Archiwum shoutboksa

Guarin 23.08.2020 11:49

jak wszyscy nasi byli co zostali wypchani

Alfa 23.08.2020 11:49

Pirlo nosi Inter w serduszku

Skepta 23.08.2020 11:49

skoro taki boiskowy imbecyl jak Gattuso moze zostac trenerem to czemu nie Pirlo?

SETE 23.08.2020 11:48

Niech Pinsoglio weźmie do sztabu jako trenera bramkarzy

Guarin 23.08.2020 11:48

Pirlo opcja nisko budżetowa, jak to wypali można gasić światła w Mediolanie

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:48

Wie co mu trzeba

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:48

Pirlo jest inteligentny

pluto11 23.08.2020 11:48

Pirlo zbiera sztab juz zakontraktowali Tudora, Neste tez chca, zeby im sie czkawka nie odbili tacy fachowcy

Vancore 23.08.2020 11:47

kurs obrany

Vancore 23.08.2020 11:47

nie no po maxie sarri a potem pirlo

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:47

Jak jux Inter bedzie gotowy to Mancini moglby wrócić i zostsc w Interze do konca kariery

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:46

Ja bym widział maxa a pozniej Manciniego

Alfa 23.08.2020 11:46

dobrze ze tylko wedlug ciebie

Piekarz 23.08.2020 11:46

Gasperini, Mancini, Spalletti - to wybitni specjaliści

pluto11 23.08.2020 11:45

No o z drugiej strony jak Conte ma miec sapy o sprowadzenie Tonalego czy Kumbulli bo on chce Vidala i np. Vertonghena no to tez tego nie rozumiem wcisnie nam starcow po sezonie ucieknie a my bedziemy soe bujac

Piekarz 23.08.2020 11:45

chyba tylko Stramaccioniego i Mazzarriego nie

Piekarz 23.08.2020 11:45

ja bym chętnie przywitał w Interze prawie każdego włoskiego trenera, jaki nas trenował po Mourinho.

Alfa 23.08.2020 11:45

erykcena tez probowal w 3412

adam-stefanski 23.08.2020 11:45

zhang powinien zrobic wszystko by wyrwać nagelsmanna z lipska

Alfa 23.08.2020 11:45

:D

Alfa 23.08.2020 11:45

byl jakis mecz jak zmienilismy z 352 na 4231 bodajze

ZnawcaCalcio 23.08.2020 11:43

Taktyka, a ustawienie to zupelnie co innego xd

Luki165 23.08.2020 11:43

Przyjście Allegriego nic nie zmieni. Kolejny włoski beton do kolekcji który się nie sprawdził w Interze będzie w gablocie porażek trenerskich

pluto11 23.08.2020 11:43

Nikt by nie mial do niego pretensji jak by mial druga taktyke w zanadrzu i potrafil ja stosowac adekwatnie do przebiegu meczu. Jezeli widzi ze nie gramy srodkiem pola i przeciwnik nas cisnie przy naszym 352 to powinien reagowac i zmienic taktyke w trakcie meczu a on betonowo trzyma sie jednej czy nas jada czy nam nie idzie to z uporem maniaka tylko 352 i nic wiecej

Guarin 23.08.2020 11:38

ciekawe jakim ustawieniem by grał Liverani u nas

Vancore 23.08.2020 11:38

daverso robi won z parmy liverani na zolto-niebieskimn rowerze juz jedzie

WTC 23.08.2020 11:38

w Chelsea to chyba zaczynał od 4-3-3 ale wyłapał 3-0 od Arsenalu i szybciutko zmienił ustawienie

Alfa 23.08.2020 11:38

no to tam chyba nawet 433 probowal ale gowno bylo i zmienil na 343

WTC 23.08.2020 11:37

ta

Alfa 23.08.2020 11:37

a wy o czelski gadacie chyba ta?

Guarin 23.08.2020 11:37

w Bari chyba :)

Alfa 23.08.2020 11:37

w juve

WTC 23.08.2020 11:37

Alfa 23.08.2020 11:36 conte zaczynal od 424 bodajze

Guarin 23.08.2020 11:37

ale sprawe w sądzie wygrał

WTC 23.08.2020 11:37

potem sapał o to z klubem i poszedł w długą

WTC 23.08.2020 11:36

w drugim sezonie to przede wszystkim sprowadził obsranego Bakayoko w miejsce sprawdzonego Maticia i zamienił Costę na Moratę

Alfa 23.08.2020 11:36

conte zaczynal od 424 bodajze

Guarin 23.08.2020 11:36

2 miejsce i finał LE co to za żenada

Guarin 23.08.2020 11:36

ach te 3-5-2

Vancore 23.08.2020 11:36

teoretycznie jako 2 bramkarza biora rejne ale sie nie zdziwie jak do pierwszego wejdzie szybko

