Archiwum shoutboksa

IlCapitano 23.08.2020 12:19

Dzisiaj mi się śniło, że Inter przegrał finał Ligi Europy, choć nie, to prawda

Klinsi64 23.08.2020 12:19

ambrozy kleks

Kusy 23.08.2020 12:19

Eriksena

Kusy 23.08.2020 12:19

Hakimi niestety podzieli los e

inter30 23.08.2020 12:19

jak kiedys kiwu maicon

Guarin 23.08.2020 12:19

to bedzie niezwykłe zobaczyc jak Ambroży kolejnemu piłkarzowi pokazuje miejsce na ławce

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:19

Emerson nalewym niestety

inter30 23.08.2020 12:19

pytanie czy jak hakimi po to na lewa np bastoni dla rownowagi

Pjerun 23.08.2020 12:19

Ale Hakimi bardziej na wahadlo niz bok obrony

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:19

To bedzie niezwykle

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:18

A jak jeszcze masz takiego goscia jak hakimi

Kusy 23.08.2020 12:18

Messi będzie grał na boisku piekarz

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:18

A teraz 4312 niesłychana taktyka

Guarin 23.08.2020 12:18

Klinsi ale skąd to wiesz? od pismaków że sie nie kontkatowali?

IlCapitano 23.08.2020 12:18

Jak w 4-3-1-2 to myśmy grali Dacourtem, Zanettim i Chivu w pomocy gościu

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:18

352 zjawiskowo wyjaśnione przez seville Psg i bayern

Klinsi64 23.08.2020 12:18

nasi ponoc sie jeszcze nie kontaktowali z maxem a pismaki juz sklad znaja

Guarin 23.08.2020 12:17

3-5-3 nam nic nie dało w sumie to samo Spalletti ugrał

maniekfci 23.08.2020 12:17

składu

maniekfci 23.08.2020 12:17

opisz swoją wizję

IlCapitano 23.08.2020 12:17

Pjerun coś majaczy

maniekfci 23.08.2020 12:17

@ManOnFire opisz 4312 MAXA

Pjerun 23.08.2020 12:17

Mamy zbyt defensywnych pomocnikow do rombu.

Guarin 23.08.2020 12:17

na nerwach Barcy messi będzie grał aż nowy kontrakt podpisze

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:17

ROMB a nie jakies 352

inter30 23.08.2020 12:17

moim zdaniem to najbardziej optymalne na wloskie warunki

IlCapitano 23.08.2020 12:17

Tak jest we rombie wygramy szysko

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:17

Ten slynny diament

Piekarz 23.08.2020 12:17

a Messi gdzie będzie grał?

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:16

Czekalismy na romb wiele lat

Kusy 23.08.2020 12:16

Guarin pytasz o zbyt wiele

Guarin 23.08.2020 12:16

rzymski dziennik niech się zajmie sprzedażą dzeko do juve

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:16

w koncu ta taktyka

inter30 23.08.2020 12:16

no i to jest najbardziej prawdopodobna opcja

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:16

MAX !!

IlCapitano 23.08.2020 12:16

Nikogo nie obchodzi cds

Guarin 23.08.2020 12:16

ja zawsze spadam na 4 łapy

Piter 23.08.2020 12:16

czarodziejczasu 10/10

Kusy 23.08.2020 12:16

3.97 kurs na Powietkina, kto postawił zarobił, a nokaut, pewnie w granicach 7/8

Piter 23.08.2020 12:16

guarin chyba zaraz skończy jak dilian whyte

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:16

CDS: Allegri idea 4-3-1-2. Eriksen dietro Martinez e Lukaku

Guarin 23.08.2020 12:15

Manonfire to kibic Interu czy UTD? pytam nie wiem

IlCapitano 23.08.2020 12:15

A taki Maniekfci to pewno kibiował temu murzyniakowi

Kusy 23.08.2020 12:15

wielbi

IlCapitano 23.08.2020 12:15

SASZA POWIETKIN

Kusy 23.08.2020 12:15

Kapitaniak teraz wieli Powietkina, idol, człowiek sukcesu

IlCapitano 23.08.2020 12:15

Witam Klinsi

Klinsi64 23.08.2020 12:14

Lopez ile chcesz za menonfire?

