwialym 3-5-2 i eriksen na lawie

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:22

Bo w obronie ogor

Piter 23.08.2020 12:22

i go lopetegi julen wyjaśnia okrutnie

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:22

Maxwell to tez pewnie lewy obroncs nie byl bo w obronie nie byl co

Piter 23.08.2020 12:22

ultrabeton jednym ustawieniem gra cały sezon

Skepta 23.08.2020 12:22

to na uj nam byl; ten hakimi

Piter 23.08.2020 12:22

xdd

Skepta 23.08.2020 12:22

jak my wahadlami nie bedziemy grac

IlCapitano 23.08.2020 12:22

Nie chcieliście Conte to dostaniecie tego ultrabetona maksia TFU

Klinsi64 23.08.2020 12:22

w wiekszosci meczow to my cisniemy a nie rywale

Guarin 23.08.2020 12:22

Ausilio pytaj

Vancore 23.08.2020 12:22

moze, chivu byl

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:22

To sie tak nazywa fachowo? Prawy wahadlowy pewnie co

IlCapitano 23.08.2020 12:21

Hakimi tak pogra u alegrego jak Cancelo

Guarin 23.08.2020 12:21

jak ktoś kto nie umie bronić może być obrońcą?

Guarin 23.08.2020 12:21

tak samo jak Cancelo nie był

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:21

No ciekawe a kim jest

Klinsi64 23.08.2020 12:21

zreszta jego gra w ofensywie bedzie wiązala strone rywal

Guarin 23.08.2020 12:21

Hakimi to nie jest boczny obronca

Skepta 23.08.2020 12:21

bo d'ambrosio najrozsadniejsza opcja, nic nie spieprzy ale tez nic konstruktywnego nie zrobi a takimi hakimi to bedzie ryzykowal

Klinsi64 23.08.2020 12:21

juz nie robcie z hakimiego takiej dziury w obronie

maniekfci 23.08.2020 12:21

XDDDD

maniekfci 23.08.2020 12:21

IlCapitano 23.08.2020 12:20 Będzie was alegri ruchau w dupe jak was Conte nie wyruchal

maniekfci 23.08.2020 12:20

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:30 No ico Panowie, chyba bedzie zmiana warty, kto trollowal conte teraz bedzie bronil maxa i na odwrót

Kusy 23.08.2020 12:20

Ale daje słońce, pożegnam się na chwilę, opuszczam swój leżak i basen.

IlCapitano 23.08.2020 12:20

Będzie was alegri ruchau w dupe jak was Conte nie wyruchal

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:20

No wyobrazam sobie to tak, ze hakimi bedzie gral z oo górami i przyjdzie mecz z juve i z dupy nie pietruchy dambrosio 1 sklad

Guarin 23.08.2020 12:20

u Maxa ALegro Ambroży 38 spotkań

IlCapitano 23.08.2020 12:19

Dzisiaj mi się śniło, że Inter przegrał finał Ligi Europy, choć nie, to prawda

Klinsi64 23.08.2020 12:19

ambrozy kleks

Kusy 23.08.2020 12:19

Eriksena

Kusy 23.08.2020 12:19

Hakimi niestety podzieli los e

inter30 23.08.2020 12:19

jak kiedys kiwu maicon

Guarin 23.08.2020 12:19

to bedzie niezwykłe zobaczyc jak Ambroży kolejnemu piłkarzowi pokazuje miejsce na ławce

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:19

Emerson nalewym niestety

inter30 23.08.2020 12:19

pytanie czy jak hakimi po to na lewa np bastoni dla rownowagi

Pjerun 23.08.2020 12:19

Ale Hakimi bardziej na wahadlo niz bok obrony

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:19

To bedzie niezwykle

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:18

A jak jeszcze masz takiego goscia jak hakimi

Kusy 23.08.2020 12:18

Messi będzie grał na boisku piekarz

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:18

A teraz 4312 niesłychana taktyka

Guarin 23.08.2020 12:18

Klinsi ale skąd to wiesz? od pismaków że sie nie kontkatowali?

IlCapitano 23.08.2020 12:18

Jak w 4-3-1-2 to myśmy grali Dacourtem, Zanettim i Chivu w pomocy gościu

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:18

352 zjawiskowo wyjaśnione przez seville Psg i bayern

Klinsi64 23.08.2020 12:18

nasi ponoc sie jeszcze nie kontaktowali z maxem a pismaki juz sklad znaja

Guarin 23.08.2020 12:17

3-5-3 nam nic nie dało w sumie to samo Spalletti ugrał

maniekfci 23.08.2020 12:17

składu

Shoutbox

martins2000 24.06.2026 19:46

Fabrizio Romano: Atlético osiągnęło całkowite porozumienie ws. transferu Alejandro Grimaldo

rchemik 24.06.2026 19:46

spokojnie coś ogarną na prawą, Po Zanettim też już był płacz i lament, po hakimim też, że już nikogo dobrego nie znajdziemy, przyszedł Denzel- Pomperap za 13 mln i ogarnął na lata. może znowu się uda XD

Claudio 24.06.2026 19:41

idziesz z nurtem tego ścieku ktory niektorzy próbują naświetlić,a co nie miało miejsca. Slyszalem o kompromitacji, ale jak prosze o wskazanie tej kompromitacji to nastaje zmowa milczenia. Dziwne.

Claudio 24.06.2026 19:40

ktorych?

martins2000 24.06.2026 19:37

Claudio .. no ciebie po ostatnich kompromitacjach nikt długo nie przebije

AveCaesar 24.06.2026 19:36

Multikandydat.

AveCaesar 24.06.2026 19:36

6w1

AveCaesar 24.06.2026 19:36

Skuteczny jak Ndoye

AveCaesar 24.06.2026 19:34

Może Dzeko ogarnie wahadło. Może nie umie piłki przyjąć jak Dumfries, ale jest wyższy więc powinien lepiej wchodzić na główki. Do obrony będzie się wracał jak Diouf i bronił jak Henrique. Kondycję ma jak Darmian, a zobaczymy go jak Palestrę. Kandydat idealny, 5w1.

Claudio 24.06.2026 19:31

Pedulla i jego wysrywy są tak wspaniale jak martinsa

Claudio 24.06.2026 19:31

Pedullà: „Inter już podejmuje działania w celu zawarcia umowy po Palestrze. Przeprowadzono szczegółowe badanie dotyczące ceny Dodò”.

Xucatlan 24.06.2026 19:23

Zanetti niech się lepiej powoli szykuje do gry, bo nikogo lepszego do zastąpienia Dumfriesa nie zorganizujemy.

Xucatlan 24.06.2026 19:23

Tifosinho 24.06.2026 18:29 Panie Zanetti proszę zapraszać już Paza seniora do najlepszej restauracji w Mediolanie

martins2000 24.06.2026 19:18

tego gościa to za darmo bym nie chciał wiatr go przewraca gdzie on na LM MEM

martins2000 24.06.2026 19:18

Sondaggi approfonditi dell'Inter per Dodo della Fiorentina.

acmilanowek 24.06.2026 19:10

zapraszanie do restauracji nic nie pomoze jezeli nie mamy 85 mln na taki transfer plus conajmniej 7-8 dla zawodnika

AveCaesar 24.06.2026 19:04

Pociągnie jeszcze wahadło ?

AveCaesar 24.06.2026 19:03

A ile Paz senior kosztuje ?

Tifosinho 24.06.2026 18:29

Panie Zanetti proszę zapraszać już Paza seniora do najlepszej restauracji w Mediolanie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625384

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się