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:36

Bo cos mi sie wydaje ze tak

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:35

No ale czy w 2 sezonie nie zmienil ustawienia na to swoje przebrzydle 352?o

Claudio 23.08.2020 11:35

chociaz trafiaja sie wyjatki

Vancore 23.08.2020 11:35

reina w lazio

maniekfci 23.08.2020 11:35

@Claudio amen

Claudio 23.08.2020 11:35

w sumie głupi murzyn...masło maślane

Guarin 23.08.2020 11:35

czsami się trafi mądry ale od razu go angole biorą

Claudio 23.08.2020 11:35

mecze Ligue1 sa straszne. Za dużo glupich murzynow tam biega

maniekfci 23.08.2020 11:34

bo widzę jakieś sapy nna fb

WTC 23.08.2020 11:34

czyli to może w Eriksenie jest problem?

maniekfci 23.08.2020 11:34

coś nowego w sprawie Conte

Vancore 23.08.2020 11:34

D

Vancore 23.08.2020 11:34

ja jestem fetyszysta ligue1 i powiem ze mnie nie dziwi ze jej nikt nie kupil

WTC 23.08.2020 11:34

no to jest dziwne, bo w Chelsea stworzył ustawienie, które pasowało zarówno jemu, jak i takim piłkarzom jak Hazard

Piekarz 23.08.2020 11:34

Randama nie wiem o co Ci znowu chodzi, ale piszesz do rzeczy.

Guarin 23.08.2020 11:34

ja wolę żeby klub kupywał piłkarzy z głową a nie bo jest okazaja

Claudio 23.08.2020 11:34

widzę, że kolejny już sezon nikt w polsce nie kupił licencji do tej genialnej i niedocenianej Ligue1

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:33

Ja tam wole trenerow ktorzy umieja dostosowac ustawienie to konkretnych grajkow. Grzechem bylo nje skorzystac z eriksena. A jak conte nie umie go ustawic to dla mnie to kest dziwne

Vancore 23.08.2020 11:32

jedno oko na conte drugie caly czas na maxie

Guarin 23.08.2020 11:32

on wsztstko widzi czego zwykli ludzie nie widza

Vancore 23.08.2020 11:32

on to widzi szerzej

Guarin 23.08.2020 11:32

Kobra jest jasnowidzem

Claudio 23.08.2020 11:31

no i to Beppe wysapał czy Conte w sierpniu?

Guarin 23.08.2020 11:31

Beppe zobaczysz w sieprniu

Guarin 23.08.2020 11:31

Conte_ Beppe po co mi ten Dunczyk?

Vancore 23.08.2020 11:31

marotta zrobil tak samo

Alfa 23.08.2020 11:31

kalispera max

Vancore 23.08.2020 11:30

kuzwa jak sa w lidlu klucze nasadowe za 39zl to mimo ze nie potrzebuje to biorte wazlize bez grymasow

Claudio 23.08.2020 11:30

ok

Guarin 23.08.2020 11:30

powiem dziś że ty tak mówisz

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:30

No i dobra

Claudio 23.08.2020 11:30

Marotta sam mowi o okazjach. Powiedz mu to

Kredence 23.08.2020 11:30

ostatnio CC coś pierdziales o wypominaniu a teraz sam to robisz, nieładnie

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:30

No ico Panowie, chyba bedzie zmiana warty, kto trollowal conte teraz bedzie bronil maxa i na odwrót

Vancore 23.08.2020 11:30

w spurs tez byla

Guarin 23.08.2020 11:30

okazja to masz w Lidu

mateo-mazzini 23.08.2020 11:30

tak więc benvenuto Max

Claudio 23.08.2020 11:30

kupil bo trafila sie okazja. Tyle

Alfa 23.08.2020 11:30

amen

Vancore 23.08.2020 11:30

a moze nie robmy nic na rynku zanim nie potwierdzimy kto bedzie trenereem

mateo-mazzini 23.08.2020 11:30

dokl

Guarin 23.08.2020 11:29

przecież Marotta wiedział jakim ustawieniem gra Conte i ze dla Eriksena nie ma miejsca, więc kupił Dunczyka już dla ALegro i zamykam dyskusje

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:29

Maverik pojmuje wyjątkowo ale wtedy dowalil mocno

mateo-mazzini 23.08.2020 11:29

więc go sprzedajmy zarobimy cos

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:29

Nie wypominam

mateo-mazzini 23.08.2020 11:29

no Eriksena Conte nie użyje, to pewne

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:29

No bo to zabawne

Claudio 23.08.2020 11:29

prawda jest taka, że przy Conte Eriksen jest zbędny i dla jego dobra lepiej jakby poprosil o transfer jak chce coś pograć w jakimś Benevento lub Spezzi

Vancore 23.08.2020 11:29

na trzezwo czesto xD

WTC 23.08.2020 11:29

jak tobie ktoś wypominał

Vancore 23.08.2020 11:29

po alko nie pisze

Piekarz 23.08.2020 11:29

xddddddddddd

WTC 23.08.2020 11:28

2 dni temu pytałeś się po co takie rzeczy wypominać

Guarin 23.08.2020 11:28

a ty po alko nie piszesz głupot? :)