Guarin 23.08.2020 12:14

Rafał skonczy jak Pirlo

maniekfci 23.08.2020 12:14

@ManOnFIre witamn

Kusy 23.08.2020 12:13

Napisz do lopeca i wyślij 5 zl Pjerun, wtedy Twoja wola będzie aktywna

Lopez 23.08.2020 12:13

Witam Kusy i Piter

IlCapitano 23.08.2020 12:13

Rafal 1976 jest chory psychicznie

Pjerun 23.08.2020 12:13

Zbanujcie ktos Rafal1976, bo sie nie da czytac tego

Piter 23.08.2020 12:13

witam kusy jak poranek minął i jakie plany na popołudnie

Kusy 23.08.2020 12:12

Witam Kapitaniak, witam Pitera, Mańka, Lopeza

IlCapitano 23.08.2020 12:12

Maniek nie oglądałem nawet

Piter 23.08.2020 12:11

witam ilcapitano i lopeza również witam ale troche z niechęcią ale jednak

maniekfci 23.08.2020 12:11

zesrałeś się mocno co capitano, zabolało serduszko po przegranej GIGANTA MEDIOLAŃSKIEGO

maniekfci 23.08.2020 12:11

@IlCapitana mental robaka witam

Lopez 23.08.2020 12:11

zaraz wpadnie nacir

IlCapitano 23.08.2020 12:11

Witam Menofire

IlCapitano 23.08.2020 12:11

Witam Maniekfci

IlCapitano 23.08.2020 12:10

Witam Piter

IlCapitano 23.08.2020 12:10

Witma Guarin

Guarin 23.08.2020 12:09

ciao

maniekfci 23.08.2020 12:09

@Piter witam

Piter 23.08.2020 12:09

witam maniek guarin oraz manonfire

Guarin 23.08.2020 12:08

nie zaprzeczam ale wątpię żeby INter w Azji miał wiecej fanów niż turyński tamburyn

Guarin 23.08.2020 12:07

mój boże

ragnar 23.08.2020 12:06

Guarin mnostwo k8bicow w azji chodzi w k9szulce Interu

maniekfci 23.08.2020 12:06

a u Ciebie

maniekfci 23.08.2020 12:06

posiłki to kurczak i makaraon, nastrój oceniam na 3, ugułem tego typu

Kusy 23.08.2020 12:05

Witam, jakie posiłki, jski nastrój w skali od 1 do 10

maniekfci 23.08.2020 12:05

jak samopoczucioe

maniekfci 23.08.2020 12:04

@ManOnFire witam

Guarin 23.08.2020 12:04

w Azji to Thohir wie gdzie sa te miliardy fanów Interu

Kusy 23.08.2020 12:04

H

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:04

Juz opisują taktykę maxa :lol:

Kusy 23.08.2020 12:04

Martineza chejtowali przez chwilę

ragnar 23.08.2020 12:04

W azji juz chyba nie

ragnar 23.08.2020 12:04

Walic ich, lepiej zwyciestwa smakuja jak wiecej klub ma wrogow :)

Guarin 23.08.2020 12:03

mają na całym świecie nie tylko w polsce

ragnar 23.08.2020 12:03

Juve milan zawsze mieli wiecej kibicow w pl, m9ze dlatego

Kusy 23.08.2020 12:02

Kolton się spuszcza odnośnie Banegi

Guarin 23.08.2020 12:02

kołtoń to porazka tego całego polskiego dziennikarstwa

CzarodziejCzasu 23.08.2020 12:02

No ale dlaczego wszyscy nienawidza Interu? Wszedzie nienawisc

ragnar 23.08.2020 12:02

Kolton?

ragnar 23.08.2020 12:02

Kto teraz wbtum cafe futbol wystepuje

Guarin 23.08.2020 12:01

banega cygan tfu tfu

Kusy 23.08.2020 12:01

Czyli

Kusy 23.08.2020 12:01

Czyki Interu

Kusy 23.08.2020 12:01

Cafe futbol :Banega był kluczem pokonania Conte

Guarin 23.08.2020 12:00

grali razem na konsoli

Vancore 23.08.2020 12:00

pewnie dlatego ze sie z dybala koleguje

Guarin 23.08.2020 11:59

na eleven jak paweł dybala nam strzelał w tym seoznie gole to święcicki musiał gacie zmieniac

maniekfci 23.08.2020 11:59

GIGANT

maniekfci 23.08.2020 11:59

gigant mediolański ostatnie trofeum w 2011, teraz za sukces uznaje się dojścioe do finału podrzędnej ligi europy i jego przegranie

Guarin 23.08.2020 11:59

nas nigdzie nie lubią

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się