Dzisiaj mi się śniło, że Inter przegrał finał Ligi Europy, choć nie, to prawda
ambrozy kleks
Eriksena
Hakimi niestety podzieli los e
jak kiedys kiwu maicon
to bedzie niezwykłe zobaczyc jak Ambroży kolejnemu piłkarzowi pokazuje miejsce na ławce
Emerson nalewym niestety
pytanie czy jak hakimi po to na lewa np bastoni dla rownowagi
Ale Hakimi bardziej na wahadlo niz bok obrony
To bedzie niezwykle
A jak jeszcze masz takiego goscia jak hakimi
Messi będzie grał na boisku piekarz
A teraz 4312 niesłychana taktyka
Klinsi ale skąd to wiesz? od pismaków że sie nie kontkatowali?
Jak w 4-3-1-2 to myśmy grali Dacourtem, Zanettim i Chivu w pomocy gościu
352 zjawiskowo wyjaśnione przez seville Psg i bayern
nasi ponoc sie jeszcze nie kontaktowali z maxem a pismaki juz sklad znaja
3-5-3 nam nic nie dało w sumie to samo Spalletti ugrał
składu
opisz swoją wizję
Pjerun coś majaczy
@ManOnFire opisz 4312 MAXA
Mamy zbyt defensywnych pomocnikow do rombu.
na nerwach Barcy messi będzie grał aż nowy kontrakt podpisze
ROMB a nie jakies 352
moim zdaniem to najbardziej optymalne na wloskie warunki
Tak jest we rombie wygramy szysko
Ten slynny diament
a Messi gdzie będzie grał?
Czekalismy na romb wiele lat
Guarin pytasz o zbyt wiele
rzymski dziennik niech się zajmie sprzedażą dzeko do juve
w koncu ta taktyka
no i to jest najbardziej prawdopodobna opcja
MAX
Nikogo nie obchodzi cds
ja zawsze spadam na 4 łapy
czarodziejczasu 10/10
3.97 kurs na Powietkina, kto postawił zarobił, a nokaut, pewnie w granicach 7/8
guarin chyba zaraz skończy jak dilian whyte
CDS: Allegri idea 4-3-1-2. Eriksen dietro Martinez e Lukaku
Manonfire to kibic Interu czy UTD? pytam nie wiem
A taki Maniekfci to pewno kibiował temu murzyniakowi
wielbi
SASZA POWIETKIN
Kapitaniak teraz wieli Powietkina, idol, człowiek sukcesu
Witam Klinsi
Lopez ile chcesz za menonfire?
Rafał skonczy jak Pirlo
@ManOnFIre witamn
Napisz do lopeca i wyślij 5 zl Pjerun, wtedy Twoja wola będzie aktywna
Witam Kusy i Piter
Rafal 1976 jest chory psychicznie
Zbanujcie ktos Rafal1976, bo sie nie da czytac tego
witam kusy jak poranek minął i jakie plany na popołudnie
Witam Kapitaniak, witam Pitera, Mańka, Lopeza
Maniek nie oglądałem nawet
witam ilcapitano i lopeza również witam ale troche z niechęcią ale jednak
zesrałeś się mocno co capitano, zabolało serduszko po przegranej GIGANTA MEDIOLAŃSKIEGO
@IlCapitana mental robaka witam
zaraz wpadnie nacir
Witam Menofire
Witam Maniekfci
Witam Piter
Witma Guarin
ciao
@Piter witam
witam maniek guarin oraz manonfire
nie zaprzeczam ale wątpię żeby INter w Azji miał wiecej fanów niż turyński tamburyn
mój boże
Guarin mnostwo k8bicow w azji chodzi w k9szulce Interu
a u Ciebie
posiłki to kurczak i makaraon, nastrój oceniam na 3, ugułem tego typu
Witam, jakie posiłki, jski nastrój w skali od 1 do 10
jak samopoczucioe
@ManOnFire witam
w Azji to Thohir wie gdzie sa te miliardy fanów Interu
H
Juz opisują taktykę maxa
Martineza chejtowali przez chwilę
W azji juz chyba nie
Walic ich, lepiej zwyciestwa smakuja jak wiecej klub ma wrogow
mają na całym świecie nie tylko w polsce
Juve milan zawsze mieli wiecej kibicow w pl, m9ze dlatego
Kolton się spuszcza odnośnie Banegi
kołtoń to porazka tego całego polskiego dziennikarstwa
No ale dlaczego wszyscy nienawidza Interu? Wszedzie nienawisc
Kolton?
Kto teraz wbtum cafe futbol wystepuje
banega cygan tfu tfu
Czyli
Czyki Interu
Cafe futbol :Banega był kluczem pokonania Conte
grali razem na konsoli
pewnie dlatego ze sie z dybala koleguje
na eleven jak paweł dybala nam strzelał w tym seoznie gole to święcicki musiał gacie zmieniac
GIGANT
gigant mediolański ostatnie trofeum w 2011, teraz za sukces uznaje się dojścioe do finału podrzędnej ligi europy i jego przegranie
nas nigdzie nie lubią