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:28

Pamietam jak Maverkk opisywal ze PO CO NAM DYBALA JAK TO TEN SAM POZIOM CO POLITANO :lol:

WTC 23.08.2020 11:28

no a Eriksen jest wybitny tylko Conte jest zły

mateo-mazzini 23.08.2020 11:28

Juve potrzebuje hajsu a na nim najlatwiej duzo zarobic

mateo-mazzini 23.08.2020 11:28

on jest po prostu zbywalny

Claudio 23.08.2020 11:27

Dybala to co sezon jest nacenzurowany. Coś z chlopem chyba jest nie tak

Shoutbox

AveCaesar 25.06.2026 10:14

A zamiast Paza i Jonesa jest przecież Diouf

martins2000 25.06.2026 10:13

Proszę nie pisać o Dodo bo to ponoć są wysrywy martinsa według najmądrzejszego na tym portalu niejakiego Klaudiuszka🚑🤣

AveCaesar 25.06.2026 10:13

No to będzie Guga co z prawej śmiga

Dzonyy 25.06.2026 10:03

Z|obaczymy 50 za bissecka jak swinia niebo

AveCaesar 25.06.2026 10:00

Dużo większe boom jak z Palestrą i okienko świetne.

AveCaesar 25.06.2026 09:53

Powiedzmy Kayode 40, Solet 30, Mancini 20. Czyli Bisseck z 50, Frattesi +/- 30 i reszta Pavardy, Asllanie itd. Dałoby się.

AveCaesar 25.06.2026 09:50

AveCaesar 25.06.2026 09:47 Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże i obroną ?

AveCaesar 25.06.2026 09:48

Tylko żeby nie targowali się miesiąc o 5 mln i drugi o 2 mln bonusów bo znowu jakiś Arsenal wejdzie i pozamiatane 😒

AveCaesar 25.06.2026 09:47

Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże

Jacenty 25.06.2026 09:28

CdS - w przyadku przyjścia NIco Paza, Inter nie wydawałby 25 mln na Curtisa Jonesa, gdyż Argentyńczyk zająłby miejsce w pomocy przeznaczone dla Anglika, z czym zgadzają się wszyscy w klubie, od włąścicieli, którzy mieliby głośny i medialny transfer, po trenera i zawodników, z Lautaro na czele

AveCaesar 25.06.2026 09:24

F. ROMANO - Dziś dzień Nico Páza w Madrycie: Real ogłosi, że chcą go kupić i odsprzedać, da szansę Como, żeby go zabrać... inaczej otwarta aukcja.

Jacenty 25.06.2026 09:23

Tuttosport - w Interze zastanawiają się nad zastępcą Palestry. Rozważa się dwa scenariusze - na wypadek zakupu Nico Paza Inter nie będzie dysponował wysoką kwotą, i wówczas możliwy będzie zakup Dodo (pierwsze zapytania zostały już złożone), któremu za rok wygasa kontrakt z Fiorentiną, Cambiaso - który mógłby zostać częścią wymiany z Juventsuem (co wymagałoby dopłaty na rzecz Juventusu), oraz Norton Cuffy. Jeżeli Inter nie wydawałby pieniędzy na Nico Paza, na stół wracają nazwiska Ndoye, Diaby, Kayode.

AveCaesar 25.06.2026 09:21

Pedullà – Inter analizuje różne opcje wzmocnienia prawej flanki. Oprócz sondowania sytuacji wokół Dodô, klub interesuje się również innymi zawodnikami, takimi jak Kayode (wyceniany na 35 mln euro) czy Singo (którego Ausilio obserwuje od dłuższego czasu). Mogą pojawić się także inne nazwiska; kluczowe jest zrozumienie obranej strategii.

Jacenty 25.06.2026 09:17

Schira - Catanzaro rozmawia z Interem aby pozyskać młodego obrońcę Bovio

Jacenty 25.06.2026 09:15

na wypadek*

Jacenty 25.06.2026 09:14

planem B - naypadek wykrzaczenia się transferu Soleta - Chalobah

AveCaesar 25.06.2026 08:43

Gdzieś czytałem, że Bayern znowu na Bissecku

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Romano - De Vrij w Panathinaikos zamknięty: porozumienie prawie osiągnięte, Grecy czekają tylko na ostatnie OK od obrońcy i wtedy będzie załatwione

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Di Marzio – Delegacja Brighton przebywała w Mediolanie w związku z serią spotkań. Angielski klub jest zainteresowany Frattesim, jednak to Nottingham Forest jest bliżej pozyskania pomocnika Interu.

AveCaesar 25.06.2026 08:41

GDS – 🇧🇷 Guga, brazylijski zawodnik grający na skrzydle lub boku obrony, urodzony w 1998 roku i występujący w barwach Fluminense, został zaoferowany Interowi.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625409

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się